Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

Ahoj holky, najde se některá, co bydlí na praze 4 a čeká mimi?? Pokud ano, určitě se přidejte do diskuse 🙂 🙂 🙂
bramburka
27. únor 2008
wafik, co teda s tim se picnu....ale on nekdy vyleze neboj a bude to brzo 😉
barbarek
27. únor 2008
Ahojky,

Jani teda hlavně že se nic nestalo. Ty jsi koukala po chlapech či co, že jsi upadla? Co jsi dělala? No hlavně že to je ok, normálně mě z tebe zamrazilo. Kamarádka takhle v zimě upadla na ledu a poležele si chvilku v nemocnici. Tak už koukej koukat na cestu 😉 Malej se tě teda drží zuby nehty, to je pravda. Evidentně se mu ven nechce a líbí se mu tam. No ještě aby ne. Mají u nás teploučko, nosí se a trpíme jenom my 😃
V pátek to bude super, když dorazíš taky!!! Mohlo by se nás i sejít víc, žádný pořádný srazík se nám dlouho nepovedl.

Třeba brambůrku já ještě ani neznám ]-( x-)
wafik
27. únor 2008
Baru, ale prdlajs😃 Kdepa chlapi, mám naprosti jiné starosti... přeci😉 Doma se mi to stalo... v obýváku... seděla jsem asi tak 5minut za stolem u compíku... už se mi díky bříšku na židli špatně sedí, takže si občas sednu na nohy... skrčím je pod sebe... a když jsem vstávala, tak jsem je měla totál odkrvené, ale vůbec jsem to netušila/necítila... až když jsem stoupala na zem, což už bylo pozdě... tak jsem naprosto bezmocně koukala na úplně gumové kotníky (nás před tím varovali v kurzu, že kromě toho, že se rozvolňuje pánev, se samo rozvolňují i ostatní klouby... a já mívala jako dítě s kotníky a vůbec vazy problém, mám na to i dg. hypermobiliita a osvobození z těláku😃)... bylo to fakt jak z Harryho Pottera, když měl naprosto gumovou ruku😃... myslela jsem, že nemám žádné kosti... a řítila se k zemi... a plnou vahou si nalehla na ruku... křupnutí muselo být slyšet minimálně o dvě patra níž i výš😃 Přitom ráno se mi občas stane, že když si dám ve spánku ruku pod hlavu (třeba jen na chvíli), tak mě pak brní... a honí mi tam mravenci😃... ale mi to prostě nedošlo:-p No rozhodně zážitek, který bych nikomu nepřála... fuj tajxl...]-(

Btw všimly jste si mé krásné hlášky v pase na koníkovi? Včera čekáme chlapečka... to je fakt pěkné... hihi😃
barbarek
27. únor 2008
Aha tak ještě že to tak dopadlo.Mě teď hrozně křupe v zadku, když se v noci otáčim. Až je to vtipný...ale bolí to i chvilkama. Ty prckové nám teda fakt dávají. 😃 Mě když bolí nohy, tak si je dám nahoru. No a když je dám dolu,tak mě zase chytne křeč, to je taky moc fajn.

Tu hlášku máš dobrou to je fakt 😃 😃 😃
moncicak77
27. únor 2008
Cus bus,teda ja tady ctu ale veci,Jani,zaplat panbuh ze se nic nestalo,v porodnici s nama byla zenska,ta upadla,hnula si prave s placentou a musela na cisare,byla v 38 tydnu..... Barco,co teda zitra? Xeni,kdy se mam zitra stavit odpo ci dopo? V cera u nas byl super vecer,malej od 18 hodky do pulnoci rval,super............... 😞 😞
barbarek
27. únor 2008
Zítra můžu kdykoliv 🙂 Už mi samotný doma hrabe. DNes jsem si pro radost koupila šnitlík na balkon a domu do květináče Narcisky 😃 Máme tu jaro 😃
moncicak77
27. únor 2008
tak se pekne o to starej a zalejvej at ti to nezvadne :-o 😃 😃 :-p
barbarek
27. únor 2008
Neboooooooooooooj :-p 😃
terkajesterka
27. únor 2008
haló haló 😃 zdravím vás! Dlouho jsem nebyla na koňovi, nebyla jsem doma 🙂

Koukám, wafík je pořád ještě 2v1 - držím palečky 🙂 Hlášku v pase jsem měla taky, moc dobře si na to pamatuju, taky mi to přišlo vtipný. S postupujícími dny čím dál tím míň 😉
bramburka
27. únor 2008
hele dopo jdem na plavčo, takže vlastne ani nevim, jestli chci prochajdit a jinak prijd kdykoliv po obede, barbarku taky prijd, kdokoliv, máme mista dost.

Jinak v ten paetk mate sraz v kolik, my jdem v 9 na kycle na chodov, tak nevim,....
moncicak77
27. únor 2008
Xeni,tak ja prijdu a pak pujdu ale s Barcou ven,malej musi byt na vzduchu,v kocarku spi nejlip a on vetsinou dopo doma nespia kdyz s nim nejdu ven tak je silene protivnej.......... V patek mame sraz na Budejovicke v 11:30 ,ja s Barcou uz tam ale budu od pul 11........pak jedu taky na Chodov do Hypernovy 😉
bramburka
28. únor 2008
aha tak to je brzo, na tech kyclich se vetsinou ceka a pak budem utikat domu jist. já se s váme nesejdu,

jinak chapu. no my pojedem na plavaní, pak z plavání, takže bude venku de facto 2x, tak pak uz dam pauzu doma, musim tu neco udelat tu bordel jak v tanku... 😃
barbarek
28. únor 2008
Ahojky, tak já doufám, že to Mončo dnes zvládnu. Nějak se mi od rána motá hlava a né a né to přestat 😞
nara
28. únor 2008
Ahoj holky, tak s pátkem budu počítat.
Začali jsme mít probrečený večery, ach jo - tak snad to do těch třech až čtyřech měsíců vydržíme =-)
Jo, chci se zeptat, kde je na Budějovický ta "palačinkárna", abych to tam našla :-p

Jani držím palce, já myslím, že už to nebude dlouho trvat, na doktory bych až tak nesázela, může to být každým dnem i hodinou.

Vítej zpátky Terko, nechceš taky přijít v pátek na Budějovickou? 😎
terkajesterka
28. únor 2008
holky moje 🙂 mám smůlu 😞 dneska odjíždíme k druhým rodičům do neděle........tak se s vámi zase nesejdu 😞
kristýnko, co takhle prochajda příští týden? nepřipojil bx se ještě někdo? 🙂
barbarek
28. únor 2008
Ahojky Kristý a Terko..

ta palačinkárna je v tom bývalém DBK. Jsou tam teď restaurace a v jedné z nich to dělají. Je to naproti tomu jak dělají čerstvé džusy z ovoce. Mě snad bude zítra ok, dneska se nikam nedostanu jak se mi motá hlava. ]-(

Terko já uvidim co budu mít příští týden a kdy vyrazíte. V úterý mám předporodní kurz, ale jinak bych snad mít čas měla. Ale fakt zjišťuju, že zda můžu nebo ne zjistim až v ten daný den. Jako dneska jsem zjistila, že jsem nepoužitelná 😞
terkajesterka
28. únor 2008
baru, tak snad bude zítra líp (nebo třeba už dneska) 🙂

Já zatím můžu příští týden kdykoliv, ale budu schopná se ozvat až v pondělí, dorazíme domů v neděli v noci.
nara
28. únor 2008
Terko, prochajdu příští týden beru. Docela často dojdeme až na Pankrác, tak si vždycky říkám, jestli to neprodloužíme na Kavčí hory🙂 Vyrážíme vždycky tak kolem poledne, ale mohli bychom to klidně nějak upravit, aby se ti to také hodilo 😎

Baru, tzn. že ta palačinkárna je v té budově, co je Billa? A ve kterém poschodí? Nebo se tam chodí z venku? Už vidím, že vám asi budu volat a přijdete si mě někam vyzvednout 😃
wafik
28. únor 2008
Hojky hoj vespolek🙂 Tak jsme dneska byli v poradně - pořád 2v1 a vypadá to, že se zase minimálně týden nic dít nebude... mám nález stejný jako před třemi týdny... placenta nezralá a prcka odhadují na necelé tři kilča... tak uvidím - příště jdu už v pondělí - co mi řeknou🙂 Ale všechno je oki, tak to nechcou zbytečně vyvolávat... uvidíme, uvidíme, jestli se mrňous "vzdá" dobrovolně😉😃

Takže se hlásím dobrovolně na zítřek na tu Budějárnu - pochopila jsem správně, že v 11:30? Nebo dřív? A kam mám přesně dorazit, resp. dopajdat?😃 Noha je vcelku oki, jen na ten kontník musím opatrně... ruka je na tom teda o dost hůře, ale jsem pravák... takže můžu jíst pravačkou... aspoň něco😃
moncicak77
28. únor 2008
Ahojky holky,tak zitra sraz v pul 11,vychod smer poliklinika a sraz nad schodama u te vylohy,je opravdu hned naproti vylezu.........Ja tam budu i driv,Xeni,cekame te tam teda taky,priprav sebou papu a razime.....tak zatra,jdu ted delat fotky,uz mam stazene picaso..........
bramburka
28. únor 2008
čau, mám v albu, jak jsme plavaly...
zitra snad nejak dorazim, podle kyčlí!
barbarek
28. únor 2008
Ahoj holky,

Kristýnko jojo přesně, palačinkárna je jak je Billa a myslím, že o patro níž než je Billa. Neboj podle čuchu ty restaurace najdeš! Je to za pizzerií Coloseum 😉

Srazík je pro ty kdo teda může dřív v těch 10.30 jak píše Monča. A u té výlohy hned naproti výlezu z metra 😉

Já dnes byla zase plavat a cvičit a nějak mě bolí záda :-|
wafik
28. únor 2008
...tý jo, tam je u výlezu nějaká výloha? já měla za to, že je tam zastávka... a nalevo pak poliklinika...?!?🙂
wafik
28. únor 2008
...nebo počkat... vy myslíte výlez z metra (po jezdících schodech) a tu výlohu naprosti?😃
bramburka
28. únor 2008
jj
wafik
28. únor 2008
😃 tak to jo... výloha naproti výlezu z metra... to huž jsem doma😉
moncicak77
28. únor 2008
Jani,bingo 😃 😃 😃 😃
wafik
28. únor 2008
Moni😃 neprovokuj😃 napíšeš východ směr poliklinika... tak beru přesně východ směr poliklinika Budějovická, ne?😃 napiš východ z metra... a nebudeš mást znalé místních poměrů:-p😃 to víš, jak teď jezdím z té Krče busem na Budějárnu (je tam lepší spojení než na Kčerov), tak dělám machra, páč se tam konečně vyznám😃😃😃
bramburka
29. únor 2008
holky nevíte nekterá jak v utery dopadly Carodejky?
bramburka
29. únor 2008
holky tak teda asi pujdu, ale v 11:55 mi jede autobus k naši,. mala bude v 12:30 jist, takze chcu bejt uz doma, ona mi hlavne nevydrzi takto spat a nenecha se uz drzet v naruči, takže i tak to asi bude peklíčko.

Začni psát odpověď...

Odešli