• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
holky dovolím si sem hodit svou nabídku, díky moc :wink:

Nezdá se to, ale blíží se vánoce! Mám pro vás tip na originální dárek pro vaše blízké. Pokud máte nějaké video-záběry z vašich dovolených/narozeninových oslav/svateb/svátků... nebo pouze chcete zpracovat uplynulý rok vaší ratolesti - nabízím jejich profesionální sestřih do kratšího filmu na DVD (a tím pádem i snadno zkouknutelného filmu!!!).

Po domluvě je možné objednat si i natáčení přímo vaší oslavy a její následné filmové zpracování.

Babičky, tetičky, tatínci budou jistě nadšení, když k vánocům dostanou sestřih toho, jak jim roste jejich nejoblíbenější vnouček, neteřinka či synáček! Za jednu cenu máte originální dárek pro všechny, zdarma přidělám až 10 DVD.

Nezapomeňte, že nikdo nemá zájem koukat na zdlouhavá, nudná, hodinová videa!

Bližší informace na xenuska@seznam.cz
15. zář 2010 ve 04:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to ignorujte, já to chtěla vložit jenom do mý diskuze - zamčené - pro kamarádky - omlouvám se, díky. Nejde mi to smazat.
15. zář 2010 ve 04:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky jsme to zjistili že se tam zase nemůže, taky chodíme nehoru a nebo upně na druhý konec jezerky tam dodělávají nové hřiště dopravní nebo něco takového a kousek nad tim je právě taky hřiště, no určitě na sebe zase někdy narazíme, zítra jdem do Zoo je tam nějaká akce, asi tam bude nával lidu tak jsem zvědavá jak dlou tam budem. Míšu nemůžu moc nikde kojit, venku jí blbě pořád se pouští a čučí kde se co děje :frowning2:
17. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. Chtěla jsem se zeptat, kam chodí vaše děti do školky na 4? Bydlíme v Tererově, mezi Opatovem a Hájema a v březnu bychom měli jít k zápisu, tak bych ráda posbírala nějaké reference, kam chodíte, jestli jste spokojené a je dost míst? Pak mám ještě jeden dotaz, netušíte, zda je někde kolem Hájů nebo v okolí nějaké mateřské centrum s kroužkama pro prcky už od 2 let?

Díky moc
4. říj 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Tak to bydlíme kousek od sebe, my bydlíme vedle školky va Jažlovický a zřejmně by taky měla jít dcera k zápisu v březnu.Víc, ale neporadím, ted jsme se přistěhovali
15. říj 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heryna @vrana holky, taky bydlím kousíček od vás, jednak tu bydlíme chvíli a navíc je malá ještě malá, tak nemohu poradit. Ještě ke všemu náš dům je první, co patří pod Újezd, takže nám staví novou školku ve Vodnické, protože na Prahu 11 nám děti prý vzít moc nechtějí
16. říj 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Broučku, to jsem zrovna slyšela od známých co bydlí taky tam u Vás, že měli problém dostat malou do Jažlovické.Vy bydlíte někde u toho dřevěného hřiště tedy?
16. říj 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heryna bydlíme na Krajanské
16. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@broucek2 Se musím podívat do mapy, tu neznám :wink:
17. říj 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to je jen přes pole, my bydlíme u úřadu práce.
17. říj 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Broučku, kam chodíte s malou plavat?A nevíš, kde všude v okolí se dá s kojencem plavat?Tady na P11
17. říj 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heryna tak to je fakt ani ne 5 min. Na pracík vidím, když vyjdu za barák. Chodíme do Terezky http://www.plavani-miminek.cz/ Budou se po novém roce někam stěhovat do většího a hlubšího bazénu
17. říj 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem koukala, že na P11 je docela dost plavání, až to bude aktual, něco snad vyberu, ale potřebovala bych odpoledne, tak tím budu asi omezená
17. říj 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky i když jste mi tedy moc nepomohly :grinning: To bydlíte teda fakt kousíček od nás :wink:
17. říj 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrano, já vím jen, že je málo míst.My asi pujdem do Jažlovické, ale líbila se mi Mandolinka, nebo ještě jedna která je na druhé straně.
18. říj 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mně právě přišlo že by to s místama nemuselo být tak hrozný, pořád to tu navyšují, letos má být asi o 520 míst víc. Tak jsem zvědavá, jestli ji nakonec od 3 vezmou.
18. říj 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jen slyšela, že byl problém se tam dostat, ale jestli to nebylo tím, že spadali pod Ujezd.Tak to se v březnu třeba sejdem u zápisu, nebo se holky sejdou ve stejné třídě, pokud pujdete do Jažl.Ale vy byste měli asi kousek i Mandolinku..
18. říj 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do budoucna jsem chtěla Mandolinku, sousedka má dítě v Jažlovické, až ji potkám, zkusím se jí zeptat. Vůbec se netěším, až budu muset hledat školku, navíc jsem si zvolila jen 2 letou mateřskou, takže budu mít o starost postaráno.
Jinak jsem slyšela od několika holek, že ta Terezka je vyhlášená a jezdí tam i lidi přes celou Prahu. Podle mě je to spíše o lektorce
18. říj 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo dvouletá mateřská, na to bych asi neměla.Veruš měla jít už ted, dokonce jí vzali už, ale jinde, na místě původního bydlišetě, ale stejně jsem zjistila, že vůbec nejsem připravená jí dát do školky ještě, takže to ted neřeším.My taky Mandolinku nemáme až tak daleko a líbí se mi moc, ale jak tady nic neznám, tak nevím reference na žádnou školku.

Terezka je školka?Nebo plavání?
18. říj 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky jsme chodili na plavání do Terezky. Od půl roku a nakonec tedy jen jeden kurz. Je to tam hodně malinké, bylo to fajn, ale na druhou stranu mi ty hodiny přišly hodně stejné, takže jsme pak už nechodili. Ale nemám srovnání jinde. Ještě si hodně chválí holky Betynku nebo tak nějak to je někde v Rytířské nebo tak nějak. Je to dokonce levnější a v ceně mají i whirpoolku a snad saunu. Ale to jen kdyby se vám chtělo dojíždět. To plavání v Praze je cenový masakr.

A školka, jj já už jsem mapovala co máme v okolí, je toho právě celkem dost, tak bych potřebovala i nějaké reference. Ale docela mě zarazilo že hodně školek má smíšené třídy, tzn. dohromady děti 3-6 let, to se mi teda moc nepozdává, ale co s tím nedělaám že.

Heryna chodíte někam tady na nějaké kroužky?
18. říj 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrano, ty školky mají ted hodně smíšené, zas to ber tak, že děti se od starších přiučí asi a asi i všechno možné :grinning:
Veruš ted chodí do DDM do Sedmikrásky jenom.Protože za pár týdnů rodím, tak jsem to nechtěla pokoušet, když nevím co a jak.Abych něco nezaplatila a pak by to nešlo stíhat.Uvidím od dalšího pololetí, jestli zůstaneme tady /myslím ten kroužek/nebo budeme řešit něco jiného.Ted mě napadla nějaká flétna, tu ještě neměla :grinning: Jináč už jsme měli cvičení,plavání, keramiku a hudebku.
18. říj 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Karolínce k zítřejším narozeninám hlavně hodně zdraví a štěstí... :wink:
18. říj 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem taky z prahy4 a jak tu ctu o mandolince, uradu prace apod,tak to jsem doma :sweat_smile:
muzu se k vam pridat do debaty?
mam 9mesicniho raraska , taky resim plavani a podobny veci.. :slight_smile:
5. lis 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@broucek2 ja tu v primem okoli taky nemam kamaradku s podobne starym drobeckem :slight_smile:
5. lis 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka7 ono si asi postupně někoho člověk najde, ale to asi až si budou děti hrát na hřišti. Jsme sice o 2 měsíce mladší, ale to už moc rozdíl není.
Čekám, kam nám přesunou plavání, jestli nakonec nebudeme hledat jiné, ale snad ne.
6. lis 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

jsem taky z Prahy 4, nebo vlastne z Prahy 11, bydlím u Hostivařské přehrady na Hájích..ráda bych se k Vám přidala :slight_smile:
mimčo má termín 4.4.2010
Jana
7. lis 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@broucek2 ctu,ze uz skoro chodite, to jste velci sikulove, my jeste ne :slight_smile:
kam chodite plavat? do Vydryska?
@janito ahoj, tehule, to je krasny :dizzy_face: uz pri dalsim UZv by ti mohli rict,co cekate :slight_smile:
7. lis 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka7 díky :slight_smile: taky doufám, bude to velký UTZ ve 20 týdnu 15.11...
7. lis 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@janito já bydlím hned u Opatova :slight_smile: Termín máme koncem května / začátkem června :slight_smile:
7. lis 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheinka Bezva, tak to jsme opravdu kousíček... :slight_smile:
7. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek