• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
wafik, co teda s tim se picnu....ale on nekdy vyleze neboj a bude to brzo :wink:
27. únor 2008 ve 02:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Jani teda hlavně že se nic nestalo. Ty jsi koukala po chlapech či co, že jsi upadla? Co jsi dělala? No hlavně že to je ok, normálně mě z tebe zamrazilo. Kamarádka takhle v zimě upadla na ledu a poležele si chvilku v nemocnici. Tak už koukej koukat na cestu :wink: Malej se tě teda drží zuby nehty, to je pravda. Evidentně se mu ven nechce a líbí se mu tam. No ještě aby ne. Mají u nás teploučko, nosí se a trpíme jenom my :grinning:
V pátek to bude super, když dorazíš taky!!! Mohlo by se nás i sejít víc, žádný pořádný srazík se nám dlouho nepovedl.

Třeba brambůrku já ještě ani neznám :angry: :dizzy_face:
27. únor 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, ale prdlajs:grinning: Kdepa chlapi, mám naprosti jiné starosti... přeci:wink: Doma se mi to stalo... v obýváku... seděla jsem asi tak 5minut za stolem u compíku... už se mi díky bříšku na židli špatně sedí, takže si občas sednu na nohy... skrčím je pod sebe... a když jsem vstávala, tak jsem je měla totál odkrvené, ale vůbec jsem to netušila/necítila... až když jsem stoupala na zem, což už bylo pozdě... tak jsem naprosto bezmocně koukala na úplně gumové kotníky (nás před tím varovali v kurzu, že kromě toho, že se rozvolňuje pánev, se samo rozvolňují i ostatní klouby... a já mívala jako dítě s kotníky a vůbec vazy problém, mám na to i dg. hypermobiliita a osvobození z těláku:grinning:)... bylo to fakt jak z Harryho Pottera, když měl naprosto gumovou ruku:grinning:... myslela jsem, že nemám žádné kosti... a řítila se k zemi... a plnou vahou si nalehla na ruku... křupnutí muselo být slyšet minimálně o dvě patra níž i výš:grinning: Přitom ráno se mi občas stane, že když si dám ve spánku ruku pod hlavu (třeba jen na chvíli), tak mě pak brní... a honí mi tam mravenci:grinning:... ale mi to prostě nedošlo:stuck_out_tongue_closed_eyes: No rozhodně zážitek, který bych nikomu nepřála... fuj tajxl...:angry:

Btw všimly jste si mé krásné hlášky v pase na koníkovi? Včera čekáme chlapečka... to je fakt pěkné... hihi:grinning:
27. únor 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak ještě že to tak dopadlo.Mě teď hrozně křupe v zadku, když se v noci otáčim. Až je to vtipný...ale bolí to i chvilkama. Ty prckové nám teda fakt dávají. :grinning: Mě když bolí nohy, tak si je dám nahoru. No a když je dám dolu,tak mě zase chytne křeč, to je taky moc fajn.

Tu hlášku máš dobrou to je fakt :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus bus,teda ja tady ctu ale veci,Jani,zaplat panbuh ze se nic nestalo,v porodnici s nama byla zenska,ta upadla,hnula si prave s placentou a musela na cisare,byla v 38 tydnu..... Barco,co teda zitra? Xeni,kdy se mam zitra stavit odpo ci dopo? V cera u nas byl super vecer,malej od 18 hodky do pulnoci rval,super............... :frowning2: :frowning2:
27. únor 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra můžu kdykoliv :slight_smile: Už mi samotný doma hrabe. DNes jsem si pro radost koupila šnitlík na balkon a domu do květináče Narcisky :grinning: Máme tu jaro :grinning:
27. únor 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se pekne o to starej a zalejvej at ti to nezvadne :astonished: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboooooooooooooj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. únor 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
haló haló :grinning: zdravím vás! Dlouho jsem nebyla na koňovi, nebyla jsem doma :slight_smile:

Koukám, wafík je pořád ještě 2v1 - držím palečky :slight_smile: Hlášku v pase jsem měla taky, moc dobře si na to pamatuju, taky mi to přišlo vtipný. S postupujícími dny čím dál tím míň :wink:
27. únor 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele dopo jdem na plavčo, takže vlastne ani nevim, jestli chci prochajdit a jinak prijd kdykoliv po obede, barbarku taky prijd, kdokoliv, máme mista dost.

Jinak v ten paetk mate sraz v kolik, my jdem v 9 na kycle na chodov, tak nevim,....
27. únor 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,tak ja prijdu a pak pujdu ale s Barcou ven,malej musi byt na vzduchu,v kocarku spi nejlip a on vetsinou dopo doma nespia kdyz s nim nejdu ven tak je silene protivnej.......... V patek mame sraz na Budejovicke v 11:30 ,ja s Barcou uz tam ale budu od pul 11........pak jedu taky na Chodov do Hypernovy :wink:
27. únor 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to je brzo, na tech kyclich se vetsinou ceka a pak budem utikat domu jist. já se s váme nesejdu,

jinak chapu. no my pojedem na plavaní, pak z plavání, takže bude venku de facto 2x, tak pak uz dam pauzu doma, musim tu neco udelat tu bordel jak v tanku... :grinning:
28. únor 2008 ve 02:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já doufám, že to Mončo dnes zvládnu. Nějak se mi od rána motá hlava a né a né to přestat :frowning2:
28. únor 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak s pátkem budu počítat.
Začali jsme mít probrečený večery, ach jo - tak snad to do těch třech až čtyřech měsíců vydržíme :confused:
Jo, chci se zeptat, kde je na Budějovický ta "palačinkárna", abych to tam našla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani držím palce, já myslím, že už to nebude dlouho trvat, na doktory bych až tak nesázela, může to být každým dnem i hodinou.

Vítej zpátky Terko, nechceš taky přijít v pátek na Budějovickou? :sunglasses:
28. únor 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moje :slight_smile: mám smůlu :frowning2: dneska odjíždíme k druhým rodičům do neděle........tak se s vámi zase nesejdu :frowning2:
kristýnko, co takhle prochajda příští týden? nepřipojil bx se ještě někdo? :slight_smile:
28. únor 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kristý a Terko..

ta palačinkárna je v tom bývalém DBK. Jsou tam teď restaurace a v jedné z nich to dělají. Je to naproti tomu jak dělají čerstvé džusy z ovoce. Mě snad bude zítra ok, dneska se nikam nedostanu jak se mi motá hlava. :angry:

Terko já uvidim co budu mít příští týden a kdy vyrazíte. V úterý mám předporodní kurz, ale jinak bych snad mít čas měla. Ale fakt zjišťuju, že zda můžu nebo ne zjistim až v ten daný den. Jako dneska jsem zjistila, že jsem nepoužitelná :frowning2:
28. únor 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru, tak snad bude zítra líp (nebo třeba už dneska) :slight_smile:

Já zatím můžu příští týden kdykoliv, ale budu schopná se ozvat až v pondělí, dorazíme domů v neděli v noci.
28. únor 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, prochajdu příští týden beru. Docela často dojdeme až na Pankrác, tak si vždycky říkám, jestli to neprodloužíme na Kavčí hory:slight_smile: Vyrážíme vždycky tak kolem poledne, ale mohli bychom to klidně nějak upravit, aby se ti to také hodilo :sunglasses:

Baru, tzn. že ta palačinkárna je v té budově, co je Billa? A ve kterém poschodí? Nebo se tam chodí z venku? Už vidím, že vám asi budu volat a přijdete si mě někam vyzvednout :grinning:
28. únor 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky hoj vespolek:slight_smile: Tak jsme dneska byli v poradně - pořád 2v1 a vypadá to, že se zase minimálně týden nic dít nebude... mám nález stejný jako před třemi týdny... placenta nezralá a prcka odhadují na necelé tři kilča... tak uvidím - příště jdu už v pondělí - co mi řeknou:slight_smile: Ale všechno je oki, tak to nechcou zbytečně vyvolávat... uvidíme, uvidíme, jestli se mrňous "vzdá" dobrovolně:wink::grinning:

Takže se hlásím dobrovolně na zítřek na tu Budějárnu - pochopila jsem správně, že v 11:30? Nebo dřív? A kam mám přesně dorazit, resp. dopajdat?:grinning: Noha je vcelku oki, jen na ten kontník musím opatrně... ruka je na tom teda o dost hůře, ale jsem pravák... takže můžu jíst pravačkou... aspoň něco:grinning:
28. únor 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak zitra sraz v pul 11,vychod smer poliklinika a sraz nad schodama u te vylohy,je opravdu hned naproti vylezu.........Ja tam budu i driv,Xeni,cekame te tam teda taky,priprav sebou papu a razime.....tak zatra,jdu ted delat fotky,uz mam stazene picaso..........
28. únor 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, mám v albu, jak jsme plavaly...
zitra snad nejak dorazim, podle kyčlí!
28. únor 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Kristýnko jojo přesně, palačinkárna je jak je Billa a myslím, že o patro níž než je Billa. Neboj podle čuchu ty restaurace najdeš! Je to za pizzerií Coloseum :wink:

Srazík je pro ty kdo teda může dřív v těch 10.30 jak píše Monča. A u té výlohy hned naproti výlezu z metra :wink:

Já dnes byla zase plavat a cvičit a nějak mě bolí záda :unamused:
28. únor 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tý jo, tam je u výlezu nějaká výloha? já měla za to, že je tam zastávka... a nalevo pak poliklinika...?!?:slight_smile:
28. únor 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
...nebo počkat... vy myslíte výlez z metra (po jezdících schodech) a tu výlohu naprosti?:grinning:
28. únor 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. únor 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak to jo... výloha naproti výlezu z metra... to huž jsem doma:wink:
28. únor 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,bingo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni:grinning: neprovokuj:grinning: napíšeš východ směr poliklinika... tak beru přesně východ směr poliklinika Budějovická, ne?:grinning: napiš východ z metra... a nebudeš mást znalé místních poměrů:stuck_out_tongue_closed_eyes::grinning: to víš, jak teď jezdím z té Krče busem na Budějárnu (je tam lepší spojení než na Kčerov), tak dělám machra, páč se tam konečně vyznám:grinning::grinning::grinning:
28. únor 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte nekterá jak v utery dopadly Carodejky?
29. únor 2008 v 01:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak teda asi pujdu, ale v 11:55 mi jede autobus k naši,. mala bude v 12:30 jist, takze chcu bejt uz doma, ona mi hlavne nevydrzi takto spat a nenecha se uz drzet v naruči, takže i tak to asi bude peklíčko.
29. únor 2008 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek