• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
ahoj tak koukám že se to tady ohledně kojení rozjelo. Taky kojíme po 3 hod, ale večer jí v půl šesté a pak v půl osmé dávám mu z jednoho pru dvakrát mezi tím ho nechávám odříhnout, ale stim krkáním bojujem no a pak spí do půl třetí a pak už to má zase po 3 hodinách.
26. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba tak to jde, to je celkem fajn režim...jsem zvědavá na nás, za 5 dní přibral 250g...
26. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska nám to zase jde po těch 3 hod, to asi byla jen nějaká momentální potřeba nebo co :wink:

boule mi po ledových obkladech zmizely, tak jsem ráda, že nemám zánět, musím se ale porozhlídnout po nějaké odsávačce - máte ji někdo? Jste spokojené? Já asi koupím Avent, protože mám všechny lahvičky od Aventu, tak to v tom budu moct rovnou skladovat....
27. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terkajesterka tak to asi jo. Jinak ja mam rucni Medelu Harmony, je super, ale ja teda ted vubec neodsavam, jen asi prvni tyden z porodky. Prikladam casto a odsate mliko jsem u Hynecka nikdy nepotrebovala, nikdy jsem nebyla pryc od nej dyl..
27. kvě 2010 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terkajesterka medela jedině !!! věř mi s aventkou to strasne bolíííí
27. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terkajesterka bych ti klidne pujcila tu moji, ale abych ji zrovna naschval nepotrebovala, ze jo... :fearful:
28. kvě 2010 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky za reference....ještě to promyslím. Ale asi to bude potřeba, s Jirkou mi koncem šestinedělí blbly hormony a najednou jsem měla hrozně mlíka a pak ještě když se Jirka odstavil, tak to bylo to samý, akorát jsem to nějak zvládla rukou, ale bylo to časově náročný, teď ten čas a energii nějak nemám.

barčo, určitě si ji nech, já jí prostě taky chci mít doma pro případ... znáš to :slight_smile: ale i tak díky za nabídku :grinning:
28. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terkajesterka na konci šestinedělí jsi měla hodně mlíka, já zase málo...ale snad to ted bude nejak OK, a kojení vybojuju
28. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já mám avent a jsem spokojená, a nebolí to aspoń mě ne a ještě jsem od nikoho neslyšela že by to bolelo, ale záleží asi jak kdo.
:slight_smile:
28. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba, ono asi fakt záleží na prsech než na odsávačce (teď teda nemyslím ty pístové odsávačky za 100kč.) Už jsem si jednu objednala, je to teda Avent, několik holek z jiné diskuze si jí chválilo, tak uvidím. Kdyžtak znovu prodám a půjdu do Medely :wink:
28. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terkajesterka a kdy si jirku odstavovala? My asi ve 14 mesicich a uplne v pohode. Ztratila jsem mliko, kdyz jsem prestala kojit v noci.
29. kvě 2010 v 00:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
báro, Jirka se odstavil sám v 9 měsících. Jednoho krásného rána si dal mlíko, a v poledne se už nepřisál.....a od té doby už nikdy. No, obrečela jsem to, bylo mi to moc líto. Ještě měsíc jsem mu dávala svoje mlíčkov z lahve (tu si holomek vzal), ale pak jsem to odstříkávání rukou vzdala, hlavně mlíka už taky moc nebylo, tak jsme po radě pediatra přešli na Sunar.
30. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já Patrika kojila jen 3 měsíce, měla jsem málo mléka a když jsem začala dokrmovat tak pak už moje nechtěl, tak jsem zvědavá jak dlouho budu kojit Míšu
31. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba, já mám zatím mlíka :grinning: že mi samo teče, Lucinka i přesto, že je jedlík, nestíhá :grinning: ale je to lepší než opačný případ.

Ale taky vím, že se to může změnit, ráda bych ale kojila co nejdéle, aspoň do roka a půl.
1. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky do jake doby davat detem umely mliko? Nez budou mit kravsky? Nekde pisou (doporucujou) do 4 let, nekde jsem cetla ze i do 6 :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
báro, my jsme dávali sunar cca do 2 let, pak jsme to utnuli, Jirka už pije normální a nevypadá to, že by s tím měl nějaký problém.
1. čer 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí

@babara myslím že všude ve světě se dává už v roce KM, ale u nás firmy lobují za co nejdelší UM. Ono je to o tom, že já etn Sunar kupovala asi do 2 let, protože je obohacenej na různé vitamíny oproti KM, tak jsem jí dopřála, ale nutný to není. Ale taky to není samospasitelné, od té doby co jsme odstavili od Sunaru, zacala haprovat se zdravím...ale ted je zase už od brezna OK, tak nevim, myslim, ze to bylo kolektivem dětí. Pak jsem zustala doma s obr břichem a je klid. Jsem nakonec ráda, že do tý školky nás nevzali, ona by to fakt asi odstonala.
2. čer 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako leze to dost do penez.. Ja asi budu davat do 3, ale uz jen jednou denne. babicka do nej KM leje stejne uz kdoviodkdy, taky s tim problem nema..
2. čer 2010 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Patrik měl do třech sunar ráno místo snídaně, pak začal jíst ke snídani cereálie v mléku a to už měl normální, mám tady ještě Sunar celou krabici je to ten 24 měsísů jahodová příchuť tak jestli bys ho nechtěla za 150kč nebo za 100kč je do konce srrpna,
3. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme odstavili od Sunaru, jak mela porad ty rymy...tak asi v tom 2,5 roce, ale ona byla schopna vypit neomezene, hlavne v noci, do ted mame cajik a nevim, jak ji toho zbavit, pac strasne čůrá
3. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky to je ale pařák nevim jestli mám dávat Míšovi nějakou vodu k pití když jsou vedra. Dáváte někdo něco?
9. čer 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba, já to taky zvažuju, jestli nebudu s sebou dělat do flaštičky aspoň fenyklový čajíček. Asi to dneska vyzkouším, já si myslím, že voda nebo čaj jim nemůžou uškodit. Kdysy jsem měla takový granulovaný fenyklový čaj od Hippu a tam bylo napsáno, že lze dávat od ukončeného 1. týdne.
9. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja davam aj uz moc to nechce, jak kdy, ale Dr. rikala po 20 ml mezi kojenim, aby ho to zbytečně nesytilo a celkem asi tak 60 ml za den, no problem. Akorat z ty flasticky neumi moc pit :wink:
10. čer 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky nějak nechce pít nejde mu to musim vyzkoušet jinou flašku třeba nějakou bude umět. uvidíme.
11. čer 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba to je otazka nabidky, porad jsem nabizela- stejne jako dudlik v riznych sutuacich, vetsinou kdyz byl v klidu a ne rozječený a vzal si a uz to umi.
12. čer 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, bydlí někdo na Jílovské/Novodvorské?

12. čer 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohužel :frowning2: já jsem z Nuslí.
14. čer 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenny1 já bydlím pod Novodvorskou, v Hodkovičkách :wink:
15. čer 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, je tu nějaká snažilka z Jižního Města nebo okolí? :slight_smile:
21. čer 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, bydlíme v Krči, mojí dceři je 20m. Máme za kamarády v okolí buď samé chlapečky nebo o hodně starší holčičky, a tak hledám maminku s holčičkou ve věku kolem 20m +- 3m. Najde se nějaká?
27. čer 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek