• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahoj holky, tak hlavně že je Kačka v pořádku a že se vašim dětičkám nic nestalo při těch malých úrazech. Ono se tomu asi nedá moc zabránit, ale chápu, že jste byly naštvané.

Já jdu za hodinku ke kadeřnici tak se mooooc těšim.Budu zase vypadat jako člověk. A odpol mám cvičení a plavání, tak se taky těšim :grinning:
21. únor 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky hoj vespolek:slight_smile: Tak mám za sebou další návštěvu poradny v Krči... mrňousovi se na svět opravdu moc nechce, je v bříšku spokojený... takže situace stejná jako před týdnem, naprosto nic se neděje... tak budem společně funět ještě nějaký ten týden... aspoň si taťka může nechat zajít chuť na datum 29.2.:grinning:
21. únor 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ahoj,ahoj,byl jsem zde FANTOMAS :grinning: :grinning: :grinning: Tak nic no...........Barco dnes jsem delala tu pudinkovou buchtu a uz neni :frowning2: :frowning2: oni ji normalne sezrali....jake bylo plavani a cviceni? Jani,neboj,on si rekne az bude chtit ven....dockej casu :wink: KACKO,tak supky dupky na konika :grinning: :grinning:
21. únor 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooooooooooooooooj jsem tuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, omlouvam se, ze jsem tu tak dlouho nebyla a dekuji za to, ze jste mely starost:slight_smile: Jste zlaticka. Minuly vikend Mates chytnul nejakou strevni breberku, rozjel se mu pekny prujem, pak jsme to chytli mi a Mateje to porad drzelo. No, parada. Dva dny jsem nejedla, malem jsem ztratila i mleko. Ale uz to pominulo a mliko snad je taky zachraneno.

Jinak Matej uz vali sudy, pretaci se i z briska na zada, coz nedelal:slight_smile: A je to slunicko usmevavy:slight_smile:

Jo a v sobotu odjizdime na tyden na hory, tak tu planovane nebudu. Ale pak uz se me nezbavite:wink:

Wafiku, moc drzim palce, at uz mimisek vyleze a at je to rychlovka:slight_smile:
21. únor 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super,ja taaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkyyyyyyyyyyyyyyyyy............................
21. únor 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko,chudacek Matysek,to muselo byt strasne,takovej malinkej a takove nestesti,ale je dobre,ze uz je to pryc a mlicko zachraneno :wink: :wink: a je to malej sikulka sikovnej,uz se na nej tesim..........
21. únor 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malej ma opet hysterii,no des,ja se z nej zblaznim,usnul v obyvaku a jen se prenesl do loznice je vzhuru a rve.. Kacko,uz jsem ti poslala ty recepty...........
21. únor 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, prave, ze on se z toho dostaval, ale jak jsem to dostala i ja, tak jsem mu to porad predavala.

Matej se ted taky 2x vzbudil, podruhe jsem ho musela vzit na ruku, aby se uklidnil. Vcera to bylo asi 5x za vecer:frowning2:

Moni, diky moc za recepty
21. únor 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, ted jsem se koukala do alba Barmburky a ty fotky se fakt zobrazuji malinke. Ale predtim mi to slo :confounded:
21. únor 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo malinký protože to jsou malinký fotky, kukněte na spíše sem http://picasaweb.google.cz/Xenuska123/TakTrochuUmLeckFoteKy
21. únor 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty fotky jsou fakt nadherny. ale porad dost malinky. a kdyz je chci zvetsit, jsou rozmazany:frowning2:
21. únor 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to musis pockat, ona se za chvilku načtem jsou tam v plný kvalitě. tak to chvilinku trvá, tak cca 10-20 sekund.
21. únor 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaaa. ja cekala, ale prislo mi, ze se nic nedeje
21. únor 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz se deje.:slight_smile:
21. únor 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bezva, http://www.liviano.cz/galerie/Portret/index.html prvních pět fotek je kamaradka, co jsem ji ho dohodila, myslim taky dost slušný co?
21. únor 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem musela jit nakonec maleho uspat a uz spinka,uf,to je vecer co vecer,radost z toho nemam...... Kacko nemas zac,u nas uz je pudinkova buchta sezrana,to byla tento tyden uz treti.........
21. únor 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc hezke fotky:slight_smile: ja mam na umelecke mamku a jsem z tech fotek taky nadsena:slight_smile:
21. únor 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni a co se deje? To ti usne pri kojeni, a pak ho prenasis a vzbudi se? Nebo proste vytuhne v obyvaku?
21. únor 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes ho po koupani pritel choval a on mu usnul v naruci,to uz byl i napapany a jen jsme ho prendali do postylky hned se vzbudil a brecel,tak jsem si s nim musela jit lehnout do loznice,jeste neco malo pojedl a usinal v posteli,tak jsem ho prendala do postylky a usnul a spi,ale jinak i kdyz usne v posteli a predelam ho do postylky tak se nekdy vzbudi a rve,proste jak kdy........
21. únor 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my jsme to meli stejne. Matej mi usinal v posteli pri kojeni, pak jsem ho prenasela do postylky a budil se a rval. Takze chtel prso. No, tak jsem ho zacala ucit usinat v postylce a ted je to parada
21. únor 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mončo tak to je paráda, že se pudinková buchta ujala. U nás taky dlouho nevydrží :grinning: Jinak jsem byla u kadeřnice, tak mám na hlavě docela změnu a jsem spokojená. Mám to hnědě podbarvený, nahoře blond melíry a hodně sestříhaný. Konečně jsem zase člověk :sunglasses: Plavání a cvičení bylo super jako vždy. Byla jsem pak příjemně unavená.

Jani tak to se malému u tebe opravdu líbí. Neboj, on si řekne až ho to nebude bavit :grinning:

Kačko vítej mezi náma, hlavně že už jste v pořádku. To musí být hrozný když to chytne takový malý špuntík. Hlavně že jste to v pohodě zvláli.

Xeni fotky jsou fakt nádherný. Ty máš nějakou profi fotografku? Já bych pak taky chtěla do nějakého ateliéru s malým. U té fotografky jak jsem byla s bříškem už nepojedeme. Je to z ruky, až v Hradci Králové :confounded:
22. únor 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je prave fortograf, ani ne profi, je amater, ale to je dos skoro jako profi...muze fotit i v atelieru, ale to je dost drahy... takhle prijde domu, prinese si černý plátno a fotí... :wink:
22. únor 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
...já bych taky chtěla nějaké hezké fotečky... jenže v mém případě škoda času i peněz, protože na fotkách vždycky vypadám jak blbeček=kazím je... tak snad mrňousek na tom bude líp:grinning: a bude koho "ukazovat":wink:
22. únor 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem ve spolek, Jani,nic si z toho nedelej,ja bych taky chtela fotky,ale nemuzu nebot bych tez vyhodila penize oknem,vypadam na nich hur nez blbecek :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Barco,tak buchta nevydrzela ani 2 hod,trosku jsem ji pozmenila,udelala jsem svetle testo,nalila na plech a do druhe pulky dala kakao a cik cak na svetle a pak pudink,a na to po upeceni jogurt z jednou zakysanou smetanou,byla hodne vlhka,to tak ma byt? Kacko,ja doufam ze se to take u nas zmeni,jinak teda nevim...........
22. únor 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci taky nejakej dobrej recept, nevim, co mam pect!!!
22. únor 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak me posly e-mail adresu a ja ti poslu a taky se muzeme sejit,mam strasne moc vyzkousenych vybornych buchet..........ja delala dnes dalsi buchtu a pul plechu je sezrato............
22. únor 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
momentalne mam v mrazaku merunky, rybiz a boruvky, tak bych se toho chtela zbavit, mail viz IP
23. únor 2008 ve 03:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Xeni tak to je paráda, že chodí fofograf domu, to si pak kdyžtak vezmu kontakt jo :grinning:

Jojo MOnčo ta buchta je na lžičku. Taková mokrá má být, to je na ní to nejlepší jak je vláčná!! To těsto bylo původně světlé, jen já ho dělám tmavé, aby v tom vynikl puding :grinning: A protože se na to dává ta smetana tak se to nechává do druhého dne, aby se to krásně spojilo a rozleželo. JInak je to fakt hodně tekuté, což je blbý.

Jo Xeni na ovocnou buchtu mám taky recept. Je to na litry a nedělá se klasická žmolenka. Ze začátku se odebere část těsta a to pak slouží jako drobenka. Já klasické drobenky nemusim, jsou takové mastné :wink:

No a holky celý týden budu slaměná vdova. Petr mi zítra odjíždí na týden na brigádu do Španělska. Jede s takovým tím autem co vozí nová auta :unamused:
23. únor 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
na kojencích je zase nekdo vtipnej!

holky: rejklama, fotky: www.liviano.cz - odkázejte se na me :wink:
23. únor 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek