• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahoj,
koukam kde nikdo tu nikdo,tak dnes me musel jit pritel koupit sirup na kasel a dalsi Mullerovy pastilky se salveji na bolest v krku,ja se toho snad nezbavim.

Tak tuk,tuk,mlicko jeste nejake mam,tak zatim plne jeste kojim,malej totiz tu bebu nechce,ale kdyz mu dam z flasky moje mlicko,tak se mini pretrhnout,davam mu to z lahvicky od aventu a pak nema problem chytnou prso,zakousne se do nej s radosti :grinning: tak jsem rada,ze nejak prezivame,uz jsem zacala i neco jist,tak snad se to zlepsi jeste vic.

Tak se mejte a preju krasny vikend...........
29. bře 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mončo koukám, že už sem asi chodíme jen my dvě, jinak je tu mrtvo :angry:

Já jsem už vyřízená.Doslova abnormálně mě bolí ty kosti mezi nohama a včera jsem myslela, že už ani nedoskáču na záchod. Tak uvidim jak to bude dál a kdyžtak budu volat tomu doktorovi jestli je to až tak moc normální. Křupe ve mě každou chvíli a fakt to hrozně bolí. V noci už se fakt nemůžu ani hnout. :angry: Tak uvidim a kdyžtak budu volat. Nevim zda to takhle vydržim až do toho 9.4. :angry:

Dneska mi dorazí návštěva, tak jdu chystat nějaké občerstvení :wink:
30. bře 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky čáááááááááááááaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuu z domova, tak jsme se vrátili z hor, bylo to super, Xenuš se naučila spoustu novejch věcí a tak, budu povídat, co vy novýho?????

Jinak teda od soboty (minulý) má zelenej průjem, takže zítra jdem na výtěr, ale jinak je vesela, bez teplot. Kaká ted tak 8-9x denně, je to šílený.
30. bře 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooj Xeni tak hlavně, že jste si to užili a malá snad bude v pořádku. Měli jste hezký počasí?

Mě včera Petr vyvezl na výlet. Máme půjčený invalidní vozík, tak to je super. Jeli jsme do Průhonic do Hypernovy na oběd a nakoupit. Nejsou tam nikde schody, tak to bylo moooc fajn :grinning:
30. bře 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počasí bylo krásný, i jsem 2x lyžovala, takže supr. Ted mela 2x za sebou sice prujem, ale žlutej, tak uvidíme, co noc ... :unamused:
30. bře 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :grinning: :grinning: :grinning:

sláva nazdar víkendu.....teda výletu :grinning: Už jsme zpátky, jdu vás dočíst :slight_smile:
31. bře 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojjj :wink:

tak jsem teď ráno byla aktivní a četla diskuzi o císaři...zda při epidurálu či při celkové anestezii. A raději jsem přestala, neboť je to depresivní a měla bych z toho depky. Názory se liší a každá to má fakt jinak. Prostě budu doufat, že to proběhne u nás v pohodě. Už jsem si myslím vytrpěla dost!! :frowning2: Achjo nervozita pěkně stoupá!
31. bře 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěj taději když už tak celkovou, z epidurálu stejně nic nemáš, akorát slyšíš pak všechny zvuky a je to prý velmi nepříjemné (říkal mi to známej Dr.). Navíc z epi může i bolet hlava a tak. Snad se to ale povede normálně, sice opruz, že to bolí, ale ta rekonvalescence je supr, já nebejt nastřižená, tak lítám už 3. den jak fretka, takhle jsem sice lítala, ale neseděla :grinning:
31. bře 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak vitame z hor Xenii a Xenusku........

Jedna novinka,opet k nam nepribude holcicka,ale dalsi chlap,Bare se vcera narodil chlapecek Hynecek,vazi 3 kg a meri 51 cm,tak srdecne blahoprejeme.........

Barco.to uz nejak doklepes neboj,ja ted netrpim jen s anginou,ale i z blbejma zubama,boli me cela pusa,je to sileny,mela bych k zubari,ale nejak na to nemam silu,uz do sebe cpu dost leku,nemuzu ale ani jist jak to boli.

Venku je ale nadherne pocasi a ja smrdim v posteli,ale jeste 3 dny a mam dobrane antibiotika a po vikendu uz budu chodit zase na prochazky,hura........
31. bře 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás zdravím!!!
Gratuluji Báře k narození Hynečka!!! Zase kluk, tak to bude kamarád :wink: a Xenuška má dalšího ctitele :grinning: :grinning:
Monči, vůbec ti to nezávidím, tak snad bude zase líp. Jste šikulka, že se vám daří stále kojit, držím palce :wink:
Vítáme Xenuš z hor a jsme zvědaví na novinky :wink:
Baru, vidíš jakej je Petr hodnej, když tě vyvezl na výlet :wink: Já myslím, že stačí vědět o císaři jenom základní věci. Já vždycky všechno študuju tak do detailu, že pak jsem víc nervózní, než kdybych nic nevěděla... :unamused:
Terko a jak jste se měli o víkendu??
František už mi spal 3x, jupííí. Dneska a včera jsme byli celý den venku, škoda, že se má zase začít ochlazovat :rolling_eyes:
31. bře 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráno mě odtud kůň pořád vyhazoval, neměla jsem na to náladu, tak snad mě už nechá napsat aspoň jeden příspěvek :grinning:

Připojuju se s gratulací - Hyneček rozšíří už tak velmi dlouhou řadu našich kluků :grinning: :grinning: :grinning: teda Xenuška se bude mít :grinning: :grinning: Pochopila jsem, že nakonec museli Báře dělat císaře? Asi nešel vyvolat.....chudinka, ta si vytrpěla. To jsem si myslela, jakej to byl dlouhej porod, když jsem rodila 2 dny.. :cry: hlavně že jsou v pořádku, to jsou ti chĺapi, kteří nechtějí ven, mám jednoho doma :wink:

Kristýnko, byli jsme u druhách rodičů v Plzni, bylo tam fajn, dost jsem si odpočinula :grinning:

Baru, kdybych šla na císaře, asi bych taky volila celkovou anestezii. Nevím, jak bych snášela, že se mi někdo hrabe v břiše při plným vědomí. Asi bych z toho omdlela :confounded:

Dneska jsme byli na 3měsíční prohlídce, Jurášek měří 69cm a váží 7 kilo :confused: No a rovnou nás oočkovali. Tak čekám, jaká bude noc.
31. bře 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo, tak vidíš, Daník přeci nejlíp ví, co je nejlepší - mlíčko od maminky :grinning: vydrž, ono se to po nemoci zase vrátí do normálu. Hlavně že ještě nějaký mlíčko máš, že jsi ho úplně neztratila. Dneska u doktora jsem zažila docela dobrou agitku - přišla tam maminka s nějakým drobečkem a sestra jí říkala, že málo přibývá, ať ho kouká dokrmovat - Bebou nebo Sunarem a že musí koupit lahvičku Avent......skoro jako by byli s těma firmama dohodnutý :frowning2:
31. bře 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, gratuluju k dalšímu klukovi.

Xenuš udělala na horách strašný pokroky, pořád tam spala, koulela se a válela sudy, pořád se řehotala, naučila se spat bez dudliku a pije sama z lahve - dostane lahev do postylky a pije. Pohoda. Teda neni to jeste 100% ale docela ji to jde. Kdyby nemela prujem, tak by to bylo supr.

Me tam prestala bolet kyčel, opalila jsem se a zhubla 2 kg. Prostě já bych se tam odstěhovala.
31. bře 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, zitra posledni den teplo, planuju bejt celej den v lesoparku, kdo se prida?!!!???
31. bře 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako azyl samo navrhuju svuj byt, zde se muzem v klidu najist - hlavne teda deti
31. bře 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristynko,dekuju,kojim,ale v levem prsu mam tak 10 ml,to je sileny,vse to dohanime pravym,chtela jsem s tim prastit,ale kdyz jsem videla ze jeste mliko mam,prislo me to skoda a po nemoci se to snad jeste zlepsi,zhubla jsem 4 kg,vubec jsem nemela chut k jidlu,jeste ji nemam uplne ale malinko uz snim.Mam doma taky flasku od Aventu a malej z toho nechce pit,kdyz uz musim dat Bebu,tak pije z lahvicky od Mam,to mu jde,ale pak se rad vraci k prsu :grinning: :grinning:

Byla jsem tez na 3 mesicni prohlidce a vazime 6 kg a merime 64 cm ockovat budeme az 15.4.to skrz tu mou anginu.

Xeni,ja bych se pridala,ale nemuzu,beru jeste antibiotika a s malym chodi ven pritel,jeste ze tak,jinak by byl zavreny doma.
31. bře 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně Moni leč se, odpočívej. No tak kdyby jste nekdo chtěl tak napište. pa
31. bře 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, my dneska jedeme na návštěvu, takže se nepřipojíme :grinning: A jestli má být hezky, tak vyrážím v sandálech, na který jsem se celou dobu těšila :grinning:
1. dub 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :grinning:

tak já jsem dnes první den sama doma.Miláček mi už nastoupil do práce. No nemám z toho dobrý pocit, ale snad se na berlích nepřerazim a nezačnu rodit :grinning:

Jinak jsem se dostala do užšího výběru v té soutěži pupík roku. Takže moje fotka je zřejmě otisklá v Mamince (ještě mi poštou nedorazilo nové číslo tak nevim) a je to i na internetu
http://www.pupikroku.cz/pupik-roku/pupik-roku.asp?fotografie

Tak jestli se vám moje fotečka líbí tak mi přispějte sms :grinning: a my vám s Ondráškem předem děkujeme!!

Mončo tak už je líp? To je dobře. Snad se ještě uvidíme než porodim. Uvidíš jak ti bude :wink:
1. dub 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnej pupik, posilam SMS. Dnes je protivna jak činže, se z ní picnu. Asi pujdu nakoupit a potom ji vezmu ven na lavičkua udelam si piknik nebo nevim.
1. dub 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Xeni díky moc :wink: Pro mě je úspěch, že jsem postoupila dál na hlasování. Teď musim všechny zblnout ať pošlou hlasy :grinning: :grinning:
1. dub 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vyslala tatu s kočárkem a dala jsem ji jen mikinu bez čepice, tak, a ted jsem z toho celá divá, že jí bude zima, ale hlasej 19 stupnu a tady teplomer mi ukazuje 17,5 a na slunci u 2. okna 35 stupnu, tak si myslim, ze snad dobry, do kocaru ji nefouka. Skoda že tak neni o vikendu, zkusila bych nasadit sportak, aby videla.

Je dnes tak extremne protivna, ze fakt hledam ten zoubek ty jo.
1. dub 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě zase dnes nějak bere podbřišek a kříž, takže jsem zvědavá zda do příští středy vydržim v celku :confounded:
1. dub 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono už bys klido pido mohla rodit no.... já toudle dobou porodila... 37+3
1. dub 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já musim vydržet do toho císaře :grinning:
1. dub 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,Barco,je me lip,ale dnes jsem byla cely den tak strasne ospala,jeste ze byl doma pritel,ale od zitra jde uz do prace,tak snad to tady zvladnu s malym,tan byl dnes kouzelnej,cely den se tlemil jak slunicko........chystam se k tobe 7.4.je to pondeli,to uz budu komplet zdrava,musim to stihnout nez budes mit mimiska u sebe.
1. dub 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holciny.
Zas jsem se sem nejak nedostala. Ale jsme v pohode, uz davam prikrmy a Matejovi mooooc chutnaji.

Barus, vydrz:slight_smile: A moc drzim palce at to vsechno zvladnes dobre. Hned jsme ti poslali tri hlasy - jeden za me, jeden za manzela a jeden za Mateje:wink:
2. dub 2008 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já pujdu taky do příkrmů, páč odstříkávat už je malý peklo, dnes jí je 5 mesíců a usoudila jsem, že je už velká.
2. dub 2008 ve 02:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mončo tak to je super, už se těšim až dorazíš :slight_smile:

Kačko díky moc za hlasy. Petr včera zjistil, že se může z jednoho telefonu poslat víc hlasů, tak hned posílal jak divý :grinning:
2. dub 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
děkuji za přivítání a zároveň se omlouvám,že jsem jěště nepsala,ale nějak nemám čas..a když mám tak padám únavou do postele-ale to asi znáte,že? :wink:
a veverkoterko-já bydlím taky u Kloboučnické,přesněji V Horkách,takže bych řekla,že už jsme se potkaly :slight_smile:
2. dub 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek