• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
brambůrko:grinning: stát se může kdykoliv cokoliv, to je fakt, ale doktoři v Krči mě už připravují na to, že budu přenášet... prej tak dva týdny... sem něco jako nedobytná pevnost:grinning: byla jsem tam ve čtvrtek a oni chudáci ani nevěděli, jak mi to říct... že to vypadá, že ještě dloooouho nic nebude:grinning: takže k tomu taky tak přistupuji:slight_smile:
9. únor 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo... mě řikali, že to bude brzo v patek v 8 ráno a bylo to v pátek v poledne ... :astonished: :sweat_smile:
9. únor 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.

bramburko, my zaciname chodit na cviceni v utery na Cerny most, ale klidne muzeme chodit i dalsi den. To by bylo ve ctvrtek?
Jinak ja chodim na spinning s kamaradkou v utery od 18hod, ve stredu vecer ucim.

A ve stredu klidne muzu
9. únor 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ke spinníte? :grinning:

jinak cvičení na černáku je pro mě z rujky dost! Jinak muzes chodit bud v pondeli 9:30 nebo ve čtvrtek v 10:30...je to i protáhnutí pro maminy a mimi ti v tom pomáhá!
9. únor 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodime na Chodov je tam obchodni centrum Chrpa a u toho to je.

No tak ja bych chodila ve ctvrtek. Ale musim se podivat, kde to presne je
9. únor 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo u Jysku... u polikliniky Litochleby...

jinak super bezva spinning je na opatovský... www.kajapolivkova.cz to je ta mistryně evropy... hrajou super rockovou hudbu a tak... takže fakt si to užívám! No nic budu teda na to sama, Moni se určo ráda přidá, až se zajedou, vid?
10. únor 2008 v 01:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, to jsem ani netušila, že mám spinning takový kousek... v podstatě pod nosem:slight_smile:
brambůrko, u mě je to výhledově spíš v nedohlednu... než bych se zapojila... kdo ví, kdy porodím:grinning: a než se pak "zajedem":stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale určo bych se k vám v budoucnu ráda přidala:slight_smile:
10. únor 2008 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasný, nejdriv po 6ti nedeli a jestli budeš kojit tak asi tak až okolo 3. měsíce, ale tesim se je to tam super ale samotnou me to tolik neba!
10. únor 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u mě spinning nehrozí ještě dlouho :grinning: A nikdy mě ani nelákal, nemám na to kondičku a jak mám křečové žíly, tak to není nic moc. Raději chodim na aerobick či pan P-class. Mám fitko za barákem, takže to mám ok :slight_smile: Jen v dohledné době vůbec nevím kdy se tam zase dostanu :grinning:
10. únor 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem ve spolek,koukam,ze se tu uz i cvici,hmm,vy jste ale holky sikovny :grinning: :grinning: me to take ceka Xeni,to mas pravdu,potrebuju to jak sul,ale nevim,co mam udelat s tema svyma kozama :grinning: porad se me neustalilo mliko a mam je vecne nafoukle jak dva balony,asi brzo prasknu :frowning2: taky nam nejak nevychazi se sejit,mam tu uz pro tebe nachystane na vraceni ty vecicky vyprane.... Vcera jsem musela jit malemu koupit pleny c.2 nebot ty 3 jsou mu stale velke a za noc byl 3 krat celej procuranej :frowning2: Barco,tak jsem delala vcera vecer buchtu z tech receptu BANANOVE REZY a po pravde tak nejak normal,jedla jsem lepsi,dalo me to pekne prace,taky se me trochu srazil ten krem,nechapu teda proc,prislo tam jen maslo,kondenzovane mleko a 3 banany,vse to melo pokojovou teplotu,tak ti nevim,ale jist se to da,jen jsem cekala neco lepsiho :wink: :frowning2: Byla jsi na tech masazich?
10. únor 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaký masáže chci taky???

Moni, jasně, až se ti ustálí mlíko, pak tě čekám!!! Mě teda taky praskají ve švech, ale až tak po 2 hodinách, takže když odstříkám, tak to snad zvládnu.

Jinak co se týše spinningu, kondičku teda nenmám, na aerobiku jsem byla jednou po 10 minutách jsem vypustila duši, na spinningu ne. Je mnohem lehčí, jsou to speciální kola (na rotopedu vydržím sotva 10 minut taky), vlastně se celou dobu nezastaví a stačí minimum síly a jedou sami. Pokud si dáš nízkou zátěž vlastně jen točíš nohama bez námahy, samo že to může bejt fuška jakobejk, když si zvýšíš zátěž. Se mnou tam chodili i 50ti letý báby a zvládali to uplně perfektně, byli skoro 100 kilový! Takže v tomto ohledu se nemuíte bát. Já se taky bála, ale je to super. Hlavně pustí opravdu nahlas hudbu, zhasnou, a člověk si přitom myslí na to svoje, někdy jsem si do toho i zazpívala :grinning: Jediný čeho se ted bojím je sedlo, nemám ještě kalhoty na kolo s vypolstrováním! No budu muset vyrazit na nákup.
10. únor 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,ty masaze co na me mela jit Barca,tak ty jsou pro tehotne vis? S tim mlikem je to des,ale takz jsem slzsela ye cim vic odsavas tim vic se to mliko tvori,ale ja kdyz neodsaju tak puknu :grinning: jsem potom mokra pomalu az na zadech :grinning: Kondicku ja nemam absolutne zadnou,vypustim nekde dusi,ja na ten sport uz nejak nejsem,ale musim shodit alespon jeste 12 kg :frowning2: to bude mazec
10. únor 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevsimejte si mych preklepu y a z to ja zapominam prepnout klavesu,ale tu zpravu urcite prelouskate :grinning:
10. únor 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
v poho Mini, no jo zvyšuješ si laktaci no... tak zkus třeba stáhnout prsa pevnou podprdou nebo studený obklady!

Jinak přidala jsem zase nějaký videa a fotky tak juk na http://picasaweb.google.cz/Xenuska123
10. únor 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,tak uz jsem jukla,krasne...... :wink: mala je roztomila........ Zitra musim na Chodov,nepridas se?
10. únor 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Mončo víkend v penzionu se nekonal, tudíž ani masáže. Sice jsme tam dojeli a došli až na pokoj, ale vůbec se nám to nelíbilo. Chtěli 700 pro jednoho za noc. A na pokoji měla být televize. Né že by jsme to bez ní nevydrželi, ale večer nevim co by jsme dělali. Hlavně jsme zjistili, že ty procedury jsou děsně drahé, od 300 Kč za 30 min. :frowning2: Tudíž aby jsme se nenudili, tak by jsme tam nechali tisíce a tak bohatí fakt nejsme. Tak jsme odjeli. No měli jsme hezký výlet a dali jsme si oběd :grinning: Na internetu o tom vůbec nepsali a asi věděli proč...aby nalákali blbce jako jsme my :grinning: :grinning:

Tak jsme si dnes udělali výlet do Jílového u Prahy. Dali jsme si tam oběd a šli do muzea na výstavu stabebnice Merkur. No to bylo něco pro Petra, byl unešený :grinning:
10. únor 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barco,hmm,to jsou prave ty lakadla.......tak jsem si objednala z bazarku dalsi klokanku,tmave modrou a vypada stabilnejsi nez tu co mam doma :frowning2: a stoji jen 350 kc,tak jsem zvedava Uz se konecne vyznam v mimi bazaru :grinning: :grinning: :grinning: ted jsem tam listovala,maji tam pekne a strasne levne prebalovaci komody-pulty drevene..........
10. únor 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zítrajedu do práce, to je fakt smůla teda... ale můžu bud ve stredu nebo ve ctvrtek, ale to j zase to plavanim, tak spis ta streda
10. únor 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi pojedu zitra do tesca na Skalku,ne na chodov,jsem si to rozmyslela,asi nikdo nemuzete co,to pojedu sama?
10. únor 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. únor 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej se nam dnes pekne do ruzova vyspal,tlemi se na cele kolo,je to nadhera :grinning:
10. únor 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Mončo, jo když se smějou :grinning: .......to je pohoda :grinning:
10. únor 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v rychlovce vás zdravím. Od středy už jsme doma a pořád nestíháme. Dneska se mi alespoň povedlo hodit sem nějaký fotečky. Doufám, že se brzy srovnáme a najedeme na nějaký režim, abychom se mohli znovu zapojit :slight_smile: .
Tak zatím, já už jdu spát :wink:
10. únor 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristýnko, režim se brzy upraví a vy se zajedete :slight_smile: neboj. My jsme byli celkem o.k. tak do 2 týdnů po propuštění. Jupíííííí, za chvíli s vámi pojedu na prochajdu! To abychom to pomalu začaly domlouvat :grinning:
10. únor 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terko,jo je to fakt krasa,to uz neni to mimi co jen a jen pomalu nehybne lezi v postylce jako pri narozeni,s timhle uz je trosku legrace,kdyz na nej mluvim tak on me odpovi,samozrejme to sve krasne nezne mumlani,no proste kouzelne :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Ahoj Kristynko,vse se upravi neboj a brzy s nama vyrazis na prochazku,moc se tesime :wink:
10. únor 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristynko,malej je moc krasnej.........
10. únor 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky obdivuju a gratuluju!!!!
10. únor 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, kde jsi rodila? že tam maš fotku z pokoje... me nikdo vyfotit nemohl, v krči se nesmí na pokoje :frowning2:
10. únor 2008 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

Kristýnko malej je fakt krásnej a roztomilej :slight_smile: To je super, že už máš fotečky a můžeme ho obdivovat. Už se těšim až vyrazíme na procházku :wink:
11. únor 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramburko, rodila jsem v Podolí, tam se na pokoje mohlo. :wink:
11. únor 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek