• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
ahoj holky, tak se mi podarilo dat do alba par novych fotek. Lukasek je dneska tak hodny az to neni mozny. V noci mi spinka cca 6 + 4 hodky mezi kojenim, tak jsem zvedava jak dlouho mu to vydrzi :slight_smile:.Prdiky jsme meli o vikendu a vcera docela jsem malem brecela s nim, protoze uz jsem nevedela jak mu pomoct. Dali jsme kapicky, masirovali brisko, ale nejak to nezabiralo. No dneska je klidek. Na prochazky s kocarkem uz chodime s manzou-ma tento tyden dovcu a pomaha mi. Byli jsme dnes na obidek u Hameraku a bylo to moc fajn. Jen jsem pak byla docela hodne unavena a docela me bolelo siti. Jsem si chvilku zdrimla a bylo lip. Jen nevim jestli bych zvladla tak velkou prochajdu jak jsem s vama byla na Hostivari :unamused: ... cestovani metrem si taky jeste nedokazu predstavit s kocarem, kdyz jeste nejsem docela OK.

Barco gratuluju k sundani sadry. Neboj ted uz to bude veselejsi, sice to nebude extra rychly, ale s trpelivosti se to zvladne. Me na muj bolavy kotnik pomahala masaz pod teplou vodou.

Monci77, chudak maly Danecek, uz je mu lip ? ... se opatrujte.

Koukam, jak tu resite vek, to uz jsem asi prestarla paprika :grinning: :grinning: :grinning: , me bude za par dni 32.
14. kvě 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Andrejko,me bude za 2 mesice 31 tak to neres,jsme jeste mlade a svezi devcata :grinning: :grinning:

Malemu uz je lip,ale horecka byla celou noc,v 6 hod.rano dostal panadol a jeste v 9 hod.mel 38,2 pak to kleslo,Dnes byl tez jak vymeneny,byl strasne hodny,spal za cely den tak hodku,ale byl v naprostem klidku,hodne si vyhral s chrastitkama,jen malo papkal.

Andy,az budes ok.urcite vyrazime,casu dost,dej se dokupy a pak hura s nama :wink:
14. kvě 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci, to jsem rada, ze uz je Daneckovi lip :slight_smile:. S tim vekem si spis delam srandu :grinning: .
Uz se moc tesim, az s Vama nekam vyrazim. Zitra si dam nejspis nejaky volnejsi program a taky uvidim, co nam Lukasek pripravi za program. Ted spinka jak mrtvolek a to mel s tatou koukat na hokej :grinning: :grinning:
14. kvě 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy,malej je nadhernej a vlasatej,to snad jen ja mam maleho plesounka :grinning: :grinning:
14. kvě 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Danula taky chvili koukal s postylky na hokej,ale byl tak znaveny,ze nevydrzel ani tretinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci, jak jsi psala o tom albu, kam davate fotky ze srazu mamin ze 4, tak kde ho najdu? Jsem se divala na diskusi do srazu a tam nic nebylo ...
14. kvě 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to normalne v albickach pod nazvem MAMINYZECTYRKY a davala jsem je tam 7.kvetna
14. kvě 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
take mam nove fotky v albicku..........
14. kvě 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci, ja myslim, ze Danysek je blondacek a ne plesounek, Lukasek je vlasaty asi nejspis po me, ma jeste i trosku chlupaty usi :slight_smile:) ... ze by to bylo jeste to lanugo :sweat_smile:
14. kvě 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci, koukla jsem do tveho alba, ta fotka Danyska na vaze je suprova, ma tam takovy spravny kukuc, docela jsem si vzpomnela na porodnici, jak jsme porad pred kojenim a po kojeni museli vazit :slight_smile:)
14. kvě 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,na te vaze to jsem se nasmala,nevim kde ho bude za chvili doktorka vazit :grinning: :grinning:

To spolecne album je ted na 4.strance,koukala jsem tam
14. kvě 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci, dekuju, uz jsem to nasla, mate tam hezoucky fotky ... doufam, ze tam pak budu taky spolecne s Vama :slight_smile:, uz se tesim
14. kvě 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, u doktorky dobrý, dali jsme moč na rozbor ale snad to bude ok. škoda že nám to dnes nevyšlo, tak snad příště. :frowning2:
14. kvě 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,to nevadi,hlavne ze je malej ok.pujdeme priste.

Andy,samozrejme ze tam budes taky,vsechny tam musime byt,vzdyt je to nase albicko :wink:
14. kvě 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jeden den tady nejsem a to je novinek :grinning:
Barčo, gratuluji k sundání sádry!!! Já myslím, že během týdne maximálně dvou to bude v poho a budeš kmitat jako dřív :wink:
Tak koukám, že z procházky trochu sešlo, to je mi líto, ale zároveň to znamená, že se můžu těšit na Vyšehrad dále :grinning: Co třeba příští týden? :grinning: :grinning: Doufám, že nedostanu punc naprosto nespolehlivýho člověka. Ale je fakt, že návštěvu jsme už žádnou dlouho neměli (když nepočítám rodiče a příbuzný), tak jsem si to docela užila. Vydrželi tady všichni až do půlnoci...
Andrejko malej je nádhernej. Vždyť nejsi ještě ani 14 dní po porodu, na dlouhý procházky máš ještě čas. Já jsem se dala dohromady asi po měsíci. A hlavně od toho je šestinedělí. Až se budeš cítit dobře, tak určitě někam vyrazíme.
Holky ty dětičky začínají nějak marodit. Já si taky vždycky říkám, když malýho vezmu ven jenom v tričku s krátkým rukáve a večer kašle, jestli jsem to nepřehnala, ale v tom horku nemám to srdce ho oblékat víc...
Tak Monči, hlavně, že už máte kluky v pořádku.
15. kvě 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monči, koukala jsem na fotečky Danýska, je úplně kouzelnej!!!
15. kvě 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak manžel odešel do práce, Domča konečně usnul a já půjdu balit, dnes odjíždíme na chatu, manžel si vzal alespoň pátek volno, tak se bude starat o malého a maminka se bude opalovat, doufám že se mi nezkazí počasí. :cry:
Odpoledne jdeme ještě na kontrolu na kyčle, to zas bude na dlouho. Doufám že příští týden bude nějaká procházka a že už se konečně přidáme. Pondělí a středu máme doktory jinak máme volno.
15. kvě 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, Moni, dobrej kauf si vcera udelala. Je a ta svickova, ta byla luxusni! Tak jsem si doma vsimla, ze jsem ti ukrala tu sponu na plinku, tak snad ji nebudes do priste postradat??
Barco, skvele, ze uz ses toho zbavila!
Titi, v klidu, neboj ta tehdejsi prochazka byla extrem, muzem dat neco mirnejsiho, az se k nam pridas, ja tezce vydychavam kazdej kopecek, kondice je uplne fuc, a to uz jsem v Ne sestinedeli skoncila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2008 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda tady se zase kecalo :grinning:

Mončo77 (tak bude nejlíp ti říkat aby v tom nebyl chaos) ty věcičky jsou krásný, email jsem dostala. Já chci taky nakupovat. Určitě když tam něco hezkého uvidíš tak to kup. Máme na věcičky stejný vkus. Já tam pak musim taky, nemám moc bodýčka s dlouhým rukávem a letní čapky.A něco letního bych taky brala. Je mi jasný, že tam zase pár korunek nechám :wink:

Jinak holky díky za gratulace ke schození sádry. Snad to fakt brzo rozchodim a vyrazim ven. Ale pořád mám pocit, že je noha mrtvá a bojim se, že to jentak nerozchodim. No 10 týdnů sádry je fakt znát. :angry:
15. kvě 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem Vas po celem dni docetla,Kristynko,moc dekuji za pochvalu fotecek :wink:

Reknete si kdy se Vam to hodi,ja se prizpusobim,jen nemuzu ve ctvrtek,to uz neco mam a ve stredu bych rada k Barce za Ondraskem,tak jestli mate nekdo chut tam jet taky tak se pridejte a na ten Vysehrad muzeme treba UTERY,o vy na to?????????????????

Baro,samozrejme ze to nebudu postradat,ja mam jeste doma.Jo obed se povedl,taky jsem si pochutnala.A ten sekac je naprosto jedinecnej

Barco :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se z toho picnu, já pro změnu můžu jenom ve čtvrtek na něco delšího. V po a út tady budu mít návštěvy a ve středu mají přivézt sedačku. V pondělí mi budou volat kvůli tý sedačce, tak kdyby mi aspoň řekli, jestli přijedou dopo nebo odpo, tak bych aspoň na chvilku za vámi vyrazila. A to jsem si myslela, že tenhle týden bude už klid :unamused:
Koukám, že s hezkým počasím to tady začíná trochu váznout, ani se nedivím, malej je taky od rána do večera venku.
16. kvě 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky koukam ze sem nikdo nepise,ale nedivim se,ja byla vcera 7 hod.venku a vecer byla totalne vyrizena,myslela jsem jak se vyspim a malej prorval skoro celou noc,tak jsem jak prejeta valcem,tak za hodku jde malej spat,tak jdu s nim,asi bych to do vecera nevydrzela a padla unavou.

Kristynko,pekne naplanovane to mas,tak ja zkusim ten ctvrtek prehodit na jiny den a sla bych taky,tak sup,kdo se prida??

CTVRTEK V 11 HOD.NA VYSEHRADE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kdo ma zajem pisnete at vime kdo pujde.....

Barco,jinak streda u tebe plati,to uz jsme domluvene. :wink:
16. kvě 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mončo77 s tou středou počítám, ale včera jsem se dívala na předpověď počasí a má se prudce ochladit po víkendu, takže uvidíme. Chce to aby jsme mohli být venku, když se nás sejde víc, tak aby jsme tam neumrzli :unamused: Tak uvidíme co nám počasí předvede. Jinak ty věcičky ze sekáče jsou super, už se na to moc těšim!!! :grinning:

Dneska jsem zase zkoušela stoupnout si na tu nohu (jen na ní) a to fakt nejde. Petr hudrá, že nechodim o berlích, ale já se o tu nohu prostě větší silou neopřu. On by mě už chtěl vidět chodit, a to já sebe taky, ale nemůžu čekat hned zázraky. Tak s ní cvičim, máchám v kýblu a masíruju. Snad to nějak začne fungovat. Zatím žádná změna :frowning2:

Teď jela mamina zase do poradny tak jsem zvědavá kolik malej přibral. Hlavně má teď stolici nějak hrozně hnědě tmavou a takovou vodnatou. Jestli to není trochu rýmičkou. Tak to mají za úkol zjistit :frowning2:
16. kvě 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj barčo gratuluji k sundání sádry, za čas budeš běhat a ani si na to nevzpomeneš.Neznáš tam od tebe ze sídliště Lucku Maškovou?

Mončo77 jak to že malej tak špatně spal? jestli to nebylo tim vedrem přes den
16. kvě 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se už fakt asi po...., za co mě pánbůh trestá :cry:

Mamina s Petrem se vrátili z poradny a nepřinesli dobré zprávy. Je teda naprosto zdravej, má něco přes 4kg. ALe on poslední dobou hrozně pláče, až hystericky a já to přikládala prdíkům. Jenže prý to je že je hodně křečovitý a jak brečí tak si trošku vybrečel pupík. Takže mu ho musim zamačkávat a přelepovat aby to drželo. No děsný :rolling_eyes: Taky se mu v pusince udělaly nějaké kvasinky z mlíka a to je prý taky normální.Takže musim jeho pusinku a svoje bradavky potírat fialkou. No a dostali jsme doporučení na nějaké rehabilitace pro taková nervozní miminka, kde poradí uvolňovací cviky a masáže. Petr asi skončí v práci, neboť tam není spokojený, nebo si vezme paragraf, aby byl se mnou a pomohl mi.Je tady sice mamina, ale ona neřídí, takže nás nikam neodveze.
No prý je to asi vše způsobené mím těhotestvím a vším co jsem si v něm prožila. Umrtí Petrovo mamky a moje noha a další a další. Já už fakt nemůžu. Prý se nemám nervovat, ale to se to každému radí, je toho už opravdu moc a já nevim co dřív :cry: :unamused: :frowning2:
16. kvě 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo já tu ze sídliště nikoho neznám, bydlíme tady chvíli :wink:
16. kvě 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Barco,
tak to vypada ze jsi na tom stejne s Ondraskem jako jako s Viktorkem,musi s nim na neurologii,ma zvyseny svalovy tonus/napeti,proto ji place a nemuze usnout,hazi sebou a meta rucickama,u ni je to tezkym porodem,ma doporucenou rehabilitaci,ze se tam mackaji nejake reflexni body,pry se mu to nebude libit a cvici se to nekolikrat denne,je to narocne na cas,chudinka,taky to nema lehke.
Hlavne se drz a opravdu se nestresuj,ja vim,ze to neni jednoduche,ale zvladni to at neztratis mliko.
Na tu stredu uvidime,asi nas stejne vic nebude,nebo to tak alespon vypada.
Ty vecicky jsou vazne super,moc krasne,ma to tam dost levne a hodne znackove.

Monco,uz pijeme z flasky :wink: dekujeme.Moni,mas neco pristi patek?Pozdravuj prdolku...
16. kvě 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci,jinak vubec nevim proc malej v noci plakal,bylo to dost narocne,jakmile jsem usinala on spustil a tak to slo az do rana :frowning2: :frowning2:
16. kvě 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou věci...
Tak se holky hlavně držte a všechno zvládněte. Já vím, je to na palici. Ale člověk se musí uklidňovat tím, že nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř, takže hlavu vzhůru, každá máme v sobě takovej skrytej potenciál, že se nakonec všechno zvládne! A co mě nezabije, to mě posílí.
Monči, ve čtvrtek na Vyšehradě, snad to tentokrát vyjde a nezhorší se třeba rapidně počasí. My jsme dneska pěkně promokli... A jestlipak se už Danýskovi neklube první zoubek :wink:
16. kvě 2008 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,koukam,ze jsem udelala chybicku,viz vyse jsem psala o JANE,omylem jsme tam napsala 2 krat jako :frowning2: :grinning:
16. kvě 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek