Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

Ahoj holky, najde se některá, co bydlí na praze 4 a čeká mimi?? Pokud ano, určitě se přidejte do diskuse 🙂 🙂 🙂
jumik
6. kvě 2008
bramburka - tak to byl náš favorit, teda trojkolka, ale oni už ho nedělaj vůbec co vím :-p
bramburka
6. kvě 2008
fakt jo? to nevim proč teda je supr, no podobnej je x-lander a holky si ho dost chválí.
moncicak77
6. kvě 2008
Jumiku,tak to ti rozumim,ze jsi unavena z prace a muzu se zeptat co delas????

Ja mam kocarek asahi scirocco 4 od haucku a jsem s nim taky velice spokojena,je krasne lehoucky a uz toho zazil take dost s nasema jizdama 😃 😃 😃

V milicaku ja nikdy nebyla,mam to take kousicek do hostivarskeho lesa.......
babara
7. kvě 2008
Ja mam Hoco Zaphir, sehnali sme ho v Kice za 7500, jinak jsemho videla taky za 13000. A jsem taky spokojena. Puvodne jsme chteli taky X-lander
Xeni, fajn to bylo, ale co sme se rozdelily, tak mi zacal rvat skoro az domu :-|
jumik
7. kvě 2008
Monci - no se mnou je to takové komplikovanější, práce mám dvě a k tomu ještě studuji...na půlku pracuji v CARu a na půlku v laborce na přírodovědecké fakultě a k tomu ještě dělám práci na disertaci.... :-x
bramburka
7. kvě 2008
No slušný Jumíku, tak se hlavně šetři!!! Miminko je nejpřednější!

Jinak já zítra ráno odjíždím a vracím se až 18.5., za chvilku jdem drandit ven, uz muzem neomezene, ale vyuziju toho na nakupy, at nemusim moc vecer. Odpo prijde snad Jirka a ubude vozit a ja si pobalim nejak v klidu, ale jak ho znam, neco do toho v práci přijde a zase nastavim noc.
bramburka
7. kvě 2008
barbarek
7. kvě 2008
Ahoj holky,

Mončo a Kristýnko dnešek byl fakt suuuper!!!!!!! 😉 Musíme to příště zopakovat. Mám spoustu fotek a jsou fakt hezký!
moncicak77
7. kvě 2008
Barco,bylo to vazne nadherne,jinak holky,mame nove album na koniku MAMINYZECTYRKY,tak se juknete,doufam,ze jsem na nekoho nezapomnela,kdyby ano,tak to napravim.Fotky muze pridavat kazdy,ale samozrejme jen co se tykaji srazu z nasi ctyrky,heslo samozrejme na pozadani poslu ja nebo Barca do IP.

Jumiku,to mas dost narocne,tak opatrne,vis ze musis hodne odpocivat.Jeste mam k tobe otazku,jak se prosim jmenujes,at to napisu do albicka,dekuji... 😉
moncicak77
7. kvě 2008
Dalsi srazik snad bude v hojnejsim poctu......

Dnes bylo nadherne pocasi,moc se nam to vydarilo 😉
nara
7. kvě 2008
Ahoj holky, srazík byl super a fotečky jsou nádherný. My jsme teď rozjeli picassa a snad snažím se hodit fotky na web, bude to jednoduší a rychlejší, než sem na koníka, pak vám písnu odkaz 😉
Doufám, že zase brzy vyrazíme 😉
moncicak77
7. kvě 2008
Jasne ze brzy vyrazime,v takovem nadhernem pocasi nebudeme sedet doma a deticky jsou taky hodnejsi,jen by se mely naucit papat ve stejny cas 😃 😃 😃
nara
7. kvě 2008
Normálně František usnul už v osm hodin, vůbec tomu nevěřím... 🙂
bramburka
8. kvě 2008
tak holky papáááá jedu, xenuš se nemohla dočkat a vstavala už ve 4:40 ]-( Heslo pošli Moni, ale moc jsem nepochopila, tam se maji davat jen společné fotky? Tak nejake snad v cervnu udelam taky, pa.
nara
8. kvě 2008
Tak holky, tady máme fotečky, snad je to funkční a až bude trochu víc času, tak se polepším a dám něco i na koníka 😉

http://picasaweb.google.cz/ondra.galik/FrantiEk...
moncicak77
8. kvě 2008
Tak,ten kdo to nepochopil,do spolecneho albicka=MAMINYZECTYRKY se davaji fotky jen z akci ktere se budou poradat s nasema detma a z naseho tematu na koniku-tehulky praha 4,na sukrome fotografie ma kazdy sve album!!!!! Proste a jednoduse,vyrazime nekam na prochazku,nebo obed,nebo tak neco,tam se udelaji fotky a budou se pridavat na konika-do alba maminyzectyrky 😉
moncicak77
8. kvě 2008
Kristynko,tak jsem koukala na fotecky,jsou krasne a malej tam ma krasne vykulena ocicka,no andilek je to 😉

Ja mela vcera take zlate dite,nevymenila jste me ho nektera,byl tak hodnej,usnul na chvilku v autobuse,dojela jsem domu az v 17:45,mel zpozdeni 15 minut,doma jsem ho hned vzbudila,ani nerval hlady,vydrzel az do 19 hod.kdy se vykoupal a pak teprve napapal,usnul ve 2😇0.

Kristy,reknu ti perlicku,vcera jsem davala do spolecneho albicka fotky,pak je tam davala Barca a tam kde je Barca s Ondraskem a ty tam chovas Danecka,tak Barca to popsala - Barca,Kristynka a jejich brouckove,tak jsem ji musela hned opravit,ze je to muj broucek,musela jsem se fakt smat 😃
barbarek
8. kvě 2008
Ahoj holky,

Mončo ty jsi teda bonzák 😃 😃 ...jsem se spletla no. Já jsem to totiž vkládala z miniaturních fotek ve složce a tam jsem si toho vůůůbec nevšimla. Tak se Danečkovi i tobě tuuuuuuze omlouvám 😃 😃 😉

Ondráška to počasí moc neznavilo, opět se pravidelně budil na kojení a ráno v 5h zase plakal jak ho trápili prdíky. Dnes je to od rána taky veselý, takže teď s ním mamina vyjela ven, neboť venku spí nejlíp. Já mám smůlu, Petr jel do Jindřichova Hradce a na Červenou lhotu s rusákama, takže mě nemá kdo tlačit 😞 Ale užívám aspoň klídku a prohrabu Ondrovo věci.Nějaké dupajdu už mu jsou malý, táhne mu to zapínání. No nějak mi to miminko roste 😉

Tak všem hezký zbytek dne, je jasný, že jste všechny s dítkama venku 😎 Tak se moc neopalte, já jsem si včera opálila hezky do červena ruku 😃
moncicak77
8. kvě 2008
Ahoj Barco,omluva je prijata,ale priste at se to nestane 😃 😃 😃
Ja si opalila do cervena vystrih,vypadam jak oparene prasatko 😞 😞

Ja byla dnes na prochazce s Daneckem,vytahla jsem autosedacku a supky na slunicko,moc se mu v ni libilo 😃

Barco,pozdravuj maminku a vyrid,ze dekuji za receptik na polivku,dnes jsem ji delala a je vyborna 😉
Zitra musim na otocku na Chodov,vydrazila jsem laclackove kratasky,tak musim do mBanky to zaplatit,tak tam vezmu rovnou domu zakusky at mame posledni bodik 😉
terkajesterka
9. kvě 2008
ahoj holky 🙂 straaaaaašně dlouho jsem tu u vás nebyla, byla jsem většinu času u rodičů a tam nemáme internet, no a pak když jsem dorazila na pár dní zase zpátky, tak jsem měla pořád co dělat. A k tomu všemu sháníme bydlení. Jak se máte? 😃 😃
barbarek
9. kvě 2008
Hoj hoj ahoj 😃

Mončo slibuju, že už to neudělám 😃

Ahooooj Terko už jsem si říkala kam jsi se nám ztratila 😉 U rodičů je fajn viď. A jak to že scháníte bydlení? Chcete někam do většího?

Kristýnko ještě jednou děkuji za tu tvojí pomoc s tou houbou či co to je.Opravdu mě to včera prohnalo, ale dokonale 😃 😃 Jen mi to fakt nechutná a žaludek jaksi stávkoval ]-( ALe došlo mi, že jsem se s tebou nějak nevyrovnala, nevim co to stálo. Jsem zapomětlivka, tak mi písni kolik dlužim 😉 Omlouvám se!
babara
9. kvě 2008
Ahoj Terezko, uz jsme te postradali 🙂 Kdy s nama vyrazis na prochajdu?
Holky jak jste na tom pristi tyden? Ze bychom jeli treba na ten Vysehrad? Ja nemuzu v utery dopoledne a pak jeste jeden den se stavim pochlubit malym v praci, jinak muzu snad kdykoliv.
Dnes musim malyho pochvalit, zvladli sme cestu ke gynekolozce metrem az na Dejvickou a zase zpatky, celkem v klidu. A v noci sme dali rekord!! Spal 5 hodin v kuse od pul osmy do pul jedny!!! A pak po 2 z 3 hodinach - pohoda 😎 Zato ten vcerejsek! BUdil se zas castejs jak po 2 hodinach a ve dne rval uz pul hodiny po jidle a chtel by zas. Nic jinyho ho neuklidnilo. A tak cely odpoledne. Sme byli uz opravdu oba (vsichni tri) na nervy.
moncicak77
9. kvě 2008
Ahoj vsem 😃
dobra Barco,budu si to hlidat aby se to uz neopakovalo :-p :-p

Tak uz mame komplet vsechny bodiky,vezmu dortik a prifarim na navstevu 😉 musela jsem ale dnes koupit jeste 3 zakusky,potrebuju hubnout a ja se takhle cpu zakuskama 😞

Dnes je tam tak nadherne pocasi,najime se a jdeme opet na vzduch i s pritelem.

Terko,no ahoj,konecne si se taky ukazala,co noveho,co Jiricek??

Na pristi tyden se urcite domluvime,ja take nemuzu v utery,jdu s malym na ockovani a na 4,5 mesicni prohlidku.

TAK CO TREBA ZASE STREDA??PRIJEDEME ZA KRISTYNKOU NA KACEROV A VYRAZIME,TAK PISNETE KOMU SE TO HODI A CAS TREBA 11 HOD.?????????????,
babara
9. kvě 2008
ja sem predbezne pro
moncicak77
9. kvě 2008
Tak super Baro.........
barbarek
9. kvě 2008
Ahojky,

my dnes měli parádní den.Petr měl zase kupodivu volno (ale celý víkend zase jezdí), takže jsme vyrazili na celé odpoledne do Průhonic do Dendrologické zahrady a bylo to super. Pak jsme zajeli na obědovečeři a pěkně si dali do nosu. Jako bonus jsme si dali i výbornou palačinku s ovocem a zmrzlinou, takže jsem fakt hřešila a sotva dýchám. Ale bylo to moc fajn. 😉

Zítra zase jedeme s Petrovo tetou k ní na chatu do Sadský, tak to taky bude fajn. Být venku je fakt super, už se těšim jak budu chodit a budu si to užívat ještě víc 😃 x-)
babara
9. kvě 2008
Ahoj hoky, tak sem koukala na fotecky, slusi vam to tam, tak snad budou pribyvat, ve stredu si vezmu taky fotak 😉
moncicak77
9. kvě 2008
Super,poslu ti do IP heslo....
moncicak77
9. kvě 2008
Baro,ja si myslim,ze nam na to nebudou stacit 3 albicka co bude fotek 😃 Taky budu brat ve stredu fotak 😉

Začni psát odpověď...

Odešli