• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Mončo tak ok, budu tě očekávat a korunky si připravim. Díky ještě jednou moc!!!!!!Kdyby jsi s tím měla problém ..s tou návštěvou, tak bych si to u tebe nějak vyzvedla. V pondělí musim na kontrolu na rentgen a pak něco podepsat do práce. Tak to zase bude akce :grinning:
16. bře 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,tak kdyz jedes do prace tak bys me mohla dat vedet a ja bych dojela tam,tento tyden toho mam vazne moc a nestiham,bylo by to pro me jednodussi :wink:
16. bře 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Moni a delala jsem včera pudinkový řezy, luxus, ted prijdou deti a bude to pryč. Jen asi tu zakysanku tam priste nedam, je to takovy mirne nakejslý a to nám tolik nejede, ale jinak bezva recept, vytiskla jsem ho a mam ho zařazený. Příští víkend zkusim to tiramisu.
16. bře 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ja tu budu mit holky tak budu taky pect,taky budu delat asi 2 beranky na velikonoce.Ja v patek pekla piskot s kremem ovocem a zelatinou,to byla mnamka....

Normalne bych tak spala a tem malej zuzlik uz se v kocarku mele,tak z toho nic nebude :frowning2: :frowning2:
16. bře 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak jsem se sem celej víkend nedostala.
Teda já snad poslíčky neměla žádný a kdy mi odešla hlenová zátka vůbec nevím, se mnou je to ale něco.. :wink:
Já jsem dělala eskymo řezy a slavila jsem, že se mi nesrazil krém :grinning: , ty pudinkový řezy už jsem taky zkoušela, byly opravdu výborný, zakysaná smetana mi tam seděla, ale pro změnu jsme vynechala šlehačku a dávala jí až na talíři, pro ty kdo měl zájem.
Koukám Moni, že za Barčou teda asi nepojedeš. Tak hezky nachystej byteček na velikonoční návštěvy :slight_smile:
Baru, já tenhle týden čas mám, tak bych se mohla stavit. A s chystáním ničeho si fatk hlavu nedělej! Terka taky říkala, že by tě ráda navštívila, tak uvidíme, jak to dopadne. A kdy by se ti to hodilo?Můžu út, st, čt.
17. bře 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych přjela ale xenuš dělá ted na navstevách strasne hysterický sceny :frowning2:

tak to zkusim hned jak se ti narodí mimi aspon ti pomuzu - jak se budes pak citit, me docela navstevy pomahaly, prinesli jidlo, chvilku nosili řvuocí miminko, kdyz uz jsem ho mela dost a tak. Ale uvidime po velikonocich, pojedem na chalupu - mozna - tak to bude teda křest ohnem, tam není ani voda, jen studánka :grinning:
17. bře 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :grinning:
¨
Baru 2 - díky, konečně mi to tím mailem došlo :grinning: doufám, že jsi v pořádku????? Třeba jsi už v porodnici :slight_smile: Každopádně držím palečky!!!!

Baru - taky se chci zeptat, kdy by se ti hodila návštěva? Tedy pokud tě tím nějak nezatížím. Spíš si vymysli, co bych pro tebe mohla udělat - třeba něco přinést nebo koupit :grinning:

Krystýnko, já jsem taky dělala eskymo řezy :grinning: :grinning: :grinning: a byly mňam mňam, všem moc chutnaly :grinning:

Xeni, třeba naopak to na té chalupě proběhne úplně v pohodě. Naši mě taky takhle tahali do takový chajdy v lese, kde nebyla voda. Poprvý jsem tam byla když mi bylo 14 dní :grinning:
17. bře 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem,
Kristynko,hmm,ja vazne nemuzu tento tyden,mam toho moc,byt nebudu uklizet pro navstevy ale pro svuj dobry pocit,vcera vecer jsem jeste vyprala zaclony a zavesy abych to dnes vyzehlila a rovnou povesila zpet,dnes ani nevarim,nemam na to cas,to jeste pritel musel dnes na chvili do prace,tak to mam trosku pribrzdeny :frowning2: a to jeste na okna naprselo,ale uz jsou suchy,tak snad nebude jeste prset az je umeju :frowning2: :frowning2:

Barco,dekuji za budicek,kdyby jste me nevzbudily tak ti nevim do kdy bych zase spala,ja jsem totiz ty rana nejvic unavena...

Baro 2 :wink: tak jak to s tebou vypada??????????

Terko,super,uz muzes pect o sto sest :wink: :wink: :wink:
17. bře 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky ani dnes-na druhy termin to nevypada, ale aspon jsem o vikendu zvladla dve navstevy a dnes mam v planu dochystat veci a psychicky se konecne pripravit, ale zitra by mi fakt nevadilo, kdyby uz to prislo :dizzy_face: Jdu navic do poradny tak uvidime no
17. bře 2008 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Báro, držíme palečky :grinning: třeba si tě tam rovnou nechají :grinning: a budeš mít bleskovej porod :grinning: to bychom ti tu všechny přály.
17. bře 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Mončo to byl budíček viď? Ještě jednou ti díky strašně moc.Až budu fit tak máš u mě obr pohár či dortík :grinning:

Kristýnko a Terezko můžete dorazit kdykoliv. Do konce týdne už nic nemám, takže je mi to jedno!!!!!!! Já vám z domova nikam neuteču. Dnes jsem jen byla na kontrole na chirurgii a snad noha drží a sroste dobře. Takže se domluvte vy jak by vám to vyšlo a můžete dorazit :slight_smile:
17. bře 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky, ale moc tomu neverim :slight_smile:
nevite co wafik? Uz by mohla byt pomalu doma ne?
17. bře 2008 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já můžu zítra odpoledne nebo ve středu :wink:
17. bře 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko tak super, domluv se s Kristýnkou a já se budu jen těšit. :wink:
17. bře 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni, my jsme ráno v půl devátý šli na oční a konečně si zažádat o porodné a vrátili jsme se až teď, mám toho dost... Jo a nebojte, dneska jsem Františka netýrala hlady, ale nakrmila ho v čekárně :grinning: :grinning: :grinning:

Moni, já ten úklid docela chápu, prožívám to úplně stejně :wink: , každý víkend jsme teď měli návštěvy, ono by to sice nikomu nevadilo, že třeba někde leží prach apod, jenže já bych se hanbou propadla a pořád bych na to koukala, no a tenhle týden je po dlouhý době pohodovej, protože na velikonoce máme první výjezd a jedeme k našim. Takže pro změnu teď blbne s úklidem moje máma :grinning:

Xeni, já myslím, že malá bude naprosto spokojená a možná zjistíte, že jí to vyhovuje víc než pohodlíčko pražského bytečku :sunglasses: My jsme takhle týrali bráchu a myli jsme mu zadek v Otavě a všichni jsme to přežili, ba naopak čím míň se hýčká, tím líp :slight_smile: Aspoň někdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Baru 2, já jsem jela do porodnice v okamžiku, kdy jsem si řekla, že už na to kašlu a je mi jedno, jestli to bude až za 14 dní :grinning:, mě se totiž ty poslední dny zdály strašně dlouhý a už 3 týdny před termínem jsem si každej den myslela, že pojedu :grinning: No a František se nakonec narodil přesně v termínu :slight_smile:

Baru, Terko, tak se domluvíme, ju :sunglasses: Tak já tedy navrhuji zítřek. Co vy na to? :sweat_smile:
Baru, vzpomínám si dobře, že zastávka u vás se jmenuje Přírodní? Písneš nám do IP, ulici a číslo domu? A taky, co potřebuješ? Díky
Už se na tebe moc těšíme!
17. bře 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristýnko máš super pamatováka. Je to zastávka Přírodní.Jdu ti do IP napsat přesnou adresu, je to fakt ok. Nic nepotřebuju, tak si nedělejte starosti. Mám super starostlivého manžela, takže mám vše na co si vzpomenu :wink:
17. bře 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mě by to envadilo, ale zrovna mi do toho nemusí sněžit, no uvidíme.

Máma po dlouhý nemoci dneska poprvé v práci a hnedkon ji oznamili, že se zítra má hlásit uplně jinde na jinou práci a sbalit si má za 2 hodiny. Je to vtipný fakt, protože tam pracuje 2 roky a jak si mas sbalit veci za 2 roky za 2 hodiny ví Bůh. Tak z toho má strach a já taky, no. Jak má tu těžkou cukrovku, tak tyhle stresy jí nedelaji dobre.
17. bře 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vše dorazilo Baru. Díky moc :wink:

To je hustý, co se děje u mamky v práci, tak snad bude dobře a nebude za tím jejím stěhováním žádná kulišárna...
17. bře 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ok, určitě trefíte :grinning:
17. bře 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyžtak mi písněte sms jak dorazíte, už vypínám PC a nevim kdy na něm budu. Tak pááá
17. bře 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak ja asi umru,jsem totalne vycerpana,ale mam radost,mam skoro uklizeny byt,jeste zitra kuchyn a je to,byla to vazne drina,jeste do toho malej,prani,taky jsem umyla ty okna,mam na rok uklizeno :grinning: :grinning: mame krasne cisty a vonavy bytecek,krasny to pocit :wink:

Barco,budicek super,jeste ze jsi me vzbudila,jinak bych nic neuklidila.....jak se ti libi bryndacky??????

Kristynko,uff,byla to ale drina...jsi sikulka s kojenim :wink: :wink:

Baru,drzim palecky,uz se tesim az se dozvim co to bude,snad ta holka at ti nasi kluci maji nejake rozptyleni a konecne slecinku vedle sebe :grinning: :grinning:

KRASNOU DOBROU NOC VSEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. bře 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, jsi dobrá, že náš za sebou jarní uklid, my mega uklízeli o víkendu, stačily 2 návštěvy s dětma a šup šup je bordýlek, ale ne tak hroznej - jednu kostku stavebnice jsem ale ještě včera večer lovila z pod gauče. No a okna to teda jsem rekla, že MUSIM taky, 1. hezkej vikend, co bude, ale jestli nepojedem na ty hory, tak možná ještě tento víkend. Jirka dokonce pridelal kolotoč nad přebalovák, 2 obrazy a poličku na záchod :grinning: po ty rekonstrukci místo uklidu porad neco dodelavame, aby jsme to stihli do batolecího věku.
18. bře 2008 ve 03:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak MM prisel vcera z prace ve 23:30, tak snad dnes driv :frowning2:
18. bře 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a dobré ranko,

Mončo ty jsi teda šikulka. To za mě teď vše dělá Petr chudák. :grinning: Bryndáčky jsou fakt super, díky moc. Včera jsem ještě vyslala Petra, aby tady v jednom bazárku koupil nějaká bodýčka s dlouhým rukávem, neboť jsem zjistila, že nemám. Tak sice koupil, ale až od velikosti 62.No lepší než nic :grinning: Ale ještě budu muset pak koupit nějaká menší.

Terko a Kristýnko už se na vás dnes těšim :wink:
18. bře 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nakonec jedeme vpatek na hory jeste užít snehu.... tak v utery nebo v pondeli vecer se ozvu, jsem na to zvedava...

kde je wafik????
18. bře 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau vsem,jsem strasne sikovna ja vim,bylo to dost narocne ale mam to za sebou,rok na to nesahnu,teda myslim na okna,vite co to je,kdyz ma nekdo fobii z vysek,fuj,myslela jsem ze umru nez ty okna z venku umeju,srdce jsem mela az v kalhotach :frowning2: :frowning2:

Barco,juknu na bodycka s dlouhym rukavkem a prodam za symbolickou cenu,nebo pujcim,jak chces,mam tu nejakou 56 ,pristi tyden bych prijela,ale muzu az od stredy do patku,tak si pak rekni kdy se ti to hodi..........

Xeni,Jani nam nestiha,stara se o Vikturka,vsak ona to vse dozene az se zabehne.........

Mam problem,nejak se me ztraci mliko,jsem z toho docela na nervy,z leveho odstrikam tak sotva 30 a z praveho tak 90 to malemu nestaci,vubec nevim co s tim,poradte prosim.......zasoby mlika z mrazaku uz jsou pryc,snezene.......

co vubec muzu jist za ovoce a zaleninu....
18. bře 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Terko, Kristýnko, Jiříku a Františku děkuju moooc za návštěvu. Bylo to super a jsem ráda, že jste dorazily a tebe že jsem Terko konečně poznala. Bylo to fajn odpoledne. Aspoň jsem tady chvíli jen neseděla a blbě nečuměla. Můžete zase kdykoliv dorazit :wink:

Mončo to budeš hodná s těma bodýčkama. Ráda od tebe koupim. Já ty malinké nemám vůbec. Sice nevim jestli mu to bude, ale abych aspoň nějaké měla. Příští týden můžeš dorazit kdykoliv. Já můžu téměř kdykoliv. Jen ve středu jdu dopol na chirurgii, ale ty by jsi stejně dorazila odpol. Takže záleží na tobě jak si to naplánuješ a který den dorazíš. Snad se v pondělí nedozvim u Apolináře, že už rodim :grinning:

Xeni tak si hory krásně užijte :grinning:
18. bře 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,tak jo,prijedu treba ve ctvrtek,at toho nemas ve stredu moc a ja stejne ve stredu nemuzu,prijedou nam kontrolovat plynove rozvody,tak musim byt doma.............
18. bře 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tady na chvilku, než vykoupeme a pak šupajdím do bazénu :slight_smile:

Baru, bylo to u tebe fajn, tak snad jsme tě na chviličku rozptlýlily. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. bře 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, odsavat odsavat a hodně pít. Jinak já teda jim všechno, i jahody, po ničem se neoprudila, vždycky jsem to zkusila po jednom.

Teri kam chodíš do bazénu?
18. bře 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek