• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
No jasně, Ondra je na světe!!!!!!!!!! Gratuluju, Barčo!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Člověk na týden odjede a tady se dějou věci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jdu se trochu zorientovat, zahlédla jsem nějaké nové tváře :grinning: Zdravím všechny :grinning:
15. dub 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau,

Moni, není tam napsáno, kolik je tam tech plenek, takže nevim, ale vypada to na malej balík teda, je atm nejaky číslo 22 ??? Možná že jsou to takový ty specialní plenkový kalhotky. Já tam nepojedu, ale máma mi bude nejaký kupovat dneska odpoledne, tak kdyztak napis, ona ti je kdyztak taky koupi.

Nara, znám to je to šílený, my jsme rekonstruovali jen byt ale stihli jsme hrubé práce jeste v mým těhu, no bylo to blbý, dost jsem se namakala, taky myslim, ze kvuli tomu šla Xenča dřív. No ale dobrý, mákla si i moje máma a tchýně při úklidu. Já ted možná budu mít paní na uklid, takže to bude total pohoda, myslim, že bude stačit 1x tydně 2 hodiny, umyje záchod, koupelnu a utře prach a vytře celý byt. Zbytek si budu udržovat sama, nebudu muset platit, prootže jí za to budu učit na počítači, takže výměna služeb. Mě prostě to uklízení neba. A hlavně, já pujdu ven a až se vrátim, bude uklizeno. Doufam, že to vyjde.

Holky musíme se sejít do 30.4., páč pak jedu do Krkonoš, potom k nám na chalupu, potom ke kamaradce na chalupu, potom k druhý kamaradce a pak už do toho řecka, pak zase k nám na chalupu, pak k jiný kámošce a už bude srpen! :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni, teda žasnu nad tvým rozplánovaným létem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

do 30. to stíháme :grinning: tak snad tě konečně s Xenuškou poznáme osobně :grinning:
15. dub 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooooooooooooj tak jsem tady, konečně doma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Snažila jsem se vás dočíst vy drbny :grinning: Už ani nevim kdo co psal, nějak jsem se v tom ztratila.

Koukám, že vám sem psala moje sestřenka, to je zlatíčko. A pak taky pyšný tatínek, to je fajn. Tak to shrnu. Ondrášek se narodil 9.4. v 10.28, vážil 3.39 kg a měřil 49cm. Císař byl ok. Sice to byli nervy, byla jsem ze všeho vyplašená, ale proběhlo to naprosto v pohodě. Cítila jsem jak se mi hrabou v břiše, ale necítila bolest. Pak jsem do druhého dne ležela na JIPU a pak na normálním pokoji. Potom jsem si vzala nadstandart kvůli WC na pokoji. Jinak Ondrášek je naprosté zlatíčko. Když vás tady čtu jak prckové brečí tak musim ten náš poklad pochválit. On pořád jen spí a spí.Budí se víceméně jen na jídlo, nebo chvilku kouká a zase spí. Jediné co nás trochu zlobí tak to jsou prdíky, takže třeba chvilku brečí, ale je to vždy jen chvíli. Takže jsem zatím naprosto ok. Dneska usnul ve 21.30 a vzbudil se ve 3h až. Tak paráda. :wink: :wink:
Už tady mám mamku od včera, tak to je ok. Ta moje noha mě už ale štve, tak snad to bude brzo dole!
15. dub 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Xeni mám k tobě velkou prosbu. Monča říkala, že máš kojeneckou váhu? Já totiž schánim kde by nám jí půjčili na jedno vážení až sem přijde paní doktorka ve čtvrtek. Nechci si jí kvůli tomu kupovat. Mě totiž doktorka přijde sem, abych nemusela s tou nohou nikam pajdat. Tak jsem se chtěla zeptat, zda by jsi mi jí nepůjčila na jeden den??
15. dub 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruuuuu, vítej doma, jak je?

Vidíš, Ondrášek to bude v pohodě zvládat! Šikulka, když takhle krásně spinká, tak snad mu to vydrží :grinning: My někdy přijdeme na návštěvu a Jirka ho naučí, jak se spí 13 hodin v kuse :grinning: :grinning: :grinning:

Tak si hezky odpočiň, dokud to jde, aby ses rychle zahojila. Jak s bříškem, nebolí tě jizva?
15. dub 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terezko a Jiříku :wink:

No snad to Ondráškovi vydrží. Asi se mu doma líbí, takhle moc v nemocnici nespal. Jinak je to docela ok. Sice mě dnes docela bolí ta jizva, ale to je asi tím hopsáním na berlích. Zítra jdu na kontrolu na chirurgii tak uvidíme co mi řeknou. CHtěla bych to už mít dole :wink:
15. dub 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak ztracene maminy se nam konecne vratily,vitejte po dlouhe dobe mezi nama :grinning: :grinning: :grinning:

Barco,my a drbny,hmm,nejvetsi drbna jsi tady ty,no nemam pravdu !!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

To vis,nekdo to tady musel drzet nad vodou :wink: :wink:
15. dub 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz jsem zpet,malej trosku hulakal,ale uz spi,zlata houpacka,udrnda maleho za me :grinning:

Kristynko,jo bylo to otresne a ty zvedave lidi,ale policajti to meli dobre ohranicene aby tam nebylo videt,ale jak ji predelavali do toho vaku cerneho,tak jsem videla ruce,brr,bylo me hrozne,chudak holka.

Barco,uz se na vas tesime a hlavne na to tve hodne miminko,asi ho bude muset Danecek neco naucit,treba krasne pistet,nebo tak neco :grinning: :grinning:

No nic,dnes je pocasi na nic,takove ospale,tak se jdu tez natahnout,nemuze ani ven a ani bych nesla,malej je po ockovani a je milej jak........
15. dub 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: baru, až bude jizva zahojená, hodně si ji maž, např. sádlem. Ona pak pěkně zrůžoví.

Jirka je rozmazlenec rozmazlenej od babičky :grinning: dneska jsme první den doma a nevydrží být chvíli sám, tak furt huláká. No, bude si muset zvyknout :grinning:
15. dub 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru, vážíme ted jednou tydne jen tak proste pro to, že jí tu máme, ale pozor není digitální, je to taková ta klasická, takže upozornuju, že tezká jako .... takže elda autem, tu ani do kočárku nedám.

Moni, akce je až od zítra :grinning: takže tam naši pojedou zítra znova :grinning:

Neboj Baru, však on se rozječí!
15. dub 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni mě je jedno jaká je, rádi si pro ní přijedeme. Jde mi o to, aby jí tady doktorka měla. Zkoušíme jednu půjčovnu, ale nezvedají to. Potřebovala bych jí na čtvrtek. Myslíš že by to šlo, když se nedovoláme do té půjčovny?
15. dub 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo když tak to pujčujou za 70 kč na den v Krči, na laktační lize, ale není problém si pro ní přijet. Kde bydlím ti napíšu do IP - já na tebe nemám kontakt, jinak Dr. jí určitě má, já jsem chodila k Dr. každý týden na převážení a ani to nestálo těch 30 kč regulační poplatek, páč jsem chodila jen k sestře.
15. dub 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsi moc hodná Xeni. Doktorka má váhu v ordinaci, ale asi ne přenosnou sebou. A ona mi přijde právě k nám, abych nemusela já s tou nohou. Zítra se teda ozvu.

Holky žádné učení brečení nechceme, my budeme hodné miminko pořád :grinning: :grinning:
15. dub 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru, není zač, jak jsem psala, nech si ji teba 2 roky, než ji zas budu potřebovat :wink: fakt to není žádnej zázrak, ale je velmi přesná, troufla bych si říct, že přesnější než digi a jestli Ondrášek porad spinká, tak to jepohoda, ta naše se na tom mele, takže už to jen tak odhadujeme.
15. dub 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,hmm,vlastne jo,ta akce je az od 16.to me hned netrklo.

Barco,fakt jsem se zasmala,ze budete mit hodne mimi porad,to ani nebudes vedet ze ho mas,kdyz ti bude jen spinkat,pockej pristi tyden,Danecek ho neco nauci :grinning: :grinning:

Ja mam tez dnes hodne mimi,na to ze je po ockovani,tak usnul jak jsem sla od dr.a vzbudil se az po 12 hod.nakojila jsem ho a po 14 hod.usnul opet,vzbudil se okolo 16 hod.nakojila jsem ho a usnul do 18:30,pak jsem ho vykoupala,najedl se a po 21 hod.opet usnula spinka,sice si tam chvili jecel,nebrecel,jen tak pokrikoval az z toho vytuhnul :grinning: :grinning: je to nas milacek,je tak sladkej,nejradsi bych ho upusinkovala.....
15. dub 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše dr. rikala, ze bude po očkování spát, ale nedělala to ... tak třeba daneček jo, to je bezva. :wink:
15. dub 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Danecek je ukazka toho,ze mela dr.pravdu :grinning: je to zlate mimi a za nic na svete bych nemenila.
15. dub 2008 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj všichni!!!
Ještě jednou gratuluju Barče!!! Ondrášek bude hodnej ještě chvíli, ale počkej, až ti sundají sádru, on si to vybere :grinning: :grinning: :grinning:
Bramburko paní na úklid by se mi taky šikla, jenže já bych to po ní šla stejně uklízet znova
:grinning: , jsem děsnej perfekcionista, ale třeba mě to jednou přejde :grinning:
16. dub 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to já nejsem, ale tahle paní je profi uklízečka, tak snad by to mohlo bejt OK, když mi to nebude vyhovovat, tak to já se ozvu. Stejně se ještě neozvala....
16. dub 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak paní nemá čas :frowning2: škoda, do cizí nepujdu, holt budu muset makat sama...
16. dub 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Barus gratuluju k Ondraskovi.
Ja sem teda Hynecka prechvalila, v Po se naucil rvat a bavi ho to tak ze skoro nedela nic jineho kdyz je vzhuru :frowning2: Ach jo, a ja sem z toho pekne na nervy. VCera mi prijela mamka tak je to fajn, byla sem jen jeden den s malym sama vcera a to sem fakt nemohla jak se nedal utisit. Nevim jestli to sou prdiky nebo plaka jen z rozmaru..
16. dub 2008 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj barbarek, se taky jeste pripojuji ke gratulantu, je fajn, ze jste to tak paradne zvladli i presto vsechno :slight_smile:.
Ti docela zavidim, ze uz to mate za sebou.
Ja mam termin pristi ctvrtek. Docela mi i tvrde bricho, ale neni to zatim pravidelny. Vcera jsem byla na utz a tam mi rekli, ze mam min plodove vody, tak nevim jestli se mam bat :-/, a pry to nemuzu nejak sama ovlivnit ... hmmm moc chytra z toho nejsem. V patek jdu do podoli na dalsi kontrolu, tak se urcite jeste zeptam.

nara, tak az pujdes nekdy na prochajdu, tak mi dej vedet, rada se pripojim a vyrazim s Vama.

Jen se mi dnes nejak nechce, sice neprsi, ale je nejak chmurno, zkusim jeste doma neco podelat a uvidim, treba dam nejake to provetranicko.

Holky, jak pisete o tom placi miminek, tak ted ctu jednu knizku a tam pisou, ze narozenym miminkam chybi 4.trimestr a potrebuji jeste dozrat a proto tak placou. Ze hlavne potrebuji prvni 3 mesice pochovat a potesit. A pry nejaka vychova ma zacit az od 3 mesicu. Co si o tom myslite z Vasi praxe ?

S tim satkem, jeste ho doma nemam, rikam si, ze uvidim, co si dovezeme z porodnice domu a pak pripadne budu resit
16. dub 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se divala na par fotecek v albech, mate krasny mimisky, taky bych rada udelala aktualizaci, ale nevim jak obrazek po pretazeni z fotaku zmensit, jestli na to musi byt nejaky spesl program, na pocitaci mame vista, moc jsem si s tim zatim neporadila.

bramburko, vy chodite na plavani ?
16. dub 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem dnes zralá na panáka. Byla jsem na chirurgii a sádru mám ještě 4 týdny.A to jí už tahám 6 týden. Prý je to málo, protože kotník je blbá zlomenina a nemá cenu to uspěchat. Tak mě asi klepne. Ale co nadělám že.

Xeni tak váhu nepotřebuju, díky moc. Petr jí dneska půjčil v Krčské nemocnici, půjčují tam skoro vše. Takže díííky.

Tticaca vítám tě tady zpět. Už jsem si říkala, že jsi tady byla na začátku diskuze a pak už ne. Držim palce ať to máš brzo za sebou!
16. dub 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem,
tak noc po ockovani byla super,malej chrupkal az do 7 hod.do rana,napapkal se a usnul znovu.

Barco,je to silene,ale mas tam maminku,tak na to nejsi sama,hlavne at se ti to poradne zahoji.Ondrasek jeste neplace,stale tak krasne jen spinka a papa??????

Baro,hmm,zkousela si nejake ty kapicky na prdiky nebo ten polstarek s tema pecickama,nebo potom vyzaduje pozornost,ten nas lumpik bude asi pekne rozmazlenej,tez nemuze byt chvili sam,neustale u nej musi nekdo byt,hlavne ze ma nakoupeno plno hracek a vselijakych blbosti.

Kristynko,koukam ze jsi jak ja,take kdyby me nekdo uklidil,tak to po nem stejne prerovnam,mam rada veci radne na svem miste a muze to byt klidne i profi uklizecka,ale tak jako ja to proste neudela a neda veci na sve misto jako ja.

Titi,nechces vyrazit se mnou a s kamoskou v patek na oslavu te Milky do Letnan????????
16. dub 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo chodime plavat a dnesk jsme sli poprve do velkýho bazenu a bylo to uplne super, lepsi vec jsem s ní snad nezazila, jsem plná dojmu, jak se jí to libilo.... zpívali jsme a hrali si ve vode, no boží!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. dub 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtela bych take chodit s malym plavat,tak asi si to nekde take zaridim.......dnes jsem koupala maleho ve velke vane,no byl kouzelnej,strasne se mu tam libilo,kopal do vody tak,ze to strikalo uplne vsude,hlavne na me :grinning:
16. dub 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Moni, je to tady na ty poliklinice u pošty, baby club Terezka. :wink: Je tam bazen se slanou vodou.
16. dub 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek