• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Jo na http://hyneck.net/ je Hyneckovo prvni video a fotky postupne pribyvaj na http://picasaweb.google.com/HyNeck78/Hynecek13dny?authkey=NtbEf-ad3kE
4. dub 2008 v 01:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten je kráááááááááásneeeeeeeeeeeeeej! gratuluju! Musime se videt, já uz mam pidi obra, ale zase je s ní už sranda, Teda krom těch pokaděných nocí, dnes zatím 2x....
4. dub 2008 ve 03:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Báro gratuluju k Hynečkovi, je to fakt krásný miminko. To video je super vidět :wink: Porod jsi asi neměla nic moc jak jsem to četla. Nechápu, že tě nechali tak dlouho trpět. Kdyby asi udělali UTZ tak zjistí jak na tom malý je a udělají ti císaře rovnou. Ale já tomu nerozumim tak nevim. Hlavně že jste ale v pořádku!!!!!

Já mám císaře jasného, ve středu v 7.15 nástup na zákrok. Dnes jsem dostala různé informace a papíry a vše je ok. Předoperační vyšetření dopadlo v pohodě, takže nic zákroku nebrání. Byli jsme u APolináře už po 7h,takže to bylo super, neboť tam skoro nikdo nebyl a my tak byli už v 10h doma. Poznala jsem na monitoru i jednu pani, co jde taky na císaře den přede mnou, tak jsme si pak dali sraz na JIPCE :grinning:
4. dub 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baro,blahopreji k Hyneckovi,je nadhernej.............at Vam dela samou radost,tesime se az Vas uvidime osobne......

Barco,ty uz se taky dockas neboj,uz to mas za dverma.......budes tu mit maminku na vypomoc????????
4. dub 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,zitra jedu na Chodov do DM,chces tam vzit tu flasku od MAM tu modrou co jsi chtela?????Ja si tam jedu koupit jeste jednu malou a nahradni savicku na to,malej me nechce pit z flasky od Aventu jen tady z tehle,tak jedu pro ni,taky musim k Hajkovi,jeste nam chybi 4 samolepky a mame dortik,byla by skoda to nechat propadnout........
4. dub 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Báro, taky gratuluju! Hynek je fešák :grinning: tak ať vám dělá jen samou radost! Je super, že kojíš, spousta holek, co šly na CŘ ani nezačly kojit :frowning2:

Mončo, Jirka měl 4030kg a 55cm, proto se zdá, že je teď takovej obřík :grinning: On byl ale od samýho začátku :grinning:
4. dub 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko tak proto,ja si rikala jak je dlouhej,dr.me rikala ze deti do pul roka strasne rychle rostou,myslim do delky.....
4. dub 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mončo mamka dorazí jakmile půjdu z porodnice. Bez ní bych to nezvládla. Ona se už těší jak blázen a asi je na jednu stranu ráda, že jsem lazar, že tady bude moc být delší dobu :grinning:
4. dub 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,jaky pak lazar,za to prece nemuzes,to se muze stat kazdymu,je dobre ze budes mit pomoc......
4. dub 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, s naší malou hysterkou to zase včera byl u kámošky záhul....

jo do DM se chystám v týdnu, možná až po středě, nebot budu mít své auto - potřebuju i pleny (musim koupit pampersky, páč jsou tenký a malá se v nich lépe koulí, tak bude dostávat na odpoledne :grinning: ) a tak a tak s xenuš asi udelame výlet v autosedačce na kočárku. Mám už 15 kuponku, takže nakoupim za 10% slevy příkrmy a tak....

tak kdybyste některá něco chtěla... jinak na tu mam mam kuponek!
5. dub 2008 ve 02:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak holky už je sobota a mě se to krátíííí :wink:

Xeni já taky mám ten kuponek, ale je tam sleva asi jen 10 či 20 Kč viď. Tak to je jedno, to bych stejně moc neušetřila :grinning:

Mě dnes Petr zase vyveze na výlet. Pojedeme do Průhonic na oběd a na kafíčko. No bude to hodně pozdní oběd, protože je v práci a neví kdy dorazí, ale to je jedno. Už se těšim zase na změnu :grinning:
5. dub 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.tak Barco,uz mam pro tebe tu flasku,modrou,velkou,ja si koupila malou modrou a doma mam velkou zelenkavou,taky jsem si koupila nahradni savicku a prasek na prani pro maleho,uz ti privezu i ten overalek tygri,chces ho vyprat????

Xeni,mam uz taky 3 plne ty slevove kupony,myslim ty knizecky........dostala jsem taky od DM nejakou klubovou knizecku se slevama a tam jsem dnes usetrila 140 kc na nakupu,coz je fakt super.....
My uz mame doma jen 2 a pul baliku plen,tak musim taky koupit,ale v tescu,ja jsem s nima spokojena a malej taky..

Jo Barco,uz nam chybi jen 3 samolepky a mame dortik :wink: :wink:
5. dub 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mončo, tak to je super, že jsi sehnala modrou, to jsem fakt ráda!! Kolik stála? A ten overalek už malému není, nebo ho nenosí? Prát ho nemusíš, já si to vyperu.

My jsme byli v Hypernově a byl to fajn výlet. Chtěli jsme si dát u Hájka pohár, abych měla taky nějaký bodík, ale jelikož jsme tam obědvali, tak jsme byli plný a zvládli jen točenou zmrzku :unamused:
5. dub 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky, NMoni, chtěla jsem se zeptat, jestli jsou vám ty věcičky ještě co jsem ti pujčovala, kamaradka uz mě bombarduje, tak jí chci něcopopůjčit. Ale jestli vám to ještě je, tak v pohodě, ona počká, ještě má mimino v bříšku.
5. dub 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,ty 3 bodiky uz njak zvladneme,je to do konce kvetna.Flaska stala 149 kc,sice ji zdrazili ale je fakt vyborna,je to jak mamino prso ta savicka,malej z jine pit nechce,taky meli jen 1 modrou a jinak ruzovou..........Ten overalek nam jeste je,ale akorad a takova vec se neda nosit jen tak,to je to oblect,vyfotit a to je vse.........

Xeni,ty vecicky uz nenosime,mam je tu pro tebe schovane a vyprane,jen ti je vratit,tak po vikendu se sejdeme a ja ti je vratim jo???????
5. dub 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
v poho Moni, já jen, že k nám přijde, tak aspon ji to dam vse najednou, vybiram taky jen klučičí páč čeká kluka, se picnu, kde jsou holky?
5. dub 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napis si ktery den se ti to hodi,teda krome pondeli,to uz neco mam.......to je fakt sileny,kde jsou nejake zenske,tady bude prechlapovano............
5. dub 2008 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
me je to Moni kedno, páč nic nemám, tak třeba v úterý. Chodím ven poprvé tak okolo 11, po 2. tak okolo 14h, plus minus spis plus hodina... :grinning:
6. dub 2008 v 01:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,tak jo v utery,ja bych to videla az po obede,ale cas je tezkej rict,malej ted nejak nechce spavat a to ani moc v kocarku tak nevim,to je fuk,ja ti to kdyz tak nejak prinesu k baraku,me se spis hodi kolem 12:30..........tak uvidime jak ho premluvim :wink:
6. dub 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak te kdyz tak nekde odchytnu, já to taky neumim naplanovat, to je v čudu...zejtra má pršet, tak to teda nevim, jak to přežijem...
6. dub 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To pocasi je na prd,malej byl dnes zavreny doma a za cely den spal jen pul hodky,takze vecer byl na facku,hruza....
6. dub 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty brdo, to já uz nemuzu, já nejit ven tak snad ani nespi, uz spala jen 1x denne, na horách se zase naučila spat 3x denne... jsem zvedava jak ji to dlouho vydrží...
7. dub 2008 v 01:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak místo abych si užívala poslední dny spánku, tak sotva spim. To je děs. Upřímně teda doufám, že po tom porodu mě aspoň přestanou bolet ty kosti, protože mám opravdu pocit, že mi rupne pipka :angry: :grinning:

Mončo už se na vás těšim.Snad se ti sem v tom počasí bude chtít, je tam fakt hnusně :angry:

A co Jana ta už na nás asi vůbec nemá čas a věnuje se jen malému. A Kristýnku jsem taky dlouho neviděla!
7. dub 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak pocasi se asi po....v tomhle se jezdit neda,tak malemu doma otevru okno a bude.....nikam nejedu,nechci byt opet nemocna.....

Jani se ma dobre,mela nejake problemy s kojenim,ale uz je vse ok.malej nechtel papat,vzdy ji u kojeni usnul,ale uz to je pry v pohode.

Kristynku jsem take dlouho nevidela,juknu na pocasi a nektery den bychom se mohli zase vsichni sejit.........

Xeni,kdy jedes do toho DM,ja tam chci koupit do zasoby tu Bebu,az nebudu kojit,tak se stejne mliko davat musi,a Beba je dobra a malemu uz zachutnala a muze se po ni i vykakat,coz je super....
7. dub 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tady dnes poprvé, bydlin na Praze 4 na Pankráci.Mám 2letého kluka Patrika a za čas se budem pokoušet o druhé.
:slight_smile:
7. dub 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mobo tak tě vítám mezi nás. Z nás máš nejstaršího chlapečka :wink: Jinak jsou tu jen samí chlapi a jedna holka. Jo a ještě přibyla Lucka a ta má 2 roky starou Elišku :wink:

A těhulka jsem tady už jen já...ale ve středu už taky nebudu :grinning:
7. dub 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,MOBO,tez te vitam mezi nama na ctyrce,ja bydlim na Hajich,kousek od metra.....

Barco,tak malej jeste usnul a doma jsem se jeste stihla najist-makrelu,mnam,proste jsi me navnadila,tak jsem koupila rovnou 3 ks :grinning: a housticky od vas taky dobre :grinning:
Uz se tesim na tveho Ondraska,budeme trandit s kocarkama.....jo,venku byla silena zima,jak jsem jela domu,malem jsem umrzla..........
7. dub 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady to zase vazne.............
7. dub 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no včera to byl děs, já byla v centru chodov a nakupovala... jinak btw ja kupuju nutrilon a je teda o cca 10-15 kč levnější v lékárně než v jakékoliv drogérce či supermarketu. Ted doma bojujeme s kaší, lžičkou to nechce, z flašky by to i vypila, tak jíme lžičkou, pak to naředim a dožahne to. Jen včera mi to dudlik nebral, bylo o nejak spatne rozmíchané, tak tam byly cucky.

ve středu jdem do poradny a od čtvrtka začnu mrkvičkou, už toho odsavani mam po krk. tak jsem zvedava. Bude to o 3 tydny driv, ale já myslim, že když má 7,5 kg že klido muze. Budu kupovat a varit začnu až pozdeji, až se to naučí jíst asi, no.

vítám nově příchozí a mamky miminek - vzdyt vám ty mimča spí, koukejte se ukázat :grinning:
8. dub 2008 ve 02:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem tu naposledy a pak asi nejdřív tak min za týden. Zítra se budu snažit poslat sms aspoň Monče a ta vám dá vědět. Mám nástup v 7.15, takže počítám, že do 10h bude Ondra venku. Nevim jaká je předtím příprava, takže odhaduju. No nervíky už pracují, tak na nás prosím zítra myslete a držte palce.

Mončo návštěva byla fakt super. Jen koukám, že je dnes hezčí počasí, tak mě to mrzí, ale kdo to mohl vědět viď. Tak hlavně, že jsi nezmrzla :grinning: Už se taky těšim až vyjedeme s kočárama. I když já budu zrovna ten poslední, kdo s mým kočárkem vyjede na procházku. Achjo.

Dneska ten den snad nějak přežiju. Petr snad dorazí brzo z práce a něco podnikneme. Jinak mi tady na gauči asi hrábne. Jak na to pak nemám myslet :grinning:
8. dub 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek