• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Xeni,ja o tom vim,ale my zatim muzeme jen do te vany,do bazenu az od 6 mesicu,ale to vis.....chodi tam moje kamaradka s 3 letou dcerou.........Ta slana voda je pry dobra,nemyslim chutove :grinning: :grinning: ale lepsi nez chlorovana
16. dub 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
určo, hlavně na ekzémy. Nas vzali uz v 5,5 mesicich, páč máme základ z těch vaniček.

jinak chces neco z tý ikea? Jo a plíny jsou uz koupený :wink:
16. dub 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,hodna,ja budu zitra rozdelavat dalsi balik,tak jich budu mit pet a doufam,ze nez je spotrebujeme,bude ta akce 2+ 1 zdarma.........I Ikee nic nechci,ta podlozka se me zda mala,to uz je nam na nic,tak nic dekuji.......Tak odsavacka nastesti funguje jupi,chtela jen vycistit.......
17. dub 2008 v 01:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je bezva, že funguje. OK. My tam asi stejnak nepojedem, páč jsem si pro změnu zablokovala krční páteř, atk se asi picnu. ale kdybyste některá něco chtěla, tak si vyberte na www.ikea.cz a já vám to koupim, sama si takhle občas něco nechám koupit, páč tam jet teda to je vopruz.
17. dub 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbarek, to je mi lito, ze se sadre nechce dolu :unamused: , ale zase stoji zato, aby kotnik poradne srostl a zahojil se, taky jsem mela sadru na kotniku a nebavilo me to, ale doktor rikal, ze se to neda uspechat. Neboj tech par tydnu utece jako voda a pak budes behat jako srnka s kocarkem :slight_smile:, uz se tesim, ze nekdy vyrazime.

bramburka, kam na to plavani presne chodite, neni nejaky odkaz na netu ?, ja jsem koukala zatim na vydryska u chodovske tvrze, amalku v mecholupech a jeste vim o aquababy klubu na Slavii. Jeste nejsem rozhodnuta, kam chodit a hlavne nevim co se nam narodi za rozumbradu. Od bratrance, co ma 3 deti chodi plavat vsichni, jen mi poradili, abych zacala, pokud to pujde, tak od 3 mesicu, ze je lepsi, az si miminko zvykne na svet a zacne nejaky rezim. Pry se da chodit uz i od zahojeni pupiku, ale asi je fakt, ze je to moc brzy, ikdyz asi je to individualni, co komu vyhovuje. No, do terminu mi chybi 6 dni, tak asi budu mit jine starosti :slight_smile:), ale podle Vas statecnych maminek vidim, ze je to zvladnutelne, ikdyz nekdy je lip a nekdy hur, ale takovy uz je zivot :slight_smile:)

monci, sla bych s Vama moc rada, ale mam zitra kontrolu v Podoli, vetsinou tam zabiju cele dopoledne a pak chodime s manzou na obed. Cestou domu se vetsinou nekde zastavim pokoukat, co mi jeste doma chybi a odpoledne uz byvam docela unavena. Skoda, kdyby to bylo jiny den, sla bych.
17. dub 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo titi, my chodili do vydryska od 3 messíců a ted do Terezky - www.plavani-miminek.cz
17. dub 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Titi,
jasne to chapu,je to i v sobotu,ale prave ze jsme chteli jit v patek aby tam nebylo tolik lidi,ale myslim,ze na takove akci bude hodne lidi v patek i v sobotu.Pristi tyden uz ma byt hezke pocasi,tak pokud budes chtit a neporodis do te doby,tak muzeme nekam zajit a samozrejme ze kdokoliv bude chtit tak muze s nama,cim vic tim lip :grinning:

Barco,kdepak te mame????????Ze uz by te Ondrasek radne pozlobil :wink: :wink:
17. dub 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
ty jo,tady to zase zije..........

Dnes jsem byla s malym na sono kycli a vse ok.Taky jsem tam potkala Barcu a videla jsem Hynecka,je nadhernej,malinkatej,vesel se me do dvou dlani,to Danecek je proti nemu obrik :grinning: :grinning:

Haloooooo,kde ste vsichni?????????????????????
17. dub 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj monci, tak pokud neporodim, po vikendu bych urco vyrazila na nejakou prochajdu, se pak domluvime kdy a kde sraz, budu se tesit :slight_smile:, preju krasny vikendik ... jdu koukat na kralovskou jizdu krasobruslaru pa pa
17. dub 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramburko, dekuji za tip, az bude chvilka, urcite na to kouknu, moc dekuji za odkaz :slight_smile:.
17. dub 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, krk hruza, masáž moc nepomohla, ale zas to byl supr relax... :wink:
17. dub 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,diky moc za pliny.........

Titi,taky se budeme moc tesit az te pozname...........
17. dub 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hola hola... wafik volá:slight_smile: Zdravím všechny maminy... nejvíc ty "čerstvé":wink: (ahoj Baru a Ondrášku!!! doufám, že jste dostali SMSku - jsme na Vás s Vikim mysleli:wink:)... a samo i nově příchozí těhulky:slight_smile:
Poslušně hlásím, že jsem ještě mezi živými:grinning: - i když někdy mám pocit, že už to dlouho trvat nebude... ale zase to nějak "rozchodím"... a tak den za dnem... jj, člověk si zvykne na všechno:grinning: Říkám si, že na vejšce jsme taky měli permanentní spánkový deficit z toho, jak jsme pořád pařili:grinning: ...a to jsme u toho museli do té hlavy ještě dostat i nějaké vědomosti:grinning: ...takže tohle musím zvládnout přeci taky!:wink: Jen to kojení aby se časem nějak stabilizovalo, abychom taky mohli s Vámi vyrazit někam na prochajdu... zatím je to teda dost nereálné - kroužíme v blízkém okolí, páč u Vikiho člověk pořád ještě neví na čem přesně je:grinning: Aspoň že už ten kočárek už vzal na milost... tak teď ho ještě naučit na ten šátek... párkrát jsem ho v něm měla, střídavě se mu tam líbilo, střídavě ne-e... já taky tu kolíbku moc vázat neumím:confused:... spíš se těším na ten kříž, to se mimčům líbí prý nejvíc... a už má přes měsíc, tak ho budem zkoušet... jen bych ještě potřebovala další (nejlíp soukromý:grinning:) kurz - sem sice v těhu na kurzu vázání šátků byla, ale s bříškem a plyšovým méďou to poněkud nebylo ono... jak teď zjišťuju:grinning:
18. dub 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jsem zapomněla - ve středu tady byla tchýně (ano ano, "TA" tchýně:grinning:) s tchánem se podívat na mimčo... no to zase bylo... holky, o nic lepší než když tady byla na konci mého těhu... jsem z toho byla vynervená ještě celej včerejšek... nechápu, jak ta ženská mohla mít a vychovat čtyři děti... na malého jen jukla, měla pár příjemně nepříjemných poznámek... a pak už jen ryla do mě, že kolik jsem už po porodu zhubla... a jak se stravuju... že bych na to měla dbát, abych zase vypadala jako předtím... a to ještě samo minimálně 3x naznačila, že ani tehdy to nebyla žádná sláva:grinning:... tak jsem jí slušně poslala někam se slovy, že kojím a nebudu držet žádné diety, protože bych mohla přijít o mlíko... a že dítě a jeho spokojenost je pro mě přednější... a ona že se jí zdá, že nějak moc přibírá, že ho asi překrmuju, že bude obézní (patrně tím myslela asi jako já:grinning:)... že bych mu měla dávat míň pít... no nezabily by jste jí?:grinning:
18. dub 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
...njn, jejím vzorem je patrně manželova starší sestra, která má asi 170cm a váží tak 48 kilo... a to jí ještě přítel zaplatil liposukci... odsáli jí necelých 250 gramů... za to bych těch skoro 50 táců opravdu nedala... já prosím chodící chřestící kostra být nechci:grinning: :grinning: :grinning: já chci hlavně dost mlíko pro malého... ať se třeba tchýně zvencne:grinning:
18. dub 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, ja myslela ze o takovych tchynich jsou jen vtipy :fearful: To ti wafiku fakt nezavidim. Ja mam "skorotchyni" uplne super, obdivuju ji, vychovala 6 skvelych deti. Si s ni rozumim bohuzel lepe nez s vlastni mamou :cry:
Ja bych se taky rada naucila to vazani satku dokud je prdola malej, nekdo by nam mohl dat kurz :slight_smile:
Jinak Hynecek taky papa kdyz je bdelej skoro furt, kazdou hodinu, ne-li castejs :frowning2:
Ale pristi tyden bych klidne na prochajdu vyrazila, v kocarku a s dudlikem to snad vydrzi, vcera jsme meli 2hodinovy vylet na pojistovnu, nebyla to sranda, ale zvladli sme to :sunglasses: Se rvanim uz jsme na tom lip, uz mame i chvilky klidu :wink:
S Moncou jsme se potkaly na kyclich, to bylo fajn, Danecek uz je fakt velkej kluk
18. dub 2008 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nebojte bude líp, i kdyz malá v noci povidala a ja nevim co se kroutila, patrně po kaši, takže dnes ji vynecham, páč budou hlidat naši a já jdu pařit. Npo snad bude spat.

Wafik, teda, j bych ji rekla, asi, ze no jo, no, vy taky nejste nejhubenější a jak vám to sluší! jakoby jí pochválit a zárovem setřít, protože to jinak asi nejde. Takhle jsem to vybalila na svou tchyni - ona je hodna, ale taky občas blbě kecá a byl klid. Ale musim se ji zastat, páč nám přidává na plavání, de facto to zaplatí, páč dává 1000 měsíčně. Porad mi ale cpe, že teda bych se do jejích věcí nevešla - já bych je ani nenosila, tak nevim, proč mi to vnucuje, v zimě mi cpala vypelichanej kožich !!!!! asi 20 let starej, no to jsem se musela smat a Jirka ji rekl, že je asi blazen, takže dobrý.... jinak ona šetří na duchod (uz má asi necelej milion) - prej aby mohla jezdit na dovolenou ??? Nechapu, proč to radši nechce utratit dokud má sílu, ale snad radejc ji do toho nekecame, jsme ji navrhli, aby koupila novej plot, prootže to pletivo je rezatý a hnusný... na pul spadlý, prej že je dobrý, tak já nevim. Radeji nemam na konte nic a hezkej domov.
18. dub 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem,
tak Jani,tchyne je fakt na pest,ale res to jednim uchem tam a druhym ven....ja nastesti tchyni nemam,jinak bych ji zabila,nesnasim blbe kecy....

Tak na oslavu Milky jdeme nakonec az zitra,kamoska je po nocni a byla unavena,zitra jdeme uz dopoledne,uz se tesim :wink:

Barco,kdepak jsi,nas zanedbavas :frowning2: :frowning2:

Baro,Danecek je velkej kluk s velkou hlavou vid????? :grinning: :grinning:
18. dub 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

moc se omlouvám, ale nějak nestíhám. Je to docela kolotoč. Když Ondra usne, tak rychle stíhám vše okolo. Mamina mi ošetřuje jizvu, která mi rupla, do toho puchýř pod prsem co se mi udělal z diody a pak mě celou komplet maže tekutým pudrem. Nevim zda jsem to psala, ale celá jsem se v nemocnici osypala svědivýma pupínkama a je děs. No a jelikož mi praskla ta jizva a bolí to, tak už jsem zahodila berle a jezdim jen na vozíku. Vše dělám opatrně neboť to bolí. No a do toho mám docela depky ze sebe samé. Včera když jsem se viděla na tom vozíku celá bílá od pudry, na sobě kalhotky bombarďáky (aby mi gumičky nedráždili jizvu) tak jsem se rozbrečela, že jsem hrozná a nechutná a že se takhle Petrovi musim hnusit.No prostě to na mě padlo. Je to fakt děsný. Snad to brzo pomine. Už aby ta sádra byla dole..no to si ještě počkám :confounded:

No a když si vezmu notebook na klín, tak se Ondra jak naschvál vzbudí. Pořád je to zlatíčko a stále spinká, ale trápí nás prdíky, takže pláč známe taky. Vždy jsem zoufalá, že nevim jak mu pomoc. Ale máme trubičku do prdelky a kapičky, tak snad s tím budeme bojovat úspěšně. Ale jinak je to můj poklad a nemůžu se na něj vynadívat. Láskou bych ho sežrala :wink: :grinning:

Mončo na tu matraci jsem se nějak zapomněla podívat, jsem hrozná :grinning: Snad zítra.
18. dub 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,kdyz se to se..tak se to se..vid?????????Ale bude lip uvidis :wink:

Ta matrace ti nikam neutece,je tam i a 499 kc,ale je o 1 cm slabsi,ma 7 cm a barevny potah,ale ta je tez super a ja debil za ni dala 1300 kc uz nikdy vic do Spuntika fakt :frowning2: :frowning2:

Uz se na Ondraska tesim az ho pomuchlam :grinning:

Dnes jdu brzo spat,zitra vstavam a jedu na cokoladu,uz se tesim.........
18. dub 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve špuntíku nakupuju přes net,vždycky to najdu na netu levnější, a pak to tam dostanu ještě s desetiprocentní slevou....

baru.... já mela taky hrozná poporodní depky, bude lép a budeš zase krásná :wink:
19. dub 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Xeni,ja tam koupila matraci lux je trivrstva=kokos,molitan,kokos a na netu stoji 550 kc a ja ji ve Spuntiku koupila za 1300 kc to je ovsem dost velkej mazec :frowning2: :frowning2:

Dnes jsem byla v Letnanech na te Milce a upozornuju,ze to bylo des a katastrofa v jednom,totalni zklamani a jeste hnus pocasi,tak jsme radeji zasli na kavu a obed :wink:
19. dub 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem si precetla, ze o vazani satku Vas uvazuje vic. Ja jsem byla na kurzu va aperiu, stihli jsme probrat jen 3 uvazy, ale na netu jsou pry dalsi navody, zkusim napsat par odkazu, www.aperio.cz, www.nosenideti.cz - jsou tam i navody. Divala jsem se, ze na kveten planuji dalsi kurzy v aperiu, vazani pro mimisky a pak i pro batolata.
19. dub 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni fakt ta samá? Já myslim mám tu lux, no... ona taky stojí mnohem víc v obchodě než na netu - oni totiž mají jiné ceny, ale dá se to objednat na netu a pak vyzvednout v obchode. Ale jinak je ten Spuntik opravdu drahý, to trebas radejc zajdu do toho e-shop baby.
19. dub 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.babysatky.cz/stranka.htm , holky, tady je nekolik (12) tipu uvazu satku
19. dub 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
titi, díky, ale my šátek enmáme, by mi upadly záda, ani nevim, jestli jsem vam psala, ze ta maserka - aniz by vedela že mám dítě, mi rikala, že přetěžuju velmi jednu část těla (tam kde nosim xenušku) a proto mě tolik bolí kyčel a záda, protože to tahám páteří (a to ji skoro netahám). Tak jsem ji rekla, ež mám dítě a ona no jo, to je jasný, musim ji tahat jinak, ne na straně. No to mi nejde, takže asi dokud nezačne chodit, budu looser!
Satek by mě zabil :grinning:
19. dub 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,
jo uplne ta sama matrace,vim ze se to da objednat pres net a pak vyzvednout osobne,znam to.

SPUNTIK JE OVSEM DES A UZ TAM NIKDY NIC NEKOUPIM :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Ja dnes tahala maleho v klokance a taky uz se pekne pronese,ja bych ten satek taky brala,ale prave to uvazovani...

Titi ahoooojjjjj..........
19. dub 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co takový ty vaky? To se uvazovat nemusí?
19. dub 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nevim,videla jsem vak jen na obrazku.........
19. dub 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamaradka ho má a je spokojená. al pro mě to - jak jsem psala - není.
19. dub 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek