• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Baru - 2 kg???? Ve 24 tt? To jsem měla nahoře aspoň 5 nebo 6!
Hlavně že je všechno o.k. Já jsem byla před obědem na návštěvě, už jsem zase zpátky, trochu jsem se prošla a odpoledne se asi pustím do cukroví :grinning:

To je krásnej pocit, když slyšíš srdíčko, viď? Počkej až budeš chodit na monitor :wink:
19. pro 2007 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
jsem rada za dobre vysledky kontrol:slight_smile:. Gratuluji. Zrovna se koukam na Letiste a musela jsem se smat, jak se tam dneska rodilo. Fakt to melo blizko ke skutecnosti:wink:. Ale zaroven jsem i brecela. Porad me to dojima:slight_smile:. Jsem posledni dobou trochu chodici matoha a usinam u kazdeho kojeni:slight_smile: Ale jinak bezva. Drzim moc palce, at se vam to, Monci a Terko rozjede do konce roku! Barus, ty jeste pekne drz:wink:
19. pro 2007 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska jsem tu první :grinning: ´tak zdravím všechny, třeba tu na sebe narazíme :grinning: a nebudeme se míjet.

Kett, do konce roku bych vážně ráda porodila, to už snad nemůže trvat dlouho :slight_smile: zítra jdu na kontrolu, uvidím, co mi řeknout. Přecejen bych chtěla, aby se to rozběhlo samo a nemuseli vyvolávat.
Manžel jel dnes pro kočárek, protože o Vánocích v obchodě nikdo nebude. Ještě nevím, kam ho umístíme, aby nemusel být doma. Sice nejsme pověrčiví, ale.... :grinning:
20. pro 2007 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem tady na skok.
Kett díky budu se držet co to dá :grinning:
Terko jojo zatím jsem přibrala opravdu jen 1kg. Ale já jsem taková spíš baculka, takže si prcek měl z čeho brát. Proto jsem ráda, že mi kila nahoru nelezou. Ty jsi jak vyžle, tak to je jasný, že kila rostly víc :grinning:
A jak se cítíš? Stále žádné náznaky?
20. pro 2007 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
stále nic...... :frowning2:

vyžle????? Já mám 75 kg :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2007 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
co máš dnes v plánu?? :wink:
20. pro 2007 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi se malému u tebe hodně líbí :grinning:
Dneska ani moc nevím. Od rána mi není moc dobře a nějak mě bolí celé nohy. Chtěla jsem zajet do Bauhausu koupit manželovi ještě k ježíšku poukázku, tak uvidim. Taky jsem chtěla vyluxovat a vytřít. Tak uvidim jak budu schopná :frowning2:
20. pro 2007 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj, plány máme podobný, až na ten Bauhaus :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Minulý týden jsem naklízela s tím, že aby tady byl pořádek, až budu v porodnici.... :grinning: :grinning: :grinning: no a už tu máme zase bordel jak v tanku... Budu vytírat, mýt záchod a koupelnu.... :grinning: no, pořád dokola. Tak snad už to fakt bude před porodem naposledy :grinning:
20. pro 2007 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To pojedeš na Pankrác :wink: ? Tam je Bauhaus nebo se pletu? Furt mi nedochází, že jsi tady někde blízko..
20. pro 2007 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo já taky pořád uklízim. Máme všude plovoucí podlahy a na tom to je děsně vidět a mě to vadí. A koupelna a záchod to je taky pořád dokola.
Na kontrole mi doktorka normálně zjistila dost vysoký tlak...nějak 130/114 což je u mě dost divný. Celý život bojuju s nízkým a kolísavým.Tak snad to bude ok.Musim po svátkách na kontrolu :frowning2:
20. pro 2007 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo na Pankrác :wink:
A musim do lékárny zda mají něco na kašel pro těhotné, začínám dost kašlat :frowning2:
20. pro 2007 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, na kašel jsou asi nejlepší bylinky, ale pozor, vynech šalvěj, ta prý způsobuje kontrakce.... (že bych začala pít šalvěj???) Protože s lékama pro těhotný je to trochu ouvej.

Já mám zase 90/60, maximálně 100/60, takže když mi to asi 2x vylítlo na 120/60, tak mě to dost překvapilo :grinning: Ale to se prý v těhu stává, že se tlak mění, tak z toho nebuď špatná, však oni si tohle dost hlídají.
20. pro 2007 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem už slyšela, že dělají i nějaké pastily či tak něco pro těhotné, tak se zeptám. V noci mě to dost trápí a nechci aby se mi to moc rozjelo.
Tak si udělej čajík a večer jedeš :grinning: :grinning:

Já mám taky tlak vždy tak něco jako ty, proto jsem teď fakt žasla :rolling_eyes: Ale snad to bylo jen chvilkové,vysoký bych mít nechtěla!
20. pro 2007 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždycky je lepší nízký, než vysoký :wink: zvyšovat se dá vždycky :grinning: A neboj, je to asi jen zakolísání, ono se to zase upraví. Zrovna ten tlak doktoři opravdu hlídají. U nás v prosinci kvůli tomu šla jedna holka na císaře.
20. pro 2007 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo proto mi říkala, že musim po svátkách na kontrolu. Sama ví, že mám spíše nižší.
Tak Teri já odsud dnes mizim, budu se válet.Nějak mi fakt není ok.
tak se opatruj a snad ti to brzo vypukne :wink:
20. pro 2007 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hezký den, ať dobře pořídíš. Jestli se tu zítra neobjevím, tak víš, co se děje :grinning:
20. pro 2007 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo o mě bude něco vědět Míša, pokud ta zrovna nebude rodit :grinning:
20. pro 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně přijdu si tě zkontrolovat :grinning: Tobě taky hezký den!
20. pro 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. pro 2007 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem nakoupila co je potreba,dnes navecer jsi jedu koupit jeste nejaky darek k vanocum,samozrejme sobe a uz budu jen vyckavat,je to des,dnes mam termin a absolutne se nic nedeje,holt se mu u maminky v brisku libi :grinning: T erko,kocarek uz muzes mit klidne doma,to nevadi,uz mas stejne porod za dverma tak bude vse ok.Ja jeste peru malemu nejake vecicky co jsem dostala a mam vse pripravene,pritel koupil svemu teda jeste nenarozenemu synovi,teda on nevi ze to bude syn ale asi to tusi,nadhernou houpacku na baterie od FISHER-PRISE,je to vyborna vecicka,houpe to samo a ja v klidu treba uvarim.S tim uklidem jsem na tom stejne,poklidila jsem a uz muzu znovu,je tu zase prach a pritel jak nekam neco polozi tak to tam necha :frowning2: a ja pak litam jak pometlo a jen uklizim....
20. pro 2007 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Monči, tak miminko taky není dochvilný, co? Mně vždycky baví v pase hláška Dnes čekáme miminko.....pak je ještě lepší Včera čekáme miminko :grinning:

Úklid už mám za sebou, ale nějak mě to vyřídilo, uklízela jsem jako zpomalený film a pak jsem si z toho musela jít na hodinku schrupnout. Pak mě vyrušil telefon, klidně bych ještě spala, ale nedalo mi to a zase jsem na Koníku....
20. pro 2007 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Monci, Terko i Baru,
tak u nas to s uklizenim vypada stejne. Taky je to pro me vecny maraton. Jeden den uklidim a za dva to uz neni videt a muzu nanovo:frowning2:, takze fakt motivujici.
Ale uklid ted stiham za chvilku se vsim vsudy. Po porodu jsem ziskala nejakou vrtulku a jde to extra rychle. Jak clovek nema moc casu, tak ma turbo vykon:wink:
My jsme kocarek taky doma nemeli, mamka by to neprezila:wink:. Sice poveram neverim, ale dodrzela jsem to. ALe ke konci jsme ho stejne vyzvedli a nechali ho u manzela v praci.
20. pro 2007 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
tak jdu zkontrolovat zda je tu Terka ještěrka a nikde nikdo. Že by se už malý človíček hlásil na svět? Nebo se Terezce nechce vstávat. Já tu dnes nebudu, jedeme si pro mojí mamku do Děčína. Bude tady s náma na svátky. :wink:
Tak se pro dnešek mějte :wink:
21. pro 2007 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terko,Kett,Baru.....Terko mimi opravdu neni dochvilny a vypada to ze ani nebude,fakt zadny naznak porodu,boze proc me to delas,uz bych chtela normalne fungovat.Jinak ja spim porad,v noci teda dost spatne ale pres den to nalezite dohanim,Terko,kde budes rodit? KETT,s tim uklidem uz na to nejak kaslu,nema to smysl uklizet,dnes jsem naznacila pritelovi ze je potreba jeste vyluxovat a vytrit tak snad to udela,ja uz nehnu brvou,teda jo,musim posbirat a vyzehlit jeste nez me treba chytnou porodni bolesti :grinning:
21. pro 2007 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpátky :slight_smile: Dneska to bylo na celé dopoledne, myslela jsem, že umřu hlady. Podle návalu v porodnici to vypadá na stop stav, takže se budu pěkně bát, aby nás tam vzali..... človíček se na svět zatím moc nehlásí.

Monči, budu (snad) v Podolí. Ale dneska tam bylo tolik maminek, že neměli volné židle v čekárně :frowning2:
21. pro 2007 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko,a ty jsi v Podoli zaregistrovana?Ja tam chtela tez rodit,ale uz me nevzali,pozde jsem se tam registrovala,tak na me uz zbyla jen ta Krc,ale snad to pujde sup sup a ja na to brzo zapomenu :grinning: jinak maminek je opravdu strasne moc,nejprve do toho vsechny nahnaly a ted se bude zdrazovat total vse :frowning2:
21. pro 2007 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monči, jsem tam zaregistrovaná od 14tt :unamused: , věděla jsem o tom z loňska........když moje těhu skončilo dřív, než jsem se stihla zaregistrovat :cry: ale aspoň mám informace.
Jinak ta registrace neznamená automaticky, že mě tam přijmou, takže mám v záloze taky Krč. Můj švagr (doktor) ale Krč chválil, prý je to tam taky dobrý, takže se ani nebojím. Spíš by bylo nepříjemný, kdybychom přijeli do Podolí a tam nám řekli jeďte jinam........abychom z toho pak neměli nervy. No, ale nebudu předbíhat.
A jak se citíš den po termínu????? Včera čekáme chlapečka je fakt vtipná hláška :grinning:
21. pro 2007 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska zase nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to fakt vypadá na štědrý den :grinning:
22. pro 2007 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, terkajesterka:nic si z toho nerob, mala sa mi narodila 41+0 tiez v podoli v auguste :slight_smile:
a to som este mala v ten den rano fyziol.monitor :grinning: este si uzivaj 2v1, ja sa teraz nezastavim :sunglasses: a ked hovorim verce, aby spinkala, ze maminka je uplne grogy, tak ma vobec nepocuva, proste hyperaktivne mimco :sunglasses: :grinning:
22. pro 2007 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terko,stretneme se tu nekdy,nebo se budeme mijet ? Ja se prave zaregistrovala v Neratovicich,tam me rekli ze jsem nejaka 38 rodicka v prosinci a pokud dojedu s kontrakceme treba po 5 min.ze me nemuseji vzit a mam se radeji zaregistrovat jinam :frowning2: ja byla uz loni tehotna ale bohuzel se to prestalo vyvijet a ja v 7 tt potratila,ale nevzdala jsem to a sla do toho znova a povedlo se,sice tehotenstvi jsem mela dost komplikovane ale nastesti uz je to za mnou a uz jen cekam az se malemu bude chtit ven :grinning: zatim ani znamka toho ze by se mu chtelo ven.Citim se uz mizerne,tesim se az bude venku.Jinak ta hlaska je dobra... :grinning: A co ty jak ty se citis?
22. pro 2007 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek