• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
ahoj tak už máme také po dovolené, trochu problémek, ale nakonec jsme si to užili.
Koukám že je to tady nějaké mrtvé a počasí je taky na nic
Barčo buď ráda že tě nechá Hyneček odpočinout a rád si hraje lepší než když by na tobě byl závislák.
Kett gratuluji, snažíme se pomalu taky o druhé tak snad to pak budu zvládat
24. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kett gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To počasí je fakt děsiví. No snad už bude lépe. Plavání jsme už ukončili. Lucinka se potapí jako fík. Nevíte náhodou kde by se dalo koupat přes prázdniny. Lucinka vodu miluje a chtěli by jsme jí to dopřát. Koukala jsem na plavání v Kunraticích na pronajmutí toho malého bazenu 700kč. To se mi zdá hodně.! Leda kdyby jsme se domluvili ašli tam společně to by se celkem dalo. My slím, že se tam vejde celkem 8 osob.
27. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru s hynečkem zavidim,

jinak my opet nejaka viroza, resp, xenda to chytla a od ni Jirka od nej ja, teploty nemame, ale boli nas v krku, ztratila jsem hlas, hruza!
28. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Baru! Chystáme se jít ven tak od tří. Ve tři mám sraz před galaxií s jednou holčinou a pak na Opatově s druhou holčinou. Dělám zase sraz. :grinning: Snad Ti to nevadí :slight_smile: . Začíná léto, tak alespoň poznám nové tváře :grinning: . Ještě Ti písnu na mobil.
30. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda.
My jsme ted zrovna zdravi tuktuk, tak snad dostanem dneska konecne tu 4.davku hexa. Xeni, to se asi dneska nepridate? Kdyztak se ozvi, my ted muzem skoro kdykoliv, uz mame po vsech cvicenich, plavanich,..

Moba, cetla jsem v jiny diskuzi, ze jste meli na dovci nervy, hlavne ze to dobre dopadlo!

Frionka, tak jestli nebudem po ockovani nejaky spatni, tak se pridame, asi po spani az. Ozvu se.
30. čer 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
O.K. :slight_smile:
30. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, taky bychom někam vyrazili, ovšem současný době jsem většinou ráda, když vylezu před barák :rolling_eyes: :grinning:
30. čer 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakto, gtver? Ze by tehotenska nevolnost?? :confused:

zitra jedem na lipno, jen do pondelka, ale huraaa, konecne nejaka dovca :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babara jo užili jsme si bylo to šílené, ale hlavně že to nakonec dopadlo v pohodě a zase jsme všichni v pohodě doma.
Užijte si Lipno snad budete mít krásné počasí.
3. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bab, jo, přesně tak, asi budu muset u sebe pořád preventivně nosit ty sáčky, co dávají v letadlech nebo busech :grinning:
4. črc 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
gtver nějak mi to asi uteklo čekáte druhé mimčo? Jestli ano tak velikááá gratulace.
8. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mobo, je to tak :slight_smile: díky :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba a co se vlastněe stalo na dovče?
10. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pro nás horor přiletěli jsme v sobotu a v neděli to začalo horečka a nešla moc srazit druhý den nic nepil, nejedl a nepolk ani vlastní sliny tak že síla neměl vůbec díru do krku tak že doktoři jazyková bariéra manžel sice aj celkem umí ale i tak to bylo těžké no jeden mu dal penicilin to nepomohlo tak druhejk den za jiným dr a ten mu dal jiná atb a pak už dobré po příletu a krevních testech nám bylo řečeno že všechny atb byli zbytečné prodělal mononukleozu tak tak asi v kratší verzi a to než jsme jeli tak mu tady dr dělat krev a řekl že mono to není že můžeme vycestovat že měl nějakou virozku no já už teda dr fakt nevěřim a to týden před mu na pohotovosti dali taky atb tak že měl vlastně 3.
11. črc 2009 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba no mononulkleoza, tak to je teda prusvih, to chapu, ze to moc nepoznali...jinak ale mam zkusenosti s Dr. v zahraničí dobré a kde jste byli?
16. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se zeptat, pomalu ale jistě začínám shánět pro malou zubaře, ten můj děti nebere. Nemáte zkušenost s nějakým dobrým na Praze 4? Díky moc.
16. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrano, nevím, jestli ještě bere, ale dr. Davidová, kousek od Budějovické, jestli chceš mrknu se a pošlu přesnější údaje (z hlavy nevím)
16. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame, ale Monika rikala, ze uz nebere...tak to je blbý, no.
18. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj Holky! Tady To teda žije?! :angry: Co dovolený a tak vůbec?!
27. črc 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak. Asi jste na chatách a nemáte připojení na internet. Já zase tvrdnu v Praze a mám s toho depku. :confounded: Tak si všichni mějte a užívejte si!
5. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Ja se s Vama z Prahy 4 pomalu loucim, na Hajich uz tyden nebydlime a pomalu se pripravujem na stehovani do Uval :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 22:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Tak se mějte ať se Vám hezky bydlí v úvalech :slight_smile: a budeš nám chybět :frowning2: . Papa.
6. srp 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem se vratila z vikendové oslavy s kamaradama, bylo tam asi 40 lidí + asi 12 dětí. Připravili nám jako překvápku kapelu, taak jsem vytancovaná a vyblblá, malá uplně samostatná, hodná, cachatali se v bazenku nebo na písku. Pak nám kámoši připravili pouštění takovejch těch thajských hořících lampionu a k tomu jsem dostala thajsokou masáž. Pak nám kluci připravili taneční kreaci na píseň od Kryštofa, tak nějak málo tančím... a pka jsme dostali trička three ten peaches STILL FRESH. No uplně jsme s holkama brečely jak nás to dojalo, bylo to úžasný!!!! ještě jsem dostlala masáž lávovými kameny a další krásný věci, hlavně alkohol :slight_smile:
9. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je krásný. To jste si pěkně užili. Koukám, že se snažíte znovu otěhotnět, tak myslím na Vás aby se to povedlo. :wink: Lucka mi hejká v postýlce tak musím letět. Papa
10. srp 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus. Tady ta diskuze moc nefrčí. :frowning2:
10. srp 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bab, tak ať se vám tam jen a jen líbí a doufám, že alespoň tady se stejně občas ukážeš :slight_smile:

xeni, další šílenci, co se rozhodli pro sourozence? :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo to my pomalu polehounku... my se rozhodli, ale celé léto nejsem s Jirkou, tak je to dost komplikované plodit :grinning: :grinning: :grinning: pak jsem mela antibiotika...ale je nam to putna...
10. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mám dotaz, tenhle měsíc mi má přijít poprvé rodičák z Táborský, pokud některý z vás chodí taky odtud napište mi prosím kolikátýho asi chodí na účet.
Jsem z Krče a bankomat máme dál, tak se mi nechce každý den tam lítat a kontrolovat :wink:
Díky moc.
11. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek