Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

Ahoj holky, najde se některá, co bydlí na praze 4 a čeká mimi?? Pokud ano, určitě se přidejte do diskuse 🙂 🙂 🙂
barbarek
23. únor 2008
Diky za odkaz, musim si to někam uložit až to budu potřebova 😉
wafik
23. únor 2008
Hojky hoj vespolek🙂 Jsem jen na skok - aby nezačaly panovat obavy, že už třeba rodím...😉😃 Docela mě to všechno začíná zmáhat - když bylo odpo tak krásně, tak jsme vyrazili na procházku... no nějak moc jsem toho neušla a docela to profuněla... a unavená byla jak po horské tůře😃... začínám mít pocit, že každým dnem je to s tou mojí fyzičkou horší a horší... jsem zvědavá co bude dál - jestli opravdu každý den přenášení je tak markantně znát, jak se tvrdí... se teda mám v příštích týdnech na co těšit:-p Asi si vybuduju denní pelíšek v obýváku před TV - máme ho spojený s kuchyní, tak tam je i lednička😃 a snad to nějak přežiju😃 I když je fakt, že hlad nemám skoro vůbec... možná proto, že mě po všem pálí žáhá]-(... ale mlíko piju pomalu po litrech... a to jsem ho nikdy moc nemusela😃
bramburka
24. únor 2008
wafík, to mlíko je k dispozici i v porodnici v lednici, já to nevedela a hrozne mi chybelo!
moncicak77
24. únor 2008
Ahoj,tak konecne jsem se dostala i ja k PC,nejak casto jsem to tu mela obsazeno. Jani,jake tydny,tak dlouho uz tam snad malej nebude a u lednicky to urco prezijes 😃 Jinak mame doma veselo,malej ma desnou rymu a kasel,chudacek malej,strasne spatne se mu dycha a nejhorsi je to u kojeni.......... Barco,tak to se konecne uvidime ne?
bramburka
24. únor 2008
tak jsem vyslala divou zvěř ven, dnes nedostala kombinezu, snad ji nebude zima!
moncicak77
24. únor 2008
Xeni,tak jsem jukla na kojence,to je ale debil ta holka,na to ye je ji 27 tak rozumu vubec nepobrala.......
bramburka
24. únor 2008
no a jak vis že ji (mu) je 27?
moncicak77
24. únor 2008
Psal/a to tam,uz tam ty prispevky nejsou,ted byly odstraneny
wafik
24. únor 2008
Ahoj holky🙂 Tak jsem zase neodolala, když je venku tak krásně... a šla "vyvenčit" mrňouska... nejvíc se mu líbilo vyhřívání na lavičce na sluníčku... přímo na bříško😃 Dokonce jsem vyšlápla i na kopeček... až se manžel nestačil divit... jen jsem tam pak asi tak pět minut funěla na místě😃
Monči, no vážně - dle odhadu MUDr. Březinové mě čeká dvoutýdenní přenášení... pak by už asi začali vyvolávat, z čehož mám docela hrůzu... doufám, že se mrňous rozhodne sám... už jsem začala s přemlouváním a líčením toho, jak se tady s námi bude mít krásně😉
Brambůrko, to já si asi spíš když tak nechám mlíko přinést... kdyby na mě padla mlsná... přeci jen člověk neví, co je to za mlíko a jak dlouho tam vlastně je😃
bramburka
24. únor 2008
neboj, normoš krabicový a mají tam velkou spotřebu, každekj den se otevírá několik krabic.

Jinak zkus ho vyhoupat na míči, prej to pomáhá 😉
moncicak77
24. únor 2008
JO jo,to mliko ja tam take pila,kazdou chvili se tam otevirala cerstva krabice........... Xeni,koukala jsi na recepty?Mam doma jeste sve ale v sesitku,tak se sejdeme a muzes opisovat 😃 😃 mam fakt vyborne recepty.... Jani,no nechame se prekvapit jak dlouho to bude,ja se take bala vyvolani a malej si to nastesti v pul 4 rano rozmyslel,nebo ze by se toho bal on? 😃 😃 😃 😃
bramburka
24. únor 2008
zatim ne, horko těžko jsem dočítala Harryho, ale povedlo se, tak musim zitra uklidit, víkend pdl na četbu 😃
wafik
24. únor 2008
Moni😃😃😃 Taky doufám, že si to nakonec rozmyslí a půjde na to dobrovolně😉😃
Jinak jsem zase vyzunkla litr mlíka... vidět mě máti, tak padne na zadek... mlíko jsem vždycky pít odmítala, přímo jsem ho nenáviděla... jj, časy se mění😃
nara
25. únor 2008
Ahoj holky, všechny vás zdravím, tak jsme se už docela zajeli a fungujeme konečně celkem normálně, jupí 🙂

Jé Monči, pošli mi také prosím recepty, sice jsem pořád líná dělat něco navíc, ale stejně na to už brzy dojde :-|

Jani, pro mě ty poslední dny byly také nekonečné. Pořád jsem si říkala, že snad nikdy neporodím a pak jsem si přečetla prachobyčejnou větu, že se ještě nestalo, aby někdo neporodil vůbec a od té doby jsem byla v klidu, vždycky když na mě šly chmury, tak jsem si na to vzpomněla a rozchechtala se. Do porodnice jsem si nechávala nosit taková ta ochucená mlíka, ale mlíko obyč bylo u Apolináře také, ale neomezeně asi ne.

Baru je škoda, že jsi sama doma, ale zase dobrý, že Petr konečně pracuje. Člověk si prostě nevybere 🙂

Pokud něco plánujete, tak už bychom se mohli zapojit. Moc se těšíme! 😎
barbarek
25. únor 2008
Ahoj holky, tak jsem dnes oficiálně slaměná vdova a Petr už je někde za Maďarskem a míří do Španělska :-| Docela mě to včera vzalo a když jsem ho v noci odvezla k autu tak jsem pak doma řvala. Jsem z toho nervozní, neboť povolání řidiče je hodně velké riziko. Hlavně jsem měla před očima jeho mamku, když jsem jí viděla naposledy a pak nám jí jeden okamžik na silnici vzal. Takže jsem se o Petra bála. Já vim, asi jsem přecitlivělá hormonama, ale je to děs. No snad dorazí v pátek v pořádku. Peníze jsou holt potřeba. Pak by měl nastupovat na ježdění na autobusech a vozit cizince. Snad se mu tohle moc nezalíbí a nebude chtít jezdit takhle blbě. :-S

Do toho všeho mě zase bolí ten zub, který mi minule doktorka vrtala. Celý víkend jsem trpěla a dnes k ní jdu. Prý mi ho asi bude muset umrtvit. Jo Ondrášek si ze mě bere fakt vše. :-S

Mončo určitě se musíme sejít, jen nevim moc kdy. Uvidim jak budu lítat k zubaři atd. Jestli mi ho bude umrtvovat, tak se tam naběhám. A zítra mám gyndu. Tak si nějak napíšeme.

Kristýnko to je fajn, že jste se tak zajeli. Určitě se musíme nějak sejít, abychom vás viděly 😉
wafik
25. únor 2008
...a to já žádné recepty nechci... já bych raději šmudlíka v náručí... abych ho mohla konečně pomuchlat a oňufat😉😃
barbarek
25. únor 2008
Tak má zubaře za sebou. Zjistila, že kaz byl hlouběji a tak mi dala umrtvovací vložku. Teď to teda bolí, ale snad to bude ok. Když to bude dobrý jdu k ní až za týden. Ale už mi takovou to vložku jednou dávala a mě to bolelo celou noc ]-( Tak uvidíme zda k ní nebudu muset zítra znova!
moncicak77
25. únor 2008
Ahoj ahoj,byla jsem na hodku s malym venku a jeste dospava v kocarku,dnes v noci spal od 21:30 do 05:45 proste hodnej kluk,jen rano v 8 hod.rval skrz tu rymu,je to silene a kasel ma taky velky ach jo........ Ja si dnes koupila do mlika takove ty kouzelne brcka bananove a ono je to fakt dobry 😃 Jani,ja taky mliko nepila v takove mire jako v tehotenstvi,to jsem mohla tez na litry 😉 Uz brzo si maleho pochovas,neboj. Kristynko,poslu ti neboj,maila na tebe mam,to je dobre ze uz fungujete a budete moci s nama ven,i kdyz tady to nejak posledni dobou vazne z domluvama na sraziky 😞 tak snad se to zlepsi a brzo se uvidime. Barco tak uvidis jak na tom budes,ja nic nemam,az v patek jedu na polikliniku na budejovickou s tim raminkem s Daneckem,mozna se tam zastavim na vybornou palacinku,mnam...... Tak hlasim ze uz mam od porodu 16 kg dole,jupiiiiiiiii
bramburka
25. únor 2008
já tam byla v pátek, rekli c čekárně dobrý... a zase jsme jeli pryč 😉

jinak dnes jsem byla venku 3x! jsem uplne vylitaná a nohy mě bolí.

Moni diky za recepty, budu je zkoumat, dnes ale musim uklizet zitra mame detskou navstevu!
nara
25. únor 2008
Monči, děkuji za recepty 🙂 . Některý buchtičky dělá naše máma a jsou moc dobré. Ale masové pochoutky budou u nás asi více oceněny 😃
V pátek taky jdeme na budějovickou na polikliniku v 11 h k dětské lékařce na kontrolu - my to máme kousínek z domova.

Jani, já se v tobě tak poznávám, také jsem se nemohla dočkat 😉

Jinak se taky musím pochlubit - z 18 kg mám dole už skoro 15 kg, jsem zvědavá, kdy se to zasekne :-p

Baru, ať tě zuby moc nebolí! A neboj, Petr se určitě vrátí v pořádku!!!
barbarek
25. únor 2008
Tak holky musela jsem si nakonec vzít Paralen a zatím zub ok. No uvidíme v noci :-S

Mončo já mám zítra gyndu a ve středu by měla dorazit kámoška. ALe nevim zda a kdy. Takže bych buď mohla ve středu nebo ve čtvrtek. A v pátek taky nic nemám. Takže se nějak určo domluvíme 😉

Teda holky vy se máte, že tak hubnete. Já jsem sice zatím nic nepřibrala, ale taky bych pak chtěla v porodnici nechat aspoň 20 kg mé nadváhy 😃

Jdu tady teď prostudovat ty fotky od profi fotografky bříška. Chci nechat ještě nějaké vyvolat. Pak půjdu spinkat...sama bez mojí lásky 😞
bramburka
25. únor 2008
určo bude opatrnej, uvedíš. hormony nehormony, MM taky dost jezdí a vždycky jsem nejaka nervní. 😞
moncicak77
26. únor 2008
Dobre ranko,tak dnes jsem tu prvni hec........
moncicak77
26. únor 2008
Tak to bylo jen privitani abych tu vazne stihla byt prvni 😃 😃 holky nemate zac,ja tez nejake ty buchty uz delala a mam doma sve vlastni vyzkousene recepty,ale ty masove pochoutky chci tez vyzkouset....Je,Kristynko,ja tam jedu na pul 11,to bychom se mohli sejit ne?A PRIBERE K NAM JESTE BARCU,holky co vy na to????????????????
barbarek
26. únor 2008
Ahoj Mončo, to by jsme se mohly v pátek sejít na té Budějovické a dát si palačinku. To by bylo fajn!!!
moncicak77
26. únor 2008
Ano,to by bylo super se zase po dlouhe dobe videt,ja ti sebou vezmu tu kombinezu..........
barbarek
26. únor 2008
Mončo možná nebudu mít nic zítra odpol, ani ve čtvrtek ani v pátek, tak se snad určo uvidíme!!!!
nara
26. únor 2008
Ahoj holky, tak to by bylo fajn, sejít se v pátek na Budějovický. Myslím, že tak v půl dvanácté bychom mohli stopro hotoví a mohli bychom za vámi na tu palačinku 🙂
barbarek
26. únor 2008
Ahojky tak to by bylo super, čas mi taky vyhovuje 😉 A dáme si dobrou palačinku!!
wafik
26. únor 2008
Ahoj maminy a těhulko:-) Tak v pátek bych se taky přidala... budou-li k tomu všechny podmínky, tj. prcek se nebude drát na svět😃 a budu provozu a chůze schopná... což taky nemusí být:-p
Dneska byl den Blbéééééc... velice slušně řečeno... dopadlo to sice nakonec dobře, takže se s manžou teď už jen smějeme, že když jsem měla dneska ten termín, tak jsem se prostě do té Krče musela za každou cenu podívat😃... a když důvod nezavdal mrňous, tak jsem ho holt zavdala já... podrobnější popis by byl na dlouho, takže to značně zkrátím - flákla jsem sebou jak dlouhá tak široká... na levý bok... levý kotník a levý loket a zápěstí v pr... (křuplo to tak příšerně, že jsem asi 15minut ležela na podlaze naprosto bez hnutí skálopevně přesvědčená o tom, že mám polámané všechny možné kosti přicházející v úvahu a že se nedoplazím ani k telefonu😃)... ale mrňous naprosto v poho, toho z klidu nevyvede nic😉 Doktorka říkala, že moje hlavní štěstí je, že mám placentu na zadní stěně, že kdyby byla na boku, problém být mohl... ale UTZ v poho, ještě jsem byla pro jistotu i na monitoru - ztvrdla jsem tam přes půl hodiny, páč šmudla spal a tak ho museli budit, aby to mělo nějaký smysl (ještě že to neviděl manžel, ten by rostl při pohledu na to, jak mi hýbou břichem apod.😃)... čímž mi ho teda asi vrcholně naštvali, protože tam pak dělal psí kusy a nešlo ho uklidnit ještě asi další hodinu😃
Takže teď pajdám jako Žofré od Angeliky😃, ruka mě bolí jako prase a nemůžu s ní dělat skoro nic, ani psát na klávesnici (ještě že je to aspoň levačka:-p)... ale zdárně jsme přežili a k mrňousovo vrcholné spokojenosti jsme stále 2v1😉... ten se mě, holky, asi jen tak nevzdá😉😃