• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Tak co Moni,nasla??

Kdo tedy razi tu stredu na prochazku??

SRAZ JE V 11 HOD.NA VYSEHRADE U TE RESTAURACE HNED JAK JE U METRA,NEVIM JAK SE JMENUJE :frowning2: hLAVNE PISNETE KDO JDE AT TAM NEDREPIM JAK TELE SAMA :frowning2:
12. kvě 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
našla našla. já půjdu určitě. myslíš tu kavárnu, je na straně směrem na háje, na druhé straně je ten hotel.
12. kvě 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,taky uz v tom mam hokej,ale nastesti uz se z holkama zname tak to je o necem jinem :wink:

Je tak ne ,na druhe strane jak je ten hotel,ja prijedu z Haju a Barca snad taky a kdyz ne tak vyrazime spolu my dve :wink: znas to tam dobre,ja totiz nee.........
12. kvě 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trošku už se tady vyznám, snad tedy. Jdu se naložit do vany, manžel je na služebce a malej spinká, tak se ozvu zase zítra. pa :wink:
12. kvě 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha hi hi, další Monča :grinning:

Ve středu bohužel nemůžu, už jsem to psala Monče mailem.....jdeme na prohlídku bytu.

Druhá Mončo, mně je 28, za chvíli vlastně už 29 :confused:
12. kvě 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem konecne docetla vase komentare, domu nas pustili ve ctvrtek, zatim se porad nejak zacvicujeme. Je to docela narocny. O vikendu jsme meli boleni briska, doktorka dnes rikala, ze asi z toho velkeho jezeni. Za 3 dny jsme pribrali 150 gramu. Dneska uz nas rvounek spi, tak jsem zvedava jaka bude noc :slight_smile: ... uz se tesim az bude o neco lip a vyrazime s vama na nejakou prochazku.
12. kvě 2008 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se zitrkem pocitam, Monco 1, dame si sraz uz na Hajich?
Vcera to byla moc hezka prochazka, docela dlouha na me, byla jsem totiz nejak moc unavena.
Monco 2, me je 26 a pul, asi tady budes nejmladsi :slight_smile: Dominika mame 3mesicniho synovce, ale na Floride :(
13. kvě 2008 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Andrejko,moc rada te ctu,uvidis,ze se brzy zacvicite a vyrazis s nama na prochazku,moc se na Vas tesime :wink:
13. kvě 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,vcera jsem ti chtela poprat dobrou noc a ten blbej kun me neodeslal 2 zpravy a vymazalo se to,na treti uz jsem nemela nervy :frowning2:
13. kvě 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Andrejko,koukam jaky jste jedlici,no teda :wink:
Ja byla dnes na ockovani s Daneckem a na 4,5 mesicni prohlidce,tak vazi 7,15 kg a meri 66 cm,za mesic a pul pribral 1,15 kg.

Baro,jasne ze se sejdeme na Hajich,tak v 11 hod.nahore u jezdicich schodu a pojedeme na Vysehrad,tak tam Moni budeme tak po ctvrt na 12,tak nas tam cekej na te strane u hotelu,tesime se :wink:
13. kvě 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zdravim další Monču, ráda bych šla zítra taky, ale pro nás je to šibeniční čas, Patrik chodí po o spát tak že bych se na vyšehradě otočila a zase mazala domu ohřát jídlo a dát ho do hajan, tak nevim jak to udělat.
Jinak Mončo já bydlim na Pankráci tak to je kousek. a Mě je 26, lae myslim že věk je úplně jedno, když si pak lidi rozumí a pokecaj :slight_smile:
13. kvě 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

zdravím další novou Monču :wink: Nastává tady trochu chaos v Mončách a Barčách :grinning: :grinning: :grinning: Jinak mě je 29, letos v říjnu mě čeká 30..koukám, že s Mončou 1 patříme mezi nejstarší :grinning:

U nás je dnes od rána od 5h veselo.Malýho trápí extra prdíky a brečí. Takže fakt zábava. Petr naštěstí přišel dřív z práce a vzal ho ven.Tak mám chvíli klid. Musim zaplatit nějaké platby z účtu a ve 4h máme sraz v té hospůdce jak jsme byli na obědě (s Mončou a Kristýnkou) na limču a na zmrzku. Prý je venku vedro, tak jsem zvědavá. Z balkonu to moc nepoznám :unamused:

Ale zítra jdu na to sundání sádry, tak snad mi jí sundají. Držte holky palce!!!!!!!!!!
13. kvě 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, byli jsme venku a nechala jsem si propíchnout nos, tak odpočíváme. Už se těšíme zítra na procházku. Kolik nás nakonec tedy bude ?
13. kvě 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak hleam maminyzectyrky a nemuzu najít jsem tady dobře nebo jak?:grinning:.... :wink: :wink: :wink: :sunglasses:
13. kvě 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoky už to vidim sraz v 11 hodin na vyšehradě?..auuuuuuu kudy se tam dostat?....jeéééé ..bydlíme v Krči ..trošku z ruky...je nám měsíc ani ne...
13. kvě 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to zastávka metra, máme sraz na straně směrem do centra, je tam hotel corinthia. přidáš se ?
13. kvě 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkouska
13. kvě 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz me to tady toci,opet me to vymazalo dlouhej vzkaz,vubec to nejde odeslat :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: nemam na to nervy
13. kvě 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
musíš být trpělivá. platí to zítra ?
13. kvě 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danco,vidis ze jsi to tu nasla,jsi sikulka :wink: pojd zitra s nama,vzdyt to nemas daleko,nevim presne kde bydlis,ale musis se dostat na metro na Kacerov a od tama metrem na Vysehrad,to zvladnes :wink:

Moni,ty to taky zkus nejak skloubit s Patrickem at vas konecne poznam :wink: :wink:
13. kvě 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz v tom mam silenej chaos,budeme se muset nejak ocislovat ci co,nebudu vedet co patri me a co ne :frowning2:

Barco,drzim palecky at uz ti ji konecne sundaji....Me bude letos uz 31 brrrrrrr,ale jak psala Monca ne veku nezalezi,podivejte se jak jsme vekove rozdilni a krasne si rozumime a tak to ma byt :grinning:
13. kvě 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,to nejde byt trpeliva,uz se me to stalo nekolikrat,jasne ze plati zitrek,jdu ja,Barca s Hyneckem,ty,snad se prida Danca a uvidime zda treti Monca :wink:
13. kvě 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haloo,kde ste??????????????
13. kvě 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás zdravím!!! Začínám ve vás mít pěknej chaos. Tak doufám, že vás brzy všechny osobně poznám, abych si to srovnala :grinning: .
Už mám upečenou buchtu a jakmile se malej probudí, tak vyrážíme pro změnu na finančák. No, tak aspoň děláme něco pro rodinu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To mě teda mrzí, že nám ta prochajda dneska nevyjde. Ale co se dá dělat. Tak si to hezky užijte!!!
František se včera naučil prskat, dá rtíky k sobě a vydává u toho srandovní zvuky, výsledkem je, že jsme ještě víc oslinataný
:grinning:
14. kvě 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem přidala fotečku z procházky s Terkou a Bárou do společné alba :wink:
14. kvě 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a dobre ranko,
Kristynko,sikulka,uz jsem koukala,ja dnes taky udelam nejakou fotecku.
Noc byla celkem dobra,jen mel malej horecku,ted ma jeste 38,2 tak dam jeste panadol a snad se to do 11 hod.upravi,dostal ho rano v 6 hod.jelikoz mel 39,hruza,blbe ockovani.........

Kristynko,Danula zacal prskat kdyz ma neco v puse,zrovna vcera me nahodil tim sladkym panadolem,nejak mu to nechuti :frowning2:
14. kvě 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak hlásim, že sádra je sundaná HURÁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :grinning: Byla jsem od rána nervozní jak když jdu k zubaři, neboť jsem se bála, že mi jí ještě nechá. Ale naštěstí mi jí sundal, tak ok.Docela mě překvapilo jak vypadá dobře, jen se mi slouplo celé chodidlo a mám jí suchou a nateklou. ALe jinak ok. No doma jsem ale zkusila na to šlápnout a absolutně se nechytám. Je jako mrtvá, zmražená a když na ní trošku našlápnu tak mi běhají mravenci jak blázen. Tak uvidíme kdy to rozhýbu. Mám napsané rehabilitace, ale prý uvidim jak budu chtít. Měla bych chodit 3x týdně a to nevim jak bych to dělala s malým. Tak to zkusim nejdřív rozhýbat doma :frowning2: :frowning2:
Ale jsem mooooc ráda, že tato etapa je z části za mnou a můžu teď pracovat na zlepšení. ALe holky jen tak s váma si nevyrazim na procházku :unamused:
14. kvě 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo co Daneček je už v pořádku? Co teplota? Dej mu od tety pusinku :slight_smile: :wink:
14. kvě 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj teto Barco,
Danecek uz je ok.bez teploty a dnes je naprosto k sezrani,moc hodnouckej,jen moc nechce papat :frowning2: ale ma z ceho travit :grinning:

Dekuje za pusinku a samozrejme posila teticce zpatky,jen je trosku vic uslintana :grinning: :grinning: :grinning:

Nejak se nam dnes prochazka nezdarila,nakonec jsem sla jen ja a Bara a bylo to taky super,dali jsme si vyborny obed a zasli do sekacku,tam jsem nechala 400 kc ale za super vecicky,nadherny overalek na ven,dnes ho mel na sobe,je bez nohavic a s kratkyma rukavkama,no uzasnej :grinning: vid Baro???

Maji tam vazne nadherne hadriky :wink:
14. kvě 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,jak je malemu a co u doktorky??Snad je vse v poradku.........
14. kvě 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek