• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahoj holky, já jsem sice taky na začátku těhu, ale bydlím na Praze 4, tak budu jen ráda, když někdo bude blízko :wink:
15. lis 2007 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak sháním někoho na příležitostné procházky, pokud počasí dovolí... hele a jaký jsou možnosti vyžití pro maminy nebo maminy a děti. Pro úplně malý asi moc neee, co?
16. lis 2007 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chvilku jsem tu nebyla, neboť si říkám, že sem nikdo nepřijde.
Ahoj Titi mě už je líp, jen mě občas zlobí střeba a žaludek. Ale jinak ok. No to cvičení je dopoledne a dokonce mám pocit, že ho zrušili. Musim to zjistit.
Ahoj Zuzko a bramburko, holky vítejte. Konečně někdo nový. Odkud jste z Prahy 4? Já z Libuše. Jsem na rizikovém doma, takže se sama dost nudim :confounded:
16. lis 2007 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, moc vás zdravím :wink:
Titi a Barbárek držím palce ať vám to pěkně utíká to těhu :wink: a ať je vše v pořádku.....

My už jsme se aklimatizovali, Filipek roste jako z vody, ostatně je to vidět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Barbárek, můžeš se k nám připojit, chodíme odpoledne s kamarádkou z Kamýku ven :wink: , kyžtak mi písni do IP pošlu ti mobil a domluvíme se :wink:
19. lis 2007 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já bydlím u Tesca na Novodvorský a na Kamýku mám tchyni a tchána, tak jsem tam taky často. Klidně se můžeme domluvit, i když já chodím do práce :confused:
20. lis 2007 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Zuzko, tak se k nám pak můžeš přidat :slight_smile: Na Novodvorskou jezdíme na kafčo, ikdyž teď v zimě to kočárkování stojí celkem za prd, je fakt kosa :confounded:

Ale koukám, že ty čekáš mimiska až na léto, tak to budeš mít fajn :wink:

Můžeme třeba někdy s mamina z okolí udělat nějaký dýchánek s kočárama :wink:
20. lis 2007 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Michelle, tak to je fajn, můžeme někdy něco spáchat a ráda s Váma vyrazim na procházku. Taky potřebuju pohyb a procházky :grinning:
Zuzi tak to bydlíš fakt taky kousek, tak to je fajn. Do Tesca jezdim dost často, tak můžeme někdy udělat srazík :wink:
20. lis 2007 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Filípek je fakt krásnej a je to kus chlapa. Pěkně to utíká viď?
20. lis 2007 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BArbarek, děkujeme :slight_smile: letí to strašně :wink:

Když jsem byla těhu tak jsem z toho byla nešťastná jak se to vleklo, hlavně ke konci to byl horor...... A teď pomalu ani nestíhám registrovat datum v kalendáři :frowning2: za chvilku z těch našich mimisků budou puberťáci :unamused:

Určitě jak bude lepší počasí tak se můžeme sejít, přëdáme ti zkušenosti :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

A kde se holky chystáte rodit??????
20. lis 2007 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo letí to hrozně. Mě zatím i v těhu. Nedávno jsem to zjistila a už jsem v 5měsíci. Ten konec se ale asi určitě povleče.
Jinak já budu rodit u Apolináře, tak jsem zvědavá. Kde jsi vlastně rodila ty?
20. lis 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky kde lítáte?? :wink:
22. lis 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, já rodila v Krči, porod v pohodě, ale to šestinedělí horor, hlavně ty dětské doktorky, sestry taky nic moc. Nevím, jestli bych tam šla znova, spíš ne, jedině že bych měla nadstandart.

Barbarek, to jsem pak zvědavá, jak budeš spokojená, musíš pak podat informace, jo? :wink:
26. lis 2007 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Michell, určitě pak budu referovat. Jsem na to zvědavá. Kecám s holkama na diskuzi o Apolináři a chválí si to.Prý je to tam jak na běžícím páse, ale super personál a profesionální. A to je hlavní :grinning:
26. lis 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky nějak nám tady ta diskuze vázne. To není tolik mamin na Praze 4?
A jak se jinak máte? My jsme zjistili, že čekáme kluka Ondráška :wink:
12. pro 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barbarek, gratuluji :slight_smile: My sme se uz prest.z P-4 na P-10 :sunglasses:
Kolegyne rodila vu Apolinare a chvalila si :slight_smile:
Ja jsem rodila v Podoli a priste-az nejake bude :sunglasses: chci taky v podoli :slight_smile:
Krasne porodni mistnosti, super personal, vsichni prpfesionalni a mili :slight_smile:
12. pro 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj suziku díky moc. Jojo Apolinář a Podolí jsou nejvyhlášenější. Zatím to mám docela daleko, tak jsem v klidu a moc to neřešim, ale jak se to bude blížit tak nervozita asi bude stoupat :slight_smile:
12. pro 2007 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbarek: myslim, ze muzes byt v pohode, u Apolinare to bude fajn :slight_smile:
Ale uplne ti rozumim :sunglasses: ale par tydnu pred porodem jsem uz mela pocit, ze snad budu tehotna jeste rok :grinning: nakonec jsem porodila spont. 41+0
12. pro 2007 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Susi díky, snad to bude mít hladký průběh. Moje mamka rodila několik hodin, tak snad to nebudu mít stejné jako ona. Už se těšim na příští vánoce s Ondráškem. Vy letos taky budete mít hezké první s Verunkou viď :wink:
13. pro 2007 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsichni,jsem z Prahy 4 a rada bych se k vam pripojila na pokec,zda me tedy prijmete.Jsem ve 40 tydnu tehotenstvi a rodit budu v Krci,snad to tam preziju.
15. pro 2007 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Monci to víš že přijmeme, vítej. Jen to tady moc nežije, holky sem málo chodí. Tak to máš za pár viď, tak ať vše proběhne v pořádku!!!Koukám že čekáš chlapečka jako já :wink:
15. pro 2007 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barbarek,ano uz to mam za par ale vypada to ze malemu se tam libi a nechce se mu ven,komu by se taky chtelo do toho pocasi.Uz se ale moc tesim az bude venku,sice mam strach,ale snad to nejak zvladnu.J inak koukam ze to tady nejak nejede,alem snad to se rozjede :grinning:
16. pro 2007 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
sice uz nejsem tehu, ale je to pred chvilickou:slight_smile:. A jsem ze Sporilova. Muzu se pridat do vasich rad?:slight_smile:
16. pro 2007 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kett, taky se přidej to je jasný. Jen to tu fakt moc nežije :frowning2: Jen občas něco přibude :wink:
17. pro 2007 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Monci to věřim, že se mu ven nechce do toho počasí. To mě se taky nikdy ven nechce. Taky mě mrzí, že to tu moc nejede, ale holky asi mají jiné starosti. To jen já sedim doma a nudim se. Ale ono mi to v dubnu začne ty starosti a pak budu vzpomínat na klidné časy kdy jsem se nudila :grinning:
17. pro 2007 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. ja pravidelne, kdyz vyrazim ven, tak desne zmoknu. jeste ze je Matej pod plastenkou v kocarku:slight_smile:
Barbarek, ja si obcas vzpomenu, jak to bylo v tehu pohoda. sla jsem si lehnout, kdy jsem chtela, jedla jsem, co jsem chtela, zkratka parada:wink: ale ted je to super, to je jasny:slight_smile:
17. pro 2007 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo zatím mám taky klídek a pak budu vzpomínat. Začnou mi sice větší, ale určitě příjemnější povinnosti. Tak to máte smůluna déšť, to já raději nikam ani nejdu. I když na procházku se taky musim občas donutit. Škoda že nemáme psa, to by mě donutilo :slight_smile:
17. pro 2007 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :grinning: dneska jsem narazila na Pražandy ze "čtyřky". To je tak, když mám hodně času konečně si přečíst všechny nadpisy témat :grinning:
Jinak bydlím na rozhraní Nuslí a Michle :grinning:
17. pro 2007 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terko, tak vítej, že by jsme se tady konečně rozrostly? :grinning:
Já bydlím v Libuši :wink: Jééé ty máš dnes termín porodu?
17. pro 2007 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo :confused: dneska :grinning: :grinning: Ale asi z toho nic nebude :grinning:
17. pro 2007 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže se cítíš relativně dobře? Docela ti závidim, že už to budeš mít za sebou. Mě to bříško pěkně roste a už i trochu překáží. A ty nevíš co čekáte? Já to nevydržela a nechala si to říct :grinning:
17. pro 2007 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek