• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
a já bydlím na Opatově - kousek od zastávky Ke Kateřinkám... a kousek od toho spinningu, cos psala:slight_smile:
4. bře 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám, že Jani je stále doma..., tak ani pošťuchování nezabralo :angry: Mohli bychom uzavírat sázky, který den to přijde :slight_smile:
Včera jsme s Františkem podnikli výlet na Anděla. Krásný spojení, který jsme si našli, jsme nestihli, a tak jsme absolvovali výlet s normálními busy a svezli jsme se i tramvají. Z pěti přestupů byla jen ta tramvaj nízkopodlažní :unamused: , ale musím teda říct, že lidi byli naprosto v poho a všude mi ochotně s kočárkem někdo pomohl. Je fakt, že si o to člověk musí říct, ale to se holt nedá nic dělat.
4. bře 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak hlásim, že za sebou máme předporodní kurz a abych pravdu řekla, tak to bylo takové nic moc.Zajímavé to bylo z toho důvodu, že nás provedli porodníma sálama. Jinak fakt nevim za co chtěli 500 Kč. Ale co aspoň jsme to zkusili. :grinning:

Kristýnko tak to jste šikulky, že jste to zvládli. Já si myslim, že člověk holt musí mít trochu prořízlou pusu a o pomoc si říct. Jinak by se nikam nedostal :grinning: :wink:
4. bře 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee wafik, tak to jsem dnes šla kolem do knihovny, to jsem se mohla stavit !!!

já tipuju dneska, je takovej divnej tlak, mohlo b ho to vyhnat!

holky,. kámoška mě zaukolovala sehnat kadernici a vizížistku nejlépe v jednom kamaradce na svatbu, nemáte tipy?
4. bře 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se hlásím!!!!
Jani, vydrž, brzy to bude za tebou abudeš mít svýho drobečka u sebe :slight_smile:
Xeni, bydlím přímo na křižovatce u Kloboučnický :grinning: O vizážistce bohužel nevím, na svatbu jsem si namalovala jen řasy :grinning: a ani ke kadeřnici jsem málem nešla. NAkonec teda jo, ale žádnej složitej účas z toho nebyl. Jsem taková jednoduchá :grinning: :grinning: :grinning:
Baru, budeš rodit v Podolí nebo někde jinde?

Dnes jsem při svých toulkách našlu úplně super sekáček - je hodně levnej. Zastrčenej v Modřanským sídlišti :wink:
4. bře 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsme u těch kadeřnic - neporadíte mi nějakou dobrou a levnou kadeřnici? "Levnou" - tím myslím do 500Kč za ostříhání, jestli teda nejsem moc naivní. Kolik tak stojí kadeřnice?????? Mám už hrozný vlasy, potřebovalo by to nějak zkultivovat.
4. bře 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele tady u nás na sídlišti je kadeřnictví, platím 450,- za dvojbarevný melír, ostříhání a vyfoukání :wink: je šikovná!
4. bře 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni, máš někaký odkaz??? web nebo telefon? díky :grinning: :grinning:
4. bře 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim, že nic takovýho nemají, je to u nás na Květnového vítězství....telefon snad bych ti sehnala až pujdu okolo
4. bře 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm,fakt Xeni,to nevim kde je to kadernictvi,taky potrebuju zkulturnit :grinning: dnes jsem byla vyridit konecne ty dane a taky jsem byla utracet na velikonoce holkam,teda segre,dceri a sousedce a taky kamaradce neco pro holky k narozeninam,maji je obe 28.3.jedne bude 1 rok a druhe 3 roky,pro tu rocni jsem koupila super vec,premyslim ze ji koupim i malemu,sice to stalo 499 kc ale je to nadhera.Xeni,chtela bych se zitra projit na Opatovskou do toho sekacku Slune,nepujdete s nama?
4. bře 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky hoj vespolek... tak hlásím pořád stav 2v1:grinning: Sázky si uzavírejte jak chcete, u manžela v práci už začali minulý týden... a půlka už je mimo hru = jejich tip "prošel":grinning: Hmaty paní doktorky zatím vyšly naprázdno, mrňousem nehlo ani odpoledně-večerní sestavování komody... a že jsem to zvládla úplně sama... i když v mém stavu jsem občas zaujímala prapodivné pozice... hlavně když jsem šroubovala spodní šuplíky ke kolejničkám, to musel být pohled pro bohy:grinning: Na manžela pak zbylo aspoň to umístění komody v pokojíčku - tahat přes třicet kilo si už přeci jen netroufnu:grinning:

Já vám fakt, holky, nevím, co mám dělat... psychicky už se srovnávám s tím vyvoláváním... i případným císařem, když se jim to do čtyř dnů nepovede pomocí medikamentů... jen by mě fakt zajímalo, proč se mrňousovi k nám vůbec nechce:frowning2:
4. bře 2008 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo je mu dobře v bříšku...

Moni to kadeřnictví je jak je ta ZS u vás tak z prave strany hlavního vchodu (z levé je papírnictví).

Zítra jdem v 11:30 do poradny a pak uvidim, co s ní, včera vydržela jen cestu do knihovny, zpatky to prořvala, večer měla teplotu 37,9 - t.j. 37,4 a usnula v 17:20. Byla nejaka divná, snad to nejsou jeste zuby. ale dasne natekle nema.
5. bře 2008 ve 03:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj,koukam kde nikdo tu nikdo,tak nevim zda uz to vite,ale Barca nam omdlela a spadla,ma nohu v sadre a lezi u Apolinare,delali ji monitor tak Ondrasek je snad v poho,je to silene,hlavne ze to nepadlo hur..... Xeni,tak to vim kde to je,fakt tam dobre strihaji?
5. bře 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla spoko Moni....

jezisi jezisi, co delala holka, rikam vam, davejte na sebe pozor! No nastesti ma jeste cas, se picnu!
5. bře 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Barca Vas vsechny moc zdravi,malej je v poradku a Barca dostava injekce,ktere si bude pichat pak i sama doma,pusti ji z nemocnice snad v pondeli.....
6. bře 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: Barčo!!!!!!!! sakryš, cos to dělala? Hlavně že je Ondrášek ok. Už se na tebe těšíme!!!!! A držíme palečky.
6. bře 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím návrat z poslední prenatální poradny... v sobotu nastupujeme do nemocnice na vyvolávání:stuck_out_tongue_closed_eyes: mám prý počítat s tím, že to může trvat i několik dnů... mám už několik týdnů stejný nález, naprosto nic se neděje, takže mě připravují na nejhorší:confounded:
6. bře 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda to je něco s Barčou..., koukejte na sebe holky dávat pozor!

Xeni, mám dobrý zkušenosti se Studiem Danah www.studiodanah.cz , chodila jsem tam před svatbou na nehty a na kosmetiku a vím, že tam poskytovali komplet servis pro nevěsty. Já jsem to tam teda tajila, protože jsem chtěla jen ty nehty a nechtěla jsem, aby mi nic nabízeli :grinning: , ale několik nevěst jsem tam potkala a hrozně si na nich zakládali a hlavně je tam všechno pohromadě - kadeřník, kosmetika, masáže atd. a časově vycházeli celkem vstříc. A tehdy se mi tam zdály i docela dobrý ceny, jak je to teď ale nevím. Je to na Florenci.

Jani, ještě bych neztrácela naději, to se může ze dne na den změnit. Já jsem ještě 15 hodin po prasknutí plodový vody byla otevřená jen na 2 cm, stejně jako měsíc předtím, a pak se to najednou rozjelo... To čekání je teď blbý, ale za měsíc už nebudeš o ničem vědět.
6. bře 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,s tou Barcou me to mrzi,ma blbe to ze ma krecove zily a na tom tu sadru,ale snad ji v pondeli pusti a manzel se o ni bude starat.... Jani,nevzdavej to,to zvladnes a nemusi to tak byt ze vyvolavacka bude trvat nekolik dni,uvidis,vse bude v poho....a myslim,ze na to zapomenes driv jak za mesic,ja uz si na to nevzpomnela par dni po porodu :wink: Kristynko,co Frantisek?
6. bře 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, já taky doufám - ale doktoři mě na to preventivně připravují... to víš, kdyby byl aspoň nějaký náznak změny, otvírání... ale já mám pořád čípek hezky zavřený a vůbec neměkne... takže asi pro jistotu... navíc když ani ten hamilton tím nepohnul...:stuck_out_tongue_closed_eyes: S tou Barčou mě to mrzí o to víc, o těch křečových žilách jsem nevěděla, to je fakt blbé... ale určitě to zvládne, je to holká šikovná:wink:... hlavně aby to pak k tomu porodu bylo nějak podchycené:slight_smile:

Kristýnko, já to prostě beru jako součást těhotenství... každý má nějaký jiný průběh... i jiný porod... a já holt budu mít takovýhle:grinning: Mě nevadí, že mrňouska pořád ještě "nosím":grinning:, já jsem paradoxně spokojená, že je takhle hezky u mě:wink:... líbí se mi to, bříško mi bude chybět, to vím už teď:grinning:... jen začínám mít strach, aby bylo všechno oki... a hlavně se mi strašně nechce do té nemocnice, budu si tam připadat děsně osamělááááá:frowning2:
6. bře 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to chápu, a kam jdeš, do krče vid? Tam jsou blbý ty návštěvy, ještě ani nemáš mimi u sebe a už za tebou nikdo nesmí :frowning2: no ale snad to pujde rychle! pa a drž se :wink:
6. bře 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
muzu se k Vam pridat? Vypadate jako prima parta, sem hltala Vase prispevky, ze sem asi 2 dny nedelala nic jinyho :grinning:
Ja bydlim kousek od metra Haje, 1stanici busem (Horcickova), to mam zrejme blizko k Monce, Wafikovi a Bramburce, jestli se nepletu :wink:
Termin mam cca za tyden, tak bych se pak rada pridala do spolecneho prochazkovani, ja tady nikoho moc neznam, na Hajich jsme teprv pul roku a vubec moc Prazaku taky ne, pochazim az z Jizni Moravy.
7. bře 2008 ve 04:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
S Barcou je mi to moc lito, byla tady co se tyce prispevku asi nejaktivnejsi :frowning2: Snad to bude OK.
Vsem ostatnim blahopreju k prckum, jsou moc sladci, a Wafikovi snad brzo taky :wink: ... toho znam i z diskuze Krc :slight_smile:
7. bře 2008 ve 04:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hola hola... tak hlásím předposlední noc a poslední den doma... už jsem to ráno i obrečela:grinning: jo a taky jsem došla k zajímavému závěru... že já vlastně nikam nechci, protože se mi přítomnost mrňouse v bříšku líbí... že 2v1 není vůbec tak špatný stav... vím o každém jeho pohybu, přetočení... mám ho hezky pořád u sebe... no prostě případ pro psychiatra:grinning:

tak tak Xeni, Krč to jistí:grinning: no snad to tam nějak zvládnu... a doufám v nadstandart, kde jsou návštěvy neomezené:wink:

babara: hojky hoj, vítám Tě mezi námi:slight_smile: odkaď jsi z Moravy? já jsem taky moravská "naplavenina":grinning:, ale ze severu... a už jsem tady... tý jo, šestej rok... ale kámošky těhulky/maminy jsem taky musela hledat - mí známí jsou všichni bezdětní, to je pak někdy docela těžká... konverzace i společná zábava:wink::grinning: a máš pravdu, máme to k sobě tři zastávky busem:slight_smile: vlastně třemi - 212, 213 a 260:grinning:
7. bře 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem z Breclavi, ale na Severu mame rodinu - Frydek Mistek a Novy Jicin. Ja jsem v Pze uz taky docela dlouho - od vejsky (2000), ale byla jsem na kolejich a tam moc prazaku neni :slight_smile:
No jo Wafiku, tak si uzij posledni den s briskem, ale s malym to bude urco taky super, tak se tes az na tebe vyvali ta svoje kukadla... :confused:
Vcera vecer jsem byla v Krci na predporodnim kurzu a byl zrovna volnej jeden nadstandard, ovsem dnes to muze byt uz uplne jinak co :unamused:

Jo a dekuju Monci, ze me informovala o existenci tohodle tematu
7. bře 2008 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, no to je bezva, musime dat nejakej jiznakovskej srazik, navrhuju az bude slunicko na pifko k hostivařský prehrade, tam jezdim moc rada. Sraz muze bejt na hajich odtamtud je to kousinek.
7. bře 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je fajn, že se zase rozrůstáme, zdravím babaru. Jo a nemyslete si, že všechny aktivity přesunete jenom na Háje :angry: Nám tam jede 170, takže vás dohoníme :grinning:
Monči, František je v pohodě, je to vlastně docela zlatý miminko. Manžel je teď pořád do večera v práci a teď ještě jel na dva dny do Ostravy, tak jsme tady skoro pořád sami a mám toho docela dost. Ale moje blbost, kdybych nebyla cvok a pořád neuklízela a nevařila, tak by to šlo :unamused: František bečí jenom večer a už se mi to ani nezdá tak hrozný, ťuk, ťuk, ťuk :slight_smile:
Dneska přijela moje mami s bráchou se pokochat, takže můžu napsat i pár řádek. Většinou totiž jenom s Františkem v náručí přečtu, co je nového a už se mi nepovede nic napsat...
Jani, budu držet palce, ať to probíhá co nejlíp a už se budeme těšit na Viktora!!!
7. bře 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holciny,predem zdravim a vitam mezi nama BABARU,je super jak se tu rozrustame a doufam,ze se treba prida i Jahudka kdyz je z Haju,musim rict,ze parta je bezva a fakt si rozumime,ze jo holky :wink: :wink: Moc,moc myslim na Barcu,ale hlavne ze se nic nestalo Ondraskovi a samozrejme i Barce :grinning: Jani,tobe drzim vsechny palecky,i ty co nemam :grinning: :grinning: a jestli chces,rada se za tebou prijedu podivat do Krce..... Kristynko,tak to je super,Danecek me dnes taky nechal krasne vyspat,vstavala jsem az ve 13 hod.ostuda co,ale musela jsem to vse uz konecne dohnat.... Xeni,na tu Hostivarskou urcite pujdeme,se tesim.... Babaro,jinak ja bydlim od tebe tez 3 zastavky a na Horcickove jsem casto..jezdim tam busem 154,170 a 203....
7. bře 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že to tady nějak vázne. Jani s Baru máme v nemocnici, tak snad je jim dobře a doufám, že od Janiny budou co nevidět nějaké novinky :sweat_smile:
Monči, fakt jsme se hezky všechny sešly a jsem tomu moc ráda :wink: :wink: Jenom, abych se ještě s Františkem naučili kojit v sedě a nebyli tak vázaný na postel... :confused: Včera jsem dělala další buchtu z tvých receptů (pudinkové řezy se skořicí) a byla moc dobrá - už je pryč :grinning:
To je super, že je Daneček hodňoučký a nechá tě vyspat, František mi včera bzíkal do půlnoci :unamused: , ale pak naštěstí spal až do rána.
Tak holky hezký zbytek víkendu a mějte se. Paaaa
8. bře 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nara, my to taky umeli jen vleze a pak uz jsem to nejak v sede zacala zvladat, neboj... nevite nekdo neco novyho s Janou?
8. bře 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek