• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
bramburka - tak to byl náš favorit, teda trojkolka, ale oni už ho nedělaj vůbec co vím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt jo? to nevim proč teda je supr, no podobnej je x-lander a holky si ho dost chválí.
6. kvě 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumiku,tak to ti rozumim,ze jsi unavena z prace a muzu se zeptat co delas????

Ja mam kocarek asahi scirocco 4 od haucku a jsem s nim taky velice spokojena,je krasne lehoucky a uz toho zazil take dost s nasema jizdama :grinning: :grinning: :grinning:

V milicaku ja nikdy nebyla,mam to take kousicek do hostivarskeho lesa.......
6. kvě 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam Hoco Zaphir, sehnali sme ho v Kice za 7500, jinak jsemho videla taky za 13000. A jsem taky spokojena. Puvodne jsme chteli taky X-lander
Xeni, fajn to bylo, ale co sme se rozdelily, tak mi zacal rvat skoro az domu :unamused:
7. kvě 2008 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci - no se mnou je to takové komplikovanější, práce mám dvě a k tomu ještě studuji...na půlku pracuji v CARu a na půlku v laborce na přírodovědecké fakultě a k tomu ještě dělám práci na disertaci.... :zipper_mouth:
7. kvě 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No slušný Jumíku, tak se hlavně šetři!!! Miminko je nejpřednější!

Jinak já zítra ráno odjíždím a vracím se až 18.5., za chvilku jdem drandit ven, uz muzem neomezene, ale vyuziju toho na nakupy, at nemusim moc vecer. Odpo prijde snad Jirka a ubude vozit a ja si pobalim nejak v klidu, ale jak ho znam, neco do toho v práci přijde a zase nastavim noc.
7. kvě 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. kvě 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Mončo a Kristýnko dnešek byl fakt suuuper!!!!!!! :wink: Musíme to příště zopakovat. Mám spoustu fotek a jsou fakt hezký!
7. kvě 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,bylo to vazne nadherne,jinak holky,mame nove album na koniku MAMINYZECTYRKY,tak se juknete,doufam,ze jsem na nekoho nezapomnela,kdyby ano,tak to napravim.Fotky muze pridavat kazdy,ale samozrejme jen co se tykaji srazu z nasi ctyrky,heslo samozrejme na pozadani poslu ja nebo Barca do IP.

Jumiku,to mas dost narocne,tak opatrne,vis ze musis hodne odpocivat.Jeste mam k tobe otazku,jak se prosim jmenujes,at to napisu do albicka,dekuji... :wink:
7. kvě 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dalsi srazik snad bude v hojnejsim poctu......

Dnes bylo nadherne pocasi,moc se nam to vydarilo :wink:
7. kvě 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, srazík byl super a fotečky jsou nádherný. My jsme teď rozjeli picassa a snad snažím se hodit fotky na web, bude to jednoduší a rychlejší, než sem na koníka, pak vám písnu odkaz :wink:
Doufám, že zase brzy vyrazíme :wink:
7. kvě 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne ze brzy vyrazime,v takovem nadhernem pocasi nebudeme sedet doma a deticky jsou taky hodnejsi,jen by se mely naucit papat ve stejny cas :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně František usnul už v osm hodin, vůbec tomu nevěřím... :slight_smile:
7. kvě 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky papáááá jedu, xenuš se nemohla dočkat a vstavala už ve 4:40 :angry: Heslo pošli Moni, ale moc jsem nepochopila, tam se maji davat jen společné fotky? Tak nejake snad v cervnu udelam taky, pa.
8. kvě 2008 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, tady máme fotečky, snad je to funkční a až bude trochu víc času, tak se polepším a dám něco i na koníka :wink:

http://picasaweb.google.cz/ondra.galik/FrantiEk?authkey=qvEZ7ohjXJ8
8. kvě 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak,ten kdo to nepochopil,do spolecneho albicka=MAMINYZECTYRKY se davaji fotky jen z akci ktere se budou poradat s nasema detma a z naseho tematu na koniku-tehulky praha 4,na sukrome fotografie ma kazdy sve album!!!!! Proste a jednoduse,vyrazime nekam na prochazku,nebo obed,nebo tak neco,tam se udelaji fotky a budou se pridavat na konika-do alba maminyzectyrky :wink:
8. kvě 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristynko,tak jsem koukala na fotecky,jsou krasne a malej tam ma krasne vykulena ocicka,no andilek je to :wink:

Ja mela vcera take zlate dite,nevymenila jste me ho nektera,byl tak hodnej,usnul na chvilku v autobuse,dojela jsem domu az v 17:45,mel zpozdeni 15 minut,doma jsem ho hned vzbudila,ani nerval hlady,vydrzel az do 19 hod.kdy se vykoupal a pak teprve napapal,usnul ve 20:30.

Kristy,reknu ti perlicku,vcera jsem davala do spolecneho albicka fotky,pak je tam davala Barca a tam kde je Barca s Ondraskem a ty tam chovas Danecka,tak Barca to popsala - Barca,Kristynka a jejich brouckove,tak jsem ji musela hned opravit,ze je to muj broucek,musela jsem se fakt smat :grinning:
8. kvě 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Mončo ty jsi teda bonzák :grinning: :grinning: ...jsem se spletla no. Já jsem to totiž vkládala z miniaturních fotek ve složce a tam jsem si toho vůůůbec nevšimla. Tak se Danečkovi i tobě tuuuuuuze omlouvám :grinning: :grinning: :wink:

Ondráška to počasí moc neznavilo, opět se pravidelně budil na kojení a ráno v 5h zase plakal jak ho trápili prdíky. Dnes je to od rána taky veselý, takže teď s ním mamina vyjela ven, neboť venku spí nejlíp. Já mám smůlu, Petr jel do Jindřichova Hradce a na Červenou lhotu s rusákama, takže mě nemá kdo tlačit :frowning2: Ale užívám aspoň klídku a prohrabu Ondrovo věci.Nějaké dupajdu už mu jsou malý, táhne mu to zapínání. No nějak mi to miminko roste :wink:

Tak všem hezký zbytek dne, je jasný, že jste všechny s dítkama venku :sunglasses: Tak se moc neopalte, já jsem si včera opálila hezky do červena ruku :grinning:
8. kvě 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barco,omluva je prijata,ale priste at se to nestane :grinning: :grinning: :grinning:
Ja si opalila do cervena vystrih,vypadam jak oparene prasatko :frowning2: :frowning2:

Ja byla dnes na prochazce s Daneckem,vytahla jsem autosedacku a supky na slunicko,moc se mu v ni libilo :grinning:

Barco,pozdravuj maminku a vyrid,ze dekuji za receptik na polivku,dnes jsem ji delala a je vyborna :wink:
Zitra musim na otocku na Chodov,vydrazila jsem laclackove kratasky,tak musim do mBanky to zaplatit,tak tam vezmu rovnou domu zakusky at mame posledni bodik :wink:
8. kvě 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: straaaaaašně dlouho jsem tu u vás nebyla, byla jsem většinu času u rodičů a tam nemáme internet, no a pak když jsem dorazila na pár dní zase zpátky, tak jsem měla pořád co dělat. A k tomu všemu sháníme bydlení. Jak se máte? :grinning: :grinning:
9. kvě 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj hoj ahoj :grinning:

Mončo slibuju, že už to neudělám :grinning:

Ahooooj Terko už jsem si říkala kam jsi se nám ztratila :wink: U rodičů je fajn viď. A jak to že scháníte bydlení? Chcete někam do většího?

Kristýnko ještě jednou děkuji za tu tvojí pomoc s tou houbou či co to je.Opravdu mě to včera prohnalo, ale dokonale :grinning: :grinning: Jen mi to fakt nechutná a žaludek jaksi stávkoval :angry: ALe došlo mi, že jsem se s tebou nějak nevyrovnala, nevim co to stálo. Jsem zapomětlivka, tak mi písni kolik dlužim :wink: Omlouvám se!
9. kvě 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terezko, uz jsme te postradali :slight_smile: Kdy s nama vyrazis na prochajdu?
Holky jak jste na tom pristi tyden? Ze bychom jeli treba na ten Vysehrad? Ja nemuzu v utery dopoledne a pak jeste jeden den se stavim pochlubit malym v praci, jinak muzu snad kdykoliv.
Dnes musim malyho pochvalit, zvladli sme cestu ke gynekolozce metrem az na Dejvickou a zase zpatky, celkem v klidu. A v noci sme dali rekord!! Spal 5 hodin v kuse od pul osmy do pul jedny!!! A pak po 2 z 3 hodinach - pohoda :sunglasses: Zato ten vcerejsek! BUdil se zas castejs jak po 2 hodinach a ve dne rval uz pul hodiny po jidle a chtel by zas. Nic jinyho ho neuklidnilo. A tak cely odpoledne. Sme byli uz opravdu oba (vsichni tri) na nervy.
9. kvě 2008 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem :grinning:
dobra Barco,budu si to hlidat aby se to uz neopakovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak uz mame komplet vsechny bodiky,vezmu dortik a prifarim na navstevu :wink: musela jsem ale dnes koupit jeste 3 zakusky,potrebuju hubnout a ja se takhle cpu zakuskama :frowning2:

Dnes je tam tak nadherne pocasi,najime se a jdeme opet na vzduch i s pritelem.

Terko,no ahoj,konecne si se taky ukazala,co noveho,co Jiricek??

Na pristi tyden se urcite domluvime,ja take nemuzu v utery,jdu s malym na ockovani a na 4,5 mesicni prohlidku.

TAK CO TREBA ZASE STREDA??PRIJEDEME ZA KRISTYNKOU NA KACEROV A VYRAZIME,TAK PISNETE KOMU SE TO HODI A CAS TREBA 11 HOD.?????????????,
9. kvě 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sem predbezne pro
9. kvě 2008 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super Baro.........
9. kvě 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

my dnes měli parádní den.Petr měl zase kupodivu volno (ale celý víkend zase jezdí), takže jsme vyrazili na celé odpoledne do Průhonic do Dendrologické zahrady a bylo to super. Pak jsme zajeli na obědovečeři a pěkně si dali do nosu. Jako bonus jsme si dali i výbornou palačinku s ovocem a zmrzlinou, takže jsem fakt hřešila a sotva dýchám. Ale bylo to moc fajn. :wink:

Zítra zase jedeme s Petrovo tetou k ní na chatu do Sadský, tak to taky bude fajn. Být venku je fakt super, už se těšim jak budu chodit a budu si to užívat ještě víc :grinning: :dizzy_face:
9. kvě 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky, tak sem koukala na fotecky, slusi vam to tam, tak snad budou pribyvat, ve stredu si vezmu taky fotak :wink:
9. kvě 2008 ve 23:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super,poslu ti do IP heslo....
9. kvě 2008 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baro,ja si myslim,ze nam na to nebudou stacit 3 albicka co bude fotek :grinning: Taky budu brat ve stredu fotak :wink:
10. kvě 2008 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek