• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Kristynko,s tim zoubkem no nevim,nevim,jukam mu tam kazdy den a snad ho najdu jako prvni,potrebuji totiz neco na sebe :grinning: :grinning: :grinning:

Byla jsem dat dokupy pocitac u znameho a hlavne vypalit veskere fotografie na DVD,kdyby se nahodou neco stalo s notebookem,tak at neprijdu o foto.Taky konecne musim poslat do fotolabu fotky,abychom meli nejake taky v albumu a ne jen v pocitaci a taky mamina neustale prudi kdy ji konecne posleme nejake.
16. kvě 2008 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno:slight_smile:, už začínám s tím vstáváním blbnout, přečetla jsem si noviny a nasnídala se a teď koukám, Monči, že máme úplně stejné nápady. Já jsem včera konečně koupila album a chci taky dneska vybrat nějaké fotky a nechat je udělat. Já jdu pro změnu v pátek na sraz ze střední, tak tam chci něco vzít. I když, uvidíme, jestli se povede Františkovi usnout, když bude jenom s tatínkem a našima. Už vidím, jak do desíti čekám oblečená doma a pak to vzdám...
17. kvě 2008 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a držím palce, abys měla brzy nějaký pěkný šaty :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2008 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ja, holky, uz mam par fotek vyvolanych, hec! Ale abych se priznala, tak jen proto, ze tchyne mela narozeniny a prala si nejaka fotecka a my jich pak nechali vyvolat ve velkem vic :slight_smile:

Barco, to je mi moc lito, ze mate takove trapeni, moc preju at uz je konecne lip!!!
17. kvě 2008 v 17:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Kristynko,taky si drzim palce at najdu zoubky ja,docela se doma predhanime kdo je najde prvni :grinning:

Ve fotolabu maji akci do konce kvetna,fotka za 1,40 ale je to podmineno kusama,mam takovy dojem ze jich musi byt 300,tak je tam budu davat jeste s kamoskou at se to vyplati.
Ted jsem vypalovala na DVD jeste mame nejake foto at se muze juknout doma v klidu.

Delala jsem vcera nepeceny dort sarlotu,to byla mnamka :wink:

Kristynko,ty jsi dobry blazinek,tak brzo ja bych teda nevstala :frowning2:
17. kvě 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já už albíčka dělala pro rodiče k velikonocům, ale my doma máme fotky na hromádceí. Já je po netu posílám do Tesca, navolím si, kde si je vyzvednu a za tři dny jsou hotové, formát 10x15 stojí 2,50 a vždycky jsme byli spokojení. Nechávali jsme si tam dělat i různý formáty a taky dobrý.
No s tím vstávání začínám magořit jako můj táta, ten vstává i o víkendu a o dovolené v pět. František se budí mezi pátou a šestou a pak si vždycky hupnu do pelíšku a vstávám až s manžou kolem půl sedmé, jenže dneska je sobota a já bych s ním nevydržela spát do devíti, no jsem cvok. Pak jednou za čas padnu v osm a spím do devíti :grinning:
Taky jsem pekla, dělala jsem ten punčový řez z těch posledních receptů od tebe Monči. Je to teda dobrá kalorická bomba, ale dobrý jsou :grinning:
17. kvě 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danecek se taky budi mezi 5-6 hod.nakojim a on u toho znova usne a ja s nim a spime jeste do 9 hod.pak vstavame a na to ze vstavam tak pozde tak toho za den stiham celkem dost :wink:

Pred chvili jsem dozehlila :frowning2: brr,toho bylo,ale slo me to vcelku rychle,za hodku jsem mela vyzehleno :grinning:

Taky bych rada neco upekla,ale trouba stavkuje,pritel na to koukal ale nic nenasel,tak jsme ji umyli a musime zavolat opravare v tydnu,bez ni to vazne nejde,chci taky pect.......
Terka me taky psala ze bude delat ty puncove rezy,ja chci taky..............
17. kvě 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je dnes počasíčko, to je děsný. My jsme včera byli byli u Petrovo taťky slavit jeho narozky a bylo to fajn. Byl tam Petrův brácha s přitelkyní a s dětma tak bylo opravdu veselo. :grinning:

Holky mám dobrou zprávu................už chodim o berlích!!!!!!!!! Včera jsem to zkusila a nožka už to zvládá. Sice to ještě bolí, klasický krok neudělám, mám nohu stočenou do strany, ale už na ní aspoň šlápnu. No ale pak mi z toho chudinka zase natekla, takže jí musim šetřit. ALe byl to super pocit zase chodit aspoň trošku po svých :grinning: Je to teď bohužel to jediné co mě těší. Máme doma nějakou krizi a neustále se dohadujeme. Petr řeší tu práci, blíží se mamky rozptyl a do toho problémy s brečícím Ondrou. Já si už ale myslim, že to má ze mě jak se nervuju a že to tahá z mléka. Tak dnes si s Petrem musíme pořádně promluvit. Jestli se to nevyřeší, tak odjedu na pár dnů k mamce do Děčína.Nebo přestanu kojit, aby to ze mě netahal. Takhle ubližujeme hlavně malému :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jo šestinedělí mám fakt taky naprd :confounded:

A nevim zda jsem vám to sem psala, ale zvážila jsem se a mám o 8kg méně než před těhotenstvím, tak jsem mooooooooc ráda :grinning: Snad to tak půjde dál.
18. kvě 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barco,
problemum se musi celit a ne pred nima utikat,pekne si s Petrem promluv na rovinu,prece skrz dohady neprestanes kojit,to je hloupost,tam pekne koj a klidek,nebo vazne odjed k mamince alespon na tyden a Petr se snad srovna,to vis chlapi,je to s nima tezke,na tebe je toho taky hodne,ale neboj,vse se v dobre obrati a budete spokojena rodinka.Ale opravdu se nenervuj,vse to jde na maleho.Vis,v kazde rodine je neco,u nas taky,ale ja kdyz se dohaduju,tak toho hned necham,nebot si vzpomenu na maleho a rikam si,ze je pro me dulezitejsi nez nervy,chci ho co nejdele kojit,tak proc mu dodavat negativni energii,Drz se,moc na tebe myslim a Ondraskovi teta posila pusinku.
Ve stredu te zvu na obed a pokecame,jo??

Ty tvoje kg ti jdou dolu taky skrz stres.

Nohu taky brzo rozchodis a budes skakat jako lanka :grinning: :grinning:
18. kvě 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dočtu vás večer, jsme doma z chalupy, bylo nádherně, jen se asi budem 2 hodiny mejt, jsme špinavý až za ušima a smrdíme kamnama.
18. kvě 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halooooooooooooo,kde ste kdo?????????????
18. kvě 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, je tak hnusne, ze navrhuju např. středu - jít do centra chodov na kávičku... kdo se přidá?
19. kvě 2008 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupíííííííííííí,uz to funguje :wink: :wink:
19. kvě 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, konecne.
Jo, ve stredu bych sla. Zitra nemuzu, ale cvrtek mam taky volno, tak uvidime, jestli bude priznive pocasko na ten Vysehrad.
JInak holky, my mame novej nocni rekord! 6hodin spanku. Je fakt, ze o vikendu toho moc nenaspal, ale jinak ho musim pochvalit, posledni tyden je fakt uplne zlaticko, porad se culi a brumla a je hodnej, snad to nezakrikne a vydrzi to, kdyz uz jsme po tom sestinedeli :wink:
19. kvě 2008 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Baro,to jste sikulky :wink:

My mame taky novinku,uz se konecne prevracime ze zad na brisko :wink: ,jak to dnes jednou udelal,delal to cely den,malem spadl i ze sedacky,lumpik,ale sedela jsem nastesti u nej,uz nemuze zustat chvili sam.....

Koukala jsem na pocasi a ve ctvrtek uz ma byt hezky,tak uskutecnime ten Vysehrad jak jsme se domluvili :wink:

Vidis Baro jake mas male zlaticko,Danecek uz je taky super,vyhraje si v cestovni postylce z hrackama a ja v klidu uvarim a poklidim :wink:
19. kvě 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak jsem sem zase po dlouhé době nakoukla..jsem teď nějak v jednom kole, svatba se blíží tak nevím co dřív :zipper_mouth: ale dopo jsem si udělala čas a byla na prezentaci látkovak v MC Domeček a jsem nadšená, hned jsem se tam do některých kousků zamilovala! akorát teda tam byly samé pokročilé těhulky a jen já bez bříška, tak jsem si chvilku připadala poněkud podivně :zipper_mouth:
19. kvě 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jumiku,no to je pravda dlouho si tu nebyla,a kdy bude svatba??Neboj,brisko naroste :wink:
19. kvě 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci - svatbu máme 6.června :wink: snad mi tou dobou už bude dobře - včera mi bylo zas tak zle, že jsem skoro nemohla jíst a to jsem si myslela, že ve 12tt by to už mohlo být ok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosim te,jak se vubec jmenujes jmenem?? Musis se setrit,jsi taky docela pracovne vytizena,jeste do toho svatba a za chvili se zhroutis :frowning2:
19. kvě 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmenuji se Míša a asi jsem to napsala špatně, já se zas tak nehoním - neboj :wink: ta práce ne fakultě je taková hodně volná, takže třeba dnes a zítra jsem řekla, že nepříjdu a nic se neděje ani si nemusím brát dovču, takže dneska jsem byla akorát dopo na té plínkové prezentaci a odpo na zkoušce šatů a zítra mám v 11:20 na chodově doktora, tak to už pak taky na pavlák nepoletím, ale jak jsem teď furt unavená, tak kolikrát nemám ani chuť pouštět PC a raději si místo toho vlezu do pelechu a chrním a pak se sem třeba týden nedostanu :wink:
19. kvě 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso,ale neboj,az bude mimi na svete,to bude uz vic casu,doufam,ze s nama taky nekdy vyrazis na prochazku ci na kavicku s dortikem :wink:
Kam chodis na Chodove k doktorovi,ja tam totiz chodim taky,na polikliniku k dr.Chlebeckovi
19. kvě 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau!

jééé, škoda, já mám dr. na chodově dneska v 7:30, ale to bude ještě hlídat doma Jirka, tak budu pelášit. Kdyby se někdo chtěl přidat zítra na ten chodov, tak písněte, já musim jen do DM - příprava na řecko, Baru, kdyžtak pujdem jen my dvě. Ještě sbíráte ty kuponky do hájka?
20. kvě 2008 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc vás zdravím!!!
Máte šikovný koblížky všechny!!! My jsme se zase už začali otáčet na bok. Ale začalo nás trápit něco jiného. Už jsme pěkně spinkali 10 hodin v tahu a dneska byla už třetí noc za sebou, kdy se František probudil kolem druhé v noci, kdy byl pokakaný a měl hlad. No, ale mohlo by být i hůř...
Barčo, já myslím, že nervozita se na dítě nepřenáší jenom mlékem, děti jsou spjatý s maminkou, i když nekojí. Už toho máte prostě všichni dost. Petr si asi myslel, že jak ti to sundají, tak začneš běhat. Já myslím, že se to srovná, až maminka odjede, sice je hodná a se vším ti pomáhá, ale manželský pohodě to asi moc nepřidává.
Tak co Míšo, rozhodla jsi se používat látkovky? Já je používám od začátku a jsem s nimi maximálně spokojená. Jednorázovky nosíme jenom, na výměnu venku a ani bychom nemuseli.
Jak jste se měli na chalupě Xeni?
Monči, jestli bude hezky, tak s tím Vyšehradem počítám!!!
20. kvě 2008 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dDíky Kristy za optání, měly jsme se prostě skvěle, pořád na zahradě, už chápu, že když máš barák se zahradou je to prostě jiný ta mateřská než v paneláku. ale tak jsem včera seděla na lavičce a řikala si, ted bych jen xenuš vystrčila ven a šla na kafe domu. No ale když je hezky, tak je to fuk. Jen mi chybel nejaký krám na nakupování, to je tam hrůza, presnidavky jen s cukrem a tak, tak jsem všechno vařila sama, i ovoce a jak dlabala. Je to taková radost, když ji chutná. Jinak už lezeme na kolínkách, pérujeme....to je sranda. Leze spíš teda jen dozadu ale děsně jí to baví, tak mam celkem klídek, páč se zabaví.

Baru, to je mi líto, ale taky myslim, ze je to prostě depka s tou bolavou nohou, ale už nebude trvat dlouho a budeš juchat a vypadneš s náma někam ven... ještě se tomu budeš jednou smát a vyprávět jako vtipnou historku jak si lítala se sádrou na noze, i když teda naprosto chápu, že ti to vtipný nepřijde.

Moni, kdybys chtěla, můžem udělat nákou invazi autem zase do Hypernovy :wink:
20. kvě 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nevim, estli jsem vám to psala, ale od neděle máme 1. zub!
20. kvě 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vse,
vubec nevim co dnes podniknu,nejak se nudim :frowning2:

Xeni,ty samolepky do Hajka uz nepotrebujeme,mame jich deset,akorad na dortika,premyslim,zda pro nej nepojedu uz dnes,nevim,jeste se rozhodnu.

Kristynko,ale Frantisek je taky sikovny koblizek :frowning2: ,nam se stalo,ze se malej tez dvakrat v noci vzbudil na jidlo,ale nastesti si na to nezvykl.....

Barce,jsem to taky rikala,proste uz je toho posledni dobou moc,ale to se zlepsi,bude uz jen dobre :wink:
20. kvě 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dnes přijede vozit táta, zítra mrknu po těch nákupech, ve čtvrtek se pujdu podivat do práce a v pátek k našim. Ale příští týden krom pondělí (plavaní) a úterý (gynda) bych mela mít čas, tak něco podniknem.
20. kvě 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi se pujdu mrknout do sekacku na Opatovskou a bude to....na pristi tyden zatim nic nemam...
20. kvě 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevim, jak zitra budu stihat ,asi nakonec do chodova nepujdu, ejste musim jit vyridit snad uz konečně ten pas!
20. kvě 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,ja si taky myslim,ze se to neprenasi jen mlikem,to ma Kristynka naprostou pravdu,ale byla by velika skoda,skrz to prestat kojit,vzdyt se to zlepsi a pak se nad tim jen usmejes :wink:

Jo s chlapama je to tezky,je kdyz neco nekde pichne,tak umiraji a my se o ne musime starat a nam kdyz neco je,tak musime makat na 1000 % oni maji jinou predstavu nez my.............
20. kvě 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek