• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Barco to je super,ze si to tak krasne uzivas,ze uz si se zzila s tou sadrou,nebude nakonec po ni smutno??
10. kvě 2008 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tady to ale zije.........
venku krasne,tak jdeme na slunicko :wink:
10. kvě 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Mončo šíílííííš...... na sádru si nevzpomenu!!!! Mrcha, už aby byla dole :grinning: Ale je pravda, že jsem se s ní už zžila a teď bez bříška se mi i dobře skáče na berlích. Dneska jsme byli v té Sadské na chatě a bylo to skvělý.Počasí je fakt úžasný.Musim koupit nějaký opalovací krém pro malýho, neboť i přesto, že nebyl vůbec na sluníčku,tak si trošku opálil obličej. Asi stačí jen chvilka.Takže musíme nějaký koupit :sunglasses:

Co jste vy holky a kluci podnikali když je tak krásně?
10. kvě 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barco,ja byla s pritelem a samozrejme ze i s Daneckem na prochazce v hostivarskem lesiku,ale dnes me to nejak nebavilo,jsem nejaka znavena :frowning2: boli me nohy.......

to je super ze sis to uzila :wink:
kdy jdes na kontrolu na chirurgii???
10. kvě 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mončo, tak to jste si to taky hezky užili :wink: Na kontrolu jdu ve středu a snad mi to sundají. Minule říkal ještě 4 týdny a to teď bude,tak snad neřekne ještě další týdny. To bych už asi psychicky nezvládla :angry:
10. kvě 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,budu ti drzet palecky at ti to uz konecne sundaji a muzeme vyrazit na prochajdu a do sekacku :wink:
Tak ten nas malej previtek jeste nespi,rval v postylce asi hodinu,ale dost hystericky,tak jsem ho vzala do obyvaku a tady si krasne povida :grinning:
10. kvě 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je ticho po pesine,kazdy uziva slunicka :grinning:
11. kvě 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zase zpátky, pak jsem se už na web nedostala, protože jsme odjeli na víkend. Zdravím nové tváře :grinning: :grinning: :grinning:

Baru, ty máš ještě sádru?????????

Jinak my se máme fajn :wink: Jirka roste jako z vody, fakt je ho kus, až jsme si říkali, že by už mohl trochu zarazit. Nechápu, jak může takhle narůst jen z mlíka......

No a na prochajdu ráda půjdu :grinning: Jen ve středu zase jedu k rodičům a budu tam nejspíš do víkendu, pak jedeme na vodu.

No a bydlení ........ jo, budeme potřebovat něco většího, jsme ve 2+kk, zatím se vejdeme dobře, ale spíš jde o to, že nechceme být v Praze. Takže sháníme něco poblíž mých rodičů, tam se nám to líbí. Akorát zatím nemáme těch 5 milionů... :rolling_eyes: :frowning2:
11. kvě 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu vyndat prádlo z pračky a pak tradáááááá do postýlky :grinning: budu tady možná zítra.

Nechce jít zítra odpoledne někdo na procházku? Budu vycházet tak v půl 2 od nás směrem na Pankrác - možná na Kavčí hory nebo na Vyšehrad.
11. kvě 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás zdravím!!!
Byli jsem o prodlouženém víkendu u rodičů, tak jsem byla taky mimo :wink: Teda nevím, jak bylo tady, tam sice svítilo sluníčko ale celý dny foukal takovej studenej víkend, že to nebylo nic moc. Ale lidi už začali vylejzat ven z baráku, tak jsme jeli s kočárem kolem vsi, aby se mohla babička vychloubat
:grinning: :grinning: :grinning:
Barčo, za houbu mic rozhodně nic nedlužíš, dostala jsem jí a brzy uvidíš, jak se množí :wink:
Monči, středa by se mi na Vyšehrad hodila, píši si do diáře a budu s tím počítat :wink: :wink: A taky vezmu konečně foťák, aby byly popisky napsaný správně:slight_smile:)))
No Terko, konečně jsi tady, vítej zpátky na chviličku. Myslím, že bychom s tebou mohli vyrazit dneska na prochajdu, asi radši ty Kavčí hory, když Vyšehrad bude ve středu :grinning: , ještě ti písnu na mobil. Mohly bychom se sejít někde na Pankráci. Manžílek se sice má dneska vrátit brzy z práce, ale určitě ne dřív než v půl pátý.
Tak zatím, zase nestíhám a taky jsme tu jak u sněděnýho krámu, takže musíme alespoň něco nakoupit...
12. kvě 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

Mončo já pevně doufám, že mi to ve středu sundají, jinak se fakt už zbláznim :angry:

Terko jojo ještě mám, už to budu mít 10 týdnů, takže fakt děsný. Kotník je prý nejhorší zlomenina a nejdéle se hojí. Tak jsem to fakt vychytala :frowning2:

Kristýnko tak díky moc. Je fakt, že mi to ve skleničce opravdu roste. Pila jsem to zatím jen jednou, neboť na záchod docela chodim. ALe je dobré to mít v záloze. Každé ráno bych to asi pít nemohla, ale asi jde o zvyk :grinning:
12. kvě 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

Kristýnko, to by bylo super :grinning: tak si to ještě upřesníme sms, jo?
12. kvě 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
barčo, ahoj :grinning: tak to jsem fakt netušila, že tu sádru budeš mít tak dlouho :frowning2: A nebude ti pak líto, když ti jí sundají? :grinning: :grinning: :grinning:

Každopádně se těšíme, až vyrazíme společeně na procházku!

A co Ondrášek?
12. kvě 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Teri, no to mi každopádně líto nebude, už jí nenávidim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: Jen se bojim co ta noha pak bude dělat. Každý mě straší, že to tak lehké rozchodit nebude.

Ondrášek je zlatíčko, v pátek mu byl měsíc. Letí to jak voda a docela se mění. Jen ho trápí ty prdíky, jinak je naprosto ok. :wink:
12. kvě 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja bych snad mohla dneska odpo s vama, teda jestli zvladnu cestu na pankrac :confused: Na Terezku cislo mam, Kristynko na tebe jeste ne, svoje ti poslu do IP
12. kvě 2008 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neštvete mě............já chci taky s váááááááááááááááááááááma :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Snad se brzo dočkám :wink:
12. kvě 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Báro, to by byslo super, kdybyste se mohli s Hynkem přidat :slight_smile:

Barčo, nebude to dlouho trvat a budeš šlapat hezky s náma! Já vím, je to otrava, ale věřím, že to rozchodíš brzo. Kotníky jsem měla zlomený oba, a rozchodila jsem to pokaždý celkem rychle, tak neboj :slight_smile:
12. kvě 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Báro, na Pankráci je výtah z metra :grinning:
12. kvě 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, hledám nějakou nebo nějaké maminy z prahy 4. Mám skoro 3 měsíčního chlapečka a bydlíme na vyšehradě, akorát žádná kamarádka ještě nemá mimi tak nemám s kym na procházky. Monča :frowning2:
12. kvě 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ahoj,ahoj,
tady to jede jako po masle,hi hi

Zdravim dalsi Moncu,v poradi jiz treti,Moni,vitej mezi nama a pokud se ti hodi streda,tak razime na takovou prochazku z Kacerova na Vysehrad,sraz je v 11 hod.tak te radi prijmeme mezi sebe :wink:
12. kvě 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super, rádi se připojíme. Kolik vás tak chodí na procházky ?
12. kvě 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kriistynko,super,taky uz to mam zapsane v diari a uz se tesime :wink:

Baro,jdes taky s nama ve stredu??

Terko,taky bydlime v byte 2+kk a staci nam to,je ale pravda,ze je tu plno Daneceka,kam slapnu tam neco jeho a to je zatim malinkej :frowning2:
Taky nam roste,je to silene,zitra razime na 4,5 mesicni kontrolu a na ockovani,tak jsem zvedava kolik vazime,uz nosime velikost 68 a neco 74 ale to je podle toho jak je to usite,strasne ze vseho vyrostl,musim mu nakoupit nejake vecicky.

Barco,drzim palecky na stredu at uz ti konecne sundaji tu sadru a muzes vyrazit s nama trajdat s kocarkem :wink:

Od rana me boli prave prso,nemuzu tam drzet ani maleho,nahmatala jsem tam nejakou zatvrdlinu,strasne to boli,uvidim zda to prejde,jinak budu muset k dr.
12. kvě 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Moni,tak to je super,pisnu ti do IP tel.cislo pro lepsi komunikaci :wink:

Jak kdy a jak kdo ma cas,ale hodne chodim ja s Daneckem,ma 4,5 mesice,pak chodi Kristynka s Frantiskem,ten ma 3 mesice,Terka s Jirikem,ten ma taky 4,5 mesice,Barca s Ondraskem,ten ma mesic,ta ale dlouho nebyla,ma nohu v sadre,pak Bara 2 s Hyneckem,ten ma myslim mesic a neco,ale maminek je nas tu na ctyrce deset,tak jak kdo se domluvi a vlastne ted s tebou 11 :grinning:
12. kvě 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mame i svoje albicko na koniku,jukni na Maminyzectyrky ,jsou tam uz nejake fotky,ted ve stredu budeme brat fotaky a budou se do albicka pridavat :wink:

Jak se jmenuje tvuj synecek??
12. kvě 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám Dominika, koukám že na čtyřce se rodí jen kluci. Tak to je dobře že je vás takhle víc. Už se těšíme. A kolik vám tak je let ?
12. kvě 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky sem chtela Dominika,ale vyhral nakonec Daniel,chtel ho tatka a je jich min,i kdyz posledni dobou je to velice oblibene jmeno.
Na ctyrce jsou jen kluci a jedna jedina holka :grinning: :grinning:

VELIKA OMLUVA,JE NAS CELKEM 13 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Me je 30 :frowning2: :frowning2: a vsechny jsme tak nejak mlade :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nekdo mladsi a nekdo o trosicku starsi :grinning:
A tobe?
12. kvě 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je 22. U nás vyhrál Dominik, chtěli jsme ho oba. Alespoň má holčička na výběr, nemůžu najít to album, nepamatuješ si která z vás ho zakládala ?
12. kvě 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pamatuju,ja ho zakladala :grinning:
pisnu do IP
12. kvě 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsme proběhly s Terkou a Bárou z Pankráce přes Kavčí hory na Vyšehrad. Moc hezká procházka.
Holky, já ve středu nemůžu. Manžel pozval na večeři známí a já budu muset něco uvařit. Je mi to fakt líto a čtvrtek se mi taky moc nepasuje. To bych teda mohla, ale ve tři bych musela být doma. Ach jo, je mi to líto. Fakt se děsně omlouvám... grrr
Vítám monninka2. Mně bude 27 :wink:
12. kvě 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju. Ty máš taky chlapečka ? já v tom mám už trochu bordel.
12. kvě 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek