• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Dobre ranko vsem,tak konecne jsem tu po dlouhe dobe zase prvni :grinning: :grinning:
22. dub 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, tak zase zelenej průjem, už mě to neba, zvracela strašným způsobem..........no ale dostala pouze mrkev a vypada to nadějně.

Holky, já bych mohla dneska tak cca v 15h nebo ve čtvrtek nebo pátek odpoledne, ale zítra si musim jit nechat xenušku zapsat do pasu. úřední doba je bohužel blbá..... :frowning2:
22. dub 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci a kam to planujete ve stredu ? nebo ctvrtek ? ja tim ze mam ve ctvrtek termin, tak uz nechci pobihat moc daleko od Sporilova, ale vim ze pobyt na vzduchu mi prospiva. Dnes jsem se probehla s narou a bylo to fajn :slight_smile:, mimis mel taky radost a zacal kopat o stosest :slight_smile:)
22. dub 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všichni,
procházka byla super titi, už se těšíme až zase vyrazíme. Ani bych se nedivila, kdybys už dneska jela do porodnice :grinning:
Monči budu se snažit, aby čtvrtek určitě vyšel!!!
Xeni, pojď taky ve čtvrtek :wink:
22. dub 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Xeni,to je blbe,ale snad ji ta mrkvicka pomuze a bude lip.......

Titi,ja se klidne prizpusobim a muzu prijet bliz k tobe,ale musis me rict kam,sice bydlim v Praze uz dlouho ale nejak do urcitych koncin nejezdim a neznam.
Tak se budu tesit na ctvrtek,pisnete kde a v kolik,hodilo by se Vam to dopo na 11 hod???????????
Kristynko,snaz se poradne :grinning: :grinning:

Barco,jsem moc rada ze jsem te videla a malej je uzasnej,krasne vlasatej,proste mimi k sezrani...........
22. dub 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nara, si me pekne provetrala :grinning: ... ale jsem moc rada, jak me bylo tezko od zaludku, tak to uplne preslo, to bylo fajn :slight_smile:. mimin se pak hezky probudil a doma poradne bubnoval zevnitr ... dala jsem mu najist, honila me i mlsna, tak pak trochu prestal :slight_smile:)

monci, klidne prijedu i na Haje, jen aby bylo pobliz nasich prochazek WC :slight_smile:) ... vis proc, ikdyz jsem dnes vydrzela behat 2 hodky a vpohode. No, jsem zvedava, jak to se mnou dopadne, jestli uz nezacnu chodit domu po schodech :sweat_smile: . Ctvrtek mam ten termin, ale kdyz nic nebude, prijdu a casove se nejak prizpusobim :slight_smile:
22. dub 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je to fuk, já se k vám kdyžtak připojim pozdějc, páč v 11-11:30 obědváme zeleninu a to je eda rodeo, při kterým se nesmí pospíchat....pak chodíme cca na hodku ven, pak tak ve 13h jdem domu se vyblbnout a pak jdem zase tak v 15h ven, tak do 17h. Takže kdyby to bylo nejak takhle, tak by to bylo fajn.
22. dub 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titi,tak ve ctvrtek v 11 hod.na Hajich u kina Galaxie,vis kde to je urcite ne???A Kristynka se urcite tez prida,ja potrebuju s malym jit takhle dopo,on prave tou dobou potrebuje spanek jak sul,jinak je potom milej jak....a Xenie se k nam kdyz tak potom prida :wink: az spapkaji mrkvicku :wink:
22. dub 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak dneska nic?? Ja ve Ct uz neco mam, no pokusim se to prehodit s tim dneskem..
23. dub 2008 ve 03:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj,hoj,
Barco,tak co Ondrasek,jeste vcera tak plakal,chudinka malej,ty blby prdiky :frowning2:

Tak holky se budu tesit na zitrek :wink:
23. dub 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky,

tak malej spinká na balkoně a babča hlídá..čte si u něj. Tak jsem tu, abych zjistila co se děje. Taky jsem stáhla nové fotky a dám je do alba. :wink:

Mončo návštěva byla super. Děkujeme moc za krásný dárečky a za půjčené věcičky. Už má na sobě tvůj kabátek a sekne mu :grinning: To jak jsme je fotili spolu je super, jen ten rozdíl toli nevynikne. Ale já jsem fakt byla unešená jak Daneček vyrostl. Jinak prdíky pak byli ok, ještě ho to trochu trápilo večer, ale v noci se budil jen na kojení a už neplakal. Je to fakt hrozný jak ho zloběj..prdy zatracený :frowning2: :angry:

Holky já chciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii s váma ven, achjo!!!!!!!!!!Ale ode dneška to mám za 3 týdny, tak snad mi to pak opravdu sundají a budu schopná chodit. A to si pište, že pak vyrazíme do cukrárny a dám si normálně na oslavu dort :grinning: :grinning:
23. dub 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco a Ondrasku,nemate za co dekovat,jste nase dve sluniska :wink:
Danecek roste jako z vody,za 3 mesice se vytahl o 12 cm a pribral 2,140 kg bude to pekny dlouhan,ale rikala dr.ze takhle rostou do pul roka,pak se to zpomali.jeste ze tak :grinning: :grinning:

Udelame lepsi fotecky az budes bez sadry a bude venku krasne pocasicko,tak nafotime fotky venku :wink:
23. dub 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je hruza ten prujem, to uz je dneska 7x co se po...

zita a pozitri pujdem k dr. ach jo.
23. dub 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak doufam, ze mi to vyjde a pridam se taky dneska k vam.
Titi, tak co, nerodis uz nahodou???
Baru, neboj, za chvilku uz budes moct taky ven, pak si toho jeste uzijes :wink: Tesim se, ze Te a Ondru taky uz brzo poznam.
24. dub 2008 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že sem takhle lezu, ale můžete mi poradit, kde v praze koupit kojící podprsenku?
24. dub 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ROMCATKO,nevim z jake casti Prahy jsi ale vim o jednom obchode na Chodove u obchodniho centra je obchudek z detskyma obleckama a tam maji kojici podprsenky znacku ANITA,mam ji taky a je uzasna.

Tak Baro,Kristynko a Andy,jsem totalne vyrizena,strasne me boli nohy,nejradeji bych sla spat,ale mam tam ve 22:15 serial :grinning: Urcite prochajdu zopakujeme,byla super a zakonceni jeste lepsi.

Dosla jsem domu v 16:40 a malymu ohrala mliko a vyzahl 130 ml,chudinka mel hlad...

Nasla jsem s Andrejkou jednu restauraci tady u nas,ma posezeni venku a dobre ceny za jidlo,minutky do 100 kc a velky vyber,tak muzeme v utery si tam jit sednout,co vy na to???
24. dub 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde Moni? Stodola na hájích?
24. dub 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak - prijem se zda být zažehnanej, páč dneska jen 5x :grinning: :zipper_mouth:
24. dub 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,tak Stodola,tam uz nikdy po dnesnim pristupu personalu.Je to Kavarna u Pommeru,myslim tak nejak,jak jsme te dnes potkali,tak je to tam kousicek dozadu,urco to znas,uz o ni vim davno,ale dnes byly venku stolky a koukaly jsme na ceny a vyber jidel a super prekvapko po dnesni akci ve Stodole a v Krcme :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. dub 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo znam, vim, ale jeste jsem tam nebyla.

Jo jinak samo že jsem chtěla napsat průjem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pritel tam byl a libilo se mu tam a me se libily ty ceny,tak uvidime jak tam budou varit....vyzkouset se ma vse :wink:
24. dub 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, tak jo, koukala jsem do kalendáře a v úterý nic nemám, pokud tam nebudu muset přesunout kámošku, kterou budu muset zítra odvolat.
24. dub 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, tak jsem domu dorazila v 17, uvarila jsem brokolicovou polifku a upekla buchty a porad nic :grinning: nevim jestli se mam smat nebo brecet. Ale prochazka byla moc moc fajn ani se mi nechtelo domu. Jsem zvedava, co mi reknou zitra na kontrole :unamused: ... uz bych byla radsi kdyby se mimis umoudril a chtel ven :astonished:
24. dub 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte některá ICQ nebo skypa? Je to lepšíkomunikace než tenhle blb kůň... :grinning:
24. dub 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam icq i skype,ale ten moc nepouzivam,jen icq,taky uz me to stve,trva to vecne.

Andy bylo to super,taky se me nechtelo domu,ale malej mel hlad a ten kdyz ma hlad,tak rve jak pavian :frowning2: :frowning2: a neni k utiseni,no jo chlap :grinning:
24. dub 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak díky Moni, kdo by chtěl moje, se hlaste do IP, Monča už mě má v kontaktlistu.
24. dub 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, to nechapu ty jo, me stačilo jet 170 par stanic a už jsem jela do porodky.... :astonished:
24. dub 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo taky mam skypa :slight_smile:). s mrnouskama priste bud svacinu a piti na piknik :slight_smile:) nebo pry ze napecu buchty :grinning:
a nebo vybrat nejakou lepci restauraci, ale ty dnesni tedy staly za nic. Asponze nam vyslo pocasi :slight_smile:

monci, sem doma hlasila o tom programu picaso, ale pry jak se to pise nebo nemela bys nejaky ten odkazek jak jsi dnes povidala ?
24. dub 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy,ja delala palacinky,sezrala jsem jich 5,byly male,no ale stejne,mela jsem strasny hlad,posly me prosim do IP tvoji e-mail adresu,poslu ti nejake recepty na buchty :wink:
Taky jsem koukala ze je to k tobe z Brechtove jen 6 min.busem,tak super :wink:
24. dub 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monči, děkuji. bydlím právě kousek od Hájů - Měcholupy.
24. dub 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek