• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Baru, nesmutni, ty to urcite dozenes,a pocasi bude urcite jen lepsi a lepsi. Hlavne odpocivej at se poradne vykuryrujes a muzes zase behat.
Jinak ty muzes byt Barca a ja Bara (nebo B.C), abychom to rozlisili :wink:

Holky ja sem si konecne zmenila foto, abyste me poznaly, tamta byla dost neaktualni, nedavno jsem totiz prosla zmenou image :slight_smile:
Telefon mam jen na Terezku, tak doufam, ze to s Jirickem zvladnou, ja budu na Brechtove asi za 5 jedna.
Ted tam pekne fici :frowning2: ale aspon neprsi, u nas na Morave je prej od rana desnej slejvak..
12. bře 2008 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko vsem,tuk,tuk,je tam krasne,tak at nam to vydrzi....Xeni,vidis,nabizela jsi pomoc a ted ji sama potrebujes,jeste ze tu mas rodice.... Barco,to je mi lito,snad to nejak zvladnes,ja vim,musi to byt silene,ale snaz se nestresovat a nebrec,ublizujes miminku,hod to za hlavu,vazne to utece,hlavne ze se vam dvema nic nestalo,na to se divej..... Terko,malej me take vzbudil v 8 hod.lump,byla jsem jeste pekne unavena,tak jsem s nim jeste hodku lezela.... tak se jdu nasnidat....
12. bře 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak si to dnes krásně užijte holky a ať vám neprší.Budu na vás vzpomínat.

Já jsem teď absolvovala WC, tak jsem zase kaput. Je to fakt fuška :unamused:
12. bře 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baro, musíme dát pozor, abys nám nezačala na procházce rodit :grinning: Včera čekáme miminko.......jo, taky si tu hlášku od sebe z pasu pamatuju :grinning:
12. bře 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupi,oskar nam zase vykukuje.....mracky se prezenou a bude krasne :grinning:
12. bře 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babaro,ja ti psala vcera i dnes sms na mobil a zrejme ti to nedoslo,tak nechapu,pisnu ti me cislo do IP....UZ TEDA KONECNE,VCERA JSEM NA NEJ NEJAK ZAPOMNELA.... :frowning2:
12. bře 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, hlavu vzhůru :grinning: budeme na tebe taky myslet a neboj, nebude to trvat dlouho a budeš skotačit s námi i s Ondráškem v kočárku :grinning:

Holky, já pojedu busem 170 z Kačerova, ale podle řádu tam mám jen 2 min na přestup, tak snad mi to neujede. Další pak jede v 54, to bych přijela asi s 10min zpožděním :frowning2: budu se snažit to stihnout, kdyby něco, tak zavolám nebo napíšu.
12. bře 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My na tebe Terko kdyz tak pockame neboj,tak malej uz me chrupka v kocarku,byl silene protivnej a ospalej,je od 8 hod.od rana vzhuru,najedl se a v 11:45 byl tuhej.....
12. bře 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem to ale inteligent, od vcerejska sem mela vybitej telefon a vubec mi nechybel :slight_smile: Tak uz mam cislo i na Moncu
:sunglasses:
No jo, podle konika uz sem po terminu, ale jinak mam termin 14. a 17.3. a podle doktoru to jeste nevypada a ja to jeste taky nevidim, tak nebojte.. :wink:
12. bře 2008 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jaká byla procházka? Asi jste zmokly co? My jsme jeli ve 13.30 k zubařce a lilo jak z konve. Zvládla jsem to dobře, ale když jsem viděla ty schody, tak to byl děs. Dolu to šlo, ale nahoru to byla fuška. Myslela jsem, že Ondru vyklepu jak jsem skákala. Ale už jsem doma a v klidu.

Jinak jsem dostala zprávu od Jany, takže píšu pro ty komu nepsala..........Tak už jsem na světě!Narodil jsem se 12.3.2008, jmenuji se Viktor, vážim 3280 gr a měřim 52 cm..a mám ty nejšťastnější rodiče Janu a Filipa Wágnerovi.

Tak Janičko a Viktůrku mooooooooooooooooooooooc gratuluju a přeju vše jen to NEJJJJJJJJJJ do života. Konečně to máte za sebou. Tak jsem zůstala poslední. I když vlastně jak přibyly nové holky, tak ne :grinning:
12. bře 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky zdravím, Chci se jen Zeptat
Dnes jsem 12den zpoždění, test negativní.
Příznaky, nateklá prsa, pořád lítám na WC, pobolívá v podbříšku.
. Stejné příznaky jsem měla i poprvé. V albu mám fotečky mám takovou bouličku pod pupíkem, tu jsem měla i před tím.
Test mám mamatest.
Zítra jdu k Dr.
O první mimi jsem přišla v 8tt, přestalo tlouci srdíčko
Děkuji za odpovědi
12. bře 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Nemo a jak vlastně zněla otázka? Podle toho jak píšeš by jsi těhu být mohla, ale je fakt, že to test nemusí ukázat. Mě to taky hned neukázal a objevilo se to až později :slight_smile: Tak držím moc palce, snad bude vše ok!
12. bře 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak uz jsem doma,ten muj urvanec uz neusnul,ale tlemi se jak mesicek na hnoji.....prochazka byla super i destiva,ale zaver jsme sladce vychutnali v cukrarne u dorticku :grinning: :grinning: Nemo,na nekoho test nepomaha,vyckej na zitra k dr.ultrazvuk a odber krve je jistejsi..........snad se nejedna o mimodelozni,no uvidis sama zitra,drzim palecky :wink:
12. bře 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbarek, děkuji za odpověd.
A kdy ti to test ukázal ??????? :slight_smile:
12. bře 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupiii,uz mam doma odsavacku,mam komplet novy motorek a prsni nastavec taky,byl tam nizky vykon motorku a mechanicky poskozeny prsni nastavec,tak mam radost a muzu odsavat.....ruco to slo desne :frowning2:
12. bře 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak František mi vydržel spinkat až domů a ještě mě nechal něco poklidit, než se definitivně probudil a ani kupodivu nebyl rozčílenej, že tak dlouho nepapal. Ale co je hlavní..., tak jste nás vyhecovaly, že jsme celý kojení zvládli v sedě!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Takže už je nám úplně jedno, kdy kam půjdeme, jupííí. Musíme to ještě trochu víc vypilovat, ale myslím, že to půjde. Takže teď budeme pilně alespoň jednou denně trénovat :wink:
Jinak procházka byla fajn a zákusek taky. Moc ráda jsem vás zase viděla.
Baru, neboj všechno bude ok. Myslím, že to mohlo dopadnout mnohem hůř, tak hlavu vzhůru. A víš co, příští týden tě přijedeme zkontrolovat :wink:
12. bře 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Mončo, vesele do odsávání :grinning:
12. bře 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristýnko!!!! Super :grinning: Příště můžeš nakojit rovnou v cukrárně :grinning: Já jsem tam kojila, ale Jiřík měl pro změnu prdy a tak se mi tam kroutil jako žížala, pořádně se napapkal až doma. František je šikulka, že vydrží tak dlouho :slight_smile:

Baru, myslely jsme na tebe. Tak vidíš, zubaře jsi zvládla. Postupně budeš zvládat víc a víc, uvidíš :slight_smile: A jak jsme už všechny psaly, pokud to dopadlo takhle a máš sádru, tak je to o hodně víc v poho než kdyby se stalo něco Ondráškovi. Tak se nenervuj a užívej hezky doma v klídku posledný týdny s bříškem. Jak jsem dneska viděla druhou Barču na procházce, tak jsem si nostalgicky vzpomněla na svoje bříško s Jiříkem, že jsem si na to její musela sáhnout :grinning: Zrovna se tam ten človíček mlel :grinning: :grinning: :grinning:

holky!!!!! mně ten zákusek tak chutnal! :grinning: Díky za procházku!

nemo, taky bych počkala na krevní testy. Mně sice těhu test ukázal druhou čárku, ale už si vůbec nepamatuju, za jak dlouho-tuším, že tak 3-4 dny po vynechání MS. A byl to nějaký Pepino test (stejná firma dělá i prezervativy :slight_smile: )
12. bře 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky čau od nasich, tady je taková pohoda, ze kycel uplne mnohem lepsi!vsichni se o nas staraji! bezva bezva

Baru, neplakej, pockej jakej to bude zahul s mimi i bez nohy, hlavne odpocivej, ju?

Nemo, me se to ukazalo sice asi 10 den, ale muze to bejt i jinak....
12. bře 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristynko,ty jsi ale sikovna a Frantisek samozrejme taky,take jsem nakojila v cukrarne ale malej mel svuj den a mracil se a rval,cestou domu sice neusnul ale byl hodny a doma se pak uz smal a ted uz chudinka spinka unavou..... za tu odsavacku jsem fakt rada,nemuzu v noci bez ni existovat,spatne se mi pak lezi :frowning2: TERKO a BARU,rada jsem vas poznala....Terko,posly me do IP tu e-mail adresu.....
12. bře 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni bych bez ni zešílela... ted mi ta odsavacka dela obcas to, že nesaje.... musim ji pobouchat a potom se rozjede, premejslim si zase pujcit a pro jistotu ji tam taky poslat na revizi, abych pak nesilela...
13. bře 2008 ve 02:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak sem vas moc rada poznala, i ta vase zlaticka hodna a roztomila, sice zatim jen tak pulku, ale jestli se jednou sejdem vsechny, tak to bude dobrej kocarkarskej sjed :grinning: Skoda jen toho pocasi, ale mohlo to byt jeste horsi.
Monci dekuju za recepty, jsem zvedava, kolik jich stihnu vyzkouset nez se prde narodi..:slight_smile:
Holky marodici, setrete se a nechejte se opatrovat.
No jo, Baru, uz jen my dve jsme s briskem, Jane velka gratulace, ta si vazne pockala, no jo, evidentne se toho briska nechtela jen tak vzdat :slight_smile:
No a ja abych mela holcicku, pro ty vase kluky, at je nejake zpestreni :dizzy_face:
13. bře 2008 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a dobre ranko vsem,Baru nemas zac,ja musim take o vikendu neco upect.....chystam se ven,potrebuju na Horcickovou do Lidlu pro ledovou kavu,tak snad me a maleho neodnese vitr.....vubec se mi ale ven dnes nechce XENI,ja jsem rada,mam komplet novy motorek a i ten nastavec,tak parada,pro me je nejhorsi noc kdyz malej neji tech 8 hod.to pak mam mokre uplne vse a spatne se me lezi jaka je to bolest..... Janinka psala,nebo spis naznacila,ze ten porod byl jak nocni mura,tak ale hlavne ze uz to ma za sebou....
13. bře 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukám, že jste si procházku užily. To je fajn, taky bych vyrazila ven. Ale včerejší zubař mě totálně odrovnal a vše mě bolí jak jsem skákala do těch schodů. Hlavně mě zase bolí ty kosti mezi nohama, takže s tou sádrou to je fakt opruz :confounded:

Kristýnko to bude fajn, když dorazíš. Můžeš se domluvit s Mončou, ta sem taky nějak pojede a můžete dorazit spolu. Když vám nebude vadit, že okolo vás nebudu lítat a hostit vás, tak to je v pohodě. ALe třeba bude doma Petr a postará se o vás :grinning: :grinning:

Jinak poslední chvíle s bříškem si užívám a zrovna dnes ráno jsem si říkala, že si raději sbalim tašku do porodnice kdyby něco. Jak skáču s tím bříškem tak abych malého nevyklepala :wink: Tak si to raději připravim a budu v klidu. :grinning:

Nemo já už ani moc nevim kdy mi to ukázal. Bála jsem se ho potom udělat, abych nebyla zklamaná, takže jsem to zkoušela později.
13. bře 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapomněla jsem pogratulovat Janě!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže: GRATULUJUUUUUU k Viktůrkovi!!!!!!! Doufám, že vás co nejřív pustí a těšíme se na fotečky :slight_smile:

Ahoj holky :grinning:
13. bře 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terezko, Janě fakt závidim, že to má za sebou :wink: Chudinka musela si vytrpět.

Já jsem dnes skoro nemohla spát, neboť mě zase bolí ty kosti mezi nohama a k tomu ta noha, takže se nemůžu ani otočit. Hrůůůůza :frowning2: :frowning2:
13. bře 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kde pisete jak a kdy Jana porodila, ja si nevšimla, uz jsem si rikala, ze je to divny, gratulka!!!!!!!!!!!
13. bře 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni psala jsem to já sem včera!!!!
13. bře 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jooooooooooooooooo uz to vidim já slepon! Bezva, uz to ma za sebou, tak jedeme dal, kdo bude dalsi?
13. bře 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obě Barči :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek