• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
ahoj maminky, jsem z Braníku, čekáme první miminko, TP je červenec, najde se tu taková podobná maminka, která by chtěla chodit na procházky ??? :slight_smile:
8. led 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keenfan
@demonique
@adinna
Tak divam sa ze ste sa tu stretli dievcata :slight_smile: mozem sa pridat? som teda z kamyku. Mam 3 deti ;) 2 uz skolkove, takze doobeda mam relativne najkludnejsiu cast dna :sweat_smile: a zasla by som niekam na prechadzku. Ale az tak za tyzden asi, mam teraz doma aj prostredneho totiz a musi byt v kociku, snad uz coskoro bude fit :slight_smile:
19. led 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keenfan
@demonique
Ahoj dievcata, stahovali sme sa, nastastie iba o par ulic, tak som bola a este som zaneprazdnena. Tento tyzden to uz nestiham, mame navstevu, ale buduci je v pohode, najlepsie doobeda. Byvame Velke kunraticke :slight_smile:
4. únor 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adinna oki, potom daj vediet kedy a kde :slight_smile: To je tam ako su take nove bytovky? Chodime sa tam prechadzat niekedy :wink:
@zzuzca ja by som mohla aj tento tyzden...tak? :slight_smile:
4. únor 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem ve 12. týdnu a zrovna jsme se s manželem přestěhovali do Braníku z Moravy. Nikoho v Praze neznám, tak bych ráda potkala spřízněné duše. Sháním nějakého dobrého gynekologa, poradíte mi některá? :wink:
5. únor 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keenfan u nas su vsetky aktivity momentalne na dooost dlho asi uplne zasekane :(( no comment, tento rok... Najstarsi zlomena ruka( a po zakroku v narkoze), dnes sa cely kvalitne osypal- nestovice, prostredny stale valci so zapalenym bedrovym klbom... A este sa tam nieco pridalo. A ked kubik bude po nestoviach, zacnu ti nasi mladsi.. Uff, dost zle to rozdychavam.
12. únor 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeyjenny ahoj, ja sa az tak nevyznam, ale raz kvoli UTZ som bola u Dr. Myšáka, ordináciu má na ulici Antala Staška http://www.gynekolog.cz/mysak/ a bol mily, sympaticky, vsetko dokladne. :slight_smile:
13. únor 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzuzca och to ma teda mrzi :frowning2: vobec si neviem predstavit narkozu u deti a dufam ani nebudem musiet :unamused:
Vela sil prajem, neprijemne ze mate toho tolko..Snad sa ta jar cochvila rozbehne a bude lepsie uz :slight_smile:
13. únor 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keenfan Děkuju, dnes jdu na první kontrolu k doktorce Váchové na doporučení známé, tak snad si sedneme :slight_smile:
20. únor 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzuzca to sa cita hrozne. My sme tu, tak ked sa to zlepsi, tak nebude problem niekam vyrazit aj s deckami. Drzim palce! U mna je to obcas na infarkt, ale z menej podstatnych dovodov,...
Inak starsi Filip ma 5 rokov a mladsi Jakub asi 10 mesiacov
20. únor 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keenfan posielam ti do spravy moje cislo, inak zajtra by som mohla byt vonku, na desiatu pred ikemom, na vikend odchadzame. dalsi tyzden nemam nic zasadne, okrem cistenia a triedenia :rolling_eyes: , tak som vonku v rovnakom case, teda okolo desiatej, po obede vacsinou bezim pre starsieho do skolky. No nech uz je tu jar!
20. únor 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adinna super, mozme sa buduci tyzden stretnut, tento tyzden sme vsetci daki chori :unamused: Tiez chodime k Ikemu takze neni problem :wink:
A sranda, všetky máme Jakubkov
@zzuzca , ten môj bude mať v lete 6 rokov. :slight_smile:
21. únor 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeyjenny Ahoj, já jsem z Podolí, od Podolské vodárny. Miminko čekám do měsíce(termín mám 26.3.). Budeš rodit v Podolí? Někdy můžeme zajít na kafe a popovídat :slight_smile:
24. únor 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdiiska Ahoj, tak to by bylo super :slight_smile: Potkávám teď samé maminky s kočárky, tak už se těším, až budu taky vozit a lepší je to určitě ve dvou :slight_smile: Termín máme až v na konci srpna, tento týden jsem se úspěšně zaregistrovala do Podolí.
26. únor 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeyjenny K registraci gratuluju :slight_smile: Jsou to nervy, živě si to pamatuju. Já zas včera byla na první kontrole v Podolí, tak jsem ráda, že už jsem v jejich rukou a teď si směle může přijít porod, kdy bude chtít. Konec srpna je dobrý. Já jsem přes prázdniny většinou pryč a vracívám se v půlce srpna. Snad to tak bude i s mimískem :slight_smile: A už víš co čekáte nebo to bude překvápko?
28. únor 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdiiska vypadá to na chlapečka :slight_smile: na ultrazvuku nechtěl ukázat hlavičku, ale prý je to kluk jako buk :grinning: Vy se necháváte překvapit nebo víte?
2. bře 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to zase vypadá na holčičku. Ale taky to není 100%. Do termínu 24dní, tak už to brzy budem vědět :slight_smile:
2. bře 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,našla by se tu nějaká maminka na procházky s kočárkem?mám dvouměsíčního chlapečka,jsme z Hájů a je mi 33 let.
24. dub 2014 ve 22:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, pokud některá uvažujete o látkových plenkách a nevíte tak nějak jak na to, kterou značku, počty či vás od toho všichni odrazují a vy chcete načerpat inspiraci a nové informace, srdečně zvu na svůj pondělní a úterní seminář pořádaný na Praze 6 v rámci Týdne opravdových plen, který celosvětově propaguje moderní látkové plenky jako zdravější, levnější a hlavně ekologičtější formu přebalování... Jsou i veliké slevy na nákup výbavičky, se kterou se můžete vejít i do 4 tisíc...
25. dub 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
prodám gravimilk vanilka jednou použitý
18. bře 2016 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oživuji diskuzi :slight_smile: Je tady nějaká maminka nebo těhulka z Prahy 4?
16. čer 2016 v 10:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stesie já. Jsem v 16tt :slight_smile:
24. čer 2016 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezmag Jéé, super. A odkud přesně jsi? Čekáš první?
5. črc 2016 ve 21:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky je mi 30 a jsem maminkoz 2mesicni holcicky he tu hekdo na spokecne prochazky rady tipy a jibe.jsem z pankrace.
1. pro 2016 v 11:26  •  čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mě je taky 30 a mám taky 2měsíční miminko, jen chlapečka a jsem z Modřan :slight_smile:
2. pro 2016 ve 21:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek