• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahoj tak za sebou nic ještě nemá, dnes jsem si už dvakrát vyšlápla až do posledního patra náš barák večer se ještě s manželem zasnažíme a snad to pomůže.
14. bře 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéje, koukám, že se tu ještě nerodí :wink: držíme moc palce, dobře si pamatuju, jak jsem každý den přenášení říkala: tak třeba dneska by už mohlo vylézt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hmmmmm....... a ono nic, 10 dní po, 12 dni po.....nakonec vyvolávačka. Tak snad tě to nepotká a miminko půjde samo. Taky jsem chodila po schodech, vytírala jsem, ale bylo to k ničemu.

xeni :frowning2: vy se z toho snad nevylížete. S ouškama teď stůně spousta dětí, mimo děti i moje máma, které píchali ucho poprvé teď v 67 letech :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: jinak míry a váhy máme podobný, to se Xenuška pěkně vytáhla :slight_smile:
14. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
xenušák je čahoun no :grinning:

terko, presne, ja uz proste vim, ze to ockovani ji dam az v lete a bude lepsi pocasi!!!
15. bře 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám co moba?
17. bře 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad uz to ma za sebou a Michal je na svete
No jo, ja to prenaseni taky dobre znam, sice mi to predtim tak trochu bodlo, pac jsem nestihala pripravu, ale jinak teda to neni vono. No zato ted vim, ze vyvolavacka urcite nebude :unamused:
No s cm jsme na tom za Xenuskou a Jirikem o 10cm pozadu, ale vaha nam za posledni pulrok jde hezky nahoru, uz mame pres 11kg.
Holky nesly byste zitra nekdo do Clovickova? Sic narychlo, ale kdyztak se ozvete na mobil.
17. bře 2010 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, teda ten čas letí :sweat_smile:
moba už určitě chová Michálka :dizzy_face:
Xeni, Báro tfuj tfuj do poslední fáze :wink:
21. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem skleróza, samozřejmě předchozí platí i pro Terku :slight_smile:
21. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk :wink: tak jsem taky zavítala na nový web a chvilku mi trvalo, než jsem se zorientovala :grinning:

dneska jsem byla naposled u své dr., od příštího týdne do porodnice.

gtver, díky :slight_smile: nevím, jak holky, ale já jsem se už citila líp, nějak tohle těhotenství hůř snáším. Nikam nedojdu, musím se furt zastavovat, tvrdne mi břicho......atd. Však to asi znáte :grinning:
30. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jmenuju se Martin je mi 28 let.Mám dvě dcerky Nikolku 15 měsiců a Elišku 3 měsíce.Hledáme kamarádi/ kamarátky z dítkama.Nejsme dlouho v praze žena je z SVK.Já jsem ze severu čech.Těšim se na nová přátelství..Snad
30. bře 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky
potřebovala bych odkaz na tu lacinou paní na čištění koberců, díkes
1. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
halooo haloo kde je kdo??????

bramburk.o.neporadím..bhužel :unamused:
1. dub 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
je :grinning: žiš holky pardooon..já ještě válčím s novou verzí... :grinning:
:grinning:
jsem si spletla rajon :grinning:
moc se omlouvám :sweat_smile: :confused:
1. dub 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak po dlouhé době jsem nakoukla dvě děti je fakt mazec, jinak Michal se narodil 17.3. 3760g a 50 cm porod byl rychlej přijeli jsme do porodnice a do hodiny a půl byl na světě, ani jsem nestihle sprchu, a další přípravu rpostě fofr, jinak co se týká Podolí byla jsem na P1, nadstandart samo že nebyl volnej byli jsme 3 na pokoji , ale mimča jen 2 ta třetí měla dvojčátka ještě v inkubátoru, jinak dobrý, ale ty společné Wc a sprchy no ale přežila jsem teba škoda že nebyl volnej nadstandart byla bych ráda, nemohla jsme tam vůbec spát, tak že jsme padala na hubu, jinak jídlo nic moc, personám super najdou se vyjímky, ale to všude. taky už jsem si stihli poležet 24 hod na pozorování v Krči na G2 to už bylo o něčom jiném takovej horor, no síla doufám že už se tam nikdy nedostanem, malej se poblindil a asi to vdechl a nemohl se nadechnout, veškerá vyšetření ok nic nenašli , jinak už vážíme 3910 teda minulej týden v pondělí tak už máme určitě víc.Tak zatim pa
4. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba, gratuluju, koukam, jeste sis nezmenila profil, takze asi mazec opravdu. Patrika máš doma nebo chodí do školky. Já si to bez školky nedovedu představit, ale naštěstí Xenule je opravdu hodná. Vydrží treba hodinu sama s knizkou, nebo s modelínou, s omalovánkama...snad jí to vydrží. Je sice maman, ale klidná.
5. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba, taky moc gratuluju, poradnej chlap ;) fajn, zes mela rychlej porod a teda jinak nezavidim, mas monitor, nebo sis sama vsimla, ze nedycha? A jak dlouho jste byli v porodce?
5. dub 2010 ve 23:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba, taky moc gratulujeme!!!! rychlý porod - to se dobře čte :grinning: tak ať jste zdraví :grinning:
6. dub 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky v porodnici jsme byli 5 dní monitor mám ale když se to stalo tak byl malej v košíku bez monitoru, teď už mám jednu desku v postýlce a jednu v košíku, Patrik chodí do školky ráno ho vodí manžel a po o pro něj většinou musím i s Míšou což je masakr, většinou nám kojení vyjde přesně když mám jít pro Patrika,
9. dub 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba, bud v poho, aspon mas chvilku klid, ja nevim, jak to budu dělat, když prostě xenuli nevzali, ach jo.
9. dub 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni :slight_smile: moc moc gratuluji :slight_smile:

Tad Dáda je přijat do školky,sice mám velikou radost ale stejně tu nebude chodit,budu se stěhovat,teda tuk tuk....když to dobře vše dopadne......konečně se na mě usmálo štěstí a já můžu v klidu dýchat :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Moni,
co se deje? Uz jsem se chtela zeptat jednou. Vy jste se rozesli? Jsi s Danikem sama?
12. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mni, no já tě potkala s takovým pánem a větším dítětem....teda z auta, v sobotu :slight_smile:
13. dub 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, sice pozde, ale prece, gartuluji k tehu a k parecku:slight_smile:. Co takhle nekam zajit? Treba nejake MC, nebo hriste, nebo kratka prochajda, podle toho, jak ti je?
14. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kett ty jo, vzheledem k tomu, že jsem si včera dala cvičný nájezd do porodky tak ležím doma, nohy nahoře, neskutečně zpruzelá.
14. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :wink:

Kačko,to je na dlouhé povídání,ale ano,jsem s Dádou už nějaký ten měsíc sama,po skoro 7 letech je konec vztahu,ale už jsem se z toho vzpamatovala,je to pryč a život jde dál už skrze Dádu....

XEN :wink: to je mi ale náhodička :grinning: ale ano,byl to můj nový přítel se synem,byli jsme na procházce na Chodově,snad to tentokrát vyjde.....Už jsem ze všeho unavená,vystresovaná,je toho na mě moc.....
14. dub 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni :slight_smile: přeji hodně štěstí, at jsi spokojená
14. dub 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,omlouvam se,že Vam sem lezu,ale chtela jsem se zeptat,zda nemáte prosím někdo tip na dobrou kadeřnici-nehtařku(cenove prijatelnou) nekde mezi Budejovickou a vysehradem??
Budu mit ve ctvrtek vyjimecne hlidani a budu se tam pohybovat,ze bych chvili vyuzila ~:grinning:
moc diky za tipy
25. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemám :frowning2:
27. dub 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem novorozeňátkům gratuluji, že už jsou na světě. A všem maminkám přeji hodně zdraví a pohody a co nejméně stresu. :slight_smile:

Babara. Máš krásnou holčičku Táňu! Gratuluji! A jak se vám žije v novém domečku?!
6. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bramburka: přeju Ti abys měla hladký průběh porodu.Mějte se všichni krásně :slight_smile:
6. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hani, jak se mate, co Lucinka, nezlobi?
Dik, zije se nam celkem dobre, ale je tady porad spousta prace, ted budem upravovat nejak bazen..
6. kvě 2010 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek