• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
tak to je fakt, tady ty čtyři kilča dáváš tak za stříhání... s melírem je to pak dvojnásobek... já to řešila tak, že jsem se tady dávala stříhat a když jsem jela k našim, tak jsem u kámošky šla na melír... a pak už jsem melír skrečovala, stejně jsem těch 400 kiláků neabsolvovala moc často... teď mi už jen občas mamča nabarví vlasy, když mě chytne touha po nějakém odstínu/odlesku... a ona je zrovna po ruce=na návštěvě:grinning: ale já mám tmavé vlasy, to je trochu něco jiného... chápu:wink:
13. únor 2008 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
šmarjá terko... nestraš!!!:grinning:
13. únor 2008 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
13. únor 2008 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jurášek zrovna dopapkal, tak hurá ven :slight_smile:
13. únor 2008 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
No asi půjdu tady k nám, už jsem tu jednou byla. Sice mě to stálo asi 1200, ale je pravda, že jsem to měla naprosto super sestříhané, až jsem žasla co s vlasama dělají. No holt do sebe něco investuju :grinning:
13. únor 2008 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Barco,nesetri na sobe :grinning: Me tak boli dnes hlava,to je asi z nevyspani,jsem fakt unavena a taky mam hlad,tak jdu neco pojest :wink: Jani,tak Harry Potter je fakt super,je jsem na ty hry strasna,pri kazde volne chvilce si zahraju,pritel me uz vcera rekl ze nebude chodit domu z prace kdyz mam radeji pocitac........ :frowning2: ale kdyz ja se u toho odreaguju...... Ahoj Terko,tak co odsavacka?
13. únor 2008 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko, tak to zase byla noc. Dnes mě naprosto maximálně bolely kosti mezi nohama, takže jsem místo spaní pěkně trpěla. Je to fakt děs :frowning2:

Ale včera mě potěšil manžílek. 28.2. máme 2leté výročí seznámení. Domluvili jsme se sice, že si nic kupovat nebudeme, ale i tak jsem včera dostala dárek, který mě moc potěšil. Dostala jsem pernamentku na cvičení a plavání pro těhotné, které tady máme za barákem v jedné vilce. Utekly mi zatím 3h, ale dochodím zbytek. Je to od www.kenny.cz Tak dnes jdu odpol poprvé, tak se těšim :grinning:
14. únor 2008 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :grinning:

tak odsávačku jsme zakoupili, ještě jsem jí ale nezkusila, nepřišlo mi to ještě tak zlý. Pro jistotu jsme ale zašli k dr. aby mě ujistil, že ten kašel a rýma nejsou nic vážnýho (vystrašená máma :grinning: ). Odsávačka se nám ještě bude hodit.

Rovnou nás tam zvážili, máme 5, 55kg, takže jsme ještě větší otesánci.

baru, vydrž!!!!! Mně už teď po skončení šestinedělí nic nebolí, ty kosti tě fakt přejdou. Dokonce jsem začala včera cvičit na bříško (na přímej břišní svalík), na šikmý se může už po porodu. Tak uvidíme, jak dlouho mo to vydrží a hlavně jakej to bude mít efekt :slight_smile:
14. únor 2008 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, chci se zeptat, neznáte na Praze 4 (ideálně okolí Hájů) nějaké cvičení pro těhotné? Díky moc.
14. únor 2008 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky vráno, asi moc neporadím, já jsem chodila cvičit ze začátku do centra na Staroměstskou a potom do Podolí.....
14. únor 2008 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,Barco,to prejde uvidis,uzij si krasne plavani,pak budes vypravet,jinak uz mam doma konecne fotak,jupiiii :wink: Kacko,tak co ten zitrek?
14. únor 2008 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda vespolek:slight_smile: tak po dnešní návštěvě v poradně hlásím, že je všechno při starém = mrňousovi se v bříšku líbí a zatím se nikam přemisťovat nehodlá... byl i řádně přeměřen:grinning:, a i když povyrostl, pořád to odhadují na drobka... tak jsem zvědavá, co bude za týden:grinning:

Baru, já dneska v noci už i nadávala... fakt se to nedá, každá snaha přetočit se z jednoho boku na druhý nebo vstát na WC byla náležitě potrestána... do toho mě dopo luplo/křuplo v koleně a nemůžu se ho pomalu ani dotknout... stává se ze mě lazar:grinning: btw jak jsi dopadla u kadeřnice?:slight_smile:

Monči, to si tak neber... nebo spíš si to nesmí tak brát přítel:wink:... to my s manžou máme střídavě každý nějakou úchylku související s compíkem... jak nás co chytne:grinning:... bylo i hrací období (hlavně teda u něj:grinning:)... ale huž přešlo... teďka máme asi jiné starosti:wink: vždycky jsem si ale říkala, že kdo si hraje, nezlobí:grinning:
14. únor 2008 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani,ja si to tak neberu,ale pritel ano..... :grinning: Me to hrani ale nikdy neprejde.......... Tak uz fotime,malej krasne pozuje :wink:
14. únor 2008 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Vrana, já chodila do Gyncentra v poliklinice Chodov, nebo je pak v Krči.
14. únor 2008 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,

holky já to fakt už asi do konce nevydržim. Už druhou noc pomalu nespim a bolí to naprosto hrozně. Jani přesně jak píšeš, otočit se, nebo vstát na záchod, to je za trest. Vždy mi skoro vytrysknou slzy. Je to fakt děsný. Do toho mě ráno v 6h začala třeštit hlava. No dneska mám z toho náladu pod psa.

Jinak kadeřnici jsem ještě nevolala, ale asi dnes se objednám. No a cvičení včera bylo fakt super. Půl hodinky jsme měli povídání o porodu, pak nám změřila tlak, půl hodinky jsme cvičily na míči a na zemi a pak jsme šly asi na 3/4 h do bazénu, který má 30stupňů. To byla paráda. Tam se taky cvičilo. Probíhá to v úžasné vilce, kam chodí i malé dětičky plavat, takže se to tam hemží maminkama a mimčama.Fakt super :cry:
15. únor 2008 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, nejsem sice z PR 4, ale mám dotázek. Neznáte někoho kdo dělá v laboratořích kde mi můžou udělat v praze testy v 16tt? Pokud možno příští týden v sobotu? Jsem v Lázních s prťouchem a nemám možnost střídání krom toho jediného dne. A v lázních mi to neudělají.
15. únor 2008 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jano, bohužel já ti neporadím :unamused:
15. únor 2008 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Baru, nesmutni... užívej si cvičení a těš se na mimčo:wink: Jinak - jestli Tě to uklidní - jsem na tom obdobně... nebýt včera v poradně a neslyšet, co mi doktorka říká za nález, tak si asi myslím, že už rodím... bolelo mě naprosto všechno, nešlo sedět, ležet, otočit se... i moje oblíbená a osvědčená vana zklamala... navíc se mi tam udělalo blbě... a mrňous k tomu všemu sebou tak šmrdolil, že jsem se z toho všeho nakonec rozbrečela:confused: teďka už je to sice oki, ale mám 37,8... bolí mě v krku a nemůžu se pořádně ani nadechnout... tož jsem vydedukovala, že jsem včera v nemocnici asi někde chytla bacila:grinning:, který mě zákeřně zkolil a takhle se začal projevovat... hlavně to koleno mě mělo trknout - když chytnu chřipku nebo něco podobného, vždycky mě bolí koleno/a:grinning: Navíc má dojet na víkend tchýně s tchánem... při té představě mi stoupá horečka minimálně ke čtyřicítce a dělá se mi blbě od žaludku... ach jo, že někteří lidi naprosto nepochopí, že v TOMHLE STAVU nemám opravdu náladu nikoho vidět:confounded: Ještě že aspoň podle doktorů mrňous nikam nepospíchá... představa, že bych měla začít rodit za jejich přítomnosti tady v Praze... brrrrr, noční můra v Elm Street hadr... bych stopro skončila v porodce úplně sama, bez manžela, který by se jim musel coby návštěvě přeci věnovat:cry: a to já si vždycky tak libovala, že vzdálenost pomalu přes celou republiku je pro příbuzné tak akorát:grinning: a jak se zdá, jistější by to bylo přes oceán:grinning:
15. únor 2008 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jani, já nesmutnim, jen z toho mám dnes depku. Je to fakt hrozný tohle muset vydržet :frowning2:

Tak to máš teda vyhlídku na hezký víkend, snad to zvládneš. Hlavně aby jsi neměla moc teploty a bylo ti dobře. To ostatní určitě přežiješ :wink:
15. únor 2008 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Baru, spíš přežiju ty teploty, chrapot a bolest hlavy... resp. přesnější by bylo "raději přežiju":grinning: Ale kombinace obojího asi bude nad mé... hlavně psychické možnosti:grinning:
Jinak... není to lehký, člověka to někdy neskutečně ubíjí... ale já si pak vždycky lehnu, pohladím si bříško a řeknu si, že TOHLE mi za to přeci stojí... že jsem moc moc ráda, že budeme mít mrňouska... a že bych všechny tyhle bolesti nevyměnila ani za nic... protože to vědomí, že toho šmudlíka v sobě mám... za to stojí:wink:
15. únor 2008 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Takt to Jani asi jo :grinning: Tak pevné nervy na víkend.

Jo já si to říkám taky, ale znáš to, člověk je z toho chvilkama vyřízenej. Ale jsem ráda, že je jinak malej v pořádku a já to holt musím vydržet :wink:
15. únor 2008 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.tak jsem se konecne dostala k PC,nejak nestiham,dnes probehla kontrola to ho raminka u Danecka,vse je ok.ted se uvidi zda se to bude zmensovat ci ne,na kontrolu jdeme za 14 dni,pokud se to bude zvetsovat a horsit tak hned.Dnes mam fakt narocny den,nakoupit,uvarit,vyzehlit,umyt nadobi,jeste jsem delala nepecenej dort a jeste do toho urvane ditko,ted jsem se teprve od rana zastavila :frowning2: Barco,to zvladnes uvidis,jinak se jdu podivat v pondeli s dcerou do sekace do toho slunicka :wink: Jani,o tom vikendu a vasi mile :grinning: navsteve me fakt rozesmalo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2008 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnešní noc byla zase děs, ale už to fakt asi jiné nebude.

Teď dělám obídek a pak nám dorazí návštěva. Tak jsem pekla i buchtu Margot :wink:

Mončo jsem zvědavá jak jsi pořídila v tom Kika. Už se na to těšim. A v sekáči to omrkni. Když by jste se s dcerou nudily, tak se ozvi. Petr už chodí do práce, tak jsem sama. Můžeme zajít na pokec :wink:
16. únor 2008 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,ja mam obed od vcera a dortik tu je tez :wink: Barco,uvidis,ze se ti to bude libit,me osobne se to libi a to jsem narocna co se tyka obleceni na maleho,jak se me neco nelibi,neberu to :frowning2: Jinak klidne dojed v pondeli a muzeme jit vsichni do sekace,nam to vadit nebude,budu rada. Dnes je venku takova zima ze uz me tam nikdo nedostane,a to jsem byla jen na poste v lekarne a nakoupit,vse pri jednom a honem domu,hnus pocasi,pro maleho to taky neni,chvilka a stacilo mu to.........
16. únor 2008 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak tady musím vychválit Monču jak mi dnes ochotně o pulnoci zachranila laktaci, díky Moni, jsi skvělá! Doufám, že ti budu moci nějak oplatit službu.
16. únor 2008 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni,nemas zac dekovat,rada jsem pomohla,pokud to je v mych silach pomuzu vsem kdo si rekne,od toho jsme kamaradky ne?A nic me oplacet nemusis,treba nekdy prijde cas a ja na tom budu stejne,tak te rada pozadam o pomoc :wink: :wink:
16. únor 2008 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no jasan Moni, třeba až dojde cukr nebo tak :grinning: :wink:
16. únor 2008 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
mě došel arsen:grinning:
17. únor 2008 v 01:18  • Odpověz  • To se mi líbí
vlastně nedošel... nikdy jsem žádný neměla... páč jsem taky neměla tchyni, že?:grinning:
holky, já z toho asi zcvoknu... a do pondělka to určo nevydržím... ach jo, proč teda vůbec jezdí, když jí vadí asi i to, že vůbec dýchám...?!?:confounded::stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2008 v 01:26  • Odpověz  • To se mi líbí
klidek klidek... taky jednou budeš děsná tchýně... každá je :grinning: já mám tchýni 200 m od bytu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je dobrá...
17. únor 2008 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek