• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Mám kamaradku, co má 2 deti a kdyz jsem byla po porodu, tak chodila - sama - tak ob 3 dny, nosila mi navareno a chovala malou, vetsinou i slozila pradlo a tak - byl to balzám!
11. bře 2008 ve 03:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nemuzu zitra ani ve ctvrtek, pokud nekdo chcete, pujdu ven urco dnes, je snad posledni hezkej den, jsem k dispozici, zitra bohuzel
11. bře 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

holky díky vám všem moc za nabídku pomoci. Je to fakt hrozný. POmoc teď opravdu hodně potřebuju, bez ní toho moc neudělám. Jsem moc ráda, že je PEtr doma, protože třeba obléct si kalhotky je děsný. Noha bolí, takže si jí níjak nezkroutim a neohnu se přes břicho. Takže fakt děs běs. Petr nastoupí až od dubna, aby byl se mnou. Takže snad to finančně zvládneme a já hlavně psychicky. Jestli mi budou dělat císaře, tak nevim jak se to pak bude hojit když budu skákat o berlích. No každopádně tu bude muset být se mnou mamka, aby mi pomohla, než mi jí sundají. Snad to dobře sroste a budu normálně chodit. :frowning2:

Mončo a jak ti je zle? Nějaká chřipka? Až budeš fit tak tě určitě poprosim o malou pomoc. Jestli mi nakoupíš věci pro malého v lékárně. Ty budeš vědět co, Petr by mohl nakoupit blbosti :grinning:
11. bře 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem,vubec nevim co mi je,silene me tresti hlava,nepomohly ani 2 paraleny a vcera jsem zvracela,tak ja vazne nevim,ted me je zatim ok.ale hlava tresti porad,vubec si nedovedu predstavit kdyby vcera pritel neprijel driv z prace,nebyla jsem schopna ani chuze :frowning2: :frowning2: koukam,ze je tam docela hezky,teda pres okno jo,tak ja jdu na 14 hod.za ucetni a pak muzu taky ven,myslim ze okolo 15 hod.budu k dispozici,tak jestli nekdo chcete tak muzeme na prochazku.......
11. bře 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci na procházku :frowning2: :frowning2: :frowning2: My si už Mončo nedáme ani pohár :rolling_eyes: Jedině až porodim a budu moc chodit. Achjo.
11. bře 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj Barco,na prochazku uz pujdes s Ondraskem....
11. bře 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
některé z vás z nám z diskuze Krč a Bára mi napsala tenhle odkaz na vás - tak se hlásím, jestli nás vezmete taky mezi sebe :slight_smile: . Já bydlím v Ocelíkový u městskýho úřadu a jak jsem tak koukala k většině z vás to máme taky kousek nebo max busem.
Nevíte něco o wafíkovi???
Zatím ahojky
11. bře 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes je opravdu asi naposled jeste hezky. Ted pisou ze ma prset ve St a Ct, tak se v tom vyznejte :frowning2:
Bramburko, Moni, vyrazite teda jeste dnes? Me je jedno kdy, staci kdyz se domluvite vy dve a ja bych se pridala..

Ahoj Jahu :slight_smile:

Baru, drz se!
11. bře 2008 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud ten zítřek platí, tak se pokusím na 12 být na té zastávce :slight_smile: snad nám počasí bude aspoň trošku přát.

Baru, taky se připojuju :slight_smile: kdybys potřebovala s něčím pomoct, takdej vědět, jo? Taky to myslím vážně, protože vím, jak moc mi to samotný pomohlo, i když šlo třeba jen o maličkosti. Ale znáš to - 100 maličkostí......a pak by se z toho člověk zbláznil. Klíďo za tebou dojedeme!

Wafi už to má asi za sebou, ne? Myslím, že měla jít v so na vyvolání???? Držíme palečky. Za chvíli tu budeme všechny mamky :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nakonec jsem doma, ta kyčel zasr... me strasne boli, navic malý lezou zuby, takze dopo prochajdu prorvala a ted po hodine revu usnula v kočarku v predsini abych mohla aspon odsat...
11. bře 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu zase na skok.

Ahoj Babaro my se ještě neznáme. Ty jsi taky Bára? To bude hezký chaos, ale to zvládneme :grinning: :wink:

Jahodo taky vítám, hezky se rozrůstáme. Nejstarší jsem tu z holek já, ty co se mnou kecaly dříve nějak zmizely.

Holky vy jste zlaté jak nabízíte pomoc. Terezko jsi hodná.Už jsem zaúkolovala chudinku Monču a dnes mi volala, že vše nakoupila. Šlo mi o lékárnu. Ještě že jsem vše kupovala a prala včas. Hodně lidí se divilo, že šílim brzo a teď uznávají, že člověk fakt nikdy neví co se stane. Se sádrou bych už fakt nic nezvládla.Sotva jdu na WC :wink:

Ale dnes jsme s miláčkem krásně zvládli oběd..špagety.Já mu radila co a jak a dělala jsem u stolu dort Malakov, aby jsme měli nějakou mňamku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda tady je dneska živo :wink:
Vítám Jahodu mezi námi :sunglasses:
Monči to jsi na tom jako můj manža, toho to taky včera nějak zmohlo - taky hlava, taky do sebe rval paralen, ale dneska je to snad už dobrý.
Tak doufám, že se do zítra vykurýruješ.
Terko já s procházkou počítám, tak doufám, že se tam nesejdeme samy dvě, to bychom to měly docela z ruky :grinning: , ale já myslím, že Monča a Babara také dorazí. Počasí snad bude ok.
Barčo není to jednoduchý co? Až si doma trochu zvykneš, tak tě určitě navštívíme. Musíš dát vědět, až se ti to bude hodit. Jé, já jsem takhle navigovala manžela, aby vařil, prvních pár dní po návratu z porodnice, no to byla sranda, většinou jsem mu zapomněla říct, aby to osolil :grinning: , ale fakt se snažil :grinning:
11. bře 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teda zitra holky ja bych se pridala. Snad nebude lejt. A kdyz by nemohla Bramburka ani Monca, tak za vama muzu prijet nekam bliz, mate to sem asi trochu z ruky.
11. bře 2008 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mam vyrizene dane,teda jeste to hodim zitra doporucene na postu a je to.Dnes jsem byla s Kackou venku a bylo to super.Zitra se mnou kazdopadne pocitejte ja jdu urcite,dnes uz je mi lepe,hlava sice trosku boli ale malej musi ven.Jestli vas ale muzu pozadat sraz az ve 13 hod.na Brechtove,at to krasne stihne Kristynka a taky se k nam prida Kacka a hodi se ji to prave az v jednu,ale to uz je vazne aktualni,tak zitra se budu moc tesit. jAHUDKO,VITEJ MEZI NAMA. Jinak u Janci nic noveho,placenta neni zrala,malej je v naprostem poradku,prutok pupecnikem v poho a ozvy take,delaji ji monitor kazdou hodku,vyvolavacka nepomaha,zrejme ma vypocitany spatny termin porodu,miminko je pry male,snad ji brzo reknou co dal,zatim vyckavaji.....
11. bře 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,ja ti rada pomuzu a neni to zadne zaukolovani.... tak zitra nezapomente,snad bude dobre pocasi,chceme jit do sekace,nevadi vam to?
11. bře 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže zítra ve 13 hod? musím si to najít na mapě, netuším, kde to je. Telefon na Kristýnku mám, na Monču a Babaru ne. Písnu vám můj do ip, ať se můžeme líp dohodnout. :grinning:
11. bře 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, ja tam budu. Tesim se
11. bře 2008 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlasim na zitra ucast:slight_smile: Uz se na vas vsechny moc tesim a taky se tesim na setkani s novymi tvaremi:slight_smile:
11. bře 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zitra bude hojna ucast,taky se tesim.....tak tedy ve 13 hod.na Brechtove....
11. bře 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potvrzujeme účast a už se moc těšíme!!!
11. bře 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je parada,to nas ale bude,jupii,konecne poradna domluva,tak zitra....
11. bře 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. bře 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. bře 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo no,jdu spat,boli me zub :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. bře 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mončí :frowning2: :frowning2: honem něco studenýho, třeba zmrzlina je zázračnej lék :slight_smile:

Tak ať je ti zítra dobře, jo? :grinning:
11. bře 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, je to v prd... absolutne jsem se zablokovala, malou neunesu, musim jet k našim, aby se o ní postarali, rano me tam MM veze, ozvu se, ta kyčel je prevít. :frowning2:
12. bře 2008 ve 03:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni.... :grinning: :grinning: :grinning: jdeš s tím k doktorovi???? Může ti to nějak opíchnout??
12. bře 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Xeni držím palce, ať je ti líp. Ještě, že jsou vaši blízko. Začíná jaro a nějak se začínáme sesypávat... :unamused:
Zatím to vypadá, že bude venku pěkně, tak snad to vydrží! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: kristýnko :grinning: :grinning: snad jo.

Jako na potvoru se Jurášek vzbudil v 8, to by mi ta procházka nevycházela moc s krmením a musela krmit venku. Ale půl hodiny jsem ho přebalovala a hrála si s ním a teď jsem ho ještě šoupla do postýlky a pustila mu kolotoč - třeba bude papkat až v 9, to by bylo lepší. Zatím drží :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda vy mě štvete s tou procházku...bledě závidim :rolling_eyes: Mě čeká dnes absolvovat zubař, neboť musím na vyndání té umrtvovací vložky. Doktorka tam má pár schodů, tak už je mi z toho špatně teď. :angry:

Včera večer mě chytla pěkná depka. Noha bolí, nemůžu nic dělat a vše je nesmírně náročné. Až mě z toho bolelo v podbřišku. Padla jsem do postele a začala pěkně bulet. Petr byl ze mě hotový chudák :cry:
12. bře 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek