• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahoj,tak jsem doma z prochazky a je to jeden des,fouka tam silene vitr,ale jinak tam sviti oskar,dnes uz me ale ven uz nikdo nedostane,uvarim a pak jdu na pokec k sousedce :grinning: BARCO,tak jsem si koupila opet tu vybornou ledovou kavicku a rovnou 8 ks :grinning: take tam meli pekne okenni velikonocni folie tak jsem vzala a hura myt okna :frowning2: po vikendu se do toho pustim
13. bře 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj MOnčo, no taky bych si kávičku dala, ale jaksi jsem tam nestihla dojet a Petr neví jak vypadá. Tak si nechám zajít chuť a nebo ho tam vyšlu ať hledá :grinning:
13. bře 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,ja tam byla tez vyslana....to je ale hnus pocasi....
13. bře 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam,ze se Vam v tom pocasku nechce ani psat....jsem nejaka unavena,nejradeji bych sla spat....

Barco,tak co noha???
13. bře 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noha je v klidu, když sedim a mám jí nataženou. Jakmile vstanu a dostane se mi do ní krev, tak to je děsná bolest :angry:
13. bře 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pekne hacej,nohy nahoru a ukoluj manzu :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, co si pujcit vozik? Vim, že ho pronajimají asi za 20 kč denne nebo tak?
14. bře 2008 ve 03:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já sem vůbec nestíhám psát :frowning2:
Baru, užívej si nožku nahoře, to se ti jen tak zase nepoštěstí. No já vím, blbej vtip. :zipper_mouth:
Barča 2 má už dneska termín, tak jsem na ní zvědavá :sunglasses:
Venku zase leje, ach jo. Včera byl taky hnus, trávili jsme procházku víceméně v metru a jezdili po úřadech :unamused:
14. bře 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem,
to je fakt pocasi na prd,mam takoveho vyrizovani a ono tam musi lejt,ja bych do toho kopla...
malej uz je ale protivnej,tak jdeme oblect a hura na dest :frowning2: :frowning2:
14. bře 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ještě spinkáme, ale pak taky vyrazíme. Jsem dneska ale děsně líná. František se v noci vzbudil dvakrát a to nejsem zvyklá. Asi se budu muset naučit spát i ve dne :grinning: No nic, aspoň udělám jídlo na večer.
14. bře 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jo holky nohu mám pořád nahoře, ale jakmile musim na WC a dám jí dolu tak pěkně trpim. Musim se na to v pondělí zeptat, jdeme na kontrolní rentgen. :confounded:

Xeni jestli půjčují vozít to nevim, ale já ho budu mít půjčený od známých. Snad mi ho kámoška v neděli přiveze. Na doma to moc nebude, ale když musim k doktorům atd to bude ok.

Mě už hrabe, jen sedim a čumim. Nevim co mám pořád dělat. Ke všemu mi je nějak divně, nemohla jsem spát a tak vůbec. Hlavně mám už druhý den takový divný pocit a pořád myslim na to, že si musim sbalit tašku do porodnice kdyby něco :grinning:
14. bře 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak sem byla dnes na kontrole, prej porodni cesty pripraveny, ale dnes to nebude :slight_smile: Zitra jsem pozvala na obed navstevu, tak snad nejdriv v nedeli :grinning:
14. bře 2008 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Báro tak držim palce. Už by jsi to ráda měla za sebou viď? To já taky. :grinning:
14. bře 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj Barco, ale holky rikaly, ze jim pak to brisko chybi, tak si ho jeste musime uzit :wink:
14. bře 2008 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf! :grinning: :grinning: :grinning:

Báro, tak jako na potvoru by to mohlo přijít při té návštěvě, co? :grinning:
14. bře 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Báro, jsem fakt zoufalá, nevím, co s tím mailem mám, normálně mi pošta chodí, dneska mi přišly 3 maily..... Ještě jsem si zkusila vyčistit schránku, tak mi to prosím zkus poslat ještě jednou. Poslení pokus :grinning: Díky moc
14. bře 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, jak se máš, co noha? Tašku do porodnice si určitě sbal :grinning: nikdy nevíš...... Já jsem si jí taky balila okolo 36tt.
14. bře 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz jsem tu zase,krasne jsem zmokla,ale malej ten pri tom spinkal jak andilek,vlastne jeste od 10 hod.porad spi...cekam az se vzbudi a pujdu delat buchtu.

Barco,promin,ze jsem volala,ale nebyla jsem doma a nevedela jsem kde ten recept presne mam vis :wink:

Baru 2 :grinning: :grinning: ,tak drzim palecky at uz mas taky mimiska u sebe....

Juu,dnes me dosel balicek co jsem malemu objednavala valec na podporu lezeni,je krasnej,s kulickama uvnitr a je hraci :grinning:
14. bře 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, nestras, zitra ne, Hynek pozval jeste dalsi lidi, ze zahrajem v hojnem poctu jednu super hru, tak bych nerada mela tak pocetne obecenstvo :grinning:
Poslala sem to znova, tak uvidime :fearful: Kdyztak bych to mohla vytisknout a dat ti to osobne, ale to by nemuselo byt nejrychlejsi...
14. bře 2008 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem teď připravila pro Ondru věci do porodnice, tak aspoň něco. Jen jsem zjistila, že mám hromadu bodýček s krátkým rukávem, ale s dlouhým jen pár a strakaté. Bílé mám jen jedno. Tak snad mu nebude velké, není tam uvedená velikost. :grinning:
14. bře 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, jj, já balila od 33. tydne a jela jsem 37. Zrovna jsem chtela revidovat co tam vezu, tak jsem to vsechno vyhazela, a pak mi jirka privezl uplne neco jinyho :grinning: ale on toho tam clovek moc nepotrebuje... hlavne fotak!
14. bře 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,nam bylo vse taky velke a to jsem mela velikost 50/56....sel z porodnice a vse na nem plandalo...

Jdu koukat na film Hostel 2...

pa :wink:
14. bře 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni neni to horor, to bych ted s mejma nervama nedala ty jo bych se po....

mě stačej zprávy a mam noční můry a to fakt nekecám!
14. bře 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Xeni,je to horor,ale musim rict,ze me to zklamalo.prvni dil byl daleko lepsi,tohle nic moc,mam jeste doma 2 horory,tak se budu dnes divat,ale az vecer,po obede jedu do prace za kolegyni na pokec a venku je krasne,teda za oknem urcite......
15. bře 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak bych řekla, že mi začínají první poslíčkové. Od včera mě pobolívá v podbřišku, dnes se k tomu přidala bolest v kříži. A najednou cítim jak ze mě něco teče, byl to takový hlenovitý výtok. Tak snad se to nebude stupňovat a nezačnu rodit :grinning: Každopádně jsem raději sbalila tašku do porodnice. Sice moc nevim co do ní, ale aspoň ten základ.

Mončo snad mi stihneš dovézt tu lékárnu :grinning: :grinning: Jinak můžeš v týdnu kdykoliv, na kontrolu s nohou jdu v pondělí ráno a pak nic nemám.

Kdo chce může dorazit taky na kafčo, jen si ho musíte uvařit :grinning:
15. bře 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Barus.
vim, ze holky rikali, ze jim hlenova zatka odesla treba uz ve 28.tt a v pohode rodily az v terminu. Mne odesla az kdyz jsem mela stahy. Takze tezko rict. Kazdopadne moc drzim palce a ani nemuzu rict, jak me mrzi, co se prihodilo. Ale jeste ze je malyx v poradku a vsechno ostatni se zvladne.
15. bře 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco, snad me nechces predbehnout??? :slight_smile: Ja teda poslicky porad zadny :confounded:
15. bře 2008 ve 23:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba se jeste sejdete, ale Barbarku, ty jeste vydrž, aspon týden, ju?
16. bře 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,

holky dnes je to zatím ok, ale včera mě to tak nárazově bralo...hlavně ten kříž.

Kačko taky jsem ráda, že se Onrovi nic nestalo, ale tohle je fakt děs a už mě to nebaví. Snad to rychle uteče.

Báro neboj, snad tě nepředběhnu, Ondra má ještě čas..snad :grinning:

Xeni já právě potřebuju vydržet ještě týden, příští pondělí jdu k APolináři na kontrolu tak uvidíme. Hlavně mi říkali, že by to šlo tím císařem, takže uvidíme. :wink:

Ale včera jsem raději sbalila pořádně tu tašku a vyprala soupravu do postýlky. Dnes jí nějak v sedu vyžehlim, ať to tady má taťka připravený. On bude postýlku stavět až se Ondra narodí, je na to pověrčivý, tak jí zatím stejně jako kočárek máme u jeho taťky.
16. bře 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Barco,tak ja dorazim v utery jo,nebot uz potom nemuzu,musim uklizet a ve ctvrtek prijedou holky,mam toho fakt moc a s chystanim si nelamej hlavu,stacis nam ty,jinak ten nakup dela presne 595 kc.Jinak se moc a moc drz,to zvladnes,ani se nenadejes a vse bude za tebou,pak na to jen budes vzpominat...

Baro,ty se taky drz a opatruj,drzim moc palecky a samozrejme dej vedet kdyby neco :wink:

Kacko,a co Matysek,uz je mu lip??????????
16. bře 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek