• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
monci, dik, buchty urco nekdy udelam :slight_smile: a vemu na prochazku nebo dame u nas kafiko. busikemjsem z Haju opravdu rychle, a vetsinou porad neco jede :slight_smile:

jen pro predstavu posilam jidelni listek od Hamerskeho rybnika, kdyby jsme teda sly na prochazku okolo Sporilova, maji jidla vevnitr i venkovni zahradky a v lete tam delaji i dobry stejky na rozni i grilovany rybicky za dobry ceny. Pro deti tam je i piskoviste a po rybniku jezdi labute, kaceny a daji se tam krmit kaprici.

http://www.hamrsport.cz/home/135-3/menu-restaurace

http://www.hamrsport.cz/zabehlice
24. dub 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si dat sprchu a hajat, tak dobrou vsem, vitej romcatko :slight_smile:
24. dub 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dost,napsala jsem vzkaz a ten kun zase blbne a vzkaz tu neni,no ty ole....

Romcatko,super,chci se jet juknout na Chodov pristi nebo ten dalsi tyden,pokud chces a vyjde ti to,muzes se pridat a zajdeme do toho obchudku a pak na neco dobreho,ses pro????

Andy,do restaurace urcite zajdeme,s mimiskama mame casu projit takovych zakouti az beda a priste bereme sebou hoodne jidla aby nase mimi mela potom co papkat :grinning: :grinning:

Preji take krasnou dobrou noc vsem
24. dub 2008 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, večer už jsem zase nestihla pustit počítač :unamused:
Procházka včera byla super a počasí taky, moc ráda jsem vás viděla. Příště nabalím svačinu a bude to. I když se nám povede někde najíst, tak se určitě neztratí... Náhodou jsme pěkně voprsklý, když jsme si ve dvou hospodách nechaly nachystat sezení a pak jsme vždycky odešly :grinning: :grinning: :grinning:
Na Hamr se už chystám dlouho, tak bude super, když tam vyrazíme společně a Andrejka to tam zná
:wink:
Baru, uteče to jako voda a vyrazíte s Ondráškem taky :slight_smile:
25. dub 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
vcera me taky bolely nohy a to sem si odpoledne na 2hodky schrupla, Andrejka nas pekne protahla :slight_smile: a to sem chtela jit jen na chvili, ale bylo to super, idealni pocasi. No skoda, ze sem s vama nepokracovala, musite mi povykladat co bylo a novou hospudku si necham rada poradit, prijde mi, ze tady siroko daleko nic poradnyho neni. Tak snad v to utery.
Jinak HAMR je opravdu super, chodivali jsme tam dost casto na squash a tenis, varej tam vyborne, levne, je to rychly, akorat tam vzdycky bylo hafo lidi, ale kdyz se tam dostanem nekdy ve vsedni den dopo, tak by to mohlo byt v pohode. Taky se tam venku da hrat petang, je to snad zadarmo.
A taky jsem pro ten Vysehrad nekdy.
Moni, ten obchod myslis eshopbaby v Ruzi? Maj tam i podprsenky?
Moje ICQ je 281815794 a skype: bcharb
25. dub 2008 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

včera jsem se snažila sem ve chvilce času napsat, ale vždy to spadlo. Pak už čas nebyl. Malýho trápí ty prdíky, takže pláče. Když ho to netrápí, tak je zlatej a spinká nebo se rozhlíží. Teď jsem ale pěkně nervní, neboť s ním šla mamina k doktorce ukázat nožičku. Na palečku mu totiž nehtík roste nějak nahoru a kůžičce to vadí, takže to má zarostlé a má tam takový bílý flíček..vypadá to jako hnis. Tak jsme raději volali doktorce, aby se mu to nezanínilo a mamina tam s ním šla. Prý se to dětičkám dělá. Jsem nervní jak blázen co mu budou dělat :frowning2: :frowning2:

Jinak Hamr znám, kousek jsem tam dělala a chodili jsme tam na oběd. Je tam super teráska, venku občerstvení, gril atd, ale přes poledne je tam šíleně lidí!! Chce to buď brzo dopoledne a nebo až po obědech. :wink:

Včera jsme vyjeli na procházku, tak to byla paráda. Mamka vezla kočár a Petr vezl mě. Šli jsme na jednu terásku do hospůdky, dali pohár a kafíčko a paráda. Dnes je tam teda extra hnusně!

Jo Mončo, ten bodík z cukrárny mám, Petr ho nechal doma v hrnečku a ani mi to neřekl. Takže jsem ti ho klidně mohla dát! ALe vy s Danečkem určitě ještě přijedete, tak ti ho dám. Třeba do té doby pojedeme ještě na pohár a budu mít další! :wink:

Jo a super..moje vyrážka je pryč, takže už si nehraju na bílou paní pomazanou tekutým pudrem :grinning: :grinning:
Jen teď trpim na zácpu a nejdu na záchod dokud si nevezmu projímadlo. A to já mám vždy i v těhu jsem měla opačný problém. Tak snad se to srovná! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
25. dub 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mamina volala, že už to mají za sebou. Doktorka mu to propíchla a vymačkala a dostal nějakou mastičku. Prý mu to mám zase kdyžtak propíchnout a vymačkat. No to jsem nadšená, nevim zda do něj píchnu :confounded: Ale budu muset, aby se mu to nezanítilo :frowning2:
25. dub 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem totalne nasr.....blbej kun,nez jsem napsala tak dlouhatanskej vzkaz,tak jsem byla odhlasena a zprava se me vymazala,no uz nemam naladu to psat znova :frowning2: :frowning2:
25. dub 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vse
ve zkratce nebo do toho kopnu,

Baro,to neni e-shop baby ale hned jak je zastavka,tak jak se prodava to obcerstveni,tak tam je vchod a po leve strane je mali obchudek s detskyma vecma,maji tam klokanky,podprdy a detske obleceni...Neboj,budeme vypravet co se potom odehralo

Kristynko,priste radnou svacu sebou at to nedopadne jak vcera :frowning2: :frowning2:

Barco,urcite prijedeme co nejdriv,neboj....Ondraskovi posilam pusinku,chudinka malej

Jana uz nema krece ani horecky,do nedele bere antibiotika,zatim ji nezjistili vubec nic,ceka jeste na 2 vysledky,byla vylocena poporodni komlikace.
25. dub 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta restaurace Hamr je super,fakt paradni ceny.....
25. dub 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omluvam se za chybejici pismenka,ale jsem nastvana,tak vy to urcite pochopite......
25. dub 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baro,uz me mas na icq k kontaktlistu,na jmeno NIKA,to abys vedela.

KDO MA JESTE ICQ?????????PISNETE CISILKO DO IP,KUJU :grinning:
25. dub 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady to zase zije :unamused:

Kde mame Andy,snad uz nam nerodi???????
25. dub 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem se nechala vyhecovat od Monci a pridala sem nejaky fotky, jinak komplet fotogalerii mame na: http://picasaweb.google.com/HyNeck78, nyni uz verejnou.
Jinak mate-li nekdo, mozna ty, Andy, zajem o kupon do Hypernovy na 1&1zdarma plenky Huggies Newborn (platny do konce cervna), poskytnu. Nam uz jsou tesny.
25. dub 2008 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baro,krasny fotecky,no vidis sikulka,hlavne je pekna ta posledni,v tom body :wink: vetsim :grinning:
25. dub 2008 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, zpřáteleně jukni na naše http://picasaweb.google.cz/Xenuska123
26. dub 2008 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak jsem dnes vyrazila na prochazku do lesika,sedla jsem si tam na lavicku pekne na slunicko a precetla jsem 2 casopisy.Dnes je Danecek strasne urvanej,hruza a kdyby jste slysely dnes rano v 5 hod.jeho rev,to bylo na spunty do usi,za chvili na nas nekdo posle socialku :unamused: :grinning: mel takovej hlad ze me malem snedl celou az u toho chudinka usnul :dizzy_face:
26. dub 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak nestíhám si udělat čas a napsat, je to hrozný, když jsem doma tak makam a vařim a nebo lítam s Patrikem venku, když je takhle hezky tak se snažim být snim co nejvíc venku.Icq mám pošlu do IP,

Monči tak jak by se ti to hodilo v týdnu?Co to úterý? Když by bylo hezky mohla bych přijet dopoledne pak mám být ve 12hod u zubařky.
26. dub 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Moni,urcite se me to utery hodi,rekni si cas v kolik??
Jinak nas asi bude vic,trosku jsem premluvila holky at se pridaji,tak snad nektera tez dorazi :wink:
26. dub 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak porad nic, dneska byla prochazka v Pruhonicich a mimisovi se v brise asi moc libi, no, ma sanci do utery jit ven sam, pak uz ho budou vyhanet ... nevim jestli se mam bat nebo tesit :unamused:

monci, tak snad uz je danecek hodnejsi :slight_smile: ... asi to ti nasi bobici nemaji taky jednoduchy

babara ... dekuji za nabidku na kuponek, jen jeste nevim, co vlastne budu vic pouzivat, mam par jednorazovek doma nachystanych a k tomu latkovky, budu to muset vyzkouset, kdyztak bych pak dala jeste vedet :slight_smile: ... teda pokud to nevyuzije nkdo driv
26. dub 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbarek, to je parada, ze vyrazka uz neni, docela Ti zavidim, ze uz mas Ondraska doma .... me rekli, ze pristi patek uz budu po porodu, se trochu bojim :unamused: , asi jak nevim co me ceka, a hlavne jsem vedava, jestli si to mimis jeste nerozmysli aby sel radsi sam...
26. dub 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem,
Andy neboj,uz budes mit taky brzo mimi u sebe.....
Danecek je dnes k sezrani,vyspinkal se doruzova,rano vysmatej,no proste parada,snad mu to vydrzi cely den,ted ho jdu ulozit do postylky a odpo jdeme na prochajdu,je tam nadherne pocasicko.
27. dub 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak tady teď sedim sama a uslzená :frowning2: Mamina už od dopoledne vyváří u Petrovo taťky, aby měl navařeno a Petr teď vyjel s malým ven. A já tady bulim, že tu zase jsem odkázaná sedět jak kripl a čumět jen do PC. Je to jak naschvál, venku je tak krásně a není kdo by mě vyvezl. Achjo, já tu sádru táááááááááááááák nenávidim :angry: :confounded:

Titi neboj, za chvíli to budeš mít za sebou a bude to. Ono si pak vzpomeneš na časy, kdy byl v bříšku a měla jsi klídek. :grinning: Mě to napadlo zrovna dneska, když se malej budil v noci na kojení po 2h a já byla docela vyřízená :grinning: Né nedala bych ho do bříška už za nic! :grinning:

Mončo to je veselý mít ráno takový řev viď? Ondráška včera taky chytli prdíky brzo ráno a to je fakt děs. Jak je všude ticho tak se to krásně rozléhá :unamused: Ale naštěstí to není často, tak to je ok.
27. dub 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám asi z kojení pořád zácpu a když si nevezmu projímadlo, tak na WC nejdu. Nemáte nějakou radu? Nechci to projímadlo brát pořád. Asi začnu dlabat Aktivii, když jí v televizi tak doporučují :grinning:
27. dub 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Barco,nesmutni,ja vim,venku je fakt krasne,ale neboj,az ti sundaji sadru,tak bude taky krasne pocasi a pak vyrazime hned jak to pujde spolu ven.....bud silna a vydrz to,uz to nebude dlouho trvat a bude lip............
tento tyden po nedeli nemuzu,uz mam plno,ale ten dalsi prijedeme s Daneckem na navstevu,muzeme???

Tak holky,kdo bude chtit,tak v utery v 10 hod.sraz pred kinem GALAXIE,pokud vam nevyhovuje cas,tak ja poklabosim s Moncou a vy dorazte ke kinu na 11 hod.budu tam na vas cekat a vyrazime na prochazku,jak chcete,ale dejte me vedet na mobil,at tam na vas zbytecne necekam :wink:

Barco,jinak s tou zacpou neporadim,nevim,takovy problem nemam,a muzes kazdy den projimadlo kdyz kojis???
27. dub 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás konečně zdravím z naší nové civilizované domácnosti. V pátek nám položili lino, v sobotu dovezli a smontovali kuchyň, všechno jsme vymalovali, objednali u truhláře vestavěné skříně (budou už za měsíc), téměř vše je i umyto. Na nádobí si užvám myčky (a to jsem jí původně nechtěla :grinning: ) a během týdne snad bude všechno na svém místě tip ťop, jak to mám ráda :grinning: . Sice nám chybí ještě nábytek a sedačka do obýváku, ale ještě to tady s těmi kusy po babičce chvíli vydržíme. Mám ohromnou radost, že si můžu udělat ráno čaj, aniž bych absolvovala půlhodinou pouť. Sice ještě není konec, chybí nám ještě jeden pokoj, ale ten už je naštěstí zavřený a bude nepořádek jenom v něm a ne po celém bytě. No byl to dlouhý měsíc..., ale je vše za námi. Jupííí
Zítra na prochajdu se dostavím, přesný čas ti Monči ještě potvrdím. Možná spíš na tu jedenáctou, protože my budeme i na tu 11 z baráku stejnak vyrážet kolem desáté, tak abychom se ještě v klídku napapkali.
Baru, neboj už za chvilku vyrazíte s Ondráškem a Petrem ven bez sádry. Za měsíc se ti bude zdát, že už to všechno není ani pravda. Chápu, že teď to ještě není ideální, ale jsou daleko horší věci. Já když si občas představím, že by se nám třeba něco stalo...., no ani to nechci domýšlet. Užívej si chvilky o samotě, pak už žádný mít nebudeš a hlavně, když je Ondrášek s tvojí mamkou, tak víš, že se na ní můžeš stopro spolehnout!!!
Andrejko, držím palce, aby porod začal, co nejdřív a měla jsi to za sebou. Taky jsem pěkně zvědavá, co budete mít. Asi tady na čtyřce teče nějaká divná voda, takže to tipuju na další chlapa do party :wink:
Tak zatím, mějte se všichni moc krásně a už se na váš těším!!!
28. dub 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

holky díky za podporu, snad ten zbytek se sádrou přežiju. Mamka pak včera dorazila a ještě jsme vyjeli ven. Zajeli jsme do hospůdky na terásku na večeři a na kafíčko. Pak jsme s Petrem jeli na Novodvorskou do drogerie a museli jsme mu koupit v Prostějově kalhoty do práce. Tak jsem se aspoň někam dostala :wink:

Mončo doražte kdykoliv, budu moc ráda. Když bude hezky můžeme si sednout tady u nás do toho vnitrobloku na sluníčko. Snad už bych tam na berlích doskákala, zatím se ještě bojim. :wink: Jinak projímadlo mi koupila mamina a můžu ho i při kojení. Ale beru ho vždy jen tak po 3 dnech,každý den se bojim. Včera jsem sice na záchodě byla,ale málem jsem tam vytlačila střeva :angry:

Ahoj Kristýnko, tak už se vám rýsuje hnízdečko, to je fajn!Už se taky těšim jak vyrazíme na procházku!Bude to paráda. Už aby to bylo!!!
28. dub 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu vas jen pozdravit a zase padim,dnes je venku luxusni pocasi tak je skoda byt zavrena doma,co ja ale spis malej.

Kristynko,ok.pisni na mobil,ja tam na vas budu cekat.....

Barco,tak super,urcite dorazime,a co tuto stredu nebo ctvrtek??Neco me odpadlo,tak muzu dorazit,pokud ty nic neplanujes??
28. dub 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dneska je opravdu nadherne, rano jsem byla na prochazce do OBI, stihla jsem presadit jednu umrelou kyticku na balkone, dokonce uz i okna mame umyty, manza se na ne vcera vrhnul a zvladli jsme vyprat i zaclony a zavesy. Jesteze prisla mamca a pomohla nam s zehlenim.

kristi, to je paradni, ze uz mate doma novoucko, moc vam to preju, ted uz si jen budete uzivat pohodicky :slight_smile:

barbarek, s tou zacpou jsem hodne bojovala, aktivie je dobra, me ale spis vic pomohly jogurtove napoje-neochucene, to je i aktivia a stridam to s acidofilnim mlekem a k tomu hodne tekutin za cely den, musim se casto hlidat, abych to neflakala. Bych se i zastavila, ale bojim se, ze uz nemuzu. Od vcerejska mi hodne tvrdne bricho a boli v krizi, ani jsem nespala, do rana to nepreslo. Na prochazce to bylo mirnejsi, ale musela jsem jit hodne pomalu.
Domu jsem se vratila docela vyrizena, uz me i hodne boli nohy a bricho porad tvrdne a mimis sebou mele.

Ja uz bych si prala, aby to bylo brzy, uz se tak tesim na mimiska. Barbarek, musime si to pak s tema prochazkama vynahradit :slight_smile:. Nemas to ted jednoduchy, ale myslim na tebe, neboj, za par dni uz bude sadra dole a pred nama leto a spousty krasnych dnu na prochazky.

monci, si zitra uzijte prochazku, kdybych mohla, hned bych sla s vama. Ale rano me ceka ta posledni kontrola, ikdyz vlastne ani nevim, co prijde driv. Drzte nam palce.
28. dub 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci, posilam odkaz na prikrmy, docela zajimave, treba by se vam z toho neco hodilo, holky

http://www.kojeni.net/prikrmy.php
28. dub 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek