• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
No my do Phy jezdime ted taky na celodenni vylety :slight_smile: A to tam ani nemame vetsinou zazemi..
No ale v lete to tu bude lepsi :wink:
A jak se vam libilo v Lentilce?

Jinak mi dosla sms zprava:
Oficiální upozornění, nepoužívat Nurofen Jahoda - sirup, č. šarže 909263, použitelnost do 4/2012 je závadný
12. led 2010 ve 22:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj taky mi to přišlo v sms tak na to bacha
13. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
taky mi to prislo :slight_smile:

V lentilce super, potkala jsem se tam s Mineou :wink: bydli v Hodkovičkách, super!
Jen tam nevaří kafe, ale nava, odlozis si věci, vedle jsou dvere do knihovny, pujcily jsme si obe knizky a dole je cukrárna. Myslim ideální, co chybí je restaurace, ale je tam mikrovlnka. Jinak je to malinká hernička, ale je k tomu velká telocvična, byli jsme v utery, kdy nechodi mamky cvicit, takze jsem behali i tam. Budem určo chodit. Kupuje se tam vstupenka dole v recepci za 30 kč.
15. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde jste náká?
25. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady :grinning: musela jsem si odskočit do Podolí v jisté neodkladné záležitosti :grinning:
26. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

omlouvám se, že vám sem lezu, už jste asi zavedená diskuze :grinning: ale jsme s Veru z Hodkoviček a hledáme nějakou spřízněnou duši poblíž. :slight_smile:)
26. led 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
gtver jeste jednou gratulace!

ahoj bloumik, uz to tady moc nezije, bramburka je z Hodkovicek, ta te jiste uvita :wink:
27. led 2010 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babaro dík za info. :slight_smile: No třeba se někdo ozve. Trpělivost růže přináší. :slight_smile:
27. led 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bloumik, my jsme z Krče, to je přes kopec :slight_smile:
1. únor 2010 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem hrozná, zase nestíhám, a to chodím prakticky cca jen do 3 diskuzí :grinning: Jíra je pěknej drak, chvilku mě teď nenechá u pc. Zrovna by měl spát, ale z pokoje se ozývají výkřiky v různé intenzitě :grinning: :grinning: :grinning: tak to zatím na spinkání moc nevypadá. Už je v postýlce cca hodinu a ještě nezabral.

gtver moc gratulujeme k chlapečkovi, ať vám dělá jen samou radost :grinning:

bram, díky za tip na herničku, novodvorskou sice máme trochu z ruky, nicméně tam jede přímo autobus, takže by to mohlo být bez přestupu. určitě se tam někdy vypravíme, protože teď v zimě je o nějaké akční dny trochu nouze :grinning:

fuj, zrovna jsem snědla celou čokoládku :grinning: teda ona nebyla fuj, ale jak pak budu vypadat?????? :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gtver, ježíší, gratuluju!!!
Tak Sašenka :grinning: a jaký to bylo v podolí?
Bloumík, viz IP, no já jsem z hodkoviček a taky Minea, ale ta sem moc nechodí, ale už jsme se taky díky konovi zčuchly.
Holky, omlouvám se, že jsem sem nějak nezavítala, já na to uplně zapoměla. Sem chodit. No však modří vědí, bylo to ted moc těžké pro nás, ale nedá se nic dělat a jedeme dál a musíme myslet na děti. Chodím i do človíčkova na budějárnu, muzeme tam nekdy dat srazík, neutrální půda!
14. únor 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem po dlouuuuuuuuuhé době zavítala k vám do diskuze co je zde nového. Tak gratuluju k novým miminkům i novým těhulkám :slight_smile: U nás se roste jak z vody, já netěhulkuju a jinak nového nic :grinning:

Každopádně v pátek plánujeme s Kristýnkou (Nara ...taky sem chodila) návštěvu Človíčkova, hned někdy od rána, tak můžete taky dorazit na pokec :wink:

Xeni psala jsi že chodíš na Novodvorskou do Lentilky? Taky uvažuju to někdy zkusit, mám to kousek. Není to tam moc malý? Dle fotek se mi to tak zdá.
15. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :wink:

Gtver,véééliká gratulace,přejem hodně štěstíčka a radosti z dalšího chlapečka :slight_smile:

Tak já jsem tu hooodně dlouho nebyla,nějak fakt nic nestíhám,mám toho nad hlavu.
Mám za sebou z malým krušný víkend,měl horečku a dusil se,ted bere od pondělí antibiotika,a bohužel jsem to od něj chytla i já,takže beru též antibiotika :cry:

Taky jsem začala jezdit po vyšetřeních,trpím migrénama,ale to ukrutně,včera jsem byla na rentgenu lebky a páteře,mám tam nález :cry: jdu ještě na kompletní vyšetření na neurologii+EEG hlavy a poté se uvidí co dál :confounded:

Příští týden jde malej na kontrolu k doktorce,do toho jsou zápisy do školky,fakt síla....bych se potřebovala rozkrájet,ale jedna super zpráva,do školky berou přednostně děti s trvalým pobytem na Praze 11 ,tak vím na 100% že mě malého vezmou,vyřídila jsem si tady trvalý pobyt.....jinak si nedovedu představit,že bych byla další měsíce doma kdyby mě ho nevzali.....

Tak se s váma zase loučím a někdy se zase ukážu,až se to vše uklidní....mějte se a držte se...
16. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, držíme pěsti, at jsi OK. Drž se.

Baru, to je škoda, v pátek nemůžu, mam gravid jogu na hájích, ale jindy bych zašla, zatím tam plánuju návštěvu v úterý, mám tam sraz s 1 kamaradkou z práce, ale přidat se určo muzete, jdeme hned v 10h.

Se skolkou jdeme dnes na den otevrenych dveri, tak zjistim sance nesance, samo asi smula, protoze budu doma. Takze uvidime.

Baru ta Lentilka je opravdu pidi, je to jen 1 mistnost, nejak tam maji cviceni, tak pry byva srumec, ale ja jsem tam byla jen v utery, to bylo volno a bylo to fajn, protoze nam otervreli vedle i tu telocvicnu, holky tam litaly a bylo jim dobre, vedle jsem si zasly (bez bund a tak) do knihovny pro dalsi detske knihy, mala je knihomol, to bych ani nemohla vsechno koupit, a pak dolu do cukrarny na dortik. Fajn den to byl, ale jak rikam, doporucuji jen to utery, kdy je tam volneji a neni tam zadne planovane cviceni. My chodime na cviceni na chodov, takze tam ani zadne neplanuju.
18. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci, to teda nic moc zpravy, aspon ze tu skolku mate :wink:
tak at vysetreni dobre dopadne, dej vedet.

Cau Baru, sem sem mrkla az ted, ale nekdy si muzem dat sraz v Clovickove, mm na Budejarne dela, tak se tam obcas vyskytujem.

Xeni, jaka je gravidjoga? A nechcete nekdy do jeskyne? Pristi tyden nejlip ut nebo pa.
19. únor 2010 ve 22:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru joga je dvna, ja na tomoc nejsem, ale tak aspon se protáhnua někdo jiny hlida dite. Solnou jesykni vypoustime do jara, pac nevim, ale asi nam nedelala uplne dobre
21. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Xeni díky za info, už mě ta Lentilka fakt neláká :wink: Na mě je to moc malý. To je fakt lepší zajet do Človíčkova.

Barčo srazíka tam určo někdy můžeme dát a domluvit se i s Kristýnou :wink: Jen když teď začne být hezky tak toho budeme využívat a být víc venku :grinning:
25. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme furt nemocný, ted je zase nastydla, ja nevim...do kolektivu jdem 1 a hned neco chytne, asi bdueme muset vynechat.... :frowning2:
27. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak já jsem zatim 2v1 ale už je to zas pár. Gratulace k mimčům a hlavně hodně hodně zdavíčka.
Mončo držím palečky aby ti vše dopadlo ok.
2. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba a jak to vypada? Deje se neco nebo se chystas prenaset :grinning: Pohlavi teda nevite?
Dej vedet, jaky to bylo v Podoli. Drzim palce at mas hezkej porod :wink:
2. bře 2010 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ještě nepřenáším termín máme na Patrikov narozky 10.3 tak že ještě je čas a má to být zase kluk já se těšila na holku, ale hlavně aby to bylo vše v poho. V úterý jdu zase na kontrolu tak uvidíme ve středu mám termín. Určitě dám vědět.
5. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
před týdnem jsem se přistěhovala na Prahu 4 - Háje. Termín jsem už měla v pátek, taky jsem registrovaná v Podolí. Tak koukám, že se tam možná potkáme :slight_smile:
Nimu
7. bře 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau
Moba, drzim pesti smarjá toto letí
Nimu, zatim je tam Monča, ale my s Barčou jsem z hájů uz pryc.
7. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:

Po hrozne dlouhe dobe pisu a co nevidim, Xeni, vy jste z Haju pryc? Kde bydlite?

Nimuel, ja jsem ze Sporilova, Haje autobusem kousek:slight_smile:. Drzim palce, at se Kacenka brzo rozhodne sama ven:slight_smile:

U nas vse v pohode, akorat to horzne leti. Emma uz si u vseho stoupa, Matej uz je velky kluk, brousi mluvu. Ja se musim dat trochu do kupy, jsem takova lehce zahrabana po tech dvou detech, ale uz se na tom pracuje:wink:

Jak se mate?
7. bře 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem ;-

Nimuel zdravím,bydlím na Hájích :wink:

Xen,dobrej dodatek "zatím tam bydlí Monča" :grinning: :grinning: jsem se musela smát....ale jinak máš pravdu :grinning:

Moni :slight_smile: držím moc moc palečky at ti to dobře dopadne :wink:

Barčo-babaro.....dnes jsem podávala přihlášky do školky a vůbec žádná sláva,vypadá to dost špatně.Jsme silný ročník a mají strašně moc dětí na přijetí a berou přednostně děti kterým je do září 3 roky :frowning2: jako být dalších 8 měsíců doma a ještě na podpoře tak mě asi trefí :unamused:

Katko :slight_smile: teda Emmička už je ale kus ženský a Matěj je taky moc hezký kluk :wink:

Mám za sebou EEG,naštěstí tam žádný velký problém není.Ted od středy po dobu jednoho měsíce začínám chodit na elektroléčbu+rehabilitaci,mám to 3xtýdně,beru na migrény léky a v dubnu jdu opět na neurologii,pak se opět uvidí co dál....mám toho nad hlavu a nestíhám nic.

Malej byl nemocný a to dost,bral antibiotika a zřejmě měl ty rotaviry,skoro 5 dní prozvracel a měl průjem :frowning2:
Váží 11,5 kg,strašně zhubnul tou nemocí až se vyděsila i doktorka.Já jsem brala taky dvoje antibiotika ale nic moc nezabraly,jsem pořád taková divná :frowning2:

Držím Vám všem palečky,už to máte fakt za pár :grinning:
8. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nedoporučíte mi nějakého pediatra v Modřanech???dík :wink:
9. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Moni-Moba, dneska mas termin! Drzime palce a jsme zvedavi, jak se ten rostak bude jmenovat?
A Patrikovi vsechno nej k narozeninam! Zeby dostal bratricka? :wink:

Monci, tak snad by to Danika vzaki treba aspon od pololeti? Drzim palce!

kett, jak to myslis zahrabana? :confused: Je to narez se 2 detmi?

Nimu, taky preju pohodovy porod, dej vedet, jak se ti v Podoli libilo.
10. bře 2010 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak stále 2v1 dnes odpolko jdu na konrolní monitor tak uvidíme, už bych to chtěla mít za sebou.
Jo rotaviri to jsme si taky užili, ale už jsou to skoro dva roky bylo to šílené, druhé dítě určitě nechám oočkovat.
Malej se bude jmenovat Michal a když by náááhodou se narodila holka jako že stím nepočítáme tak Michaela. Tak holky držte palečky snad už to přjde nera bych aby mi to vy\volávali to bych fakt nerada
12. bře 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba snad to máš za sebou

moni, hurá, že to není nic vážného, já když slyším nález, je mi zle... :frowning2:

Naše malá má dalsí antibiotika, pro změnu zánět obou uší...má sice 14,5 kilo, ale měří asi 97 cm, spíš víc, ale nenechá se změřit, takže je fakt čahoun a hubenourka.
14. bře 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek