• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
tý jo, nějak nestíhám... dneska tady mám nějaký frmol...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
zítra se mnou teda počítejte, v jedenáct jsem u dortíčků:grinning:
6. únor 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky.

budu se mooooooc snazit dorazit za vami. Podle toho, jak ve skole skoncim, dam vedet. Krasny vecer:slight_smile:
6. únor 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
take preju krasny vecer,jdu na kute,rano brzo vstavam,na to nejsem zvykla :frowning2: :frowning2: malej me totiz nechava spat tak do 10 hod. :grinning: tak papapa
6. únor 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já t 11 nezvládnu, když jsme do 10h na plavču, ale pokusím se jí doma nakrmit odpočinoput a pak Moni ti zavolám, jestli tam ještě jste jo?
7. únor 2008 ve 02:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky to byla hojná účast.....sešla jsem se nakonec jen já s Mončou :grinning: Tak jsme si daly obídek, dortíček, pokecaly a jely obkouknout krámy.

Snad to příště vyjde a sejde se nás víc. Jinak mi psala Kristýnka, že už jsou doma a jakmile se aklimatizuje tak se ozve. :wink: Mám vás všechny pozdravovat!
7. únor 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj ahoj, to nas tam ale Barco bylo vid,holky skoda,bylo to super i kdyz jsme tam byly jen dve....priste to snad bude ve vetsim poctu :grinning:
7. únor 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je v prd... ten kočár zasr.. ještě nefunguje, MM jel pro nějaký matky a bude spravovat... no ha ha ha... ,ame tichu domácnost, mě tak s...e že se poprvé netěším na víkend, leda v sobotu večer vyrážim s holkama pařit, děj se vůle boží.....
7. únor 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,to je fakt sila s tim kocarkem,je to ale nejake divne,novy kocarek a takhle zlobi,tak to jdete reklamovat,proc to spravujete?
7. únor 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no není novej, je z druhý ruky :unamused:

no a upadlo prej i ložisko, takže jirka zitra bude objizdet železářství :cry:
7. únor 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj.
To to dneska fakt nevyslo:frowning2:. Bohuzel jsem ucila od 10:00 do 11:30, a pak me ještě zdrželi v kanceláři, takže jsem odcházela až někdy kolem té půl jedné:frowning2: Mrzí mě to, moc jsem se na vás těšila. Ale příští týden skoro nic nemám. Potřebovala bych do sekáče:wink:
7. únor 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co učíš Kett? Příští týdenmůžem skočit sem do Berušky, je mnoehm levnější enž sekáče v okolí... :wink:
7. únor 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kett a kdy chodíš do Vydrýska, bysme mohli chodit spolu - jako před nebo po sobě a pak tam dát kafe, pokecat, jsem tam dneska kecala s jednou maminkou a bylo to super.
7. únor 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ucim na VSE pocitace.
Do Vydryska chodim od 12:45. Mohla bych klidne pred. Pak Matej jde spat, ale pak bych mohla treba po treti znovu:slight_smile:
A do Berusky pujdu rada, sekace tady v okoli vubec neznam
7. únor 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kacko,je skoda ze ti to nevyslo..........jinak ten sekac na Opatovsky,to SLUNE je levnejsi nez Beruska a maji tam hezci veci....pristi tyden urcite dame srazik,ale doufam,ze bude lepsi domluva a vetsi hojnost :wink:
7. únor 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha bezva, já v tom slůněti nakonec nebyla, oni tam měli až od 13h a já tam byla nějak dřív, bezva jdu s váma, jestli bude čím...

a kterej den tam chodis Kett?
7. únor 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,to Slune je sice mensi sekacek,ale maji tam fakt hezci a levnejsi veci,jako ja tam koupila laclace od Nextu za 80 kc.coz je super cena.......
7. únor 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramburko, v pondeli. Promin, nejak nevim proc, jsem si myslela, ze ty taky. Dlouhy vedeni...:wink:

Moni, to urcite:slight_smile:. Nesmite mi ten den zmenit:slight_smile:, ja jsem vedela dopredu, ze patek je pohoda, ale ctvrtek je blbej. Pristi tyden muzu od stredy do patku v pohode. Pro me nejlepe tak po druhe hodine, Mates poo spi
7. únor 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to brala asi ve středu ???
8. únor 2008 ve 03:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kett a nechceš se mnou chodit do SK Senza na cvičení, je to strašně levný kuk na http://www.sksenzapraha.estranky.cz/stranka/cviceni-pro-deti

asi za 50,- na hodinu, je to tam jak je jysk
8. únor 2008 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já mám příští týden docela plný, ale uvidim jak se domluvíte a buď mi to vyjde nebo ne.

My jsme se dnes zase sešly s Mončou a Janou a bylo to fajn. Jen jsem teď nějak zralá jít spát, docela mě to unavilo :slight_smile:
8. únor 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je takova pohoda, kdyz se staraji naši a ještě mi podstrojujou, já se normálně nudim.
8. únor 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbarku máš krásný fotky, fakt super!
8. únor 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brambůrko děkuji moc :slight_smile: To focení stálo za to :wink:
8. únor 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký páteční podvečer vespolek:slight_smile: Baru, já byla nejen zralá, já přímo odpadla - totál mě to zmohlo... jj, se to nezdá, ale už nejde šmejdit po obchodech jako kdysi, bříško se přeci jen pronese:grinning:
8. únor 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, jojo to věřim. Mě to už taky zmáhá a to nemám ještě takové bříško jako ty. Ale na únavu mi to taky stačilo :grinning:
8. únor 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to dej wafik pozor at ti neprdne plodovka, me pak ani ručník nestačil teda, nevim, co bych delala nekde buhvi kde... byla jsem 37+4
8. únor 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny vecer,take bych spala ale ten muj urvanec me to nejak nechce dovolit :frowning2: :frowning2: :frowning2: Dnes mel a jeste ma den D :frowning2: :frowning2: tO JA DNES DOSLA DOMU AZ V 16 HOD,MUSELA JSEM JESTE NAKOUPIT
8. únor 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky uz spi konecne a kocarek je spravený... takže kdy dem ven?
8. únor 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky kdo se mnou bude chodit na spining, tipuju tak cca od 19h 1x v týdnu??? Mám oblíbenej u Opatova.
9. únor 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve středu od 19h na Tomáše, takovej moooooc fajn kluk :wink:
9. únor 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek