• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
jo a Moni, jak to dopadlo s odsavackou?
9. bře 2008 ve 03:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
to jsem rada, ze me berete do party. Nechtely byste se sejit uz nekdy pristi tyden, rada bych Vas poznala jeste pred porodem, kdovi jak to potom bude :fearful: I kdyz zatim zadny priznaky nemam, CS porad 1...
9. bře 2008 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj vsem vespolek,tak hlasim,ze Janinka je stale 2v1,nic se nedeje a vyvolavacka nepomaha,vymohla si nadstandart,manzel za ni jezdi kazdy den,tak je rada,ze tam neni sama..... Xeni,s tou odsavackou jsem pekne nastvana,v utery jsem ji poslala na reklamaci a rekli me ze se ozvou,teda zavolaji co a jak,jeste nic,tak jim davam jeste zitra a v utery tam volam..... Kristynko,jsem tomu take rada ze se vsichni zname,ja byla vcera na Chodove,potrebovala jsem podlozku pod mys a taky jsem tam koupila nejake velikonocni obtisky na okna,to me donuti je umyt :grinning: :grinning: :grinning: jsem rada,ze recepty jsou super,taky musim neco zase upect :wink: Babaro,ja jsem pro,rada se sejdu,tak kdo mate kdy cas,ja nic nema cely tyden,tak me je to jedno,muzu kdykoliv....co treba utery?
9. bře 2008 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
uterý mě vyhovuje já nevim kde, ale v sobotu v pizzerii stropila takovou scenum ze jsme utikali co nam sily stačili pryc, já bych spis dala prochajdu...???
9. bře 2008 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jeste at se k utery vyjadri Babara a Kristynka.... Pokud nenaprsi tak muzeme u nas do toho naseho lesa Hostivarskeho,tak se muzeme sejit na Brechtove???Kristynko ty se nauc pekne kojit v sede a az bude mit malej hlad jen na slunicku vytahnes prso a je to :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2008 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
babara, to je dobrý nápad se sejít ještě než porodíš, pak určitě nebudeš několik týdnů vůbec nic stíhat :confused:
Celej víkend jsem nedočkavá, co s Janou a koukám, že stále nic - vůbec jí to nezávidím, tak ještě, že má alespoň ten nadstandard.
Monči, úterý mi vyhovuje, to bychom si mohly dát někde spicha. Co navrhujete? Teda s tou odsávačkou je to hustý. Jak to teď řešíš?
Okna letos nemyju!! :grinning: :grinning:
9. bře 2008 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je parada dalsi do tymu ma cas v utery,tak jak jsem psala,sejdeme se na zastavce Brechtova a co takhle ve 12 hod.? Hmm,ja okna nemyla uz pres rok :frowning2: byla jsem tehotna a nikdo je za me neumyl,ted uz fakt musim,sice je pres ne jeste videt ale :grinning: :grinning: :frowning2: Take to Jane nezavidim,chudinka,hlavne aby malej byl v poradku,uz vazne strasne dlouho prenasi.................
9. bře 2008 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja muzu v podstate kdykoliv, Ut je OK, tak se budu tesit na prochazku, snad bude hezky, i kdyz jak tak koukam, vidim zrovna v Ut a Ct dest :frowning2: v Po a St pocasi vypada nejlip, ale treba se pletou...
Tak aspon, ze ma Jana ten nadstandard. No nakonec si teda uzila jeste jednu noc s briskem, snad uz opravdu posledni...
Barcu maj zitra pustit z nemocnice ze jo?
9. bře 2008 ve 23:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak snad bude v utery ok.kdyby ne tak to nechame na stredu.....mela by jit Barca domu,pokud bude vse ok.
9. bře 2008 ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jo holky, my jime teda v 13h, no posunula bych to asi treba v pul 1, ale vic se mi neopradri, neslo by dat sraz az ve 13h? Nebo se k vam pripojim pozdeji, si vás najdu :wink:
10. bře 2008 ve 03:26  • Odpověz  • To se mi líbí
luxusní počo, jen jsme se stavili doma najist a jedeme zase ven, snad zitra bude taky takhle... :wink:
10. bře 2008 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj vsem,ja byla dnes take venku cele dopo,sla uvarit a zase ven.Vypada to,ze ja zitra nemuzu,mam ve 14 hod.sraz s ucetni na Hajich,zitra ma byt prave dost osklivo tak nevim,nechcete tedy az ve stredu,to ma byt hezky?Psala me Jana,ze se vubec nic nedeje,malej je v poradku a dnes ceka na vizitu zda ji jeste dnes daji jeste jednu vyvolavacku,zda se jim prcek malej a brisko taky,nema zralou placentu,tak nevim co bude dal......
10. bře 2008 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
BARCO,VITEJ DOMA A MEZI NAMA................... :wink:
10. bře 2008 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak pokud má být zítra hnusně a navíc se to Monče nehodí, tak souhlasím se středou.
Na čase mi celkem nesejde, my vyrážíme ven většinou tak mezi 11,30 až 12,00 a koukala jsem, že nízkopodlažní 170 jezdí každých 15 minut, takže je to v poho, klidně to může být ve 13h. :wink:
Tak já jsem si myslela, jak bude Viktor už v sobotu na světě... a stále nic, musí to být na budku..., tak hlavně aby všechno v pořádku ustáli :rolling_eyes:
Já jsem si dneska byla v Bauhausu koupit motyčku a semínka kytek a pustila jsem se do zahrádky, jsem zvědavá, jak dlouho mi to nadšení vydrží :grinning: :grinning:. Celý život jsem se obloukem vyhýbala plantáží svých rodičů a teď tohle..., ještě, že mě nevidí :grinning:
10. bře 2008 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Baru, už jsi doma????
10. bře 2008 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :grinning: :grinning: Já chci taky s vámi na procházku teda pokud nás vezmete :slight_smile: :slight_smile: My většinou jíme okolo 11 a pak ve 2, ale můžu nakojit klidně venku na lavičce. Navíc se teď stává, že se Jiřík ráno budí dřív/později a pak se to celý posune. Takže jak to bude ve středu......????? Těžko říct.
10. bře 2008 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojjj jsem doma!!!!!! :slight_smile:
10. bře 2008 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
barčo :grinning: :grinning: :grinning: jak se cítíš?
10. bře 2008 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Terko, no co ti budu povídat, zastřelit mě by bylo nejlepší :frowning2:

ALe jsem opravdu ráda, že jsem spadla docela dobře a nestalo se nic Ondrovi. Jen to teď bude hodně těžké.Mám nechodící sádru tak na 6-8 týdnů a termín porodu mám za 5 týdnů. Takže to půjde prý asi císařem, neboť klasický porod není technicky moc možný :angry:
10. bře 2008 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jen vás holky už jen tak asi neuvidim, leda že by se srazík udělal u nás :grinning: :grinning: Ale nejsem schopná ani hostit návštěvy :unamused:
10. bře 2008 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
barčo, hlavně že jste v pořádku :slight_smile: A císařem u nás v prosinci rodila spousta holek, pro doktory je to rutina, tak se ničeho neboj, určitě to zmáknete. :grinning:
10. bře 2008 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
JO to je hlavní, ale to víš i tak z toho mám depku. Sádru budu mít ještě pak asi chvilku, takže tu bude muset být moje mamka a pomoc mi s malým. Je to fakt v pr...... Za co mě ten nahoře trestá to fakt nevim :confounded:
10. bře 2008 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jezis Baru, to je blbý, ale hlavne že ti nekdo pomuze, hlavne se setri, at se ti to zhoji uz za tech 6 tydnu, to by mohlo vyjit tak, ze domu z porodky bys sla bez sadry :wink:

Se stredou de facto nemam problem, ale chodi tata vozit, ale zkusim ho presunout na ctvrtek, uvidim, nerada bych se zrekla volna! Jinak ja davam ohrate MM, takze ja proste musim nakrmit doma, ale kdyztak vas v poho dozenu!
10. bře 2008 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no jasně, to si neumím představit přijet z porodnice a nemoct chodit :frowning2: na druhou stranu když si vezmeš, co všechno se mohlo stát, tak nějaká sádra.......
Je fajn, že máš někoho, kdo pomůže. :slight_smile:
10. bře 2008 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Xeni, jo je to děs a z porodky půjdu zřejmě se sádrou. Ale snad to nějak zvládneme :wink:

Mám z toho holky depku, hlavně teď budu jen sedět a sedět a unudim se :angry:
10. bře 2008 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky bolí mě ta noha a jsem unavená. Jdu relaxovat. Mám notebook na klíně, ale i tak to není moc ok. Tak se zatím mějte a zítra se přihlásim :wink:
10. bře 2008 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
baru, odpočívej, jak jen to jde :grinning: Ať tě to moc nebolí!
10. bře 2008 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,jdu vas jen pozdravit,je me silene zle tak jdu spat,nejsem schopna se ani postarat o maleho,nevim z ceho.Barco,kdyby jsi neco potrebovala dej vedet a ja prijedu,vazne.Tak streda ve 12 hod.na Brechtove,uz tedy definitivne jo?
10. bře 2008 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
teda Baru, děs běs. Ještě, že ti mamka pomůže. A jak jsi na tom teď? Je s tebou někdo doma? Kdyby něco, tak se klidně ozvi. Držim palce, ať to teď zvládneš, bude to asi pěkně vléct, ale neboj uteče to.
Terko, to bude fajn, když půjdeš ve středu taky. Pěkně jsme se minulý týden míjeli :frowning2:
Já jsem zjistila, že ve středu jdeme s malým v 11 h k doktoru, ale předpokládákm, že na 12 h se na Brechtovou dostaneme, případně bychom se ozvali, kdybychom měli malé zpoždění. Už se těšíme!
10. bře 2008 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
já vás nekde doženu kole, 13h, my chodime ven tak od 11-12 a pak od 13-15...

Baru, kdybys chtěla něc upeču/uvařim - dodam - odejdu - to samé ty Moni. kdyby vám bylo zle, reknete!
11. bře 2008 ve 03:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek