Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

Ahoj holky, najde se některá, co bydlí na praze 4 a čeká mimi?? Pokud ano, určitě se přidejte do diskuse 🙂 🙂 🙂
barbarek
3. únor 2008
Holky venku je tak krásně, že mi vyrážíme na procházku 🙂

Jinak Mončo jsem pěkně nastydlá, rojzela se mi sakra rýma. Je to asi z toho počasí. Takže se k tobě domů v pondělí určitě nepoženu, aby to prďolka nechytnul 😞 Nějak nám to nevychází viď 😞
wafik
3. únor 2008
no páááni... to jsou mi novinky... velké gratulace Kristýnce i Františkovi🙂
ale já si ještě ráda počkám... hezky do konce února, kdy má mrňous termín... víš, Moni😉
jinak ten srazík ve čtvrtek nestíhám... od dvou mám cvíčo v centru, takže bych Vás leda tak pozdravila a už zase musela pádit... tak třeba jindy... až se trefíte do termínu vhodného i pro mě😃
wafik
3. únor 2008
brambůrko, jestli ještě nemáš zájemce o ten kupónek, tak se hlásím - plínky ještě žádné nemám, tak aspoň doplním výbavu😉
kett
3. únor 2008
teda, Veliiiiikaaaaaaanska gratulace Kristynce k Frantiskovi🙂 Holky, to jste ji teda prohnaly, ze z toho sla rodit😉

Tak ja ve ctvrtek klidne muzu, jen asi do 11 ucim na Zizkove, ale to nejak stihnu. kdyztak dorazim trosinku pozdeji. A klidne jsem pro Chodov, zadny problem. Tak ve 12:30 ve ctvrtek na Chodove treba pred CA dole v prizemi, co vy na to?

A kupon na Huggies klidne daruji taky.

Tak mi padime ven na prochajdu
barbarek
3. únor 2008
Jani tak se o ty kupony nějak podělíme od holek 😃 Ty ty plínky taky vlastně využiješ, tak to je ok. Já právě taky odebírám Maminku a kupon tam byl, tak to je fajn.

Holky já teda počítám se srazíkem ve čtvrtek na Chodově ve 12.30 a klidně u CaA dole v přízemí. Těšim se. Jen jsem nastydlá, tak snad to už bude ok.

Teď jsme byli na procházce a je tam krásně. Jen jsme museli spěchat domu na WC 😃 😃 😃
kett
3. únor 2008
my jsme taky byli na dlouhe prochazce, cestou jsem si cetla - jedina mozna chvile, kdy se to da😉

Barus, tak doufam, ze se do ctvrtka vykurirujes a ze te uvidime🙂
moncicak77
3. únor 2008
Ahoj,tak ja dnes vyhnala chlapi na prochazku a sla jsem spat,pekne jsem si na 3 hod.schrupla 😃 ,ale samozrejme je to malo,co si budeme povidat 😃 Danecek mel opet vcera svuj vecer,nespal od 17:30 do pul 1 do noci,uz jsem byla polosilena,a ted ma opet svuj vecer a rve,no nevim co to ma za obdobi 😞 Pro Chodov jsem taky a doufam,ze si budeme mit kam sednot,nebot pres obedy je tam fakt narvano............. Xeni,dame tedy sraz na Brechtove a pojedeme spolu? Barco,to se neda nic delat,nekdy to snad vyjde.......
moncicak77
3. únor 2008
Kacko,ty jsi super s tim ctenim,ja bych to asi nezvladla,dnes jsem neco pocetla doma,ale ne moc,chce se me u toho spat 😃
wafik
3. únor 2008
Jj, dneska bylo nádherně... taky jsem uvažovala o procházce, ale nakonec jsem se šla po obědě natáhnout... otevřela balkón, že se budu na sluníčku na chvíli vyhřívat... a pak vyrazím... a usnula jsem jak Šípkovic Růža🙂 Ještě že pak mamča ty dveře zavřela, páč jsem se probudila... až když sluníčko huž nikde nebylo😃
bramburka
3. únor 2008
Jasně holky kupon je váš, jirka ho ted vytáhl z koše 😉

Jinak nám dnes umřel kocourek, takže držím smutek....

ve čtvrtek jdem tady na chodov poprvé na plavčo, tak snad z toho nebude moc zmožená, uvidíme... jdeme v 9 ráno, tak snad OK.
kett
3. únor 2008
bramburko, a kam jdete na to plavani?
bramburka
4. únor 2008
do vydrýska, to ty jsi psala že tam chodíte?
barbarek
4. únor 2008
Ahoj holky, tak mě se rýma pěkně rozjela, doufám, že mě neskolí nic jiného. Fakt nevim kde jsem to chytla, ale v tomhle počasí to je asi hned. To se nedá nic dělat. Ale snad budu do čtvrtka ok, abych vám nenakazila prcky 😉
moncicak77
4. únor 2008
Ahoj,tak ja jsem ted s Daneckem vstavala,jeste jsme delali v posteli blbosti,teda on se jen smal a maval rukama 😃 Dnes je tam krasne,tak vyrazim do toho sekace,meli dostat dnes zbozi tak se tam pujdu podivat co maji 😃 Barco,tak se nam brzo uzdrav 😉
barbarek
4. únor 2008
Tak to Mončo obkoukni v sekáči. Já bych vyrazila taky, ale není mi moc ok a nechci prsknout bacily ani na tebe. Je to fakt pech, já se tak těšila, až si pochovám Danečka a zase nic ............béééééééééééé ]-(
moncicak77
4. únor 2008
Vzdyt si ho pochovas hned jak ti bude lip,neboj,neni vsem dnum konec 😉 Usnul me v houpacce,tak pockam az se vzbudi,nakojim a vyrazim,jeste musim na postu,tak si udelam prochazku 😃
barbarek
4. únor 2008
Nojo ale vždy když se domluvíme, tak to nevyjde. Mám to já ale pech 😞

Tak snad to brzo vyjde 😃

Já jsem dnes sama doma,Petr má nějaké lítání a šel kvůli práci. Tak aspoň sedim tady a prskám u toho 😃
moncicak77
4. únor 2008
To ja jsem sama doma skoro porad,ale mam alespon klid 😃 😃 😃 Cvrcek jeste spinka,asi dostane z te houpacky morskou nemoc,vecer samozrejme usnul az ve 23 hod.ale za to se vzbudil na kojeni az v 6:45 😉
barbarek
4. únor 2008
My jsme teď s Petrem byli na malé procházce a mě dnes holky nějak divně tvrdne břicho. Už asi 3x mi podivně ztvrdlo a pak to bylo ok. No nevím zda to je tím, jak se malej mele a nebo je to něco blbého. Vim že tvrdnutí bříška není moc ok, ale snad tohle nic není. Tak se raději sleduju co se se mnou děje 😞
kett
4. únor 2008
Je, Bramburko, tak to je super🙂 Jsem tam s nimi fakt spokojena🙂 Tak doufam, ze se vam to bude taky libit. Zrova dneska jsme byli plavat a Matej byl nadseny🙂

Moni, kdy ze se Dani vzbudil? ]-( Neprovokuj! 😉 Ja kojim co 2 hodiny.

Barus, neboj. Jestli, tak to treba byly jen poslicci, coz klidne muze byt. Urcite to nebude nic spatneho.

Matej je na hraci dece a ja musim sedet u nej, protoze jakmile se vzdalim, sputni nestastny jekot. Coz tedy fakt normalne nedela. Ale tak se alespon kouknu co je tu noveho:-)
barbarek
4. únor 2008
Ahoj Kačko, já jsem už četla jednu diskuzi o tvrdnutí bříška a je to normální pokud to není víckrát než 10x denně a já to měla tak 3x. Jednou doma a pak při procházce. Ale to víš, hned trochu plašim 😃
moncicak77
4. únor 2008
AHOJ,Kacko,no neprovokuju,fakt jsem i ja cumela jak puk,kdyz se nebudil na jidlo.... Barco,dekuji za album,super,jen jeste nevim jak zmenit tady to male foto v diskuzi? Me taky tvrdlo brisko docela casto,musela jsem hodne odpocivat...
kett
4. únor 2008
Moni, nahore na liste mas Nastaveni a tam jde ta fotka zmenit.

Barus, presne🙂 Takze bud v klidu a uzivej si miminka v brisku🙂

Matej ma pres cele bricho vyrazku jak hrom, asi to bude z ananasu, co jsem mela v nedeli. Cert vi
barbarek
4. únor 2008
Ahoj Mončo, to myslim upravíš tady na stránce když jsi příhlášená. Nahoře vedle uživatele je nastavení, tak myslim tam.
Takže album líbí? Můžeš si změnit co jsem tam psala 😉
barbarek
4. únor 2008
Jo holky relaxuju, dnes jsem měla jen krátkou procházku pro pečivo. A chtěla jsem žehlit plíny,ale dnes na to teda prdim 😃
moncicak77
4. únor 2008
Ja delala sarlota dort a tam byl taky ananas a zatim nic,tak mu to asi smakovalo 😃 trosku me to rozciluje ze namuzu jist na co mam chut,ale kvuli memu milackovi to snad i vydrzim 😉 Kacko,dekuji,jdu na to 😉
barbarek
4. únor 2008
Já jsem zrovna zkusila foto změnit a jsem nějak z dálky 😃
barbarek
4. únor 2008
A je tam zase jiná 😃
moncicak77
4. únor 2008
jsem ja to ale holka sikovna,musela jsem je nejprve ulozit a potom tady zmenit,ale ja to zvladla 😃 😃 😃 😃 😃
barbarek
4. únor 2008
No vidíš Mončo jaká jsi šikulka. Rázem máš dnes album i foto v profilu 😃

Co foťák už máš? A co v sekáči?