• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahoj holky!
moc zdravím - koukám, že diskuze je sice těhulky, ale ze všech už jsou asi maminy :wink: :dizzy_face:
Já jsem také z Prahy 4 z Hájů a k doktorovi taky chodím do gyncentra na Chodově :wink:
5. kvě 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramburko, díky moc :slight_smile: snad neskončím v Brně :grinning:
5. kvě 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramburko, a jezdí to třeba každých 10 minut (myslím ten bus) nebo jednou za půl hodiny?
5. kvě 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek jezdí docela často :wink: pokud si dobře pamatuji...určitě víc než jednou za půl hodiny
5. kvě 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://194.213.60.4/DataFTP/JRPortalData/205/20071222/205_(50_2)Z.pdf

Šnečku a kdy budeš v Prahe?Ja bývam nedaleko Zeleného pruhu, tak by sme sa mohli stretnúť :slight_smile:
5. kvě 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://194.213.60.4/DataFTP/JRPortalData/205/20071222/205_(50_2)Z.pdf

som to nejako blbo zkopírovala, tak dúfam, že to už bude ok
5. kvě 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase to nevyšlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jazdí to skoro každú chvilku
5. kvě 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus www.idos.cz - mHD Praha - spojeni a zadas od: Zličín do Zelený pruh a vyjede ti jak to jede, podle toho v kolik tam ojedes.

Jinak Lucko, zdravim!

JUMIK, vitam, z hájů nás tady je,... presne bydlis kde?
5. kvě 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Xeni :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně bydlím přesně na Hájích tedy na rampě metra přímo proti poště :wink: nebo teď by se dalo i říct že naproti Lidlu...
5. kvě 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, no vidis, tak to tam máme Barču na Hořčičkový, mě a Monču na Brechtovce, Janu kousek dál (tuším někde u Kateřinek??? Ted nevim...), takže to je uplne bezva a ostatní jsou taky jen kousek (Kristynka Spořilov a Barča ani nevim, taky myslim tam nekde, vidte?
5. kvě 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lullko, jedu zítra na zápočet :wink: tak možná ny chvíli by to šlo :wink:
5. kvě 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to mam kamosku Sonu která bydlí ve Stříbrského, takže taky kousilinek, no to teda za rok zaberem cely hřiště a za pár let celou školku :wink:
5. kvě 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda tak to jste tu vážně v hojném počtu :wink: kousilinek o nás, ale my se ještě na miminko chvilku načekáme :slight_smile:
5. kvě 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam jak se to tu rozjelo...........

JUMIKU,vitam te na ctyrce,pekne se nam ta nase particka rozrusta,jen tak dale............

Taky zdravim Lullku a Schneka............
5. kvě 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumiku,jeste jsem se chtela zeptat,chodis do prace,ze by jsi treba nekdy s nama vysla na prochazku????????
5. kvě 2008 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj no já chodim k Dr.Beneš a je dobrej, chodí k němu i ségra a ještě dvě kamarádky, nemůžu si u něj stěžovat, tak se zeptej jestli by tě nemohl vzít on.
Jinak zdravim Lulku a Schneka, to se tady už dal dohromady babinec, jen já to mám k vám trochu dál z Pankráce :frowning2: , ale snad mezi vás taky časem zapadnu i stim velkým :confounded: klukem
6. kvě 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám jak se to tady rozjelo. Vítám všechny nové! Jejda teď v tom nastane asi správný chaost, kdo je kdo. Už tu jsou dvě Barči (takže přemýšlim vždy co patří mě :grinning: ) a dvě Monči. A kde je vlastně Kačka??? Už tady nebyla pěkně dlouho!!!! :frowning2:

Mončo a Kristýnko už se na vás s Ondráškem těšíme. Jen to počasí vypadá nějak blbě, tak snad zítra bude hezky. Doma se mi sedět nechce, už mě to nebaví. ALe snad mi příští středu sundají sádru a bude to!!!

Mončo já ti říkala, že to je hrabák! Já tam byla jednou a fakt hnus. Zlatý náš sekáček na Hájích. Už se těšim jak tam vyrazim!!!!!!!!!! Jakmile budu chodit tak razim. Chtěla bych tam ještě dokud je tu mamina, taky se tam chce juknout. :wink:
6. kvě 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme uředně prohlášeny za zdravý a jestli se to zase vymaže, tak se to nedozvíte, blbej kůň.... :grinning:
6. kvě 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kokám že ještě že Xenie jsem jen 1 - teda 2 :wink:
6. kvě 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás zdravím a samozřejmě také vítám nové tváře.
Taky mě kůň pěkně s...
Tak máme ve třech měsících 5900 g a 61 cm a celý jsme v pořádku :slight_smile:
Xeni, asi budeš fakt jediná. Žádnou jinou neznám, leda tu z Arabely :grinning: :grinning: Že ty máš jméno určitě po ní???
Monči, ten autobus z Kačerova může mít zpoždění, tak abys tam na nás nemusela čekat kdoví jak dlouho, tak my až dorazíme, tak zavoláme, abychom vysondovali, kde jste a mohli vás lépe najít :wink:
Baru taky se už těšíme!!! Chci se zeptat, jestli stále trpíš na tu zácpu. Jestli jo a nemáš vyloženě odpor k acidofilnímu mléku, tak ti něco přivezu. Budeš si moc vyrábět takovej dobrej samosér jenom z mlíka. A zaručeně pomáhá :grinning: :grinning:
6. kvě 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky,

ne ne Kristy, nejsem jediná, ještě moje mamka a babička, takže naše Xenuška už je v pořadí 4. !!! Takže ta z tý Arabely, ta to má po nás :wink:
6. kvě 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si kopila Apetit special, takovy ty číslo spojený dohromady, budu vařit zdravě, zatím tím listuje Xenča. Uz se těším, jak budu zkoušet nový recepty, tam mají foakt supr napady, jdu jí to vyrvat .... dsakryš.
6. kvě 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a prochajda dobrá Barčo dneska, co? Rychlovka to byla... :grinning:
6. kvě 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,ty jo,taky to mate tak roztazeny,ty odpovedi tady??Nejak me na to nestaci monitor :frowning2:

Kristynko,tak ok,ja pujdu pomalu k Barce a ty se pak ozvy..............
Taky pekne papate,malej mel ve 3 mesicich presne 6 kg,tak jsem rada ze na tom nejsem sama co ma otesanka :wink:
Zitra uz se moc tesime....

Monco,jasne ze mezi nas zapadnes a Pankrac neni tak daleko,my cestujeme vsude :wink:

Barco,ja byla dnes v sekaci v te Berusce a koupila tam kratasky a vesticku,ale zadny vyber,tak v patek jdu do Slunete,tam si vyberu na 100 % no jo zacalo teplo,tak mamci nakupujou letni vecicky.
Az budes bez sadry tak urcite hned razime smer sekacek i s maminkou.
Psala jsem Kacce,nejak nestiha,ale zije,nebojte :grinning: :grinning: :grinning:

Moc vas vsechny zdravi Jana,je 2 tydny bez netu tak nemuze napsat.Jeste jezdi na vselijaka vysetreni.Malej ji taky trosku zlobi,ma rustovy spurt tak nejak to placaj jak to jde,ale uz se tesi s nama na prochazku.
6. kvě 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
dík moc za ty rady stran cesty MHD, našla jsem to bez problémů :slight_smile: jet pražskou MHD je teda zážitek :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám, ze jsem ten zápočet udělala a už tam nebudu muset :wink:
6. kvě 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda Mončo, tak to ji pozdravuj!!!
6. kvě 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci - do práce chodím a jsem z toho teď tak vyřízená, že vždycky hned doma padnu za vlast - chudák naše psisko, bylo zvyklé, že hned razilo na dvě hoďky ven a teď musí čekat až se proberu z komatu, ale snažím se ho nešidit, tak tu 1,5h denně v Milíčáku trávíme, ale někdy fakt padám na tlamu :zipper_mouth:

Holky a vy chodíte na prochajdy do milíčáku? co máte za kočáry..já potřebuju nějakej odolnej přeci jen s tím psem prolezeme kde co, tak abych se nedřela a kočár se mi při první příležitosti nerozpadl :zipper_mouth: zatím nás hodně zaujala Cortina....
6. kvě 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám quinny freestyle, je boží, ale už nevyráběji čtyřkolku a to je blbý...nechapu proč.
6. kvě 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
v miličáku jsem byla jen jednuo, mam to bliz do hostivařskýho lesoparku...
6. kvě 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek