• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
jdu vás pozdravit :slight_smile: tak co, barčo, už je ti líp? doufám, že jo a že nevolnosti už vymizely.

xeni :frowning2: držím palce, ať do nemocnice nemusíte.....u nás se taky stonalo (já), Jirka má taky nudli u nosu, ale nic vážnějšího.
1. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
moba, ty jsi teda rychlík :wink: a víš, že v těhotenství by se něměla okna mýt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ????????
1. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
cau
ja uz okna myla, vsechno, stejne je tu binec, klasika
male je lip diky, do nemocnice pujdeme az po novem roce na gastro ale je tu jeste nadeje ze se ji to upravi vsechno, je vesela a v pohode, tak jsem moc rada, jsme objednani k homeopatovi
mamě je blbe, modlime se aby dockala vanoc, tak vam tu nebudu kazit naladu depkou
cukrovi nemam zadne,a le chystam se na nakup aspon ingrediencía snad o vikendu zacnu, i kdyz spis navařím mame a tatovi
1. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
:frowning2: xeni, to je mi líto, že máš trable na všech frontách :frowning2: tak hlavně že Xenuška je lepší a že ta nemocnice není akutní.

já cukroví ještě nemám a nějak se mi nechce začínat.... :wink:
1. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
na gastro - to bude jen vyšetření nebo tam budete muset ležet?
1. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Terko, melo by to byt vysetreni ale u malych deti se provadi pod narkozou, nevim, mozna si poležíme, doufam ale spis ze tam vubec nebudeme muset, ale dnes jsem ji opet nutila do hovinka a nenenene ach jo. Snad zitra teda.
1. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem,jen letím pozdravit a mizím k plotně :grinning: :grinning:

Tak gastro fuuuuuj,byla jsem na tom asi 6 krát a už nikdy v životě :frowning2: :frowning2:

Já už peču,už mám 10 druhů,ale jen napečeno,zdobit to budu vše až kolem 18.12. :grinning: malej je docela hodnej,jen mě chodí píchat do těsta a rozhrabuje mouku a patlá si s ní pusu :grinning: :grinning:

Xen držte se ....
3. pro 2009 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak nakonec musim pect vse sama, v zivote jsem enpekla, tak uvidim jak to dopadne....
4. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni, kdyztak se na to vyprdni, se nic nestane, nebo objednej.

Ja se musim pochvalit, neco malo jsem uz dnes taky vytvorila, zitra nebo v nedelu pokracuju. Ja to vidim na 5 druhu max., pernicky a rohlicky mi priveze mama, sice az po Stedrem dnu, ale sama si na ty nase uzasne perniky letos jeste netroufnu.
4. pro 2009 ve 22:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky xen to je mi líto tolik starosrtí snad vás to brzo pustí, no ještě jsem nezačala péct, zítra ale zadělám těsto na perníčky a v neděli upečem, odpolko máme pozvaného čerta a mikuldu tak snad zazní i ta básnička. no uvidíme. :slight_smile:
4. pro 2009 ve 23:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak co, moba, doslo na basnicku? :wink:
5. pro 2009 ve 22:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: ahoj no nedošlo, ale ani se nedivim, čert byl teda fakt ošlivej a hlavně šíleně velikej, tak že když jsem ho viděla tak mi to bylo hned jasné že Patrik nepoví nic jen pozdravil a poděkoval, ale víc nic. :grinning: , ale hlavně že to mělo úspěch a neroš´tačí, tak snad mu to dlouho vydží. No a co už máte holky napečeno, já právě peču kokosky, ještě zítra vanil.rohle a rumové kuličky.Linecké a perníčky už máme. :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
cus, to my pisnicku dali...i dudlika...

tak ode dnes mam rohličky a perníčky, jsem vyčerpaná, zítra tanyny a topenáři, ještě jsem byla uklízet na jižnáku ap ři té příležitosti jsem navařila bramboračku a řízky. no tak nějak pomalu polehounku to snad pujde
9. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Mončo,tak já byla tady na Jižnáku s malým na čertech,byl vélikej a strašidelnej a malej se na něj smál jak sluníčko,takže zlobíme dál :grinning: :grinning:

Už mám napečeno 25 druhů :grinning: :grinning: začínám to pomalu slepovat,zdobit a ukládat,malej mě na to chodí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nepečené udělám už kolem 18.12.na to je čas.

Jo a malej už nemá dudlíka na spaní cca 2 měsíce,šlo to samo,přišel od zubařky a je bez dudlu :grinning:
10. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ja dnes napeču 3 druhy - hahaha - je to šizení, jedno těsto, ale to kusu přidám kokos, do druheho kakao a projedu strojkem na bananky a razem mam 3 druhy :slight_smile: ale počítám to jen jako jeden, prostě bananky :wink: no a v neděli košíčky, to je taky nakonec milion druhu, protoze plníme pudinkovým krémem, čokoškou, ořechovou náplní, ty jsou tedy u nas velmi oblíbené, linecky jsem taky udělala když už tak kakovy a normalni a srdíčka, a kolečka, a prasátka.a plním marmoškou a čokoškou a krémem...no tak to aspon bude vypadat jakože toho mam hodně.
11. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Xen,kéž bych já mohla říct z jednoho těsta 3 druhy cukroví,to nehrozí,letos 32 druhů a každé je úplně jiné :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni, jsi dobrá, ted jsem dodělala čoko likér, jsem si dala stamprli, kdybych nebyla těhule, tak se dnes opíjím, je luxusní. Bananky jsem včera napekla, mam jich 2 krabice, kazde jiné, něco jako střapáčky, něco jako bananky, mamka bude patlat marmoškou, zitra jdu upect košíčky a mam hotovo, tak pak uz bduu delat jen z 1 varky vzd ynejake pokusy, co se mi ak nashromáždilo, jak kazdy posila mailem, jeste vanil rohle mandlove (mam jen orechove), nepečenou roladu, vosí hnízda, a vaflové placičky
12. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
tak co holky? ja mam hotovo, voní stromeček, uklizeno, nevídáno, jen zabalim darky. Zitra jeste tedy prijdou montovat vestavenou skrín tak bude kam uklidit na rychlo i ten ostatní neporadek!
19. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, vy jste vzorné :slight_smile: já mám 3 druhy napečené, zbytek jsme dostali od obou rodičů :grinning:

stromek bude až 24., úklid moc neřeším. Za chvilku jdeme na boby.
21. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Terko, my to tak kazdoročně meli taky, pect jsem nemusela, ted musim pro celou rodinu :pensive: tchyne ma pravdepodobne prasecarnu a rikala ji Dr., ze ji maji ted skoro vsichni pacienti a na chodově to velmi lítá, takže s prckama na chodově raději ne do krámů! u tchyne to ma nejaky spatny prubeh, bude muset byt na vanoce sama, je to moc smutné, ale my za ní nemuzeme, to se nedá nic dělat.
21. pro 2009 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tak všem krásné vánoce a pohodové svátky. :slight_smile:
23. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
čau holky, kde to vazne? u nas svatky krasne a ted uzivame snehu na horach!
28. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky! Tak naše Lucinka je pěknej koumák. Sama si pustí televizi :slight_smile: . Když něco chce tak houká a ukazuje co vlastně chce. Na WC mě také doprovazí. Chodíme na hudebku a to se jí taky líbí, akorád občas nechce spolupracovat a jen by tancovala a tancovala. Asi od jara budem chodit plavat, tak se alespoň vyřádí. Vánoce jsme prožili krásně. Měla radost ze všech dárku co dostala. :wink: :grinning: No a co vy a vaše dítka. Jak rostou. Co umí?!
Jo a s mluvením to ještě trochu vázne. Zatím žvatláme a někdy i vyzní nějaké to slůvko. :slight_smile:
5. led 2010 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda, vsem jen to hezke do noveho roku!

Daneckovi a Jirikovi vse nej k nedavnym 2. narozeninam :wink:

My povidame uz krasne, uz i zpivame uryvky pisnicek a rikanek. No a momentalne jsme bez plinek a zaciname i kadit do nocniku, ale je to jeste trochu boj :slight_smile:
6. led 2010 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, nejste tu některá z Prahy 4 okolo Bráníka a Novodvorské, trochu se tady v těch Hodkovičkách nudíme.
9. led 2010 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tak koukám že to tady zase nějak vázne. No pomalu chystám věci něco už mám vyprané jen to žehlení, nemůžu se do toho dokopat. Tak ječtě dva měsíce, ale klidně bych to brala dřív když by mimčo bylo ok, ale raději až v termínu projistotu, začala jsem zase otékat tak že hrůza a nevim co by pomohlo nohy mám od stehen a dolu je to hrozný. U Patrika jsem to měla taky , ale ještě dřív o měsíc tak jsme myslela že se to nedostaví a zase jsem se sekla. :frowning2: :frowning2: jinak co ostatní těhule jak je?
9. led 2010 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky, no mě je fajn, ale pořád jím, tak už si sama pro sebe připravuji cvičící režim, strašně mi chybí spinning a cvičení. Takže kynu. Procházky v tomhle počasí nic moc, aspon na těch horách jsem něcomalinko nachodila. ale fakt tloustnu, už je mi ze sebe špatně.
10. led 2010 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni, no já :grinning: , jenže momentálně v nepoužitelném stavu :sweat_smile:
10. led 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
gtver, ty brdo, uz jen par dni, co? Uz mas nejake poslicky? Utika to.

Ja pres svatky taky dost nabrala, behem par dnu 2-3kg, no myslim, ze dalsi 1-2 tam je. Jinak je mi hej, akorat funim pri uklizeni, do schodu, a nekdy jen tak v leze :grinning:

Xeni, tak prijedte k nam na navstevu !
11. led 2010 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já funím taky.
Baru ty vogo sorry, ale auto nemám a na celodenní výlet se mi nechce. Se radši srazíme na Budějárně zase. Hele a Jirka mi dnes slíbil, že auto koupí, takže boží, hned jak opadne, přijedeme,. neboj. I když to naše zaprdlý dítě zase bude říkat, že se jí Hyneček nelíbí...má ráda jsem zjistila jen holčičky, tak cca o rok starší, snad jí to přejde.

Gtver, no dyk já se těším, budeme spolu kočárkovat a zítra asi jdu prubnout tu hernu v KC Novodvorská, jmenuje se to Baby club Lentilka, tak kdybyste náká chtěly, přijdte. Je to tam takový hezký, nový.
11. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek