• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Holky venku je tak krásně, že mi vyrážíme na procházku :slight_smile:

Jinak Mončo jsem pěkně nastydlá, rojzela se mi sakra rýma. Je to asi z toho počasí. Takže se k tobě domů v pondělí určitě nepoženu, aby to prďolka nechytnul :frowning2: Nějak nám to nevychází viď :frowning2:
3. únor 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no páááni... to jsou mi novinky... velké gratulace Kristýnce i Františkovi:slight_smile:
ale já si ještě ráda počkám... hezky do konce února, kdy má mrňous termín... víš, Moni:wink:
jinak ten srazík ve čtvrtek nestíhám... od dvou mám cvíčo v centru, takže bych Vás leda tak pozdravila a už zase musela pádit... tak třeba jindy... až se trefíte do termínu vhodného i pro mě:grinning:
3. únor 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
brambůrko, jestli ještě nemáš zájemce o ten kupónek, tak se hlásím - plínky ještě žádné nemám, tak aspoň doplním výbavu:wink:
3. únor 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, Veliiiiikaaaaaaanska gratulace Kristynce k Frantiskovi:slight_smile: Holky, to jste ji teda prohnaly, ze z toho sla rodit:wink:

Tak ja ve ctvrtek klidne muzu, jen asi do 11 ucim na Zizkove, ale to nejak stihnu. kdyztak dorazim trosinku pozdeji. A klidne jsem pro Chodov, zadny problem. Tak ve 12:30 ve ctvrtek na Chodove treba pred CA dole v prizemi, co vy na to?

A kupon na Huggies klidne daruji taky.

Tak mi padime ven na prochajdu
3. únor 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak se o ty kupony nějak podělíme od holek :grinning: Ty ty plínky taky vlastně využiješ, tak to je ok. Já právě taky odebírám Maminku a kupon tam byl, tak to je fajn.

Holky já teda počítám se srazíkem ve čtvrtek na Chodově ve 12.30 a klidně u CaA dole v přízemí. Těšim se. Jen jsem nastydlá, tak snad to už bude ok.

Teď jsme byli na procházce a je tam krásně. Jen jsme museli spěchat domu na WC :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme taky byli na dlouhe prochazce, cestou jsem si cetla - jedina mozna chvile, kdy se to da:wink:

Barus, tak doufam, ze se do ctvrtka vykurirujes a ze te uvidime:slight_smile:
3. únor 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak ja dnes vyhnala chlapi na prochazku a sla jsem spat,pekne jsem si na 3 hod.schrupla :grinning: ,ale samozrejme je to malo,co si budeme povidat :grinning: Danecek mel opet vcera svuj vecer,nespal od 17:30 do pul 1 do noci,uz jsem byla polosilena,a ted ma opet svuj vecer a rve,no nevim co to ma za obdobi :frowning2: Pro Chodov jsem taky a doufam,ze si budeme mit kam sednot,nebot pres obedy je tam fakt narvano............. Xeni,dame tedy sraz na Brechtove a pojedeme spolu? Barco,to se neda nic delat,nekdy to snad vyjde.......
3. únor 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko,ty jsi super s tim ctenim,ja bych to asi nezvladla,dnes jsem neco pocetla doma,ale ne moc,chce se me u toho spat :grinning:
3. únor 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, dneska bylo nádherně... taky jsem uvažovala o procházce, ale nakonec jsem se šla po obědě natáhnout... otevřela balkón, že se budu na sluníčku na chvíli vyhřívat... a pak vyrazím... a usnula jsem jak Šípkovic Růža:slight_smile: Ještě že pak mamča ty dveře zavřela, páč jsem se probudila... až když sluníčko huž nikde nebylo:grinning:
3. únor 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně holky kupon je váš, jirka ho ted vytáhl z koše :wink:

Jinak nám dnes umřel kocourek, takže držím smutek....

ve čtvrtek jdem tady na chodov poprvé na plavčo, tak snad z toho nebude moc zmožená, uvidíme... jdeme v 9 ráno, tak snad OK.
3. únor 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramburko, a kam jdete na to plavani?
3. únor 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
do vydrýska, to ty jsi psala že tam chodíte?
4. únor 2008 ve 04:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mě se rýma pěkně rozjela, doufám, že mě neskolí nic jiného. Fakt nevim kde jsem to chytla, ale v tomhle počasí to je asi hned. To se nedá nic dělat. Ale snad budu do čtvrtka ok, abych vám nenakazila prcky :wink:
4. únor 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak ja jsem ted s Daneckem vstavala,jeste jsme delali v posteli blbosti,teda on se jen smal a maval rukama :grinning: Dnes je tam krasne,tak vyrazim do toho sekace,meli dostat dnes zbozi tak se tam pujdu podivat co maji :grinning: Barco,tak se nam brzo uzdrav :wink:
4. únor 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to Mončo obkoukni v sekáči. Já bych vyrazila taky, ale není mi moc ok a nechci prsknout bacily ani na tebe. Je to fakt pech, já se tak těšila, až si pochovám Danečka a zase nic ............béééééééééééé :angry:
4. únor 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vzdyt si ho pochovas hned jak ti bude lip,neboj,neni vsem dnum konec :wink: Usnul me v houpacce,tak pockam az se vzbudi,nakojim a vyrazim,jeste musim na postu,tak si udelam prochazku :grinning:
4. únor 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo ale vždy když se domluvíme, tak to nevyjde. Mám to já ale pech :frowning2:

Tak snad to brzo vyjde :grinning:

Já jsem dnes sama doma,Petr má nějaké lítání a šel kvůli práci. Tak aspoň sedim tady a prskám u toho :grinning:
4. únor 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ja jsem sama doma skoro porad,ale mam alespon klid :grinning: :grinning: :grinning: Cvrcek jeste spinka,asi dostane z te houpacky morskou nemoc,vecer samozrejme usnul az ve 23 hod.ale za to se vzbudil na kojeni az v 6:45 :wink:
4. únor 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme teď s Petrem byli na malé procházce a mě dnes holky nějak divně tvrdne břicho. Už asi 3x mi podivně ztvrdlo a pak to bylo ok. No nevím zda to je tím, jak se malej mele a nebo je to něco blbého. Vim že tvrdnutí bříška není moc ok, ale snad tohle nic není. Tak se raději sleduju co se se mnou děje :frowning2:
4. únor 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, Bramburko, tak to je super:slight_smile: Jsem tam s nimi fakt spokojena:slight_smile: Tak doufam, ze se vam to bude taky libit. Zrova dneska jsme byli plavat a Matej byl nadseny:slight_smile:

Moni, kdy ze se Dani vzbudil? :angry: Neprovokuj! :wink: Ja kojim co 2 hodiny.

Barus, neboj. Jestli, tak to treba byly jen poslicci, coz klidne muze byt. Urcite to nebude nic spatneho.

Matej je na hraci dece a ja musim sedet u nej, protoze jakmile se vzdalim, sputni nestastny jekot. Coz tedy fakt normalne nedela. Ale tak se alespon kouknu co je tu noveho:slight_smile:
4. únor 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kačko, já jsem už četla jednu diskuzi o tvrdnutí bříška a je to normální pokud to není víckrát než 10x denně a já to měla tak 3x. Jednou doma a pak při procházce. Ale to víš, hned trochu plašim :grinning:
4. únor 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ,Kacko,no neprovokuju,fakt jsem i ja cumela jak puk,kdyz se nebudil na jidlo.... Barco,dekuji za album,super,jen jeste nevim jak zmenit tady to male foto v diskuzi? Me taky tvrdlo brisko docela casto,musela jsem hodne odpocivat...
4. únor 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, nahore na liste mas Nastaveni a tam jde ta fotka zmenit.

Barus, presne:slight_smile: Takze bud v klidu a uzivej si miminka v brisku:slight_smile:

Matej ma pres cele bricho vyrazku jak hrom, asi to bude z ananasu, co jsem mela v nedeli. Cert vi
4. únor 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mončo, to myslim upravíš tady na stránce když jsi příhlášená. Nahoře vedle uživatele je nastavení, tak myslim tam.
Takže album líbí? Můžeš si změnit co jsem tam psala :wink:
4. únor 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky relaxuju, dnes jsem měla jen krátkou procházku pro pečivo. A chtěla jsem žehlit plíny,ale dnes na to teda prdim :grinning:
4. únor 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja delala sarlota dort a tam byl taky ananas a zatim nic,tak mu to asi smakovalo :grinning: trosku me to rozciluje ze namuzu jist na co mam chut,ale kvuli memu milackovi to snad i vydrzim :wink: Kacko,dekuji,jdu na to :wink:
4. únor 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zrovna zkusila foto změnit a jsem nějak z dálky :grinning:
4. únor 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A je tam zase jiná :grinning:
4. únor 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ja to ale holka sikovna,musela jsem je nejprve ulozit a potom tady zmenit,ale ja to zvladla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš Mončo jaká jsi šikulka. Rázem máš dnes album i foto v profilu :grinning:

Co foťák už máš? A co v sekáči?
4. únor 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek