• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Barco,jen se uc co se kojeni tyka,budes to potrebovat.....byla jsem s Daneckem na prochazce a jeste dospinkava v kocarku....pekne se tam ochladilo :frowning2:
5. únor 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vespolek:slight_smile: Taky už se těším, až s mrňouskem budem chodit plavat - plánuji po šestinedělí učení v naší krásné velké vaně:grinning:, už jsem si vyhlídla i lektorku, a pak v tom třetím nebo šestém měsíci hezky tradá někam "ven" - podle toho, co si vyhlídnem.... takže holčiny hezky choďte plavat, ať mám refrence:wink:

Baru, s tím bříškem se netrap, já měla to samý - řekla bych už dokonce někdy od 28. týdne, docela mě to vyplašilo, byla jsem kvůli tomu i spešl u doktorky... ale všechno v poho, děloha holt jen začla trénink, asi aby jí to pak hezky šlo:wink: Hlavně na sebe dávej pozor a odpočívej - ono po námaze (kterou je třeba i delší procházka/chození) to vnímáš ještě víc a člověk je z toho takovej rozhozenej... ale bude to všechno oki, uvidíš:slight_smile: Jinak kupónek mi bohatě stačí jeden (klidně ten od Brambůrky z koše:grinning:), stejně kdo ví, jestli na to něco seženem - já chodím do Hypernovy na Chodov, zbývající (Butovice, Ruzyně) jsou pro mě docela daleko, a tam tyhle nejmrňavější nemají... včera jsem tam prchla s bříškem před vrtačkou (budoucí děda montoval police na nosnou zeď a z vrtání do panelu šmudlík vyšiloval... a já úpěla:grinning:) a neměli je, dokonce jsem se na ně i spešl ptala... a prd:grinning:

Monči, koukám, že už jsi zprovoznila albíčko - tak teď ještě ten foťák... a fotit a fotit a fotit:wink: BTW ten srázek na tom Chodově máte ve čtvrtek v kolik? Já jen že bych se možná aspoň na hoďku přišla na Vás juknout... pak budu muset upalovat do toho centra... ty čtvrtky jsou u mě vždycky nabité, ráno jdu ještě navíc poprvé do poradny do Krče - chtěla jsem dle Tvojí rady hned na osmou, ale "ukecala" jsem to jen na půl devátou:grinning:, tak snad tam nějak extra dlouho neztvrdnu:confused:
5. únor 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já nevím jak to po tom plavání ve čtvrtek zvládnem, tak nechci slibovat! Radějc se na mě nespoléhejte. Ale tipuju, že okolo 13-14h bych mohla, snad.
5. únor 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,to nevadi ze jsi az na pul 9,proste tam jdi na 8 hod.a budes tam mezi prvnima...Albicko tam mam jen diky Barce,ona me ho tam dala,ja to jeste neovladam :frowning2: ale naucim se to ...Ten srazik je ve 12:30.......
5. únor 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, ve 12:30 a kde tam přesně? Nahoře někde?
5. únor 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monči, tož já se tam teda vetřu:grinning: Ale jen mi není jasné - budem chodit samy nebo si nás budou volat? Já jen že když jsem tam byla u té registrace, tak to bylo takové podivné... nějak jsem v tom nevypozorovala žádný systém:grinning: Jinak se hezky uč, ať pak můžeš zaučit mě, až tam budu chtít dát nějaké fotečky mrňouse:wink:
5. únor 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,ty das sestre prukazku tehotenskou a ona si te pak pozve k sobe,zmeri tlak,zvasis se a pak te posle zpet na chodbu,tam vyckas az te opet zavola a pujdes se sliknout do kabinky a pujdes na prohlidku,jo a nezapomen sebou moc,jsou tam na stole takove papirky,tam si to namocis a ukazes to sestre,pak to vyhodis :wink: Xeni,asi se sejdeme nahore u HAJKA u zmrzlin a zakusku a chlebicku :grinning: :grinning: jen se bojim,ze tam fakt bude hodne lidi pres ty obedy..........
5. únor 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monči, díky za cenné info:wink::grinning:
Tak 12:30 u Hájka? Tý jo, dostala jsem chuť na dortíček... ten ovocný s tou želatinou nahoře... ňam ňam:grinning: Ten snad v ten čtvrtek stihnu:grinning:
5. únor 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak ve ctvrtek se tesim. A s Hajkem mi nedelejte chute, zrovna mi dortik veze manzel, ale hrozne se cpu. Musim brzdit:wink:
Vyrazka uz Matesovi zmizela, tak sjem rada. Byla jsem vecer na spinningu a on tu manzelovi chudak celou dobu rval, ze pry mel hlad:frowning2: Chudinka. A manzel mi nemohl zavolat! Trdlo
5. únor 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,tak ted jsem konecne prohlidla ty recepty a nemaji chybu,vyzkousim vsechny ty buchty,jednu po druhe :grinning: ale dva recepty znam :grinning: ty si necham svoje ale zbytek,jdu proste do nich :wink: Jani a ja mam chut na gyros,ale ja ho nesmim :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak si asi dam pohar Barcelona,mnam,mnam.........
5. únor 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jaky buchty:slight_smile: Ja bych taky pekla:slight_smile:
5. únor 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, si to musím teda ještě asi všechno užít... než budu kojit:grinning: I když žáha je taky mrcha, nezavděčím se jí naprosto ničím... už ani to mlíko nezabírá:rolling_eyes:
5. únor 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no co se týká Chodova ve 12.30 tak hodně pochybuju, že si tam sedneme!Párkrát jsme tam s Petrem v době oběda byli a byl problém si sednout i ve dvou. Tak nevim nevim :frowning2:

Mončo recepty jsou fakt super viď. Já také nějaké znám a je tam i ten jeden jak jsem psala tobě. Mě to sestřenka slíbila vytisknout, tak snad to budu mít.

Kačko jestli chceš dobré receptíky na buchty, tak ti je pošlu na mailik. Nevim ale zda ho na tebe mám :slight_smile:

Jani díky za uklidnění, to bříško mě vážně brala hodně na procházce. No byla jsem z toho vyvalená to je jasný. Ale už holt vím, že děloha trénuje :grinning: :grinning:
6. únor 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata, ja pecu buchty strasne rada a ty od Barci nemaji chybu,taky mam doma plno vybornych receptu,tak muzeme menit :grinning: Jani,jo uzivej jidla dokud muzes,pak vazne polovinu veci nesmis,trosku me to trapi,ale co bych pro maleho neudelala...To me to mliko nastesti pomahalo,taky me hodne palela zaha,nejvic vecer,kdyz jsem si lehla....... Barco,to je presne to co uz jsem tu psala,ze se obavam,zda si na Chodove v dobe obedu sedneme,byva tam vazne narvano,byla jsem tam minulej tyden s kamoskou a nebylo si kam sednout a to jsme byli jen dve....Nechcete tedy vyrazit uz tak na 11 hod. a nebo pak az tak na 14:30 to uz tam bude snad i misto,jinak fakt nevim :frowning2:
6. únor 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já můžu kdykoliv, je mi to jedno. Tak 12.30 je fakt blbá, určitě si nesedneme :unamused:

Už mám fotky od fotografky a paráda!!
6. únor 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vespolek:slight_smile: tak já jsem pro tu 11, kdyby to šlo - později už nemůžu:frowning2:
jinak nám právě montují vestavěné skříně... tak se tady rozčiluji... doufám, že z toho předčasně neporodím:grinning:
6. únor 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me je to take jedno kdy pujdeme ja s tim problem nemam,tam se da i malej prebalit a nakojit,tak to neresim..... Barco,uz se na fotecky tesim,doufam,ze se pochlubis? Tak jsem dala Danyska do kocarku,najim se a pujdu si tez schrupnout,teda pokud usne,zatim to tak nevypada a to od rana jeste nespal......vecer usnul az ve 23 hod.ale za to spal az do pul 6 a ja myslela ze me exploduji prsa,musela jsem jit jedno odsat,hruza....
6. únor 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
monči, když jsi ho dala do kočárku, tak to určo usne... kočárek on má rád:wink:
6. únor 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To sice ma ale jeste nespi,rostak,on je strasne chytrej,asi tusi ze by si mama taky dala dvacet :grinning:
6. únor 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by měl spíš být rád, ne? že mu nic neuteče... když mamča taky bude chrupkat:grinning:
to já si pamatuji, že jsem nikdy nechtěla spávat, protože naši taky nespali... a myslela jsem si, že budou mít kdo ví jakou zábavu a že mi něco uteče... a že mě dávají spát právě proto:grinning: pravda, to už jsem byla větší... ale myslím si, že takovéhle uvažování u těch mrňousků docela funguje:grinning: i když u těch nejmenších... no kdo ví, jsou to potvůrky chytré... ne že ne:wink:
6. únor 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave ze ty deti jsou chytrejsi nez my dospeli........jeste nespi,rve,ale zaviraji se mu ocicka tak snad.........
6. únor 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky 11h je fakt ok, tak se těšim. Snad tu rýmu nechytnete :slight_smile:
6. únor 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo mám v albu pár fotek od té fotografky, dneska mi to přišlo a jsou super. Mám jich 28 vyvolaných a 109 na CD. Jsou barevné, černobílé, do hněda...no super!
6. únor 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, Baru, fotky jsou nadherny!!!!!!!!! Nejvic se mi libi ta, jak lezis. Ta je fakt super. A brisko uz mas krasne:_) Jdu vas docist:slight_smile:
6. únor 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo... Baru, fotečky jsou naprosto parádní!:slight_smile:
6. únor 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja na 11 nebudu zvladat, ja rano ucim na Zizkove. Ale mohla bych pak dorazit pozdeji. Zavolam, jestli tam jeste budete.
6. únor 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kaci,taky se me libi Barci fotka tam jak lezi,ta proste krasna..........Zitra nevim zda dorazim,jeste pisnu vecer co a jak,ale vypada to spatne...
6. únor 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za lichotky ohledně fotek :slight_smile:

Mončo jak to že nedorazíš? Vůbec teda nevim kdo tam bude, aby to vůbec mělo smysl dělat srazík? Kačka by dorazila později a Jana snad dorazí a brambůrka neví. Tak aby jsme s Janou neseděly jen my dvě :grinning:
6. únor 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže holky Monču jsem ukecala a srazík teda v 11h u Hájka nahoře. Budeme hledat místo. Kačko ty pak klidně na tu 12.30 doraž, myslim, že tam určitě budeme ještě kecat!
6. únor 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: Kacko,budeme tam na tebe cekat,tak doraz urcite :wink: v tech 11 hod.tam misto urcite najdeme :confused:
6. únor 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek