• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
terkajesterka ty bydlíš v Nuslích? a kde? Já bydlím na parkem Jezerka.
:slight_smile:
30. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mobo, já bydlím pod parkem, na Nuselské, naproti zastávce Kloboučnická :wink: neříkej mi, že to máme tak blízko :slight_smile:
30. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo máme to je fakt kousek :slight_smile:
5. črc 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eyael Ahoj, my jsme starý 8 týdnů, nejsme moc mladí :slight_smile:.
6. črc 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenny1 Já bydlím ve Smotlachově, kousek od Domyna.
6. črc 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lop, gratuluju k malé! No máš pravdu, hledám pro dceru zhruba stejně starou kamarádku, protože má v okolí jen samé kluky, ale to neznamená, že bychom spolu nemohly kamarádit :wink:
6. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eyael ok, já tady nikoho neznám. A chodit na procházky sama mě už taky nebaví. Tak se můžeme na někdy domluvit. :slight_smile:
9. črc 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lopejznikova - určitě, to není problém, jen jsme teď nemocné, tak potom určitě :wink:
9. črc 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
my muzeme s vama, na novodvorskou to mame kousek :wink:
10. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vida, jak se nám to rozrůstá :grinning:
10. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn :slight_smile:. Už se těším. My jsme zase příští týden na chatě.
14. črc 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
matonka: ahoj hlásím se :slight_smile: bydlíme s manželem na jižáku kousíček od stanice Opatov kde ty?
14. črc 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak jsem nakouknu po dlouhé době a tady jsou samé nové tváře a ty starší se tu neukážou :slight_smile:

My jsme z Libuše, ale jsme už asi trochu přerostlý..jsou nám 2 roky pryč :grinning:
20. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, my byvame v Michlich, tak ak by chcela daka mamicka obcas stretko tak budem rada :slight_smile:
23. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla..neporadily byste mi prosím nějakého dětského zubaře? chtěla jsem jít do červené školy ale sousedka tam byla a co vyprávěla se mi teda moc nelíbilo :frowning2:
11. srp 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasha8 / mam tiez skoro 2 rocneho chlapceka a byvame v Michli / takze nejake to stretko by bodlo!!!! a kde v Michli byvate?
14. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, miminko teprve čekám, ale myslí, že není na škodu si už dopředu najít nějakou spřízněnou duši:slight_smile: Bydlím na Libuši, pokud je tu nějaká budoucí mamina, budu ráda, když se mi ozve:slight_smile:
16. srp 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
můžu se přidat? :slight_smile:)

Jumik ahojda, jak se máte??
16. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji máme se super! jak jinak s děťátkem doma že :sweat_smile:
26. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohu se přidat? Nikoho tady v okolí neznám, mám 5 měsíční holčičku a bydlím mezi Opatovem a Hájemi
28. srp 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jumik nebyla jsi náhodou ve čtvrtek na Hájích? v Kiku?
28. srp 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jak se máte? Já mám kluky v Bulharsku, tak že doma válčím jen s Míšou, je to pohoda aspoň si udělám nějaký ten větší úklid
:slight_smile:
terkaještěrka asi jsem tě viděla, chodíte na dětské hřiště co je pod parkem?
30. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mobo, jasně :slight_smile: jsme tam celkem často :grinning: :grinning: :grinning: já jsem teda mimoň, podle fotek málokoho poznám, ale příště se připomeň, jo? :grinning: :grinning: :grinning: ráda tě poznám naživo :grinning:
30. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nechodíte do nějakého mateřského centra? Které je dobré?
31. srp 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji jo jo byla kupovali jsme kalhoty a bublifuk..jsem se musela zamyslet protože my tam chodíme okukovat celkem často přeci jen bydlíme na rampě tak to máme kousíček....měla ses hlásit :wink:

broucek - do herničky chodíme do www.mc-domecek.cz ale na to je Verča jestě malá a na různé cvičení jsme chodili sem www.pilnevcelky.cz a nebo do rodinného centra Benjamin (stránky se daj vygooglit)
31. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my chodíme do MC 4medvědi http://elaaga.cz/
31. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, zkusím se někam podívat. Doma mě to stále nebaví
31. srp 2010 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jumik jééé tak to jsem tě měla dneska odlovit, šla jsi s manželem a malou asi z metra na Hájích v 19:25 cca :slight_smile:) já čekala na bus ale nechtěla jsem obtěžovat rodinku kdybys to nebyla ty :grinning:
1. zář 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
terkaještěrka, tak snad se tam někdy sejdem teď se mi vrací manžel i s Patrikem tak zase budem chodit tak když tě poznám tak se přihlásim. :slight_smile:
4. zář 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moba jasně :slight_smile: ráda tě poznám. Akorát to naše hřiště opět rekonstruují. Včera jsme byli na tom horním, je tam iž nová klouzačka a kolotoč, popř. chodíme na Kapitol nebo k Nuselské radnici, nebo na Folimanku. Toť náš revír :grinning:
9. zář 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek