• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
a kdy se budi, Hani?

gtver, tak hlavne, ze je to ok. Ja se zas porad nemuzu zbavit celodennich nevolnosti, vubec to neustupuje :frowning2:

moba, Patrik je taky breznatko, nebo ne? Tak to budou presne o 4 roky?
13. říj 2009 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Patrik je taky březňátko a to 10 a termín druhého porodu mám přesně na 10 března tak sjem zvědavá jestli se trefíme. budou přesně o 4 roky. :slight_smile:
Baro mě pomáhali hodně lízatka pro těhotné proti nevolnostem mají je v lékárnách.
14. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba, já zas mám stejný termín porodu jako u prvního, tak uvidím, jaký budou mít nakonec rozptyl (malý se netrefil o týden :grinning: )
14. říj 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Báro probozí se kolem půl sedmý a někdy tam vydrží i do sedmi jako dnes :slight_smile:
14. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
gtver taky, jo? Ja myslela, ze budou o min nez 2.
A to jste tak holky chtely, my celkem jo, ale zadarilo se az takhle, tak budou o 25 mesiciu, teda, mozny je vsechno, uvidime, vidte :wink:

Hani, tak to je dobrej spac, Hynecek co jsme prijeli z Ameriky, spi taky nejak hodne a dobre, asi ta zima mu dela dobre :slight_smile: Ale my chodime spat pozdejs, at si ho uzije tatka a at nas necha dyl spat taky.
14. říj 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :grinning: zase jsem nakoukla :slight_smile: jak se máte?

Dneska jsem se byla neúspěšně registrovat v porodnici, prý až 14+0 :unamused: :unamused: :unamused: sakra..... budu tam muset znova.
16. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky chci se zeptat co člověk to jinej názor přemýšlím o očkování proti chřipce v těhu jsem už 19 tt a co jsem se dočetla tak to nedoporučujou jen v první trimestru tak váhám , Patrika budu nechávát očkovat loni si jí vybral snad v nejhorším možné variantě, nebo co doporučíte na posílení imunity nějaké ty homeopatika pořád nevim co možná Zuzka by se v tom mohla hodně vyznat. Předem díky a jak vám je těhule?
17. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co jsem se dozvěděla od naší praktické doktorky, tak říká že očkovat proti chřipce nedoporučuje, protože je těch typů a mutací tolik, že je malá pravděpodobnost že to očkování pomůže při konkretní chřipce.
Souhlasím s ní a nejlepší je jíst preventivně ovoce s vysokým obsahem vitamínem C, česnek je přírodní antibiotikům a jinak se dobře oblékat. Hodně pít. Brát nějaké ty vitamínky...
Homeopatika a bylinky.Toť můj názor.
17. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky moc nejsem pro ockovani proti chripce. Souhlasim s Frionkou.

Terko, kdes byla? V Podoli? Ja mam 14+0 v nedeli, to tam ma jit v nedeli?
17. říj 2009 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, já mám 14+0 v sobotu, ale řekli mi, že tam mám jít v pondělí 26. 10. Tak se tam třeba uvidíme :wink: Byla jsem v Podolí, chtěla bych tam rodit znova.

no, a o očkování proti chřipce vůbec neuvažuju, ani teď v těhotenství, ani potom...... prostě si jednou nebo dvakrát do roka lehnu, přijde mi to nějak přirozený než se nechávat proti všemu očkovat. Stejně se očkuje jen proti nějakým kmenům chřipky a je možný, že člověk třeba onemocní jiným kmenem. Kdybych ale nějak na chřipku neadekvátně trpěla a doktor mi to doporučil, tak do toho asi půjdu.
19. říj 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja to zjistovala a registrujou i v sobotu a v nedeli, takze na pondelek bych to nenechavala, protoze berou jen 12 rodiček.

Zuzku vítám...

Holky potřebuji novou Dr. někde na Novodvorské, nemáte zkušenost? Moje je sice dobra, ale nebudu s kazdym prdem jezdit pres pul prahy, ted jsme tam furt...navic ta moje dava antibiotika bez CRP jen tak dle oka, a me uz to dost stve, jsem nemela tolikrat antibiotika jako mala, tak pak ma mit imunitu. Dik. Jo jinak na Dr. je dobra stranka www.znamylekar.cz
19. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslis pro malou, bram? To neporadim, my budem chodit tady v Uvalech.
Doufam, ze mas pravdu s tou so a ne, je to teda taky blby, prijedou zrovna nasi a ja pak s nima jedu na tyden Moravu, budou nam menit kotel, tak abysme neumrzli.
Jinak bych Te tam Tery moc rada potkala.
19. říj 2009 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, fakt registrujou i o víkendu? já jsem tam byla a řekli, mi, že pokud mám termín 26.4., tak mám přijít v pondělí.....ještě tam zkusím zavolat, třeba to zvedne někdo, kdo mi to řekně jinak. No, o víkendu by to bylo asi lepší........
Barčo, zaregistrovat tě tam může i někdo jiný, nemusíš to být zrovna ty, stačí jim těhotenská průkazka a průkaz pojištěnce. Kdy máš termín?Mně tady na koníku neodpovídá tomu, co mám v průkazce.
19. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky díky jo a co se týká registrace je lepší si tam zavolat a oni vám řeknou podle termínu porodu na který den vám registrace vychází a opravdu registrujou i o víkendu a chce to tam jet hned ráno co otevírají v týdnu je to od 7 hod a o víkendu myslim že od 8 hod když půjdete v jiný den je to už hodně malá šance že jim zbylo místo na váš termín a opravdu tam nemusíte osobně stačí TP a průkaz pojiš. tak držim palečky já už to mám naštěstí za sebou :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tamnemusis osobne, jo? me to bvychazi na na neděli taky a holky v diskuzi - porod - porodnice Podolí psali, ze i o vikendu, takze na pondeli bych to nenechavala asi...jinak poslu Jirku, pášč kdo by mi takhle prijel hlidat to nevim, v 7? :grinning:
20. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tam volala a potvrdili mi, že tam mám přijít v pondělí 26....... to bude náročný vstávání, naštěstí se mi podařilo sehnat hlídání. Už vidím Jiříka, jak ho tahám z postele v 6 hodin :frowning2: to by mi měl asi za zlý :grinning:
já tam svýho jirku poslat nemůžu, ten musí být v 8 v práci na opačném konci města.
20. říj 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je síla....stejně ti to ale nezaručí místo v porodnici, takže skoro nechápu, proč se to tak dělá. Asi pro případy, kdy se sjedou maminky 2 a jedna je registrovaná a druhá ne, tak dostane přednost. Ale to tu druhou nechají rodit na chodníku, sakryš? To jsem měla s indukovaným porodem asi kliku, to mě tam prostě museli vzít a čekat, až se Jirka narodí.
20. říj 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak že by to změnili a o víkendech už neregistrovali? :confused: Já se ještě musela registrovat v sobotu, ale je to celé postavené na hlavu :rolling_eyes:
22. říj 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
gtver a byla si tam na tech 8? Uz tam byla fronta?
22. říj 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
gtver, ne, koukala jsem na web, registrujou i o víkendu :wink:
22. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, ja tam pujdu v neděli a když bude zavřeno tak jim to omlatim o hlavu potom :slight_smile:

jo a věta Způsob registrace je možný pouze OSOBNĚ v kartotéce, kde Vám bude registrační číslo zapsáno do těh. průkazu. tak radši nikoho nepošlu teda za sebe...
23. říj 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bab, byla jsem tam radši ještě o chvíli dřív a už tam pár ženských čekalo, nevím, kolik z nich se jich šlo registrovat na můj termín, ale první jsem opravdu nebyla :grinning:
23. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezko, byla jsi se dneska teda registrovat? Jak to probihalo? Ja ted ctu v dubnovkach, ze jedne rikali, ze se tam musi registrovat o den driv, tak doufam, ze jsem tam dnes nemela byt.
Dle MS (a UTZ mi sedi, jen o den driv), mam TP 25.4., v prukazce. Ty mas 24.4.?
24. říj 2009 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, máš jít presně 14+0, 13+6 tě vyženou domů....fakt... dejte vědět jak jste dopadly :slight_smile:
25. říj 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, už jsem to psala do květnové diskuze - pokud jste tam už byly, tak je to pasé, pokud tam půjdete, tak je potřeba opravdu HODNĚ brzo. Já jsem tam byla v 5.35 a byla jsem osmá........ berou 12 a to se ještě může stát, že tam mají předregistrované nějaké speciální případy (např. maminky s nějakou nemocí...atd, které mají přednost).

Barčo, já mám podle dr. termín 26., takže jsem tam byla až dnes. Byl to ale fakt mazec, fronta přes celou halu, ani nevím, jak to dopadlo, ale podle mě to asi u čísla 12 prostě utli.
26. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak to je celkem hustý s tím registrováním. místo aby jste byli v klidu, maminy-těhule, tak musíte hnát do nemocnice aby jste se zaregistrovali včas.Je to postavený na hlavu. Protože nevěřím tomu, že budete rodit přesně na termín. Já až budu znovu těhotná, tak budu chtít rodit mimo Prahu.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, v Podoli je to tak krasny!!! Kouzelny, ta hala, ty rybicky tam, uzasny. Jak tam byl klid, no asi kvuli nedeli a ranu, jinak tam je asi srumec. Uz se pomalu tesim na porod :grinning:
My tam dojeli cca v 8, +-5 minut, otviraj 8:30, byla jsem 8. nebo 9., ale po nas uz nikdo neprisel. 3 pry prisly naräz ve tri ctvrte na 8, ostatni nevim od kolika tam stepovaly.
Pani na prijmu byla strasne mila, a rikala, ze o vikendu je blbost chodit driv jak v 8, prej tam o vikendu neni naval, jen o vsednich dnech. V sobotu tam pry jedna pani prisla uz v 6.
No ja tam puvodne chtela jit taky pozdejs, vzhledem k tomu, ze by nas uz nikdo nepredbeh, tak bychom usetrili aspon 80 Kc za parkovne :grinning: ctvrthodina je zadara.
Tak ja nevim Bram, ale prece pani nemuze vedet, ma takovou zkusenost, ale co kdyby, ze.. Jeden den muze prijit treba klidne 12 bab najednou, to se podle mne neda odhadnout.
26. říj 2009 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam nedeli termín, tak jako driv nez v 8 tam prostě taky nedorazím, jak rikam, bud to vyjde nebo ne...mě už je to nějak jedno.
26. říj 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si taky rikala, ze se z toho nepo.. kdyz to nevyjde, bych rodila asi mimo Prahu jinak. Coz mozna jeste budu, ze :grinning:
26. říj 2009 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek