• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahoj holky,
Mončo zítra uvidim co mě doma čeká atd a kdyžtak se ozvu a dorazila bych. Petr zatím neví zda jde do práce a nebo ne.

Jani ty teda chudinko asi trpíš viď? To tě tchýně tak trápí? ALe vydrž prďka vydrž pondělí se blíží :grinning: Já musim říct, že jsem měla naprosto báječnou tchýní,byly jsme jako kamarádky. Hrozně mi chybí :frowning2:

Nám nějak stávkuje PC, takže musim sedět u notebooku. Ještě že ho máme, jinak bych vám ani nenapsala. Jen Mončo nevim kdy a jak budu na ICQ :frowning2: Snad brzo dorazí kámoš a opraví to.

Dnes asi nevařim oběd a někam si zajedeme. Tak aspoň malá změna :grinning:
17. únor 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ja bych se s vama taky rada videla - v pondeli prijede tata, priveze svíčkovou, tak to ne, v utrey, ve stredu nemam nic, ve čtvrtek plavaní a v patek konečně kalmetizace....
17. únor 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,tak my budeme mit svickovou jo?,hmm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak ja dnes varila plnene kureci rizky sunkou a syrem a michanym vejcem a obalene v trojobalu a k tomu bramborovou kasi,to byla mnamka,taky jsem pekla buchtu a uz jsem vyrizena....... Vubec nevim co mam delat,ja mam tak desne nalite prave prso,strasne me boli a za chvili asi exploduje,nemuzu se ho ani dotknout :frowning2: Jani,nejak to prezij,pondeli se blizi :grinning: :grinning: :grinning: Barco,mame telefony ne..........tak se nejak domluvime......... Xeni,jedes na tu kalmetizaci na Budejarnu?
17. únor 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No v pátek Moni.

Moni zkus zabalit do platynka tvaroh, ochladí to a pusobi to proti zánětu. No jo, byli jsme u tchyne na hovezim s knedlikem, mama navařila svíčkovou, já mam navařenou kuřecí roládu...
17. únor 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes jsem ani nezvládla procházku jak mě ty kosti bolí. :frowning2: Po cca 3/4 hodině jsme museli domu, abych vůbec došla. Pak jsme zalezli s manžou do postele a pustili si Vítr v kapse s Vaculíkem. To byl relax :grinning:
17. únor 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda tady je nějak mrtvo :frowning2:

Dneska je tam tak hnusně, že je lepší být doma v teple. I když mě je dnes zima i doma :grinning:
18. únor 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak ja dnes byla na Skalce reklamovat hry Harryho Pottera,na obalu byla napsana cestina a v cestine to nebylo,to je klamani zakazniku tak me vratili penize a ja si doplatila a koupila si novy mobil :grinning: :grinning: Xeni,to prso boli jen kdyz je nalite,jak ho malej vypije,je po bolesti....... Kacko,co je s tebou?????
18. únor 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni tak nevim, odstrikavej a prodavej to, vydelas majlant!
19. únor 2008 ve 03:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
haló haló! To jsem vás zanedbávala :frowning2: o víkendu jsme byli u druhých rodičů a včera jaxi nebyl čas, lítala jsem jak hadr na holi. No snad to už bude lepší a Jurášek se zase zaběhne do starých kolejí.

Moni, o tom tvarohu jsem taky slyšela, prý ten zánět krásně vytáhne (tedy pokud se už rozběhne). Mně osobně nejvíc pomáhají obklady (studený a teplý), ten tvaroh jsem ještě nezkoušela.
19. únor 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ja nemam zanet,jen se me strasne nalejvaji prsa a to je silena bolest a malej to pak ani nemuze chytnout.Xeni,slysela jsem o tom prodavani mlika,kamoska rikala ze se mam optat v Podoli,pry za to plati dost slusne penize,ja uz bych byla za vodou :grinning: :grinning:
19. únor 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak je wafi???? Nerodí už náhodou?????
19. únor 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak copak se řeší :grinning:

Jana tady fakt dlouho nebyla, snad přežila návštěvu manželovo rodičů :wink:
19. únor 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co Jana,ale co je s Kackou,nevite nekdo? Tak my uz mame dnes po prochazce,je tam dobre pocasi....... Janina je silna osobnost,ta zvladne i tchyni............. :grinning:
19. únor 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Vas mam vsechny pozdravovat od Jany,prezila to nastesti ve zdravi,jen je z toho docista vyrizena tak nema silu ani zapnout PC,a ani se nerozhodla jeste rodit..............
19. únor 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proboha,co je s vama,kde to vazne?
19. únor 2008 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, hrůza noci, uz spinkala i 12 h v kuse, nejak se nam vrací krmení po 3 hodinách, ale budu to muset nejak zatrhbout, vypije pak za 24 h víc než litr mlíka!
20. únor 2008 ve 03:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás zase po delší době všechny zdravím.

Také máme za sebou víkend s rodiči, měla jsem z toho docela obavy, že budou čekat, že se okolo nich bude skákat a ještě chystat nějakou "kulturu", ale naštěstí měli celkem reálný očekávání, takže jsme to všichni zvládli. A dneska přijede ještě na pár dní máma sama, aby si užila malýho. Naštěstí se nemusím bát, že to bude moc často, protože má náročnou práci a bydlí celkem daleko :grinning:

Tchýně už je v důchodu a v Praze, ale zase se vždycky dopředu ohlásí a pobude jenom chvilku, tak to se dá taky ustát a taky se u ní jedná už o druhý vnouče :grinning:

Jinak denní režim se nám stále moc nedaří... :frowning2: , akorát na koupání jsme už začali nekompromisně budit, protože hrozilo, že budeme v pohotovosti od pěti odpoledne do jedenácti do večera, než se brouček ráčí probrat :wink: Ale v noci vydrží pak spát i 5 hodin, tak to je celkem fajn :slight_smile: I když 12 hodin jako u Bramburky, to by teda bylo teprve super :wink:

Teda než s vámi zase vyrazíme, tak to bude asi ještě chvilku trvat. Zatím běháme vždycky tak 1,5 h kolem baráku a vracíme se děsně hladový :astonished:

Monči klobouk dolů, když jsme byli tehdy ve Vesmírné, tak Danýskovi byl tuším měsíc a zvládli jste to v pohodě. No uvidíme, snad na tom budeme za 14 dní také líp.

Tak se mějte moc a moc hezky. Baru a Jani, držím palce, abyste vydržely do porodu - už to bude za chvilku. Mě už všechny fyzický neduhy nadobro opustily :slight_smile:

Tak zatím papa
20. únor 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

no fakt co je s Kačkou, nebyla tady pěkně dlouho!!

Ahoj Kristýnko, tak držím palce ať se brzo zajedete do nějakého režimu.Jsem pak zvědavá na nás jak nám to půjde. Už se na to ale fakt těšim. :grinning:

Mončo tak jak si užíváte s dcerou? Já nejsem schopná ani nic podnikat jak mě ty kosti bolí :frowning2:
20. únor 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak jsem Mončo sehnala tady u nás v krámku pro dětičky to molitanové lehátko do vany za 119 Kč. To je rozdíl od toho Chodova, kde ho měli za 160 Kč viď. Taky jsem koupila 3 plíny jako osušky, tak už mi fakt asi zbývá jen kosmetika a lékárna :grinning:
20. únor 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy a těhulko:slight_smile: Tak jsem slyšela, že už panovaly obavy, jestli jsem se náhodou nerozrodila:wink: Jak psala Monča, musela jsem jen nabírat síly po víkendovo-pondělní návštěvě:grinning: - to ale platilo jen pro pondělí odpo, kdy jsem konečně osaměla... mohla všechno dospat... a hlavně si dát nohy nahoru a naprosto nic nedělat:wink:... v úterý už jsem byla zase čilá jak rybička, ale byla jsem celý den mimo - vrátili jsme se s manželem domů až někdy před půlnocí... měla jsem mj. večeři za odměnu, za statečnost:grinning:

Hele holky, ono je to s tou tchýní docela složité... teda ne že by jinde nebylo:grinning:, ale u nás je to příšernej pradox... a možná to snáším o to hůř... kdyby taková byla baba od začátku, tak si holt řeknu, že můj mužskej má děsnou matku a jedeme dál... ale my spolu ze začátku (po vzájemném oťukání a vytýčení území:grinning:) opravdu vycházely docela dobře... je z podstaty takovej generál a musí mít ve všem pravdu a víceméně všechny ovládat... takže všichni v čele s tchánem a manželem byli překvapeni a současně šťastni, že je ze mě v podstatě nadšená... dokonce mě obecně i chválila, jakou že to slušnou a hodnou ženskou si její synáček opatřil = má dobrý vkus:grinning: Já tam k nim i docela ráda jezdila a nějak moc mi nevadilo, když jezdila ona k nám... prostě tak nějak normál, pohoda... ale asi jen dva a půl roku - když asi tak před rokem manžel oznámil rodině tu "šťastnou"novinu, že jsme se rozhodli, že se vezmeme... všechno šlo do pr.... začala naprosto vyšilovat, jako by jí až v tom okamžiku došlo, že je to opravdu vážné... a definitivní... začala se projevovat jako žárlivá hysterka... nejdřív jen přede mnou (asi zkoušela, jestli si budu "stěžovat" u manžela, aby to případně mohla popřít) a když viděla, že to snáším v pohodě a nenechám se vytočit (což samo pravda nebyla, jen jsem se mooooooc musela ovládat:grinning::grinning::grinning:), rozjela to naprosto otevřeně... např. svatba byla tak naprosto neskutečné divadlo, že mi i ředitel hotelu nakonec nabízel na účet podniku na baru panáky jako odškodné:grinning: se slovy, že prý má taky děsnou tchýni, ale po dnešku pochopil, že to mohlo být mnohem horší:grinning: ještě že jsem nemohla konzumovat (už jsem věděla, že jsem asi v 8tt:grinning:), jinak bych se tam asi naprosto neskutečně zrubala:grinning: Takže... takže tak:grinning:
20. únor 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, jojo už jsme pomalu vyhlašovaly pátrání co je s tebou :grinning: Tak hlavně že jsi ok!!

S tou tchýní je to fakt teda děs. Asi dokud si myslela, že spolu jen chodíte, tak si říkala, že jí nic nehrozí. Ale svatba to už je vážné. Hele není tvůj manžel jedináček, nebo jediný syn? To by pak vše vysvětlovalo. Maminka se bojí o kloučka a ty jsi jí ho vlastně vzala s náruče. Tak asi proto se tak chová. Ale prď na to, naštěstí nebydlí za rohem, aby u vás byla pořád, tak to je fajn :grinning:

Já měla koukám na tchýní opravdu štěstí :wink: Byla jako moje kámoška. O to víc mě její ztráta bolí :unamused: :frowning2:
20. únor 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, já vím, říkala jsi... je mi to moc líto, život je prostě někdy takovej... smutnej:frowning2: ale i veselej:wink:
BTW manžel je nejmladší ze čtyř dětí - má dvě sesty a bratra:grinning: Ale je její milované dítko, to je fakt... nicméně ji to v ničem neomlouvá:rolling_eyes: Já třeba jedináček jsem, ale naši manžela doslova milují... jako syna, kterého neměli:slight_smile: Já něco říct proti němu, tak mi snad máti i vlepí pohlavek, ať nepomlouvám:grinning:
20. únor 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak vas docitam co je noveho,Jani,jinak je pravda ze chlap nemusi byt jedinacek aby se mama chovala tak jak tvoje tchyne,znam kamarada a ty jsou 3 bratri a je jim pres tricet let a mama je rozmazluje doted a chova se taky jak nana :frowning2: to bych vrazdila,i kdyz je pravda ze ja bych nevydrzela ani se svoji mati,tak tyden a supky domu,dyl ani nahodou :frowning2: kazda mame jiny nazor a rezim na urcite veci,umeju si nadobi kdy ja budu chtit a ne kdy mew mama rekne atd. Barco,s dcerou super,Danecek ji doslova miluje,kdyr rve porad ho chova a je u ni jak andilek,vcera vecer nechtel spat,rval jak hysterka,vzala si ho do naruce a on ji tam usnul,no cumela jsem jak puk :grinning: :grinning: Xeni,tak ja si nestezuju,maly spi v noci 5 a vice hodin a pres den pije tak po 4 hod.ale za to vecer nez jde spat tak toho sni docela hodne,to me totalne vysaje....... :wink: Kristynko,jo,Danecek je velice sikovne ditko a vydrzi v kocarku spat neuveritelne dlouho.Jinak uz se na vas tesime.............. VYHLASUJU PATRANI PO KACCE............................................................................................................................
20. únor 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mončo, jo chlap nemusí být jedináček, aby byl mazánek to je fakt :grinning:

Tak to je Jitka super chůva viď? To máš teď naprostou pohodu :wink:

A nemáte na Kačku telefon? Já asi ne. Jestli neodjeli někam na dovču :wink:
20. únor 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, Monči, to se máš... taková pomocnice:slight_smile: A Daneček samo taky:wink:
To já to budu muset zvládat sama... a se na to i těším... aspoň mi do toho nikdo nebude kecat:wink::grinning: Manžel má sice obě sestry v Praze, ale ani jednu bych jako hlídací tetu teda nechtěla... hlavně ta mladší je poděs, alá "pravá blondýnka" (ne fakt, holky, to se musí vidět... Paris je proti ní slabý odvar:grinning:), ta by mi to dítě klidně někde zapomněla v obchoďáku mezi regálama s ohozem:grinning:
Baru, takového týpka jsme měli v práci... bylo mu asi pětatřicet... nevypadal vůbec špatně, ženské na něho letěly... ale na mamííínku neměla žádná... děs běs, tohle si uvázat na krk:grinning:
Jinak manžel má svoji mamku samo rád - je to jeho máma, že?:slight_smile: - ale hned po střední "zdrhnul" z domu stejně jako ostatní sourozenci... v jeho případě teda tím oficiálním důvodem byla vysoká:grinning:, takže možná tchyně žila v naději, že se vrátí a má za to, že já to překazila...?!? Hmmm... to by možná být mohlo... to mě nenapadlo... asi proto, že vím, že manžel se nikdy vrátit domů nechtěl... vždycky říkal, že mu víkend jednou za 1/4 roku stačí... dýl že by to nevydržel:grinning:
20. únor 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monči, číslo na Kačku na mobil nemáš? Nebo mailík?
20. únor 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak hlasim,ze Kacka je v poradku,psala me,ze meli vsichni strevni chripku,ale ze uz je vse ok.tak jsem rada ze to neni nic horsiho,uz jsem se vazne lekla.......jo jo,pomocnice na rozmazlovani je Jitka dobra,hlavne vecer,malej ma spat a ona me ho stale nosi v naruci,jen zaknoura,to se me samozrejme moc nelibi,bude rozmazlenej............................ Jinak pohoda nic moc,musim varit a taky pecu buchty,peru a zehlim,odpocinek tedy nic moc...........
20. únor 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, psycho den, kamaradcina holčina praštila xenuš vší silou hračkou do obličeje, ale jenom chvilku plakala a pak dobrý...nic tam nema. Jen se ji pak bála....
20. únor 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm Xeni,tak jsme na tom obdobne,dnes davala ma dcera Danyska do houpacky a prastila ho do hlavy,dost brecel a jeste hodinu po tom tam mel cerveny flek,myslela jsem ze ji pretrhnu :frowning2: ................
20. únor 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo oni jsou asi lehce gumoví :slight_smile: tak snad v poho, tady mě štvala ta kamoška, měla si na ní dát bacha, že jo.... :angry:
21. únor 2008 ve 03:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek