• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahojky,Xeni,ja davala pri nemoci tu Bebu,byla me doporucena a je fakt vyborna,jen prave ta spotreba po otevreni je silena,ja to potrebovala jen po dobu nemoci,tak jsem to musela ted spotrebovat,prece to nevyhodim a musim rict,ze v DM drogerii ji maji nejlevnejsi a jeste kdyz ma clovek na ni slevu tak je to parada,vychazi me na 250 kc a ted tam jsou jeste 2 ponozticky zdarma u kazde Beby.

Barco,jo,vcera to bylo super,jen to blbe pocasi nestalo za nic,ale co se da delat,zvladla jsem to a malej taky,to je hlavni.Dnesek nam nejak prezij bez nervu a stresu a zitra uz mas u sebe Krasne mimi jmenem Ondrasek.Tak ja se taky budu tesit na prochazky,alespon nekdo bude chodit.
8. dub 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo já ti zůstanu plně věrná s procházkama :grinning:
8. dub 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barčo neboj, ty to určitě v pohodě zvládneš a pak už si budete s mimčem jen užívat, je to pak paráda když se spolu sehrajete.Tak že držim mooooc palečky atˇto máš vše rychle za sebou.Já měla porod pohodovej, hned jsem mohla v pohodě chodit, tak snad bude takovej i druhej :slight_smile:

Mončo tak nejenom že máme stejné jméno, ale taky jsem bydlela na Hájích, je to dva roky co jsem se přestěhovala, to ti závidim máš tam plno možností na prochajdy, tady je to horor na Pankráci. :confounded:
8. dub 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barca je velika sikulka a zvladne to v pohode,my vsichni ji drzime palecky a Danecek posila na cestu velikou pusinku....

Tak Monco,to je super,uz tu mame 2 Barci,tak ted 2 Monci....Na Hajich se me moc libi a uz se tesim az bude krasne pocasi a budeme moct jezdit do lesika a na posezenicko na zahradky.Pokud chces,tak samozrejme muzes kdykoliv vyrazit s nama na prochazku,budeme jen a jen radi,a muzeme dat sraz kdekoliv,ja nemam problemy se prizpusobit :wink:
8. dub 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn, tak hned jak bude krásně tak se můžem domluvit, já na Jižňák jezdí občas podle času a počasí k rodičům, tak že to neni problém se domluvit.Můžu vědět kolik ti je let? třeba se známe? :slight_smile:
8. dub 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dííky moc. Už se to blíží..den se krátí. My jsme zajeli naposledy sami na pohár, takže mám Mončo další kuponek. Pak jsme vzali ještě vozík a jeli na procházku a dali si točenou malinovku. Teď už jsme doma :wink:

Tak druhá Mončo vítej, nastává tady chaos ve jménech :grinning:

Holky dnes nevim zda tu už budu, tak se loučim a brzo ahojky!!! Jo do alba jsem dala poslední den bříška a sádry :grinning:
8. dub 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, pekna fotka v Mamince
8. dub 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A držím pěsti, at maš štěstí !!!!!!!!! Zlom vlas :grinning:
8. dub 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monco.me je 30 let,ale ja pochazim z Moravy,v Cechach bydlim uz asi 11 let,na Jiznaku bydlim 3 rokem,ale bohuzel v pronajmu :frowning2: ale na druhou stranu,mame super majitelku a je to dlouhodobe.........tak super,jsme domluvene,uz se tesim.........

Barco,super za samolepku,tento tyden pojedu do centra Chodov,tak bude dalsi samolepka a az budou vsechny,tak te navstivim i z dortikem.......

Xeni,tak co kolecko?????????? To je fakt ale sila a smula v jednom.......
8. dub 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jsem sestřenice od Barbarek. Tak má už vše za sebou a má kluka. Její manža mi volal že je vše ok. Tak jen oznamuji. Mějte se krásně já jsem před prvním IVF tak nám to snad také vyjde. :slight_smile:
9. dub 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky hoj vespolek:slight_smile: Tak Vás po delší době zase zdravím - ne že bych na Vás zapomněla, jak tady někde padlo:wink:, ale prostě jen nestíhám... kromě problémů s kojením a prdíky bojujeme totiž hlavně se spaním - Viki prostě nechce spát... ani ve dne, ani v noci... nakonec sice zabere, ale jen na chvíli a je to takové povrchové... neklidné... prostě děs běs:frowning2: Od toho se odvíjí i ty problémy s kojením - to je totiž jediný okamžik, kdy je schopný usnout... jenže to by měl pít a ne spát... takže ho musím hlídat a pořád budit... jenže někdy je problém, že u toho usnu sama, protože všechno co naspím, je za celý den i noc pár úseků po půl hoďkách... prostě začarovaný kruh...:stuck_out_tongue_closed_eyes: By mě fakt zajímalo, který novorozenec spí těch 14-20 hodin, jak píšou v chytrých knížkách...:angry: Já teda problémy se spaním čekala - sama jsem je jako malá měla, jenže u mě byl problém v tom, že jsem měla převrácený den a noc - ve dne jsem sladce spala (slova mojí máti:grinning:) a v noci lumpačila a vřískala... ale u Vikiho není ani to:frowning2: Tím pádem nepřichází v úvahu ani procházky - je to vždycky nesmírný boj a rozhodně to není víc než na hoďku, max. hoďku a půl... dýl v kočáru nevydrží + jak málo pije, tak o to častěji, takže většinou už má hlad... takže chodím i 3x denně... a jen čekám, kde to se mnou sekne, jsem jak chodící mrtvola...:confounded:

Závidím Vám holky... ani nevíte, jak ráda bych s Váma někam šla na procházku... a aspoň na chvíli pokecala... ale zatím mi to není souzeno... jen doufám, že to časem pomine... a že se z toho dřív nepominu já:confused::grinning:
9. dub 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mončo tak to jsem nevěděla, tak to se určitě neznáme.V podnájmu tak to platíte určitě ranec za byt? Jak to zvládáte s tak malou mateřskou.Ráno jsme byli venku zatim je tam moooc krásně tak snad to vydrží i do odpoledne a až se Patrik vyhajá tak vyrazíme směr pískoviště. :slight_smile:
9. dub 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barče moooc gratuluji k synovi, aspoň že už to má taky za sebou. :slight_smile:

Ahoj Wafik musíš vydržet uvidíš že se to časem srovná a pak si bude spolu užívat krásné a pohodové chvilky. Zeptej se pediatra, třeba ti něco poradí, chce to nervy obalit a přežít. Když si vzpomenu na naše začátky tak mě doktorka tvrdila že nemůžu mít hladové mléko, prý se to jen říká, ale já byla s Patrikem důkazem toho že je to pravda.Pořád měl hlad tak jsem ho i přes nedoporučení doktorky nakrmila nutrilonem a bylo to. Začal být klidnějsí a já spokojená, je pravda že jsem kojila jen 3 měsíce i s dokrmením, ale nemrzelo mě to, když jsem viděla jak je Patrik spokojenej.Tak tobě držim palečky a neboj ono ho to snad brzo přejde
9. dub 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, zkus opravdu jednu davku nutrilonu na zkoušku, jestli po ní bude spát, osobně si myslím, že hladový mlíko není ,ale že je ho opravdu jen málo - nebo se napije toho vodnateho prednihoa na to vyzivne zadni nezbyde síla, coz by odpovidalo tomu, ze kdyz brzy u kojeni usne, tak pak se nenapije vic. Neni to moc dobry, kdyz nespi, fakt je asi lepsi vyspinkana maminka a chlapeček, než aby jste byly oba nervní. Zkus to UM, aspon 1 davku fakt.
9. dub 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, kolečko je na h.... nové stojí 400 kč - origoš Quinny, tak MM koupil všechny 4, ale budou az v patek - no a tohle počasí a já sedim jako trubka zavřená, achichi chich
9. dub 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj .... už to máme zasebou přesně v 10.28 jsem spatřil pravé svělto světa.
Vážím 3390g a měřím 49cm Všechny vás moc zdravím a maminku jsem co nejdříve pustím!!!Ondrášek TÁTA MAMINKA.
9. dub 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tím to nebude... on prostě jen špatně spí... a pak nemá sílu a musíme pít na víckrát... mezitím budit... hlad určo nemá, vždyť mi přibírá čtvrt kila týdně:grinning:... chodíme k doktorce na převažování:slight_smile:
9. dub 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a stoličku má taky pěknou... žádnou hladovou...:grinning:
je to jen lumpííííííííííííííííííííííííík...:wink:
9. dub 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem vespolek,tak Barco,velika gratulace i pres konika.....................

Monco :wink: je to narocne,ale prave dokud mam materskou tak nakupuji vse potrebne,nebot tu nemam malou a budu ji brat az do cervence,pak budu doma za 7600 kc,to bude horsi,ale bude se muset postarat tatka,u nas je to mnohem komplikovanejsi,to jsem jeste po IVF,tak nas malej krasavec nas stal 50 tisic,teda je na druhy pokus,na poprve jsem cekala holcicku ale potratila jsem a ted na podruhe to vyslo,hura,uvidime jak to bude casem.........

SAZE,drzim moc palecky at vam to vyjde,vim jake to je.........

Jani,malej je nadhernej a sikulka,spinkal krasne v kocarku.Myslim,ze Nutrilon nema cenu davat ani jednu davku,mlika mas dost a chce to jen trpelivost,to se casem poda,ja s tim take bojovala a zlepsilo se to i bez UM,myslim ze vic maminek s tim bojovalo...........

Xeni,je to mazec,a v patek ma byt krasnych 18 stupnu,tak razim do lesika,prida se nekdo k nam????????
9. dub 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saze,kam jdes na 1.IVF????????????
9. dub 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, tak OK, tak pokud je to tak, tak bojujte, nebo mu nech delší inetrval, 250g tydne je až dost, takže bych klidos zkusila i 2,5h-3h interval, treba bude mit vetsi hlad :wink:
9. dub 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,taky jsem ji rikala,ze to chce delsi interval,to je pak otrocina kojit kazdou hodku a ani se to nema,to dite potrebuje si odpocinout od kojeni a dite by melo pribivat 200-250 g tydne,nektere teda pribiva i min a nektere vic,ale tohle je norma..........
9. dub 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my pribejvali 115-130g tejdne a Dr. rikala, ze je to uplne OK, ale fakt je ,že to bylo proto, že byla malinká. Zato ted je obrik. No jo, dnes v poradne mela 7470g ....

zejtra Moni, v 19:25 jedem do centra chodov, jo :wink:
9. dub 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a představ si, že dnes táta místo plínek vyhodil do kontejneru u tašku s vecma, cos mi vrátila, já mu rekla, ze v kocare jsem zapomela pliny :grinning: :grinning: :grinning: byla to moje chyba... no ja pak si to uvedomila, oblikla holku do mikiny a s ní na ruce jsem vybirala kontejner :grinning: :grinning:
9. dub 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj holky, byla jsem teď nějakou dobu mimo. U nás začala velká rekonstrukce bytu a celý minulý týden jsme trávili tak, že jsem Františka ráno v 9 oblíkla a dala do kočárku ven, kde byl tak do pěti a já se věnovala řemeslníkům, vařila jim a uklízela. Zbyla nám jenom jedna obyvatelná místnost a to ložnice. Dokud se nezačalo všude prášit, tak to šlo. Manžel mi pak podával Františka na kojení oknem, aby jsme neprocházeli tím prachem, ale přesto dostal zánět spojivek, tak jsme v pondělí odjeli k našim a budeme tu až do neděle. Ve všední den už bychom ten prach asi nezvládli. Uklidňujeme se tím, že to budeme mít hezký a děláme to pro Františka, ale stejně bych nejradši byla doma.
Tak snad bychom příští týden Mončo mohli vyrazit alespoň jednou na procházku, ale práce u nás budou stále pokračovat, tak uvidíme jak to budeme zvládat..., ale ráda bych pokecala!!!
Gratuluji Barče k Ondráškovi!!!!! Konečně to má za sebou :slight_smile:
A také vítám nové tváře! :wink:
Snad se sem teď dostanu častěji....
9. dub 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,tak ted jsem se fakt pobavila..........ty jo,to je mazec,a nasla jsi tu tasku???????chudacek Xenuska,takhle mala a uz mame pomaha vybirat kontejner :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak,zitra to vypada ze nepojedu,pritel jede pracovne do Zlina a vrati se az v patek,ale na 100% se to dozvim zitra,tak ti pisnu jo...........

Kristynko,no vitej mezi nama,uz jsem myslela,ze jsi na nas zapomnela...tak snad ti to vyjde,budeme se s Daneckem moc tesit,uz nam to pokecanicko chybi :wink: tak se koukej ozvat jo...........
9. dub 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, neva tak te tam vezmu potom nekdy, my teda určo pojedem, tak kdyztak pak napiš.

Jinak jojo našla, byla hned navrchu :grinning: naštěstí - já jsem ale debil - jak se mi rozbilo to kolečko, tak jsem to nak zaopmela vyndat... a ty pliny byly ve stejný igelitce, na chodbe je tma, hned zitra sprdnu MM aby tam dal lepší žárovku.
10. dub 2008 ve 03:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Moni, já ti tam jestli chces tu postylku koupim. Jo a kdybychom jeli do IKEA tak toto? http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/70025318
10. dub 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni jsi strasne hodna,diky,tak vecer pojedu s vama,pritel nakonec nikam nejel,tak v 19:25 u vaseho baraku jo????
A o te podlozce ti povim az dnes vecer.
10. dub 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo v poho, tak já odsavam, ta kamaradka nejede, tak jsme samy, takže v pohodě, až prijdes, prijdes, žádný stresy ...
10. dub 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek