• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
No uvidíš, ale každopadně si to vydržela dlouho. Teď mi Lucinka spí a ve dvě jdeme plavat. Měj se ahoj.
21. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj teda wafik to je síla co si ta tchýně vlastně myslí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky to je počasí a jak se máte?
21. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, já myslím, že bys klído mohla kojit dál, ale ne v noci, dej mu večer a ráno, ale to noční kojení ho jen blbne od spaní...tot muj názor.

Moba vedro a tu to vypada na bourku!
21. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen, tak nejak to vypada, ze mu dam tak jednou denne nebo rano, ale v noci uz jen umely. Snad ho pak uz nebude vyzadovat.
Ja ho v noci musela kojit, protoze ten rev se neda vydrzet, jinak mi proste neusne-vyjimecne teda ted uz.

Zitra jdem na svatbu, snad bude hezky, melo by.

Nechci to zakriknout, ale vypada nam to na prodej bytu a domek v Ujezde nad lesy...
22. kvě 2009 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee Baru, moc bych vám to přála, Baru, já se nevyspala noc a pul, rvala, dostala max do flasky vodu, zjistila, ze ji tam nic jineho nedam a od te doby se nebudí a je to v poho, také začala prs den jíst! Ale uvidis sama.

Moni, zapomela jsem ve ctvrtek vsem Monikám - vse nejlepsi k svatku!!!
23. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Budete dnes něco podnikat? Je krásně :slight_smile:
25. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my asi zase jen do lesa, ma furt kasel, tak jen na chvilku, no...skoda.
25. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tady to žije. Ochladilo se, ach jo. Jsou pořád nějaký teplotní výkyvy, kdyby alespoň bylo pořád stejně, třeba těch 25stupňů. :slight_smile: Ale ono né. Musí to zkákat od 25 až k 9stupňům. A jak holky žijete? Nechcete se sejít 3. června na Vyšehradě ve dvě hodiny odpo?
29. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, Monik svatek mi nejak usel :( takze dodatecne taky vse nej.

Svatba byla uzasna, v Klementinu,dloouha kolona o centra, parada :sunglasses:

Ve stredu bysme mohly jen dopo, odpo mame ve tri cviceni :frowning2: Ale jinak muzem neco podniknout az bude zas hezky.
29. kvě 2009 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je škoda. Tak někdy jindy. A kam chodíte na cvičení? A kdy jinak máš čas aby jsme se domluvily?
1. čer 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tu moc nejste, no, tak kdyby, tak se s vami pomalu loučím, jdu si ted dat slofika, páč vstavame ve 3 rano, pak upeču řízky :grinning: dobalím a letíme...

malá teplotu - 36,5 a život je krásný!!! Až na to, že mám kocovinu, takže 100% nechám pulku věcí doma, že...
3. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, uzijte si to. Hlavne nezapomente Xenusku :wink: :grinning:
A kde ses ztriskala? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. čer 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My muzem odpo v Ut, Ct a Pa, dopo Ut, St, Pa. Chodime pred barak do Benjamina.

Jinak vysneny baracek v Ujezde bohuzel nevysel :cry: ale byt se prodava, tak se aspon bude neco dit...
3. čer 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo. Tys to vlastně říkala. Já na to úplně zapoměla. :grinning: Benjamin. Už si to budu pamatovat. Já můžu v ut. Odpo, st,čt, pá dopoo. Ale to moc nechodíme ven. :frowning2: ALe snad by jsme to mohli změnit.
3. čer 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
k tomu plavani, take jsem chodila do klubu Terezka, bylo to tam fajn, ale porad trochu drahy. Pak jsem zacala chodit na Floru, to bylo cenove skvely ale to je zas dost mimo. Myslim, ze ta sama instruktorka vede plavani i na Hostivari, tam se ale zas moc nehodime vekove - Honzikovi je 15 mesicu. To je skoda, tam bych chodila radeji. Kdyby se ale sesly alespon tri ditka v tomto veku, tak by nas asi vzala na milost : )
Nepremyslite nejaka z vas, ze byste zacli chodit nekam cvicit ? Treba nejaky tanec ci na tenis ? Nejsem v nicem moc dobra, ale chut do vseho mam velkou : )
Dlouho jsem tu nebyla. Byvam po chatach, ale zacina mi hrozne chybet nejaka spolecnost. Kdyby sel nekdo z vas na vylet a nechcete jit sami, tak se radi s Honzikem přidáme. Honzík už chodí a střídavě ho vozím, takže jsme trochu pomalejší. Ale to by se nějak vymyslelo.
Kolem Prahy je tak krasnych míst, třeba budete někdo mit typ na vylet?
mějte se mooc krasne pa
vlasoska
8. čer 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady to zas žije! :unamused:
9. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim devcata z P4 - nasla by se nejaka spriznena duse z Michle, Nusle,Pankrace ?
9. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky, no je to tady opravdu mrtvy, ale aspon nemusim docitat, kdyz tu par dni nejsem :sweat_smile:

Vlasoska a odkud jsi? Mozna ze uz jsi to tady nekdy psala? Kde je to plavani na Hostivari? A jako ze jste na to stari nebo mladi? Nam je skoro stejne a plavani jsem uz chtela zrusit, je to fakt silene drahy, a jak uz jsme starsi, tak si rikam, ze muzem chodit nekam sami, nebo s bramburkou, mozna chodi ke stejne instruktorce, taky na Hostivari.
Jinak cviceni tady u nas na Hajich je celkem dost. Tenis, squash mam taky rada, to si zahrajem s manzou radi, jenze s detma je to tezky, nejlepe v parech a prostridat se v hlidani. Na Hamru je to fajn i s detma. O tanci nevim, ale taky by to nemuselo byt spatny :confused:

zanetke, vetsinou jsme z Haji, holky z Tvyho rajonu uz sem nechodi :frowning2:

Nechcete nekdo zitra ven? Treba H. prehrada, Vysehrad, nebo dejte jine navrhy..
11. čer 2009 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bydlime vedle IKEMU hned na kraji Krcskeho lesa. Taky jsem si rikala, ze bych chodila s Honzickem plavat nekam uz do verejneho bazenu. Ptala jsem se v Cestlicich a tam maji takhle male deti pristup. Tak se kdyztak muzem nekdy domluvit.
Ten tenis bych mohla az ve vecernich hodinach , kdy by muzik hlidal. A to cviceni jsem si rikala, ze zacnu az asi od zari, ted kdyz bude hezky, tak asi budu vegetit hlavne venku. Urcite existuji nejake sportovni aktivity, kde maji i hlidani - ted jsem koukala na ten beachvolejbal na Pankraci. Prihlasila jsem se na 23.6. Nechces jit taky ? Nikdo to tam pry zas az tak neumi a pohlidaji ti decko. Budu se alespon zase vic hybat. Tak jsem na to zvedava. :confused:

Tak zatim
pa vlasoska
15. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlasoska, ten volejbal s hlidanim, to se mi libi, kde to presne to je? V to utery to je behem dne?

Jinak my se budem behem leta stehovat az do Uval, tak do tohodle tematu uz vlastne nebudu patrit :frowning2: Ale dorazit za Vama bych kledne nekdy mohla :wink:

Zitra dopo, jestli nebude prset, se nekomu nechce aspon na hriste??

Holky, to nestesti, co se stalo v Nitre, ta dvouleta dvojcatka, to je strasny, je mi z toho zle. :pensive:
15. čer 2009 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, tak jsem zpět ze Zakynthosu, bylo tam nádherně! http://picasaweb.google.cz/Xenuska123/DovolenaZakynthos19Mesic#
15. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, krásný fotečky, je vidět, že jste si to užívali :dizzy_face: , Xenda už je teda velká slečna :grinning:
18. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda, je to už neuvěřitelný...
19. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. To je teda špatný počasí. :frowning2: Fuj. Co jinak děláte jak se máte? Lucinka se už staví a je strašně divoká :grinning:
Dnes jsme byli na výletě a vše bylo super. Brali jsme krosničku. Střídali jsme se. Táta, babička a já.Docela fuška. :stuck_out_tongue_closed_eyes: I nějaký houuby jsme našli. A na závěr jsme se všichni dobře najedli. Byl to příjemně stravený den. Prostě dobrý den! :grinning:
22. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je Lucinka sikovna. Koupili jste si tedy tu krosnicku? A jakou?

Bych se tento tyden rada s nekym sesla na hristi v blizkosti Haji. Ale vypada to, ze bude snad lit celej tyden :frowning2:
22. čer 2009 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nakonec jsme koupili krosničku Zopa, světlezelenou. Nebyla ani moc drahá. A na hřiště by jsme docela taky šli. Asi dnes. Jak budete mít čas? Ještě písnu.
Mějte se ahoj.
23. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, co znate Kett, tak se ji dnes narodila Ema, vše OK.

Baru sli bychom, ale z toho počasí jsme chytili rýmu jak trám, no, snad to prejde.
23. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krosnicka vypada dobre, ale to pocasi nam nejak epreje, co :frowning2:
No my jsme se rymy konecne zbavili, za tyden se dem snad konecne ockovat, teprv 4.hexa, tak musime byt fit.

Jinak Hynecek je nejaky antimamanek, jakmile tu je nejaka teta nebo babi, uplne me ignoruje a hraje si jen s navstevou. A nechce ji nechat odejit! :fearful: Ale jinak je to mazlik i s mamou :wink:
24. čer 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, tak Kett uz ma parecek, tak ze gratulujem, to to leti, hruza!
24. čer 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek