• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Moni, sikula:slight_smile: Vypada to moc dobre:slight_smile:

No, ja nevim, co by to bylo jineho, jedla jsem pak uz jen strudl se skorici. Snad to brzo zmizi
4. únor 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, Kett, já slyšela, že prej atm jedna holčička z tohodle plavání dostala výtok, tak snad je to čistý... nemohl mít z toho vyrážku? A dotaz? Koupu se tam spolu s ní - tudíž mám si vzít plavky nebo ne?
4. únor 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotak jeste nemam,pritel dolitl z prace a zase do prace utekl tak jsem ho nestihla skasirovat :grinning: V sekaci jsem nakonec nebyla,jela jsem na Chodovskou tvrz do Handy a shanela hraci deku pro maleho,meli krasnou za 1250 kc ale nebyla s melodii......... Kacko dekuju,bude vic fotek az nafotime mrnouse :wink:
4. únor 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak až něco pak nafotíš, tak dáme do albíčka :grinning:

Já jdu relaxovat ...natáhnout se k telce ať si bříško odpočine :wink:
4. únor 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre Barco,musis me to naucit at to priste zvladnu sama :wink: pekne odpocivej,ja jdu koupat maleho nebot uz me tady opet usina a vecer nebude zase spat,ja se z nej picnu :grinning:
4. únor 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bramburko, to jsem neslysela:frowning2: Ale my chodime do vody jako prvni, tak snad to bude v pohode. Ale zatim si na nic fakt nemuzu stezovat. A do vody chodis i ty, takze plavky s sebou.
A vyrazku uz ma od vcerejska, spis to je potravinova alergie, nez z vody
4. únor 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo asi jo, já jsem se taky nenechala odradit... spíš mě napadlo, jestli ten výtok neměla ta paní a malá to od ní nechytla. Strašně se těším, dneska jsme se taky s Xenuš koupaly ve vaně a božíííííí
4. únor 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes mam tak hodne miminko :grinning: usnul hned po koupani a sladoucce spinka :wink: konecne po dlouhe dobe klidny vecer........... Kacko,na plavani se smi az od 3 mesicu veku ditete?
4. únor 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bramburko, ja si to s Matesem taky uzivam. A do vany doma chodime spolu casto a desne se mu to libi:slight_smile:

Moni, do bazenu se chodi az od 6 mesicu, ale do vanicky uz klidne po sestinedeli. My chodime na Chodov do centra Vydrysek a tam je vana, do ktere si s Matejem vlezu a plave tam.
4. únor 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, já se už taky těšim až budeme chodit plavat, ale to si ještě počkám :grinning:

Dnes zase byla noc, bolí mě snad všechny kosti :angry:
5. únor 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko.

Barus, v tehu si clovek na noci stezuje kvuli kostema brichu a po porodu opet, ale kvuli kojeni:wink:. Zkratka noci na houby:wink:
5. únor 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kačko, no to jsou fakt vyhlídky :frowning2:
5. únor 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, nezoufej. Az budou deti z domu, tak se zase poradne vyspis:wink:

Ne, neni to tak strasne, clovek si zvykne a atreba budes mit takove zlaticko, ze ti bude spat celou noc:slight_smile:
5. únor 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jo Barco,budes mit takove zlaticko jako ja a bude ti malej spinkat jako ten muj dnes v noci,usnul hned po koupani v postylce ve 20 hod.kojila jsem ho v 1 hod.v noci a pak v pul 6 rano :grinning: :grinning: :grinning: a nebo budes mit hodne miminko jako ma Kacka a budes kojit v noci po 2 hodinach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Byla jsem dnes v poradne,tak vazime v 6 tydnech 4550 g a merime 58 cm,vyrostl nam od porodu o 6 cm,rikala jsem si ze nejak nemuze zapnout uz velikost 56,ze je mu to vse kratke :wink: ale jinak akorat......... Ale mame problem s tim ockovanim co dostal v porodnici,spatne na to zareagoval a musime na Budejovickou na polikliniku na kalmetizaci(vycisteni}.....chudacek,ma to fakt osklive...............ted me spinka v kocarku,ma otevrene okno,az se vzbudi,tak me asi sni,protoze jedl rano v 7:30 :wink:
5. únor 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyy, nestíhám vás dočítat!!!!!

o Františkovi už vím, kristýnka mi psala sms, ale i tak to sem napíšu - GRATULUJUUUUU! To je super, už je taky mamka. Tak kdo ještě zbývá :wink: ? Baru? :grinning:
5. únor 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni myslim že na tu kalmetizaci chodí všichni povinně, přijde prej pozvánka, ale měžádná ještě nepřišla, tak se budu zítra ptát u Dr. Jinak přibýváte krásně, už je v cajku to kojení?
5. únor 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem byla u doktora na Spořilově, po porodu mě trápí kostrč, kterou jsem si kdysi narazila a teď se to ještě zhoršilo. Domů jsme přijeli až v 8 :frowning2: tak jsem Jiříkovi pěkně nabourala režim. Ještě že mi ho velkej Jirka vozil v kočáře okolo polikliniky, protože pak dostal hlad a já jsem ho mohla nakrmit. Kdyby byli doma, tak se asi hlady zblázní.

No, ale vzhledem k jeho váze v 5 týdnech (5200g) by to asi nebyla katastrofa. Roste nám pěknej otesánek, za 20 dní přibral 1100g :confused: Monči, nám už taky 56 dávno není :slight_smile: Snad bude Danýsek v pořádku po tom čištění...

No a v noci spíme jako dudek - to je povzbuzení pro Barču, aby se nebála :wink: Už několikrát za sebou prospal celou noc - od půlnočního krmení až do půl 7 :slight_smile:
5. únor 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Brambůrko :grinning:
To slyším poprvé - jak ten termín kalmetizace tak to, že je to povinné :unamused:
5. únor 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
používá tady někdo odsávačku???? Nemohly byste mi prosím poradit, jaký typ si mám koupit? Už 3 dny se mi strašně nalévají prsa a Jurajda to nestíhá vypít, navíc mi to mlíko tvrdne a dělá mi to v prsou bolestivé boule :confounded: ..... Slyšela jsem, že Avent je asi nejlepší, ale je příšerně drahý (nevím, jestli tu odsávačku budu využívat dlouhou a jestli se mi vyplatí do toho vrážet 2 tisíce). Spíš mě zajímá, jestli jsou i ty levnější odsávačky použitelné a pohodlné - nevíte někdo????
5. únor 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Terko,tak vy krasne papkate...nam by velikost 56 byla porad ale jak se vytahl do delky tak ty body a dupacky nezapne.....a mas hodne miminko v noci jako ja,krasne nam kluci spinkaji... :wink: jinak ja mam odsavacku electric MEDELA a je vyborna,ale je nova a stala 2 tisice,jinak jsem koukala i na bazar v koniku a nekdo ji tu nabizel tak se tam jukni,ale tu muzu vazne doporucit.....kamaradka ma treba tu rucni od Aventu a byla s ni taky spokojena,ja jsem rucni nechtela,stacilo me kdyz jsem 10 dni odstrikavala rucne,mam take strasne moc mlika,v pravem se me dela vic a pekne me to tvrdne a boli to,je to neprijemne,chodim odsavat i v noci,na mrazaku mame uz 2100 ml :grinning: :grinning: vubec nevim co s tim,asi to zacnu prodavat :grinning: :grinning: :grinning: Bramburko,ta kalmetizace neni povinna,jen kdyz s tim neco je v neporadku,ptala jsem se na to doktorky........
5. únor 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monči, díky, už se jdu na ten bazar podívat. Ještě se chci zeptat, v čem to v tom mrazáku skladuješ - to sis koupila nějaký speciální flaštičky nebo to bylo v sadě s tou odsávačkou?
5. únor 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,a to kojeni uz je v pohode,jak dnes bastil v tu 1 hod. v noci tak mu ani nevadilo ze to prso je totalne nalite a nestiha polykat,zvladnul to ale na vybornou,vse vycucnul a tak ho to zmohlo ze usnul na dalsich skoro 5 hodin :grinning:
5. únor 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem ještě na MMB - tam jsou mraky inzerátů, i ceny tam jsou celkem dobrý, ale problém je, že vždycky kupuješ tak trochu zajíce v pytli. No a v tomto případě já tu odsávačku potřebuju asi hned, protože odstříkávat rukou mě dost bolí a ani mi to moc nejde...... takže se půjdu podívat do zdravotnických potřeb a už teď si masíruju peněženku :frowning2:
5. únor 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko,skladuju to ve sklenickach od detske presnidavky,vyvaris ji a mlika tam nedas az po okraj ale jen tak do trictvrte sklenicky,to aby ti na mrazaku nepraskla a hlavne to popsat ktery den si to tam dala a kolik tam je v te sklenicce,taky to davam do pevnych mikrotenovych sacku a postavim to do dozy a dam na mrazak,jinak prodavaji spesl sacky na mliko ale jsou strasne drahe a pak je musis vyhodit.......
5. únor 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam taky tu medelu mini electric a je super!

Aha, mě říkali, že obesílá porodnice každého s pozvánkou na kalmetizaci. Zatím to přišlo okolo 3 měsíců každému koho znám. Prý je to povinne od litopadu 2006 - to jsem slyšela já. Tak nevim.
5. únor 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky za typ. Takže Medela je dobrá....

Brambůrko, my to nevíme, protože ještě nemáme 3 měsíce. Takže za 2 měsíce to třeba taky najdeme ve schránce :wink:
5. únor 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,hmm,tak to jsem taky neslysela,tak asi to tak bude...........pozor my uz startujeme,jdeme papat :grinning: :grinning: pomoc on me sni :grinning: :grinning:
5. únor 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé, další otesánek :wink: Monči, nenech se, ať z tebe něco zbyde :grinning:
5. únor 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak me totalne vycucl jedno prso a vypada ze by jeste jedl,teda dava to nejak nahlas vedet,rve :frowning2: tak dojim a jdu mu jeste vrazit to druhe at je tak na dalsi 3 hodky klid :grinning: :grinning: rada bych hodila slofika :wink: uz ma v puse vrazenou skoro celou dlan svoji :grinning: Terko,jojo je to otesanek.......
5. únor 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda holky vy toho nakecáte :grinning: ...ale téma kojení zatím nechápu :grinning:

Já nějak prskám čím dál víc, ale mám fakt jen rýmu. Tak nevim jestli za váma ve čtvrtek pojedu. Abych vás nenakazila nebo prcky. Sice na Chodově to asi můžete chytit od koholikov, ale nechtěla bych to mít na svědomí :frowning2: :unamused:
5. únor 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek