• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Diky za odkaz, musim si to někam uložit až to budu potřebova :wink:
23. únor 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky hoj vespolek:slight_smile: Jsem jen na skok - aby nezačaly panovat obavy, že už třeba rodím...:wink::grinning: Docela mě to všechno začíná zmáhat - když bylo odpo tak krásně, tak jsme vyrazili na procházku... no nějak moc jsem toho neušla a docela to profuněla... a unavená byla jak po horské tůře:grinning:... začínám mít pocit, že každým dnem je to s tou mojí fyzičkou horší a horší... jsem zvědavá co bude dál - jestli opravdu každý den přenášení je tak markantně znát, jak se tvrdí... se teda mám v příštích týdnech na co těšit:stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi si vybuduju denní pelíšek v obýváku před TV - máme ho spojený s kuchyní, tak tam je i lednička:grinning: a snad to nějak přežiju:grinning: I když je fakt, že hlad nemám skoro vůbec... možná proto, že mě po všem pálí žáhá:angry:... ale mlíko piju pomalu po litrech... a to jsem ho nikdy moc nemusela:grinning:
23. únor 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
wafík, to mlíko je k dispozici i v porodnici v lednici, já to nevedela a hrozne mi chybelo!
24. únor 2008 ve 03:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak konecne jsem se dostala i ja k PC,nejak casto jsem to tu mela obsazeno. Jani,jake tydny,tak dlouho uz tam snad malej nebude a u lednicky to urco prezijes :grinning: Jinak mame doma veselo,malej ma desnou rymu a kasel,chudacek malej,strasne spatne se mu dycha a nejhorsi je to u kojeni.......... Barco,tak to se konecne uvidime ne?
24. únor 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vyslala divou zvěř ven, dnes nedostala kombinezu, snad ji nebude zima!
24. únor 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,tak jsem jukla na kojence,to je ale debil ta holka,na to ye je ji 27 tak rozumu vubec nepobrala.......
24. únor 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jak vis že ji (mu) je 27?
24. únor 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Psal/a to tam,uz tam ty prispevky nejsou,ted byly odstraneny
24. únor 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: Tak jsem zase neodolala, když je venku tak krásně... a šla "vyvenčit" mrňouska... nejvíc se mu líbilo vyhřívání na lavičce na sluníčku... přímo na bříško:grinning: Dokonce jsem vyšlápla i na kopeček... až se manžel nestačil divit... jen jsem tam pak asi tak pět minut funěla na místě:grinning:
Monči, no vážně - dle odhadu MUDr. Březinové mě čeká dvoutýdenní přenášení... pak by už asi začali vyvolávat, z čehož mám docela hrůzu... doufám, že se mrňous rozhodne sám... už jsem začala s přemlouváním a líčením toho, jak se tady s námi bude mít krásně:wink:
Brambůrko, to já si asi spíš když tak nechám mlíko přinést... kdyby na mě padla mlsná... přeci jen člověk neví, co je to za mlíko a jak dlouho tam vlastně je:grinning:
24. únor 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, normoš krabicový a mají tam velkou spotřebu, každekj den se otevírá několik krabic.

Jinak zkus ho vyhoupat na míči, prej to pomáhá :wink:
24. únor 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO jo,to mliko ja tam take pila,kazdou chvili se tam otevirala cerstva krabice........... Xeni,koukala jsi na recepty?Mam doma jeste sve ale v sesitku,tak se sejdeme a muzes opisovat :grinning: :grinning: mam fakt vyborne recepty.... Jani,no nechame se prekvapit jak dlouho to bude,ja se take bala vyvolani a malej si to nastesti v pul 4 rano rozmyslel,nebo ze by se toho bal on? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatim ne, horko těžko jsem dočítala Harryho, ale povedlo se, tak musim zitra uklidit, víkend pdl na četbu :grinning:
24. únor 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni:grinning::grinning::grinning: Taky doufám, že si to nakonec rozmyslí a půjde na to dobrovolně:wink::grinning:
Jinak jsem zase vyzunkla litr mlíka... vidět mě máti, tak padne na zadek... mlíko jsem vždycky pít odmítala, přímo jsem ho nenáviděla... jj, časy se mění:grinning:
24. únor 2008 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás zdravím, tak jsme se už docela zajeli a fungujeme konečně celkem normálně, jupí :slight_smile:

Jé Monči, pošli mi také prosím recepty, sice jsem pořád líná dělat něco navíc, ale stejně na to už brzy dojde :unamused:

Jani, pro mě ty poslední dny byly také nekonečné. Pořád jsem si říkala, že snad nikdy neporodím a pak jsem si přečetla prachobyčejnou větu, že se ještě nestalo, aby někdo neporodil vůbec a od té doby jsem byla v klidu, vždycky když na mě šly chmury, tak jsem si na to vzpomněla a rozchechtala se. Do porodnice jsem si nechávala nosit taková ta ochucená mlíka, ale mlíko obyč bylo u Apolináře také, ale neomezeně asi ne.

Baru je škoda, že jsi sama doma, ale zase dobrý, že Petr konečně pracuje. Člověk si prostě nevybere :slight_smile:

Pokud něco plánujete, tak už bychom se mohli zapojit. Moc se těšíme! :sunglasses:
25. únor 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dnes oficiálně slaměná vdova a Petr už je někde za Maďarskem a míří do Španělska :unamused: Docela mě to včera vzalo a když jsem ho v noci odvezla k autu tak jsem pak doma řvala. Jsem z toho nervozní, neboť povolání řidiče je hodně velké riziko. Hlavně jsem měla před očima jeho mamku, když jsem jí viděla naposledy a pak nám jí jeden okamžik na silnici vzal. Takže jsem se o Petra bála. Já vim, asi jsem přecitlivělá hormonama, ale je to děs. No snad dorazí v pátek v pořádku. Peníze jsou holt potřeba. Pak by měl nastupovat na ježdění na autobusech a vozit cizince. Snad se mu tohle moc nezalíbí a nebude chtít jezdit takhle blbě. :confounded:

Do toho všeho mě zase bolí ten zub, který mi minule doktorka vrtala. Celý víkend jsem trpěla a dnes k ní jdu. Prý mi ho asi bude muset umrtvit. Jo Ondrášek si ze mě bere fakt vše. :confounded:

Mončo určitě se musíme sejít, jen nevim moc kdy. Uvidim jak budu lítat k zubaři atd. Jestli mi ho bude umrtvovat, tak se tam naběhám. A zítra mám gyndu. Tak si nějak napíšeme.

Kristýnko to je fajn, že jste se tak zajeli. Určitě se musíme nějak sejít, abychom vás viděly :wink:
25. únor 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a to já žádné recepty nechci... já bych raději šmudlíka v náručí... abych ho mohla konečně pomuchlat a oňufat:wink::grinning:
25. únor 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak má zubaře za sebou. Zjistila, že kaz byl hlouběji a tak mi dala umrtvovací vložku. Teď to teda bolí, ale snad to bude ok. Když to bude dobrý jdu k ní až za týden. Ale už mi takovou to vložku jednou dávala a mě to bolelo celou noc :angry: Tak uvidíme zda k ní nebudu muset zítra znova!
25. únor 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj,byla jsem na hodku s malym venku a jeste dospava v kocarku,dnes v noci spal od 21:30 do 05:45 proste hodnej kluk,jen rano v 8 hod.rval skrz tu rymu,je to silene a kasel ma taky velky ach jo........ Ja si dnes koupila do mlika takove ty kouzelne brcka bananove a ono je to fakt dobry :grinning: Jani,ja taky mliko nepila v takove mire jako v tehotenstvi,to jsem mohla tez na litry :wink: Uz brzo si maleho pochovas,neboj. Kristynko,poslu ti neboj,maila na tebe mam,to je dobre ze uz fungujete a budete moci s nama ven,i kdyz tady to nejak posledni dobou vazne z domluvama na sraziky :frowning2: tak snad se to zlepsi a brzo se uvidime. Barco tak uvidis jak na tom budes,ja nic nemam,az v patek jedu na polikliniku na budejovickou s tim raminkem s Daneckem,mozna se tam zastavim na vybornou palacinku,mnam...... Tak hlasim ze uz mam od porodu 16 kg dole,jupiiiiiiiii
25. únor 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam byla v pátek, rekli c čekárně dobrý... a zase jsme jeli pryč :wink:

jinak dnes jsem byla venku 3x! jsem uplne vylitaná a nohy mě bolí.

Moni diky za recepty, budu je zkoumat, dnes ale musim uklizet zitra mame detskou navstevu!
25. únor 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monči, děkuji za recepty :slight_smile: . Některý buchtičky dělá naše máma a jsou moc dobré. Ale masové pochoutky budou u nás asi více oceněny :grinning:
V pátek taky jdeme na budějovickou na polikliniku v 11 h k dětské lékařce na kontrolu - my to máme kousínek z domova.

Jani, já se v tobě tak poznávám, také jsem se nemohla dočkat :wink:

Jinak se taky musím pochlubit - z 18 kg mám dole už skoro 15 kg, jsem zvědavá, kdy se to zasekne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Baru, ať tě zuby moc nebolí! A neboj, Petr se určitě vrátí v pořádku!!!
25. únor 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky musela jsem si nakonec vzít Paralen a zatím zub ok. No uvidíme v noci :confounded:

Mončo já mám zítra gyndu a ve středu by měla dorazit kámoška. ALe nevim zda a kdy. Takže bych buď mohla ve středu nebo ve čtvrtek. A v pátek taky nic nemám. Takže se nějak určo domluvíme :wink:

Teda holky vy se máte, že tak hubnete. Já jsem sice zatím nic nepřibrala, ale taky bych pak chtěla v porodnici nechat aspoň 20 kg mé nadváhy :grinning:

Jdu tady teď prostudovat ty fotky od profi fotografky bříška. Chci nechat ještě nějaké vyvolat. Pak půjdu spinkat...sama bez mojí lásky :frowning2:
25. únor 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
určo bude opatrnej, uvedíš. hormony nehormony, MM taky dost jezdí a vždycky jsem nejaka nervní. :frowning2:
25. únor 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,tak dnes jsem tu prvni hec........
26. únor 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bylo jen privitani abych tu vazne stihla byt prvni :grinning: :grinning: holky nemate zac,ja tez nejake ty buchty uz delala a mam doma sve vlastni vyzkousene recepty,ale ty masove pochoutky chci tez vyzkouset....Je,Kristynko,ja tam jedu na pul 11,to bychom se mohli sejit ne?A PRIBERE K NAM JESTE BARCU,holky co vy na to????????????????
26. únor 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mončo, to by jsme se mohly v pátek sejít na té Budějovické a dát si palačinku. To by bylo fajn!!!
26. únor 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano,to by bylo super se zase po dlouhe dobe videt,ja ti sebou vezmu tu kombinezu..........
26. únor 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo možná nebudu mít nic zítra odpol, ani ve čtvrtek ani v pátek, tak se snad určo uvidíme!!!!
26. únor 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to by bylo fajn, sejít se v pátek na Budějovický. Myslím, že tak v půl dvanácté bychom mohli stopro hotoví a mohli bychom za vámi na tu palačinku :slight_smile:
26. únor 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak to by bylo super, čas mi taky vyhovuje :wink: A dáme si dobrou palačinku!!
26. únor 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy a těhulko:slight_smile: Tak v pátek bych se taky přidala... budou-li k tomu všechny podmínky, tj. prcek se nebude drát na svět:grinning: a budu provozu a chůze schopná... což taky nemusí být:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska byl den Blbéééééc... velice slušně řečeno... dopadlo to sice nakonec dobře, takže se s manžou teď už jen smějeme, že když jsem měla dneska ten termín, tak jsem se prostě do té Krče musela za každou cenu podívat:grinning:... a když důvod nezavdal mrňous, tak jsem ho holt zavdala já... podrobnější popis by byl na dlouho, takže to značně zkrátím - flákla jsem sebou jak dlouhá tak široká... na levý bok... levý kotník a levý loket a zápěstí v pr... (křuplo to tak příšerně, že jsem asi 15minut ležela na podlaze naprosto bez hnutí skálopevně přesvědčená o tom, že mám polámané všechny možné kosti přicházející v úvahu a že se nedoplazím ani k telefonu:grinning:)... ale mrňous naprosto v poho, toho z klidu nevyvede nic:wink: Doktorka říkala, že moje hlavní štěstí je, že mám placentu na zadní stěně, že kdyby byla na boku, problém být mohl... ale UTZ v poho, ještě jsem byla pro jistotu i na monitoru - ztvrdla jsem tam přes půl hodiny, páč šmudla spal a tak ho museli budit, aby to mělo nějaký smysl (ještě že to neviděl manžel, ten by rostl při pohledu na to, jak mi hýbou břichem apod.:grinning:)... čímž mi ho teda asi vrcholně naštvali, protože tam pak dělal psí kusy a nešlo ho uklidnit ještě asi další hodinu:grinning:
Takže teď pajdám jako Žofré od Angeliky:grinning:, ruka mě bolí jako prase a nemůžu s ní dělat skoro nic, ani psát na klávesnici (ještě že je to aspoň levačka:stuck_out_tongue_closed_eyes:)... ale zdárně jsme přežili a k mrňousovo vrcholné spokojenosti jsme stále 2v1:wink:... ten se mě, holky, asi jen tak nevzdá:wink::grinning:
26. únor 2008 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek