• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
No ahoj Lucko, to je dost, že jsi k nám zavítala :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem sama doma, Petr už pracuje :confounded: Tak se nudim a čtu časopisy od tebe :wink:
2. dub 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata.tak Kacko,konecne te zase po dlouhe dobe taky ctu,ja jsem zvedava jak to budu zvladat ted s kojenim,zda se to po nemoci da opet dokupy,je pravda ze kojim,ale jednou denne davam bebu,to kdyz nemam mliko.Tak vcera jsem dostala pozvanku do kalmezacniho strediska na Budejovickou na kontrolu toho ockovani proti TBC,musim tam zavolat zda ma cenu abych tam jela kdyz jsme tam byli 4 krat.. a uz mame povoleno i ockovani.

Luci,zdravim te.... :wink:

Barco,a ty casopisy ode me uz mas taky prectene?????? Kdy se ti to hodi,dopo nebo po obede???
2. dub 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo mám je připravené, takže si je můžeš odvést. A v pondělí je mi to fakt jedno, doraž jak se to hodí tobě!
2. dub 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,ty jsi ale sikulka,vidis co jsi toho stihla kdyz jsi doma :wink: tak ja nejak dorazim,musim juknout na nizkopodlazni,necham to na malym,aby to mel tak nejak na spani,on ted nejak moc nechce spavat rostak jeden.Dnes jsem s nim byla na chvilku venku a taky nechtel usnout,uz to neni to mimi co jen spalo v kocarku,uz ani tam nechce spavat,nejradeji bych si to s nim vymenila,jsem posledni dobou nejak moc unavena.
2. dub 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,

jsem zrovna dneska šla horkama do klobučnický za babičkou. Jsem byla na socce pro rodičovskou, tak to mam z krku. Ach jo, budem se muset uskromnit, jen 7500 :frowning2:
2. dub 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,taky se na to uz psychicky pripravuju........
Tak dnes jsem cely den kojila jen ted vecer dostal malej 120 ml beby,snad se to vrati do starych koleji.......
2. dub 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
vám se mateřská krátí na 7500 a mě už od podzimu jen na 3500kc :frowning2: jo jo,hlavně,že se mají dobře politici.By mě zajímalo,jestli Topolánek na to svý malý mrně taky nakupuje v bazárcích jako my,aby ušetřili a vyšli s mateřskou! :grinning:
Báro,já se bohužel jěště k tvým časopisům nedostala....
2. dub 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, to jo, 3500 je opravdu teda almužna, ale budeš už dávat Elišku do školky, atk asi zkus nějakou brigadku?
2. dub 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,almuzna je i tech 7500 ale co se da delat,s tim clovek musel pocitat kdyz chtel mimi,ja honem jeste pokoupim vse s materske,dokud ji mam tak vysokou a pak se budu jen cumet po vylohach a nakupovat v sekacku :wink: nejak bylo,nejak bude.........
2. dub 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

holky já mám dnes zase depku. Opět sedim na svém místě na gauči, mám ranní nevolnosti a na nic nemám chuť a nevim co dělat. Fakt už mě zase klepne :angry:

Mončo vše připravim, aby jsi si to mohla odvést. Už se těšim až pokecáme a uvidim zase malýho. Určitě zase vyrostl. :wink:

Lucko Vašík holt musí pořádně vydělávat a vydělávat...chudák :grinning: Já na časopisy nespěchám, tak v pohodě :wink:

Taky jsem pak zvědavá jak vystačim s tou almužnou. Teď to je super. Krásně bych ušetřila, ale platila jsem zubaře, sádru atd. Takže korunky lítaly :confounded:
3. dub 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zádná brigádička.Přece až Eliška bude chodit do školky tak tam budu učit :slight_smile: ale ironie je,že budu mítv práci méně peněz než na mateřské... :frowning2:

Báro,
vím,že se nudíš,ale už to bude trvat jen týden!!!to zvládneš,buď ráda,že máš čas jen a jen na sebe-to se ti během příštích pár měsíců opravdu nepoštěstí.snaž se myslet pozitivně ať pak Ondrášek není uplakaný.
3. dub 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Lucko to mě už právě moc nejde. Jsem z toho fakt otrávená :wink:
3. dub 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petr už je dnes v práci že?
škoda,že je to k tobě busem tam daleko.bych oblíkla Eli a přijely bysme Ti spravit náladu
3. dub 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo už od úterý. Zítra má volno, jedeme k APolináři na předoperační vyšetření. V sobotu snad taky bude doma a v neděli jezdí celý den.

No k nám to máš dvěma autobusama od vás :unamused:
3. dub 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blbne mi dnes zase tlak, takže fakt radost. Asi si půjdu lehnout :frowning2:
3. dub 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý nápad-tak si jdi lehnout,třeba tu depku zaspíš...
já jdu oblíct obě holky a jdem vyvenčit psa-taky už toho mám plné zuby.
Kdybys tu nudu už nemohla vydržet,tak napiš a my ti zase přijdem poskákat sedačku :slight_smile: a dovezly bysme něco sladkého na nervy-a na váhu :grinning:
3. dub 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se hezky vyvenčete :grinning: Já jdu relaxovat. Dneska bych asi nebyla dobrý společník pro návštěvu, tak se raději zastelu :grinning:
3. dub 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :grinning:

Barčo, hlavu vzhůru, vždyť to máš za pár! Za chvilinku už budeš mít Ondráška u sebe, tak si na tovždycky vzpomeň, když je ouvej :wink:

Luci, jestli bydlíš na Horkách, tak jsme se už možná potkaly, je to můj denní rajón :grinning: Ale podle fotky Eli v pase vás nepoznávám :grinning: :grinning: :grinning: Ale moc jí to tam s medvědem sluší :slight_smile:
3. dub 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem vespolek,Barco,Danecek roste jako z vody je to sileny rostak,ale to uvidis sama.Jak rikaji holky,uzij si tyden samoty jak nejvic umis,pak budes rikat,kdyby tam jeste Ondrasek chvili zustal nez mi sundaji sadru,uvidis ze to tak bude,tak se dej dokupy a ocekavej mimiska,bude to vazne narocnejsi nez si myslis,tak at na tom nejsi hur nez ted,vidis,jeste ho budes mit u sebe driv jak v terminu,ten cas strasne leti a neda se vratit.Jsi sikulka a zvladnes to,kdyby neco tak ti vsechny pomuzeme,neboj.Potrebujes jeste neco dovezt?????????

Terko,co Jiricek??????

Az budu uplne fit,tak doufam,ze dame sraz a vyrazime,co vy na to holky?????Pristi tyden,to snad uz bude lepsi pocasi.....
3. dub 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo díky za podporu. Snad to vše bude ok. Ale to víš, jak tady sedim a nudim se tak myslim na kraviny a chytají mě depky. Ale snad to vše zvádneme.

Jinak nepotřebuju už myslím nic, vše mám, takže děkuji mooooc!!!!
3. dub 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko,já se taky koukala na tvoje album a taky tě nepoznávám...
asi se míjíme..chodíš na písek k Botiči?nebo na Kapitol?
3. dub 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
monči - jirka je už sedmikilák :confused: a má 69cm, taky roste. byli jsme na hexa, tak byl půl dne protivnej, jinak je zlatíčko :grinning:

luci - chodím různě :wink: k botiči, na kavčí hory, na vyšehrad,.....podle času a nálady. nechceš něky na prochajdu?

klepu jedním prstem protože kojím :wink:
3. dub 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,vykasli se na nejake depky,neni to k nicemu,jen si privadis spatnou naladu a to si myslim ze je zbytecne,to uz neja dokulhas,pockej,az budes capkat za malym kdyz bude rvat,to bude teprve narocne,tak si setri sily na pristi tyden,budes je potrebovat vsema deseti,misis na to koukat stale positivne,to vis,Petr s tebou nemuze byt stale doma,musi Ondraskovi vydelavat korunky a samozrejme taky mamce a ty zaklepej na drevo,ze se nestalo nic malemu a nemuseli ti udelat cisare uz predtim,ty by jsi lezela treba doma a malej v inkubatoru,to by bylo teprve peklo,takhle ho jeste ochranujes v brisku,sem tam si trsnete :grinning: :grinning: kdyz musis k lekari a potrebujes poposkocit a to je vse,podivej jak to rychle uteklo........
3. dub 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko,my vazime 6 kg a merime 64 cm,na ockovani jdeme 15.4.tak jsem zvedava jak na tom budeme,snad to v poho zvladneme.Ty deti tak strasne rychle rostou,to je silene,za chvili budou capkat :grinning: :wink:
3. dub 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo já vim, máš pravdu, ale to víš chmury mě přepadají :frowning2:

Ale s Luckou jsme dnes vymyslely krásný program na odpol a našim chlapům jsme to oznámily. Vyrazíme do Ikei něco nakoupit a dáme si tam nějakou mňamku. Tak se těšim, snad to těm našim chlapům vyjde pracovně. Ještě že to tam je bezbariérové, že mě můžou vyvézt mezi lidi :grinning: :grinning:
3. dub 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko jdu si umýt hlavu a trochu zkulturnit. Doma o sebe tolik nedbám, tak ať nemám s vozíčkářem ostudu :grinning:
3. dub 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidis,alespon nejaka zabava bude,ja bych sla taky,ale dnes jeste doberu antibiotika pekne doma a po vikendu uz zacinam take chodit ven,uz me to doma zzira a malej je taky protivnej,uz potrebuje ven,sice chodil s tatkou,ale ja kdyz jdu,tak je to tak na 4 hod.a tatka stezi hodku,no jo,kde ma jezdit ze.........
3. dub 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko,kolik mel vahu a miru tvuj Jirik kdyz se narodil?????????
3. dub 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,

Baru, šetři opravdu síly, já jsem taky netušila, jak to bude náročný. Ted znova, protože její prujmy - znamená to pro mě vstávat 5x v noci a do toho hodinu odsavat no proste hruza. Noc je rpo me den a spat neni kdy. No ale tak uz to brzy skončí. zítra jed na celodenni vypravu ke kamošce do kostelce u Křížků, tata me poveze, protože nam vybouchlo auto.
3. dub 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
zdravim vas z porodnice, ten muj mi tady nechal kompa s netem a sel zas zapijet mladyho :wink: az se me z toho pokousela neco jako poporodni depka ci co :pensive:
Mela jsem jit uz zitra domu, ale rudne mi nejak jizva, tak dr. rohodla, ze min 1 den si me tu jeste nechaj, daj antibiotika a vyndaj stehy jestli neco nepotece.. :(
V Ut jsem dostala nadstandard, ale je mi tu nejak smutno, nahore uz byla celkem parta vyvolavanejch :slight_smile: ale jinak jsou tu strasne fajn, a venujou se taky nadstandardne.
Hynecek je nastesti uplne super, sikula, prisal se jeste na sale a saje porad krasne, proto me chteli pustit uz 5.den

Jinak k porodu: viz Jaky byl porod str. 57 :slight_smile:

Jeste jsem nemela cas vas docist, tak se ozvu pozdejs.

Barci, tak snad 9.3. si psala? Drzim palce, driv bych to nerekla, ale mozna je ten cisar fakt lepsi.. :unamused: Anebo relativne "normalni" spontanni porod, ktery netrva dyl jak jeden den?? :grinning:

Tak Xenuska je porad jedina holcina, teda ta se fakt bude mit :slight_smile:
4. dub 2008 v 00:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek