Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

Ahoj holky, najde se některá, co bydlí na praze 4 a čeká mimi?? Pokud ano, určitě se přidejte do diskuse 🙂 🙂 🙂
moba
30. čer 2010
terkajesterka ty bydlíš v Nuslích? a kde? Já bydlím na parkem Jezerka.
🙂
terkajesterka
30. čer 2010
mobo, já bydlím pod parkem, na Nuselské, naproti zastávce Kloboučnická 😉 neříkej mi, že to máme tak blízko 🙂
moba
5. črc 2010
no jo máme to je fakt kousek 🙂
lopejznikova
6. črc 2010
@eyael Ahoj, my jsme starý 8 týdnů, nejsme moc mladí 🙂.
lopejznikova
6. črc 2010
@lenny1 Já bydlím ve Smotlachově, kousek od Domyna.
eyael
6. črc 2010
lop, gratuluju k malé! No máš pravdu, hledám pro dceru zhruba stejně starou kamarádku, protože má v okolí jen samé kluky, ale to neznamená, že bychom spolu nemohly kamarádit 😉
lopejznikova
9. črc 2010
@eyael ok, já tady nikoho neznám. A chodit na procházky sama mě už taky nebaví. Tak se můžeme na někdy domluvit. 🙂
eyael
9. črc 2010
@lopejznikova - určitě, to není problém, jen jsme teď nemocné, tak potom určitě 😉
bramburka
10. črc 2010
my muzeme s vama, na novodvorskou to mame kousek 😉
eyael
10. črc 2010
no vida, jak se nám to rozrůstá 😃
lopejznikova
14. črc 2010
Tak to je fajn 🙂. Už se těším. My jsme zase příští týden na chatě.
sheinka
14. črc 2010
matonka: ahoj hlásím se 🙂 bydlíme s manželem na jižáku kousíček od stanice Opatov kde ty?
barbarek
20. črc 2010
Ahojky,

tak jsem nakouknu po dlouhé době a tady jsou samé nové tváře a ty starší se tu neukážou 🙂

My jsme z Libuše, ale jsme už asi trochu přerostlý..jsou nám 2 roky pryč 😃
tasha8
23. črc 2010
Ahojte, my byvame v Michlich, tak ak by chcela daka mamicka obcas stretko tak budem rada 🙂
jumik
11. srp 2010
Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla..neporadily byste mi prosím nějakého dětského zubaře? chtěla jsem jít do červené školy ale sousedka tam byla a co vyprávěla se mi teda moc nelíbilo 😞
zanetke
14. srp 2010
@tasha8 / mam tiez skoro 2 rocneho chlapceka a byvame v Michli / takze nejake to stretko by bodlo!!!! a kde v Michli byvate?
rosslyn
16. srp 2010
ahoj holky, miminko teprve čekám, ale myslí, že není na škodu si už dopředu najít nějakou spřízněnou duši🙂 Bydlím na Libuši, pokud je tu nějaká budoucí mamina, budu ráda, když se mi ozve🙂
jajinka27
16. srp 2010
Ahoj holky,
můžu se přidat? 🙂)

Jumik ahojda, jak se máte??
jumik
26. srp 2010
jaji máme se super! jak jinak s děťátkem doma že :-N
broucek2
28. srp 2010
Ahoj holky, mohu se přidat? Nikoho tady v okolí neznám, mám 5 měsíční holčičku a bydlím mezi Opatovem a Hájemi
jajinka27
28. srp 2010
@jumik nebyla jsi náhodou ve čtvrtek na Hájích? v Kiku?
moba
30. srp 2010
Ahoj tak jak se máte? Já mám kluky v Bulharsku, tak že doma válčím jen s Míšou, je to pohoda aspoň si udělám nějaký ten větší úklid
🙂
terkaještěrka asi jsem tě viděla, chodíte na dětské hřiště co je pod parkem?
terkajesterka
30. srp 2010
mobo, jasně 🙂 jsme tam celkem často 😃 😃 😃 já jsem teda mimoň, podle fotek málokoho poznám, ale příště se připomeň, jo? 😃 😃 😃 ráda tě poznám naživo 😃
broucek2
31. srp 2010
holky, nechodíte do nějakého mateřského centra? Které je dobré?
jumik
31. srp 2010
jaji jo jo byla kupovali jsme kalhoty a bublifuk..jsem se musela zamyslet protože my tam chodíme okukovat celkem často přeci jen bydlíme na rampě tak to máme kousíček....měla ses hlásit 😉

broucek - do herničky chodíme do www.mc-domecek.cz ale na to je Verča jestě malá a na různé cvičení jsme chodili sem www.pilnevcelky.cz a nebo do rodinného centra Benjamin (stránky se daj vygooglit)
terkajesterka
31. srp 2010
my chodíme do MC 4medvědi http://elaaga.cz/
broucek2
31. srp 2010
díky, zkusím se někam podívat. Doma mě to stále nebaví
jajinka27
1. zář 2010
@jumik jééé tak to jsem tě měla dneska odlovit, šla jsi s manželem a malou asi z metra na Hájích v 19:25 cca 🙂) já čekala na bus ale nechtěla jsem obtěžovat rodinku kdybys to nebyla ty 😃
moba
4. zář 2010
terkaještěrka, tak snad se tam někdy sejdem teď se mi vrací manžel i s Patrikem tak zase budem chodit tak když tě poznám tak se přihlásim. 🙂
terkajesterka
9. zář 2010
@moba jasně 🙂 ráda tě poznám. Akorát to naše hřiště opět rekonstruují. Včera jsme byli na tom horním, je tam iž nová klouzačka a kolotoč, popř. chodíme na Kapitol nebo k Nuselské radnici, nebo na Folimanku. Toť náš revír 😃

Začni psát odpověď...

Odešli