• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
jé... brambůrko, až to zjistíš, tak dej vědět:grinning: já na ně taky poctivě asi posledníchpět šest dílů koukala, jak že to s tou Billie a Kristie dopadne... a v úterý jsem sebou flákla, takže jsem odpo strávila v Krči... a vím prd:frowning2:
29. únor 2008 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky už jsem doma. Srazík byl fajn. Pak jsem ještě jela do práce dát lístek na peníze, pak k Monče, pak na poštu a pak koupit aspoň pečivo. A jsem normálně kaput...ještě že jsem jela autem. Koupila jsem si novou Mámu a já a v kaslíku jsem měla předplacenou Maminku, takže jdu natáhnout nohy a relaxovat. Mám fakt dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak Mončo fotky došly na mailik, tak ok :wink:
29. únor 2008 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,hlasim,ze jsem strasne sikovna,no kouknete do meho albicka :grinning: :grinning: Barco,strasne moc diky,ale bez chybicky se to stejne neobeslo,vymazala jsem nechtic fotky z picasa ty co mam v porodnici,ale nastesti je mam ve sve slozce :wink: jsem to ja ale nemehlo,ted nevim jak je dat zpet :frowning2: :frowning2: no proste antitalent na baterky...........
29. únor 2008 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni a jak to dopadlo, byli tam ty fotky teda?

Jo a v Mamince máme fotku :wink:
29. únor 2008 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Xeni,bohuzel nebyly,fakt jsem je smazala :frowning2: :frowning2: koukala jsi do naseho albicka na tygrika?
29. únor 2008 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
tyy jo Daník už je teda chlapák, ta 68 mu je koukám akorát!

Jo a pro závist, máma mi k rajský navařila ještě karbanátky a čokoládovou roládu :grinning: ona je na neschopence tak se nudí!
29. únor 2008 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Je mu tygrik trosku vetsi,ale malej je strasne dlouhej,tak se to pekne ztrati.............koukam ,ze holky padly za vlast,tak ja jdu taky.........pa
29. únor 2008 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Hola hola... zdraví Vás Šípkovic Růža:grinning:... jak jsem předpovídala, prospala jsem dnešek jak nemluvně... není nad to se dobře najíst... probudit se až pozdě odpo, uvařit si krupičku s grankem a zase padnout za vlast:grinning: Jen mě teda zajímá, co budu dělat v noci... asi čučet na TV... a uklidňovat šmudlíka, protože je samo čilej jak rybička... jj, jeho doba přichází:grinning: Jestli mu to, holky, zůstane... tak to bude pěkná prča... budem doma samé sovičky:grinning::grinning::grinning:

Monči, fotky jsou supr... jsi holka šikovná:wink:

Xeni, tak jsem rozhodila pátrací síť po potencionálních obětěch:grinning:, ale nějakna to nikdo nekoukal... zkusím ještě přes manžu získat ten díl někde z netu, ale byl by asi v originále:stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale na druhou stranu... ono by možná stačily jen obrázky... člověk by to nějak pochopil:grinning:
1. bře 2008 v 00:18  • Odpověz  • To se mi líbí
waíku, já prostě nevím, to samý se mi stalo kdysi u 6v tom, koukala jsem na celej seriál, pak jednoho dne konec a já do dneška mam trauma, že nevim jak se to rozuzlilo. :angry: :grinning:
1. bře 2008 ve 02:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, všechny jsem vás včera moc ráda viděla a jenom doufám, že se uvidíme častěji :sunglasses:

Tygřík je nádhernej!!! :sweat_smile:
1. bře 2008 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
čau, kam vás dneska vítr odfouknul?
1. bře 2008 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
do postele... kam jinam?:wink::grinning:
1. bře 2008 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ty nerodíš? Loni na Kyrilu bylo hafo porodu!
1. bře 2008 ve 23:43  • Odpověz  • To se mi líbí
njn, my ale máme vyjímečného šmudlu... ten přeci nebude jako všichni ostatní... musí být něco EXTRA:grinning: takže žádná bouřka... žádná vichřice... žádná změna tlaku... on půjde, až se jemu SAMOTNÉMU bude chtít... nebo až doktoři donutí můj organismus, aby ho už porodil:grinning:
2. bře 2008 v 00:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Mončo super fotky, jsi šikulka. To album z porodnice se tam dá dát zpátky neboj :wink:

Mě se už vrátil manžílek v pátek. Jela jsem pro něj ve 2h ráno. No a jak jsem přetáhla spaní, tak jsem pak ještě ve 4h nespala a Ondra se mlel. Byl z toho chudák mimo. :frowning2: NO a pak jsem usínala vždy tak na půl hodiny, takže děs. A to jsme ráno vstávali a jeli do Děčína na tu svatbu. Na pumpě nás chytil děsný vítr a liják, takže jsme tam museli chvilku vydržet.Vypadalo to, že nám odlítne i auto. Na pumpě vypadla elektřina, takže to byla fakt kovbojka. Pak to přešlo a my dorazili na svatbu ok. Měli to moc hezký. Domu jsme jeli zase hned večer, protože dnes si PEtr musí jít za tu brigádu vyzvednou korunky. :wink: Ale aspoň už nejsem sama doma..jupííí :grinning:
2. bře 2008 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni tak to do Maminky musim juknout. Já chci teď poslat fotku bříška na soutež o Nejhezčí bříško. Nevim ale zda to je v Mamince či v Máma a já. Pošlu tam asi nějakou fotku jak jsem se fotila u té profi fotogafka. No určitě nic nevyhraju, ale to je jedno :grinning:
2. bře 2008 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holciny.
Tak jsme zpet z hor, bylo to fajn, Matysek byl moc hodny, nosila jsem ho v satku, takze jsme mohli jit kamkoliv. Byjeli jsme i na Lomnicky stit, coz je nejakych 2634m, takze Mates ma zatim vyskovy rekord:wink:

Co se udalo tady? Nejake novinky?
2. bře 2008 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj a prejeme krasnou nedeli,ja vcera na net nemohla,mela jsem ho odpojeny :frowning2: Kacko,vitej konecne zase mezi nama,Matysek je zlaticko hodny :wink: Tady se nic nedeje,Jana jeste nerodi a u nas vse pri starem,ale jedna novinka tu je,uz jsme konecne videli Kristynky maleho :wink: Barco,vidis,ze se ti manzilek vratil v poradku domu :wink: Xeni,ty jsi malo zaneprazdnena ze jeste koukas na serialy? Koukala jsem vcera na Kvasku a pekne me to zklamalo,cekala jsem od toho vic :frowning2: koukal jste nekdo? Jinak dekuji za pochvalu naseho tygrika,malej krasne pozuje,je radost ho fotit :grinning:
2. bře 2008 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo, já právě Moni nekoukala, ale sledovala jsem snad už 1000 dílů nebo kolik, atk jsem chtela vedet jak to dopadlo. No se picnu.

Jinak my jedeme na velikonoce do Krkonoš, ono je to za 3 týdny, bude to kovbojka, naše roubenka nemá ani vodu (je tam studánka - a tak , tak to bude správně polní! Ale co, budem otužovat a chci vytáhnout klokanku a pát tůr snad dáme, jestli se mi teda zlepší ta kyčel.
2. bře 2008 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda maminy a těhulko:slight_smile:
Tak my jsme stále 2v1 a zítra ráno jdeme do poradny, takže jsem zvědavá, jetsli se konečně dozvím něco nového... nebo aspoň konkrétní datum, do kdy mě nechají přenášet a pak už budou chtít hospitalizovat... tahle nevědomost/nejistota mě docela začíná drásat... nemůžu plánovat:grinning: a to já nemám ráda:grinning:
2. bře 2008 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no ono plánovat... pak s mimi uz nenaplánuješ nic, podívej na mě... jsem neschopná kroku. Holky kde vlastně přesně bydlíte?Moni vim.... :wink:
3. bře 2008 ve 03:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Kačko vítej zpět, tak jste si to krásně užili viď? Já bych taky někam jela. :slight_smile:
Mončo s tebe už je koukám zdatná fotografka a Daník krásně pozuje. :wink:
Jani ta držím palce ať se malej už nějak rozhoupe na ten svět a je mezi náma. Pak už tady budu jen já samotinká pupkatá :grinning:
Xeni já bydlím na Praze 4 v Libuši, takže od vás kousíček :wink:
3. bře 2008 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Katko, jste šikulky, jak jste pěkně zvládli s Matýskem hory. Tak vítejte zpátky :sunglasses:

Jani, je to nekonečný co. Určitě už brzy porodíš, a pak už si teprve nic nenaplánuješ... :grinning: :grinning: U mě všechno skončilo návratem z porodnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A Baru se taky dočká :slight_smile: , budeš nejlíp ze všech vědět, co tě čeká :grinning:

Xeni já jsem z Kačerova, bydlím hned u zastávky Na návrší :wink:
3. bře 2008 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj vsem vespolek,tak dnes se snad Janca dozvi co a jak,tak drzim palecky.... to pocasi me totalne depta,celej vikend jsme nebyli s malym venku,nebot v tom vetru by nam to odneslo i kocarek :frowning2: a ted pro zmenu prsi :frowning2: ty jo,ja se picnu,musim na postu okopirovat papiry,zitra mam sraz s ucetni,udela me zpetne ty dane Jinak jsem pekne vytocena,mam rozbitou tu odsavacku :frowning2: :frowning2: nechapu to,tak jsem dnes volala na reklamaci a obratem me to vyridi a dostanu novou,coz je super,ale vubec tomu nerozumim,prisala jsem ji vcera na prso a ona se ani nehla a to nenecham byt za ty prachy......... :zipper_mouth:
3. bře 2008 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Hola hola... wafik volá:grinning:

Já potřebuju plánovat hlavně návštěvu mojí máti... kdy má dojet kvůli řemeslníkům - jedni nám mají předělávat vestavěné skříně (reklamace u Indeca:angry:) a další dávat nové interiérové dveře v bytě... tož to musí někdo ohlídat:grinning:

Jinak dneska zase žádná změna... pořád stejný nález:stuck_out_tongue_closed_eyes:... takže ve čtvrtek jdu na poslední poradnu/kontrolu... definitivně se rozhodne, kdy nastoupím do nemocnice... jestli hned v pátek nebo až v pondělí (podle toho, jaký bude výsledek vyšetření... jestli pořád stejný, tak prý musí počítat s tím, že budou vyvolávat několik dní... takže to bych musela nastoupit už v pátek:stuck_out_tongue_closed_eyes:). Paní doktorka na mě v zájmu urychlení porodu zkoušela i nějaké hmaty... fuj tajxl, já o tom teda četla na diskusích, ale realita byla mnohem horší... měla štěstí, že mě upozornila předem (většinou to doktoři prý nedělají, aby se mamka "nezašprajcla"), takže jsem byla připravená na to, že bude něco nepříjemného... jinak bych jí asi vykopla zuby... za to, co mi dělá:grinning: Bolelo to tak jak ďas... a tak hoďku po tom ještě víc... tož jsme to šli s mrňousem zaspat... a už je nám zase dobře:grinning:, ani jsme nekrváceli, jak předvídala... já se z toho, holky, asi fakt picnu... s ním nic nehne:grinning:
3. bře 2008 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jani, teda to je fakt děsný viď. Chápu, že by jsi to chtěla mít za sebou. TO si nedovedu představit jak ti doktorka nějak pomáhá :unamused: Tak uvidíš, třeba se prcek zalekl a vyleze raději ven sám a brzo :grinning:

Já dnes byla na kontrole u zubaře.Minule mi tam dala umrtvovací vložku a dnes dala ještě raději čerstvou. A v pondělí jdu zase. Hmm to jen platim a platim. Už mě to stálo 800 Kč :confounded:

Zítra jdeme na předporodní kurz, tak se těšim :wink: :slight_smile:
3. bře 2008 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,Jani,taky jsem slysela o tech hmatech,fuj,jeste ze si to nas Danysek rozmyslel sam,musela jsem ho teda trosku nakopnout teplou vodou :grinning: Barco,uzij si to :wink: Dnes jsem byla v sekaci u nas na Hajich v Berusce a koupila jsem tam malemu nadherne laclace a mikinku s kapuci a maji tam ouska :wink: Jsem totalne na nervy z te odsavacky,zitra ji posilam postou na reklamaci a budu bez ni do patku,vubec nevim jak to zvladnu :frowning2:
3. bře 2008 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni kdyztak zapujcim, nechces aspon tu blbou ruční?

jinak wafík jj, to byl hamiltonův hmat, humáček, ale mohl by ti pomoct, ... :wink:

dneska vozil tata, já zápasim s tou kyčlí, hrůza.
3. bře 2008 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem zpátky z víkendu a koukám, žádné novinky... :wink:

Jani, vyvolávání se neboj, já to mám za sebou a nebylo to nic strašnýho :slight_smile: trvalo to jen 2 dny :wink: . Třeba se mimi umoudří a narodí se den před plánovanou hospitalizací - znám spoustu holek, u kterých to tak bylo. U mě ne :wink:

Xeni, já bydlím v Nuslích, pár stanic busem od Kristýnky.
3. bře 2008 ve 23:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Babi bydlí v Kloboučnický a švagrová - v Ohradní :slight_smile: docela tam často jezdím :slight_smile: :wink:
4. bře 2008 ve 02:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek