• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
ahoj kočky, dloooho jsem tu nebyla- nějak to s tou mou poletuchou nestíhám.
Gratuluji moc a moc těhulkám k // a držíme palce, ať se vše daří.
Jen přidám jeno info o hudebním kurzu Yamaha. Dnes mě to docela nadchlo.
Byli jmse na ukázkové hodiny Robátek (4-18 měsíců ) v KC Zahrada. je to nedaleko Chodova - cca 8min pěšky nebo je u toho parkoviště. Kurz v úterý od 9h není naplněn, tak pokud by měl někdo zájem (http://www.yamahaskola-praha.cz/ ). Platí se 1500 za pololetí. Vypadá to supr.
15. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
romcatko, nevede to nahodou Renata, drive z Benjamina?

Monunik, na Hajich je centrum v tom novym kostele a pak RC Benjamin u zastavky Horcickova.

Frionka, co Vy? Uz behate? A budete pokracovat v plavani?
15. zář 2009 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, k renatě jsem taky chodily, moc mi nevyhovovala, ted vede v Zahradě MC Babočka, my atm chodíme na tanečky a je to teda super. Dnes jsme zrovna byli.

jinak chodíme do \Benjamina a misto Renaty mame Jiřinku, zdá se v poho, ale pripadá mi strasne rychla, vubec neceka az to ty deti udela, tak nevim, no, ale Xenule je tam nadšená, za 40 kč hodně zábavy, protoze tam pak celé dopo zustavame v herně. Zitra ale nejdu, páč jdu na KO.

Monunik, materskych center na Praze 4 je strasne moc, jen tady na jiznim meste jsou asi 4-5 a nejake herny, takze zalezi, kde hledas. Zadej si na seznamu Materské cetra a prahu 4
17. zář 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, tak ty tanecky musi bejt super, to bych taky chodila. Ale je to asi spis pro holky, co? My mozna budem chodit do Ujezda, ale asi az pro ty dvoulety..
17. zář 2009 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Babaro! Máme se fajn. Už začínáme běhat a každým dnem se zlepšuje.No je to naše malá lumpička. :slight_smile:
20. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten hudební kurz. Je super. Asi se tam přihlásíme.
:slight_smile:
20. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooj,jsem tu vůbec správně :grinning: :grinning: :grinning: tak to je mazec,úplnej babyboom :grinning: :grinning: :grinning:

Tak samozřejmě všem přítomným těhulám blahopřeju :wink: jen tak dál :grinning: :grinning:

Jani neboj,sama netěhotná tu nejsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani já se letos na těhu nechystám :grinning: :grinning: :grinning:

Xen a kdy taky konečně pokecáme co nového???
21. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste prasknu terkujesterku, ta ma termin taky v kvetnu...
22. zář 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky,

jen jsem nakukla jestli tady někdo žije (asi jako Monča :grinning: ) a koukám, že se tady podruhé těhotní!!! Tak to všem mooooooc gratuluju a hlásím, že já těhotná teda nejsem a zatím to rozhodně neplánuju :grinning: :grinning:

Je teda pravda, že jsem byla před týdnem na UTZ, ale těhotná nejsem a mám asi jen nějaký hormonální problém. Každopádně mrcha má dorazit tento týden, tak snad dorazí :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, no jo no, pulka z nas se sesla v kvetnovkách :grinning:
23. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky :grinning: já jsem zase po dlouhé době na netu a zabloudila jsem k vám :grinning: a koukám, že se tu už všechno ví :grinning:

monunik, my budeme chodit do MC http://elaaga.cz/, je to v Podolí na Nedvědovo náměstí.
24. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj koukám že sem po dlouhé době jukli další lidičky tak moooc pozdravuju. A jak se všechny máte, hlavně Monča a Bára co kluci jak rostou?
25. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

jojo nakukla jsem a byla jsem překvapená :grinning:

My se máme dobře, Ondra je už kus chlapa a je to s ním daleko jednodušší a veselejší. Takže si to užívám a druhé těhu plánujeme případně tak na jaře. Ale uvidíme :sunglasses:

Tak se opatrujte, pozdravujte dětičky a pohlaďte bříška :wink:
27. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky berete některá v těhu nějaké vitamíny a jaké a co doporučíte na promazání břiška? Používala jsem u Patrika mandlov olej tak zjišťuji co komu vyhovuje dík a jak se jinak máte?
1. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba, ja pouzivam normos telovy krem, ale pouzivala jsem ElastiQ a stejne to nezabralo, je to bohuzel dedicna dispozice, bude je mit budes nebo ne....

Vitaminy neberu, jen samotnou kys. listovou....

My se mame dobre, uz planuju oslavu 2. nerozenin, budeme se stehovat 1.11. do Hodkoviček, ale napul jeste pbudu bydlet na jihu u tchyně :unamused: Xenuska je uz uplne samostatna, uz si sama leze po vsech prolizackach, doma si hraje sama v pohode, necha me pracovat, je to trochu TV maniak a az na obcasné hysterické záchvaty fakt teda hustýho kalibru je to zlatíčko. Po obědě větsinou uz bohuzel nespí a kdyz vytuhne, spí 3 hodiny a pak do 10 večer straší, takže je jasný, že spánek pres den uz nepotrebuje a to ani ted, kdyz ma rymu....
3. říj 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je už super já si taky libuju jak už je to paráda že už vše zvládá , jíst, oblékat atd a jdu do toho kolotoče zase bude to mazec, ale snad to přežijem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba, bude, rikam si jak musi byt ty pudy silne, kdyz do toh jdu znova :grinning: :grinning: :grinning: al etěším se až bude příští rok léto, mimi na světě a zase se to bdue schylovat pomalu do pohody. :wink:
4. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
moc zdravim staronove tvare. Je fajn, ze se aspon obcas ukazete a napiseta jak se mate.

Ja musim taky pochvalit Hynecka, jaky je to samostatny zlaticko, umi si hrat sam a je s nim domluva, vse chape a rekne si co chce, oproti o mesic staremu bratrankovi, kde jsme ted v USA na navsteve, velky rozdil. Fakt nase zlaticko, sladousek. Ale taky se dost vzteka, ma taky po kom :slight_smile:

moba, ja brala posledniho pul roku cas od casu listovku (acidofolan tusim, je tam i zelezo, ktereho mam nedostatek), ne ale kazdy den a zbyly mi od kojeni jeste vitaminy Gravital, tak ale ty taky tak jednou dvakrat do tydne vic ne a spis protoze toho ted moc nesnim, jak mi je furt zle. Ale jinak je moc brat nechci.

Monco, co Danik?
7. říj 2009 ve 02:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

akorát jsme se přestěhovali na P4, tak mě zlákala tahle diskuze:slight_smile: Nikoho tu neznám a tak si ráda popovídám když ne se sousedkama na ulici, tak s váma tady :wink:

Moba, jsem zdravotní sestra a myslím, že ve finále je to jedno, jaké vitamíny bereš. Jen to nepřeháněj, a%t ti nenaroste v bříšku obr!!:slight_smile:
Na kůži používám od Weledy olej proti striím a je super, mám ještě čistý kolagen, který dokáže srovnat i mršky, které už popraskaly :angry:. At se budeš masírovat čímkoliv, chce to min. 2krát denně, jinak to stejně nemá cenu :slight_smile: držím palce
9. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzko díky za radu, brala jsem na začátku a teď zatim neberu žádné až budou chřipajzny zak asi aspoň CETEBE no a jinak uvidim.
A kde jsi pracovala nebo ještě pracuješ? A kde se chystáš rodit? Já v Podolí teda jestli už pak nebudou mít plno tam člověk neví do poslední chvilky no Patrik se tam narodil tak snad i na podruhé to tak bude.
10. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba, pracovala jsem právě v Podolí :slight_smile:, tam budu taky rodit. Jsi tam už zaregistrovaná? Tuším, že registrují kolem 15tt a jen 12 rodiček na den.

Pamatuješ si jaký doktor tě rodil?

Určitě nic nezkazíš listovkou kombinovanou se železem, ta se hodí kdykoliv.
10. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak že jsem tě třeba už viděla :slight_smile: no já rodila jen s porodní asistentkou a pak mě Dr jen udělala stehy ( Uhrová a Čížková¨) ale nevim která je která
10. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nedělala na sále, ale na šestinedělí a už je to taky nějakou dobu :slight_smile: Porodní as. ze sálu neznám jménama, protože jsem je jen potkávala na chodbě a když jsem si odnášela děti ze sálu na odd.
10. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no já tam rodíla před 3 a půl rokem, no jo tak to se ti tam bude rodit faj. :slight_smile:
11. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co, roste to? :slight_smile: :wink:
Vítám Zuzku :slight_smile:
Podolí jsem si právě neplánovaně vyzkoušela :confounded: a pominu-li, že samozřejmě samotná situace nebyla nijak fajn, tak prostředí i personál moc příjemný, vyzkoušela jsem si porodní sál, no to bude pohodlíčko (doufám) :grinning:
11. říj 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj gtver, jak neplanovane? Vse v poradku?
A kde jsi rodila poprvy?

Vitej Zuzko, je to tu ted sama tehule, tak zapadnes, akorat to tu dvakrat moc nezije a nekteri se taky stehuji z Phy 4..
12. říj 2009 ve 22:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bab, měla jsem silné bolesti, ale všechno je v pořádku, naštěstí se to uklidnilo
poprvý v Motole
13. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky :slight_smile:

Nemáte někdo zkušenost s Dr. Veverkovou? Je to dětská a sedí nahoře u Táborský.
13. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj to nemám a nemáš Táborskou trochu daleko??
Gtver tak hlavně se šetři no snad to všichni zvládnem v pohodě koukám že hodně holek co znám rodí v lednu to já si počkám na březen a snad budete rodit všichni v poho, abych pak neměla strach.
13. říj 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nezapadám, nýbrž budeme chtít mimi až za tři roky. :slight_smile: Mě stačí zatím naše Lucinka. Teď má období vzdoru, no snad jí to brzy přejde. Ale přece jenom jí musím pochválit. Krásně mi usíná. Už okolo půl sedmý je tuhá. No. Tak zatím a dobrou noc.
:slight_smile:
13. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek