• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Baru - jseš Barča???? My to fakt nevíme, dokonce to ani netuším, protože se mi ty pocity dost střídaly. Teď by to už bylo jen dohadování, ale většina lidí okolo tvrdí, že to bude kluk :wink:

Zatím mi není co závidět, kór jestli budu přenášet :wink:
17. pro 2007 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo jsem Bára a ty Terka? My taky čekáme kluka, ale přáli jsme si holčičku. ALe jsem ráda, že to je v pořádku a to je hlavní. No jestli budeš přenášet tak to není moc radost. Ale uvidíš třeba to bude rychlejší než si myslíš :grinning: Držim palce !
17. pro 2007 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Překážející bříško :grinning: :grinning: :grinning: jo, když je třeba si ostříhat nehty na noze, s tím jsem asi před týdnem hodně bojovala :grinning: Ale příští pedikůru si udělám už bez bříška!!!! :slight_smile: Tedy snad.....
17. pro 2007 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jsem terka :slight_smile:

dneska jsem byla v poradně a na monitoru a klid po pěšině. Třeba se to rozběhne. Takže teď se jen tak poflakuju, už toho moc nedělám a na netu (resp. na Koníku) trávím hodně času - skoro víc, než bych si přála, ale je to závislost :slight_smile:
17. pro 2007 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo to je pak sranda, to je mi jasný :grinning:
17. pro 2007 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ty se ještě v pohodě ostříháš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ale ono to pak půjde tak rychle, za chviličku budeš rodit i ty. Já si vzpomínám, jak jsem poprvé vlezla do diskuze k Prosincovkám. A dneska je nás už jen pár, co ještě neporodily :grinning: No a duben je už za dveřmi. :grinning:
17. pro 2007 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo uteče to jako voda :wink:
Tak to na prosincovkách asi znáš Kim (Míšu)viď :wink: Ta má taky každým dnem rodit :slight_smile:
17. pro 2007 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, teď si tam s ní zrovna povídám. :grinning:
17. pro 2007 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jí pozdravuj ode mě :grinning:
17. pro 2007 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta má termín 20., takže to je nastejno :grinning:
17. pro 2007 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyřízeno :grinning: :grinning:
17. pro 2007 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo už je chudák taky hotová. Já s ní kecám na snažilkách a těhulkách jaro léto :grinning:
Nějak mě z toho PC už bolí oči, to je děs :frowning2:
17. pro 2007 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, ty jsi ze snažilkovské party - tam jsem vám taky dneska za Míšou na chvilku vlezla. Jsem taková vtěrka - ale potřebovala jsem se jí na něco zeptat :grinning:
17. pro 2007 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, ty jsi doma nebo v práci?
17. pro 2007 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo jsem odtamtud....z drbárny :grinning: Klidně se vtírni, tam každého přivítáme :wink: Taky je to tam samá těhulka :slight_smile:
17. pro 2007 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No když vy si založíte diskuzi Snažilky a pak si všechny otěhotníte :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2007 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem doma na rizikovém :wink: , takže se občas pěkně nudim!
No snažilek už tam pravda moc není :grinning: :grinning:
17. pro 2007 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš spoustu času a jsi pořád na netu, viď :wink: ? Ale jak jsem psala, to rychle uteče, fakt!
A jsi v pořádku, když máš rizikový???? Doufám, že jo :confused:
17. pro 2007 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo to mám času dost a na netu jsem docela často. Jen mě to tady už moc nebaví.
V pořádku jsem, víceméně jsem musela na riziko, neboť to že jsem těhu jsem zjistila po týdnu v nové práci. Začalo mi být blbě a marodila jsem a to se jim nelíbilo :confounded: a vyhodili mě pak. Takže stále marodim :frowning2:
17. pro 2007 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdysi jsem měla i gynekologické problémy, takže je můj doktor i raději že jsem doma. A nic jiného mi ani nezbývá :grinning:
17. pro 2007 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tě ale nemůžou vyhodit, nebo jo???? Aha, možná ve zkušební době? Já se v tom moc nevyznám, naposledy jsem byla zaměstnaná v r. 2001 :sweat_smile:
17. pro 2007 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, možná lepší "marodit" na rizikovým než se stresovat v práci.
No právě že ve zkušebce můžou a udělali to. Ale marodim na ně stále dál a budou mi platit i mateřskou.Jak to ty se živíš sama na sebe?
Ne, bohužel se ještě neživím, v říjnu jsem dokončila školu a v 8. měsíci by mě nikam nevzali :grinning:
17. pro 2007 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo je lepší být asi doma, než v nervech v práci. To víš ale občas to je nuda.
Aha tak ty jsi do práce ani nestihla, to je hezký :wink: Teď budeš zaměstnaná až až :grinning:
17. pro 2007 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě dorazil manžel a potřebuje k PC. On totiž hledá práci, jejich podnik skončil a on se živí jako řidič.Tak ho sem musim pustit.
Držim palce ať jsi v pořádku a určitě si tady ještě písneme jo :wink:
17. pro 2007 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ze školy rovnou na mateřskou - taky jsem tam za exota :grinning: Nutno dodat, že většina spolužáků byla o 4-5 let mladších, v 24 mají většinou jiný zájmy než zakládat rodinu :grinning:
17. pro 2007 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se měj krásně a držím palce, ať něco najde :wink: Až přijde domů ten můj manžel, tak taky přijdu o hračku :grinning:
17. pro 2007 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo příroda to holt chtěla a vyřešila si to za tebe :grinning:
17. pro 2007 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo ti chlapi vládnou hlavně u PC. To je klasika.
Snad se tady ještě sejdeme, když jsi také z Prahy 4!!! papa a opatruj se. Už se těším pak na fotky miminka!
17. pro 2007 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek