• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Mě choí myslím 12...?
11. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
a nemas internet banking?
11. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky, tak zítra tam zajdu :slight_smile: ,internet banking nemám, nějak k tomu nemám důvěru.
11. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se musím pochlubit, jaké hezké narozeninové překvápko (krom dalších mnoha jiných) jsme s holkama dostaly!!!

http://www.youtube.com/watch?v=Bo23vOYdWqo
http://www.youtube.com/watch?v=9ihulF40Qrc
14. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych se toho inet bankingu nebála, ale jestli tam máš hromadu penez :slight_smile: tak to chápu. Těch mejch pár švestek mi nikdo neukradne, navíc bez kodu pres mobil a dalsich cisel se tam nikdo nedostane. To spis se bojim uprimně u těch nbankomatu, vytukas PIN a buch tě nekdo klepne, já nevybírám, všechno radsi platim kartou. Pokud to nejde, mám pár frfníků od MM :grinning:
14. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Super. To jste si užili Bramburka! :sunglasses:
18. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau tady je to nejaky mrtvy,co podnikate s detma od zari. My budeme chodit zase na cvucenicko do benjamina,do babocky,plavat bychom chteli jezdit do akvace v pruhonicich.dopo tam hodka stoji jen 125 kc,nechcete se nekdo pridat?
22. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se pomalu zabydlujem v Uvalech, mezitim jsme jeste byli tyden na Lipne.

Jdu se Vam pochlubit, uz jsem objevila taky 2 carky ;)
A blahopreji Mobe, pry uz se taky zadarilo?
Bram, u Vas nic noveho? Oslava musela byt super, zavidim! Ratiborci dost dobry :grinning:
24. srp 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Baru, gratuluju, mám radost, no já nenašla // ještě, ale myslím, že by to tento měsíc mohlo vyjít, i když dnes ovu a MM? Na koncertě s chlapama, že... no ale snad se zadařilo včera :grinning: :grinning: :grinning: uvidíme.

Jo jo četla jsem že Moba ano....
24. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Babaro, to je určitě změnou prostředí. :slight_smile: Je to tu mrtví už delší dobu, no.... Lucinka pořád chce chodit, ale zatím jen za ruce. Vlastně teď už jen za jednu. Když ji pustím nenápadně, aby si toho nevšimla, tak už stojí sama a ty dva kroky udělá. Ale stále se bojí pustit a jít. :grinning: No... Tak zatím.
31. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
bab, veliká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
hele holky, tak co je to tu, od září by to tu mělo jet naplný obrátky, dnes máme v plánu zapsat se na jeden kroužek a pak asi pojedu do Ikea.

Včera jsme byli v akváči v pruhonicích a bylo to tam naprosto super!!!!! budeme chodit každý týden, tak kdyby se někdo chtěl přidat....
3. zář 2009 v 07:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Budu tam chodit i na akváč, asi ctvrtek od 19h, tak kdybyse nekdo chtel pridat, tak ho svezu.
3. zář 2009 v 07:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj jo Baru díky jo jo už je to tak jsem 13 tt zatim vše ok, Patrik začal chodit do školky ráno než odejdu tak pláče ale pak už pohoda a je tam spokojenej tak sned mu to tak vydrží a i pláč přejde.4eká mě registrace v Podolí tak jsem zvědavá snad mě vezmou
5. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, pekne trpim, celodenni nevolnosti jsou fakt sileny! Nepamatuji se, ze by to s Hyneckem bylo tak strasny :rolling_eyes: Tady prace fura a ja se sotva pohnu :frowning2:
Jj, Frionka, zmena prostredi nam asi fakt svedci. Je to sranda, pred 2lety jsme spekulovali jestli jsme Hynecka pocali jeste ve Spanelsku, nebo behem cesty do Anglie, cili moznosti Nemecko, Holandsko,... a nakonec to bylo predstavte si, u Hynkovo mamky na Chodove stejne jako letos, kde jsme byli jako predtim jen docasne kratce, tehda pred nastehovanim na Haje a ted v mezicase mezi Hajema a Uvalama.
Mamka ten byt ted prodava, tak to teda mozna bude problem s dalsim pocetim, asi bysme meli do smlouvy napsat, ze nam to v pripade plozeni potomku budou muset uvolnit :grinning:
Bram, nekdy s Vama do Pruhonic pojedem.
Moba, super, Pata je sikula, taky bych tentokrat chtela rodit v Podoli, ale slysela jsem, ze mi tam hrozi po prvnim cisari asi automaticky dalsi cisar :unamused:
6. zář 2009 ve 22:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :wink: tak jsem nasla dnes taky // na testu... :wink: uvidíme co dr. ev středu :wink:
7. zář 2009 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
baru taky bych tentokrat chtela do PODOLÍ.
7. zář 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
bram, tak to je krásná zprávička, držím palce, aby se to potvrdilo :dizzy_face: :dizzy_face:
Do aquaparku chodíme, ale nemáme to nějak pravidelně určené, většinou se rozhodnem narychlo a jdem. Ale když budem plánovat, dám vědět a třeba se potkíme :wink:
Koukám, že se všem tentokrát chce rodit v Podolí :grinning: , tak to taky přidávám
8. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
No parada, tak to se tam nakonec vsechny potkame ne? Aspon na kontrolach :wink:
Tak dej vedet co zitra dr. Xen! Ja byla dnes, mame 12mm :slight_smile:
8. zář 2009 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
My ode dneška víme, že se těšíme na další klučičí zlobidlo :slight_smile:
8. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeee, gtver, gratulujem! My bysme radi tedkom asi taky brasku, at muzou spolu hezky zlobit :grinning:
9. zář 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! :slight_smile:
Tak jsem se přišla juknout, jak se pořád máte... a co je nového... a nestačím se divit!!! :grinning: Ke gtver přibyla babara, moba a že by dokonce i bramburka? Téééda holky... vy se činíte :wink: Samo všem MOC MOC MOC gratuluji a držím palečky, aby bylo všechno oki, bez problémů... a tak vůbec :wink:
Hmmm... zůstaně tady vůbec někdo netěhotný? Teda kromě mě... :grinning:

gtver - máte vybraného Alexe? Ten se před pár měsíci narodil mojí nejlepší kamarádce :slight_smile:

babara - vy už jste se přestěhovali? Téda... tak ať se vám tam líbí... a rodinka se hezky rozrůstá :wink: BTW na to naše předsednictví ses asi nevracela, viď? :slight_smile:
9. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
cau, zatim neni nic videt, ale neni divu, je to 4+2 ale holky, strasna zkusenost s Dr. Prosim, jestli mate dobreho dr. napiste mi IP, nebo se picnu!!!
9. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Baru a doufam, ze te uvidim brzy na tématu Máj 2010!!!
9. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Jani, a jak se mate vy? Co Viki?
No do prace jsem se nevratila ani na vypomoc, tchyne je totiz nemocna a bych pravdu rekla, ani me to nemrzelo.
Ted mi zas nabizeli, ze bych mohla nastoupit misto nekoho, ale jaksi to porad nejde a az sef zjisti ze sem zase v tom, tak me asi uplne odepise :sweat_smile:
Me totiz v srpnu skoncil pomer na dobu urcitou, coz bude celkem problem, asi nedostanu materskou, pry je ochranna doba pul roku kdyz bych nastoupila na materskou, ale me to asi o par tydnu nevyjde :frowning2: Leda bych nejak presvedcila doktorku at mi to napise driv..

Bram, parada, tak to jsme o 3 tydny a 1 den :wink: No ja bych mela mit podle menstruace termin tusim 26.4., ale jelikoz jsem mela naposled hrozne dlouhej cykl, tak mi to podle konika vyslo takhle pozde. Tipa na dr. ti poslu.
9. zář 2009 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
teda tady se to těhu pěkně rozjelo všem veliká gratulace, já už jsem registrovaná v Podolí je to šílené berou jen 12 rodiček na ten určitej den, registrujou ve 14+0 tt a je dobré si tam zavolat řeknete na který den máte termín porodu a oni vám řeknou který den od 7 hod registrujou na ten příslušnej den porodu, je to masakr
Barčo a kam se stěhujete nějak mi to uteklo? Do baráčku?
10. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
My uz jsme prestehovany v Uvalech, ale je tu strasne prace. Ja ted nic moc neudelam.
Jinak diky za info o registraci. Vse ok? Tobe spatne nebylo?
11. zář 2009 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Moba diky, jsem zvedava, ale kdyztak pujdu zase do Krče, kdyz budu zebrat na nadstandart, tak holt prispevek od tchyne na mimi padne na nemocnici..a epidural :slight_smile:
13. zář 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj bylo , ale už je to o dost lepší pomáhali mi lízátka pro těhotné maj je v lékárně . V Uvalech tak to budeš zase hledat nové kamarádky :slight_smile: tak hlavně aby se vám tam dobře žilo :slight_smile:
13. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky gratuluju těhulkám. :dizzy_face:

Prosím neznátu na P4 nějaké mateřské centrum?
Díky.
15. zář 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek