• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak já se tu zase zítra objevím. :grinning:
17. pro 2007 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zítra dopoledne, pak jedu na gyndu. Tak snad budeš ještě celá :wink: pa
17. pro 2007 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíme :grinning: tak se taky opatruj, i toho svýho drobečka :grinning:
17. pro 2007 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pry ze to tu nezije:slight_smile: krasny vecer:slight_smile:
nejak jsme meli dneska rozlitano, tak jsem se sem dostala az ted.
Terko, ja taky byla ve stredu pred terminem (patek) na monitoru a kontrole a absolutne nic, ticho po pesine, zadna priprava a ve dve v noci mi zacaly pomalu bolesti a dalsi den jsem porodila:slight_smile:. Tak drzim palce, abys to mela stejne:slight_smile:
17. pro 2007 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata,ze by se to tu opravdu rozjelo?Ja se take dostala sem az ted,dnes jsem delala vanocni uklid ale jen tak zlehka aby se nereklo :grinning: jsem tez na rizikovem a uz me to doma pekne nudi,uz aby byl drobek venku a ja mela o zabavu postarano.Mam termin 20.12.a musim rict,ze se take vubec nic nedeje,vypada to ze budu taky prenaset a na stedry den misto rizku budu tlacit :grinning: jinak ja jsem z Jizniho mesta.Zitra jedu do poradnu tak jsem zvedava co se noveho dozvim,uz me unavuje to bricho nosit,tohle tehotenstvi me dalo zabrat,pribrala jsem 20 kg,pres pupek mam 113 cm a uz fakt nemuzu tak snad se uz mimi umoudri a opusti co nejdriv brisko. :slight_smile: Zitra se tu take stavim,zatim se mejte.
17. pro 2007 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
moncicak, tu tihu s briskem uz ti nezavidim, ale do tehu bych se klidne vratila. moc se mi to libilo:slight_smile:. Tak dobrou noc:slight_smile:
17. pro 2007 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se tu zase zastavila :slight_smile:
Monči, ty máš skoro stejný termín! Hele, už jen chvilku a jsou venku :grinning: tedy snad :wink:
Já jsem do 40tt byla úplně v pohodě, ale teď už se opravdu jen tak šinu po chodníku, když jdu nakoupit nebo do poradny. Hrozně se to u mě za ten týden zhoršilo, ale to není váhou, spíš mě to všechno tlačí na spodek. Já jsem nabrala cca 10-11 kg, takže to není tak dramatický.
A jinak je mi to už úplně jedno, jestli budu na Vánoce doma nebo ne. Možná bych radši nebyla a měla to za sebou než takhle dlouho přenášet.
18. pro 2007 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, no tééééda tady se to nějak rozkecalo :slight_smile: Škoda že jsem tu už nebyla.
Já jdu taky dnes na kontrolu, tak jsem zvědavá. Ale oproti vám já jsem s bříškem ještě relativně vysmátá.
Terko tak jak ti je, nějaké příznaky porodu? :wink:
18. pro 2007 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barčo, ne, žádný příznaky nepozoruju :grinning: Nemotorná jsem už tak měsíc, takže když nemusím vstávat z postele, tak je to o.k., jinak nic neobvyklýho....
Držím palečky do poradny :grinning: kdy tam jdeš?
18. pro 2007 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak hlavně že jsi v pořádku. Ono to může přijít z nenadání. Ale to poznám, až se tu nebudeš objevovat. Kde vlastně budeš rodit?
Já jdu dnes až ve 14.15, ale jedu po 12h, protože jdu do své bývalé práce a jdu s nima na oběd :wink:
18. pro 2007 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano. holky, drzim palce na kontrolu:slight_smile:
18. pro 2007 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kett díky moc. U mě je to zatím sranda, tak je to ok :wink: Ani se ještě nijak nevalim, i když bříško už třeba u obouvání do zimních bot vadí.Co dělá Matýsek? Mám taky synovce Matýska, ale už mu jsou 4 roky :wink:
18. pro 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, snad budu rodit v Podolí, jestli nebudou mít stop stav :wink:
18. pro 2007 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kett :slight_smile:
18. pro 2007 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jestli tam jsi zaregistrovaná, tak by to mělo být ok. Já u Apolináře, tak zjišťuju na diskuzi jak to tam chodí. Snad to bude dobrý.Hlavně aby vše bylo v pořádku :wink:
18. pro 2007 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak s Apolinářem nemám bohužel žádný zkušenosti ani já, ani moje kamarádky :frowning2: Ale určitě to tam nebude špatný. Myslím, že všechny porodnice v Praze mají dobrou úroveň :wink:
18. pro 2007 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo snad jo. Mě to hlavně doporučil můj známý gynekolog, který je dlouholetým rodinným přítelem. A ten řekl jednoznačně Apolinář, takže jemu věřit můžu :slight_smile:
18. pro 2007 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matysek spinka:slight_smile: Rano jsme spolu byli ve vane, tak ho to unavilo a ja se snazim prinutit do uklizeni. No, ale moc mi to nejde:wink:
Apolinar i Podoli jsou super. Ja rodila v Motole a taky jsem byla naprosto spokojena i kdyz na predporodnim kurzu me od toho zrazovali.
18. pro 2007 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten se má, že spinká :wink: Motol je prý taky dobrý. Důležité je, aby vše bylo v pořádku a pak je jedno jaké to kde je :wink:
Terezko zrovna jsem objevila tvoje albíčko s novýma fotkama...moc hezký :wink:
18. pro 2007 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a opravdu tě taky tipuju na kluka. Říká se, že když je bříško do špičky je to kluk :wink: Tak jsem zvědavá co budeš mít!
18. pro 2007 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, moje fotka s šatama z promoce je fakt hrozná, ale je tam jen kvůli Evičce!!!!!!! Ona mě furt hecuje.

Skoro každý okolo říká, že to bude kluk :slight_smile: tak uvidíme :grinning: :grinning: :grinning: Já to opravdu nevím a pořád se to u mě střídalo, takže si to už ani nedokážu tipnout.
18. pro 2007 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náhodou ti to tam sluší s bříškem :slight_smile:
Třeba všem vytřeš zrak a bude to holčička :grinning:
18. pro 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: necháme se překvapit.
18. pro 2007 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, no u nas to nebylo uplne na jednicku, ale zvladli to uzasne. Matysek nedychal, kdyz se narodil, ale byli fakt vyborni. a bezvadny pristup. Chodili za nama s informacema, takze jsme fakt o vsem vedeli.
18. pro 2007 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kett :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale Motol je opravdu špička - když je v nějaký porodnici zle, tak miminka odváží do Motola nebo Podolí, takže jsi byla v nejlepších rukách :wink:
18. pro 2007 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš Kett ani mě nestraš. Já se taky bojim, aby nebyly komplikace, ale na to se nesmí myslet.Hlavně že je už Máťa v pořádku!!!
18. pro 2007 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
byl za chvilku. hned ho rozdychali a pak byl jeste pres noc v inkubatoru, ale jinak vsechno v poradku. Vubec na to nemyslete, bude to vsechno v pohode.!
18. pro 2007 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kett,Terko,Barbarku,ja uz to sobe vubec nezavidim,nemuzu se ani hnout a kazdou chvilku je mi spatne,ja uz teda tehotenstvi nechci ani videt i kdyz pritel otravuje ze chce jeste jedno :frowning2: .Jinak dnes na kontrole me pan doktor rekl ze to vypada lepe nez minule a muzu kazdym dnem porodit,je mi take jedno ze na vanoce nebudu doma,letos me to ani nejak nebere,ale byla bych rada kdybych porodila do konce roku.Terko jak jsi na tom ty,jeste nerodis??
18. pro 2007 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Monči a taky samozřejmě Barčo a Kett :grinning: :grinning: :grinning:
ne ještě nerodím :slight_smile: ale taky bych už chtěla... zatím to ani tak nevypadá,jsem pořád úplně v pohodě. Tak nevím, jestli se to třeba rozběhne samo??? A taky je mi jedno, že na vánoce budu třeba v porodnici, už jsem se s tím smířila :grinning:

Baru, jak dopadla včerejší prohlídka???
19. pro 2007 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a Terko :slight_smile:
Prohlídka dopadla dobře. Přibrala jsem jen 1 kg od té doby co jsem těhotná. Doposud jsem byla stále pod svojí váhou, než když jsem zjistila, že jsem těhu. Paní doktorka mi měřila i srdíčko, tak jsem krásně slyšela jak bije :slight_smile: Tobě je teda pořád ok?
19. pro 2007 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek