• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Baru a Kristýnko, já bych to tak dramaticky neviděla - trpím tím samým a doufám, že se to po porodu zklidní... až se ty kosti začnou "vracet" zase zpátky:wink: Je ale fakt, že v knížkách píšou, že to může trvat i rok:grinning:, než se pánev dá do původní polohy... ale bolet by to tak dlouho nemělo:slight_smile:
1. únor 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, tak to by mě taky naštvalo ta Ikea. Ale co naděláš. To je jako s akčním zbožím v Hypermarketech občas. Taky tam člověk kvůli něčemu jede a ani to nemají. Já teď sleduju teda hlavně plíny :grinning:

Snad se ty kosti po porodu fakt zklidní, ale co holky říkají,tak nic moc. Ale snad to už nebude tak hrozné jako když se roztahují :grinning:

To je škoda, že ti srazík nevychází, tak zase příště :wink:
1. únor 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to je sice fakt, jenže v těch hypermarketech s tím člověk tak nějak počítá... u nich by mě fakt nenapadlo (teda teďka už pomalu ano:grinning:), že měsíc po vydání katalogu, který má platit celý rok, už zboží není... a navíc když z nich vyleze, že to už půl roku nevyrábí a jen doprodávají skladové zásoby...by mě opravdu zajímalo, jestli je to jen problém střední a východní Evropy nebo si to dovolují všude:confused:
1. únor 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak manzel pro nas prijede uz v pul druhe, tak bychom to bohuzel moc nestihali. A nevzal si rano ani autosedacku, aby nas vyzvedl cestou :frowning2:

Ale co tedy ten pristi patek zajit na lehky obidek a kavicku?
1. únor 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko to je škoda, že ti to nevyšlo, byly jsme v cukrárně a v sekáči :wink: Jen je tam pěkná zima.

Řešily jsme ten srazí, jestli by nebyl lepší spíše čtvrtek než pátek. V pátek se hodně odjíždí na víkend, tak aby jsme mohly případně všechny. Ale jinak je to super nápad :slight_smile:
1. únor 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem vespolek,ja bych byla tez radeji ten ctvrtek nez patek,tak navrhneme CTVRTEK ve 12:30 opet ve VESMIRNE,co vy na to?Objedname opet stul,ale uz ne u vchodu,tahlo tam a lide se tam dost courali :frowning2: tak vsichni kdo mate yajem se pripojte :grinning: Kacko,fuj,tam bzl ale dnes vitr,malem nas to odneslo :frowning2: tak Barco,malej jeste spi v kocarku :grinning: v klidu jsem se najedla a ted neco nadatluju apujdu udelat SARLOTA DORTIK,mnam,mnam...........
1. únor 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me s te anglicke klavesnice fakt trefi,vzdy ji zapomenu prepnout a pak se me tam plete Y a Z,tak si toho nevsimejte :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mě z toho větru dokonce nějak rozbolelo břicho :slight_smile:
To je super, Monči, že malej ještě spinká :wink:
Pokud to bude možné, tak se na sraz do Vesmírné připojuji :grinning:
1. únor 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kRISTYNKO,ze by jsi uz mela porodni bolesti?A nebude to tim vinem?
1. únor 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že to asi porodní bolesti nebudou..., ale bylo by to docela fajn
1. únor 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,preju ti aby uz jsi to mela taky co nejdriv za sebou :grinning:
1. únor 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To kdybych vedela ze malej bude jeste tak dlouho spat,mohla jsem taky hodit slofika :grinning: ale ted uz je pozde,nejak se tam vrti.........
1. únor 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, jdu péct roládu :grinning:
1. únor 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu taky vytvaret nejake hodnoty,tak pa............ :wink:
1. únor 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOJ HOLKY, TAKY NAVRHUJU TEN ČETVRTEK, ale jestli by to třeba nešlo na těch hájích, mě se prostě do toho centra metrem nechce, navíc malá ted má novinku - hysterický záchvaty v kočárku. Tak co Háje nebo Chodov, tam je kaváren!!! Jsou tam i přebalováky a tak.
1. únor 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bramburko,ale na Hajich nic poradneho na sezeni bohuzel neni,na Chodove jo,me je to jedno,necham to na ostatnich........
1. únor 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
na hájícj je to pravda bída, navrhuju ten chodov, je to sice trapná nákupní zona, ale ... no já se picnu, dnes jí je přesně 3 měsíce, uplně zmenila režim, přestala přes den spat, odmita i v kočárku, kde se vzteká že je nabalená, ale za to spí celou noc... večer jedla v 9, pak pobrekavala v pul 6, tak jsem šla ohřát mlíko a v 7 jsem ji musela vzbudit, prpotože jinak bych musela to pracně odstříkaný mlíko vylejt...takže super. Jen prsa byly tak nalitý že jsem odstříkala 300 ml!!!
2. únor 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ve čt s vámi bohužel nemůžu :frowning2: mám kontrolu u dr. po šestnedělí a je to mimo Prahu - takže výlet na celý den......
2. únor 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kosti mě po porodu už nebolí, tak se nebojte :wink:
2. únor 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem vespolek, Terko,to je skoda ze s nami nemuzes,doufam,ze ti to ale nekdy vyjde......... :wink: Xeni,vidis jak jsi sikovna s mlickem,nedavas ho do mrazaku kdyz jsi ho odstrikala tolik? Ja uy tam mam nasysleno 1,5 litru :grinning: :grinning: :grinning: Ten srazik nechame na holkach jak se jim bude chtit :wink: tak Danecek ma nejake spatne vecery,uz 3 vecer rve jak na lesy,vcera uz jsem nevedela co s nim,kdyr rval v postylce hodinu a nemohl usnout,tak jsem ho dala do kocarku a do 5 min.byl tuhej,proste kocarek je u nas jedina vec kde spi jak dudek :grinning: :grinning:
2. únor 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky byl zlatý časy... ale je fakt, že nám taky pořád řvala večer, hrozně, i 3 hodiny... ale od 2,5 měsíců se jí to zlepšilo a super!
2. únor 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co se týká srazíka, tak mě je to fakt naprosto jedno. Záleží na vás s mimčama kam se vám chce vláčet. Mě s bříškem to nedělá problém zajet nikam. Ale je fakt, že do centra jsem jela jen kvůli vám, vadí mi tam ty lidi :grinning: Na těch Hájích je maximálně ta cukrárna, ale ta taky není špatná a moc lidí tam asi nebývá.

Mončo tak to byl malej hodnej viď, že ještě chrupal. A ty ho vždy tak pomlouváš :grinning: :grinning: Jo v té Vesmírně se jinde moc sedět nedá než u dveří, vzadu jsem žádné sezení neviděla
2. únor 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nebo je tam ˇKFC... :unamused:
2. únor 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak uprimne to radeji pojedu na Chodov,do KFC nejdu,tam si nemuzu nic poradneho dat a do te cukrarny je to fakt jen na chvilku,oproti Vesmirne je to tam dost drahe a na Chodove je daleko lepsi vyber vseho a neni to daleko....tak ja jsem pro Chodov............
2. únor 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo... ale pozor teda Chodov je dost drahý :unamused: já taky moc v KFC nejím, jenom saláty nebo max. twistra - to je tortila :wink: tak to jde... ale jednou to bude jediná možnost kam jít, páč se tam nekouří a je tam dětský koutek!
2. únor 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja si dala v KFC twistra a malej rval jak tygr jak ho bolelo bricho tak to nechci.Ja na Chodov jezdim casto,vim ze to tam neni levne ale je tam velkej vyber,tak si clovek muze vybrat.......a detsky koutek opravdu zatim nevyuzijeme :frowning2: :frowning2:
2. únor 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky právě mi pípla sms od Kristýnky :wink:

Jmenuji se František Galík a dnes 2.2. v 17,47 g hodin jsem přišel na svět, vážim 3,8 kg, měřim 52 cm a mám se čile k světu. Tatka prestrihl pupeční šnůru a mamka je Ok. PS: v pátek v 9,30h mi praskla voda a jeli jsme, prochajda byla fajn. :wink:

Takže Kristýnce velké gratulace a Františkovi jen to NEJJJJ v životě. Pochopila jsem to, že jí večer v pátek praskla voda, neboť odpol s náma ještě byla v cukrárně :grinning:

Mončo, jsme tu Kristýnku asi moc prohnaly, že hned rodila :grinning: Ale chtěla to mít za sebou, tak je určitě ráda!!!
2. únor 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristynce velikanska gratulace a Frantiskovi taky..........uz to ma konecne za sebou... :wink: maminy se zacinaji rozrustat............ :grinning: jeste ty Barco a Jana a jsme kompletni.........
2. únor 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

V časopisu Maminka je kupón na plínky 1+1 Huggies ale na tu nejmenší Newborn velikost 28ks.Jedny si koupíte a druhý k tomu máde zadarmiko, platí to v Hypernově a do konce března Takže mám a nabízím zadáčo!
3. únor 2008 ve 03:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ten kupon mám taky a určitě ho využiju. Když ho brambůrka neudáš, tak já si ho klidně vezmu :grinning:
3. únor 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek