• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahojky, taky se přidávám, kousek od Opatova směr dálnice, a termín začátek března. Tak už aby to bylo!
Teda školku zatím neuvažuju, ale zkušenost s Madolinkou (před 7 lety) - nic moc :( Ale každému vyhovuje něco jiného. Brala jsem to tak, že problém s tím mám já a ne dcera, takže to tam odchodila a byla v pohodě.
8. lis 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. lis 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkil, tak to jsme kousek, jak s bydlištěm, tak termínem, já začátek dubna :slight_smile: . Jak jde těhu?
19. lis 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janito
Jde to, ale mohlo by to jít rychlejc :slight_smile: Už aby bylo jaro. Zatím mě bohužel nepřepadají žádné nakupovací manýry, tak nevím, kdy to všechno stihneme pořídit. Na miminko nemáme až na postýlku od tchyně vůbec nic...
22. lis 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, končně se snad ty hormony snaží a první kousek, co se mi líbí:
http://www.next.co.uk/shopping/boys/newbornboys/13/3
čepise, šála, rukavice za 9 liber, u nás cca 250,-
26. lis 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Hledam snazilky z Prahy 4. sice se tu dlouho nic nedelo, ale treba se nektera ozve :slight_smile:
9. pro 2011 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@broucek2 ahojky byvame na Hajich a mam 19mes. holcicku,nemas cas na stretko a pokec?
24. led 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienka4343 ahoj, proč by ne, stejně tu nikoho neznám a kromě exkolegyně z práce, která už má velké děti tu nikoho neznám. Háje mám kousíček a holky máme jen kousek od sebe.
25. led 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl ty jo, tak tu je priserne mrtvo :confounded: ja som uz uspesna snazilka :slight_smile: a to hned 3.krat :slight_smile: ale vidim ze ty uz tiez :wink: tak gratulka :slight_smile: som z Kamyka/Lhotky/Krce :sweat_smile: tak na rozhrani :slight_smile: a ty?
28. led 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzuzca Ahoj, ja jsem na rozhrani Chodova a Zabehlic.
Dik a taky gratuluju! :slight_smile:
No nam se zadarilo napoprve... Ale uz jsem tehotna taky potreti. Bohuzel predtim to nedopadlo dobre, tak snad se konecne dockame zdarneho konce... :slight_smile:
Teda tri deti, mas muj obdiv. Ja se svoji trpelivosti budu rada, kdyz budu zvladat jedno :grinning:
28. led 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzuzca Ahojky, já sem také těhu a také po třetí :slight_smile: A mám též syna Jakuba :slight_smile: Jak zvládáš takto po sobě děcka? Je to asi dost honička, co? Jsem z Modřan :slight_smile:
13. dub 2012 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simimo ahoj :slight_smile: no, moc to nezvladam :sweat_smile: :sweat_smile: ...ale nie, ako kedy, tazke je to hlavne s Kubikom, ma uz svoju hlavu :slight_smile: a hlavne mam teraz vyzvu, naucit sa soferovat...ale nejak sa k tomu neviem dostat :cry: a kolko ma dcerka? tretie ste planovali? :wink:
19. dub 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzuzca Ahojky, Jo, třetí je taky plánované, jako obě dvě děti předtím :slight_smile: Já bych řekla, že všechny Jakubové jsou potížisti - ten můj je taky pěkně paličatý a tvrdohlavý až ho někdy nezvládám :angry:
26. dub 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, trochu to tu oživím, bydlím na Spořilově a mám dva kluky. Staršímu byly 2 a mladšímu budou zítra 3 měsíce. Chodíme často na Hamr nebo na hřišťata tady v okolí, najde se nějaká maminka na občasnou procházku?
7. únor 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievcata, ja som z Kunratic a mam dvoch syncekov 4,5 rocneho a 2mesacneho, otvorila som aj temu, ale zatial je ticho.. tak keby niekto mal chut, rada sa stretnem, uz ma to nebavi chodit na prechadzky sama
16. črc 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @adinna, ja sa za 3+ mesiace pridam :D Pripadne ak budem doma pred porodom tak mozem aj s gigantickym bruchom ;) Byvam na Hajoch (na metre C).
25. črc 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yavvie, jasne, ako sa budes citit, prve a posledne tyzdne pred a po porode nic moc teda.. cakas prve mimi? nech ti to dobre vsetko dopadne, drzim palce :wink:
26. srp 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adinna prve, takze ani celkom neviem co ocakavat :D Ale myslim, ze koncom novembra uz budeme urcite zvladat prechadzku, keby skorej tak sa ozvem :slight_smile:
27. srp 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, chtěla bych vám nabídnout kurz angličtiny s anglickou lektorkou pro předškoláky. Je to každé úterý v Praze 4 - Hodkovičkách. Měla by to být skupinka 5 dětí a zatím jsme tři. Víc info do IP.
3. říj 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, pridala by som sa, sme z Krč-e, neviem či je to ešte P4 ale nie je problem dojst hocikam :slight_smile: Mám 5 ročného syna a 13mes.dcérku takže nejakí kamoši by padli vhod :slight_smile:
16. říj 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to keenfan Krc mam cez cestu, ale mozno byvate v inej casti.. je to P4. ja mam tiez 5 rocneho syna a skoro 6 mesacneho druheho syna :slight_smile:
27. říj 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adinna ahoj, bývam nie daleko Thomayerovej nemocnice..Kde byvas Ty?
13. lis 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keenfan kusok od IKEMu ;)
13. lis 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adinna to máme tiež blízko :slight_smile: dáme stretko? :slight_smile:
14. lis 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já jsem také z Krče, bydlíme přímo na Tempu. Mám 6letou dceru a teď čekáme druhé, také holčičku. TP mám 10.1. a rodit budu v Thomayerce, není tu mezi Vámi také těhule, která bude rodit v lednu a je z Krče? Kdyby ne, tak i tak se ráda s Vámi seznámím. Zima bude dlouhá a následně procházky na jaře a v létě s kočárkem, tak je vždy fajn mít nějakou kámošku (sousedku) :grinning:
20. lis 2013 ve 20:31  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keenfan rada, co tak v utorok pred Ikem-om? o 10hod.?
15. pro 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adinna teraz sme na SVK kvoli Vianociam, dame to po novom roku?
16. pro 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keenfan jasne ;), tak pekne sviatky. my budeme tiez prec na Vianoce
16. pro 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adinna
@keenfan
Caute baby, si tu tak bludim a hladam nejake kamosky na zoznamenie :slight_smile: Tiez byvam v Krci. Na Perlitovej. Mam 18mesacneho syna a cakam dalsie babo. Ak budete zo Slovenska naspat v Prahe a pojdete niekam na prechadzku alebo sa niekam hrat, dajte vediet. Rada sa pridam a zoznamim :slight_smile:
7. led 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@demonique
@adinna Ahojky, tak by sme sa mohli stretnúť :slight_smile: Kedy sa vám dá? Ja to vidím skôr na budúci týždeň asi až..
7. led 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek