• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahoj holky
Barčo , myslela jsem že tam bydlíš dýl, neboj to se všechno srovná, nám když se narodil Patrik tak jsme němě ještě byt a tak jsme zůstali u našich a můžu ti říct že to vedlo k rozvodu, já byla tak nějak spokojená že jsem tam měla mámu, ale Petr byl hotovej, neměli jsme svůj klid, uvidíš že až budeš v pohodě a mamka bude moct odjet a bude spolu všichni tři vše se srovná a budete v pohodě, u nás to tak bylo.
Chodila jsem s Patˇou na Vojtovu metodu, když byl miminko stáčel jedno chodidlo dovnitř a můžu říct že nám to pomohlo, ale přestala jsem tam chodit protože to bylo hrozný, hrozně u toho plakal a já na to nemě sílu ho tak drasticky držet v určité poloze, ale pak jsem se dočetla o šetrnější metodě tz.bodová metoda a ta je rozhodně lepší, teda podle mě :frowning2:
20. kvě 2008 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Mončo tak to jsem ráda že se vám hodí, tak co jsi koupila v sekáči?Budu muset jet na Jižnák k zubařce upadl mi kousek zubu, po porodu jsem u zubařky pořád a já se tam tak bojim chodit je to vždy horor, ještě jsem se tam nedovolala, tak když bych tam nemusela jít zrovna v pátek tak nic jiného nemám tak bych ti dala ještě vědět
Jinak gratulujeme j novému kousku přetáčení, vždycky jsem měla hroznou radost když udělal něco nového, ty děti jsou prostě bomba
:grinning:
20. kvě 2008 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a jak se tady probíralo to pečení, tak já bych pekla a moooc ráda, ale Petr o to sladké tak nestojí a já se tim cpát nemůžu protože bych byla jak bečka :frowning2: tak se u nás peče jen když má přijít nějaká návštěva a taky s větším dítětem už je to náročnější, takovej pomocník v kuchyni je někdy horor
:slight_smile:
20. kvě 2008 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Míšo a kde budete mít ten Váš den D?Tada jestli to neni tajemství a nevadí ti že se ptám
20. kvě 2008 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Moni,
tak pak pisni skrz ten patek :wink: byla bych rada kdyby to vyslo :wink:
V sekacku jsem dnes koupila same nadherne veci,krasne hnede platene laclacky,laclackove kratasky,overalek=bez rukavku a nohavic,na leto a ksiltovku,takovou prdackou :grinning:
20. kvě 2008 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,jsem totalne nasr.....a nevim co delat,vydrazila jsem na aukci chuvicky,teda alespon to tak napsala ta pani a jsou to vysilacky jeste ke vsemu koupene v Lidlu za 799 kc,ja je vyhrala za 845 kc,vubec nevim co s tim,potrebovala jsem chuvicky abych maleho slysela kdyz jsou zavrene dvere..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. kvě 2008 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a taky nevim co jsem to za mamu :frowning2: malej me dnes spadl ze sedacky,dala jsem nespadl a odbehla jsem vedle do pokojicku pro mikinu a sup,rana a rev,ale nastesti vse ok.a brecel jen par vterin a ja si chtela nafackovat :frowning2: :frowning2: nechapu jak se mu to podarilo :frowning2: proste sikulka..........
20. kvě 2008 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
jejda Moni, no to se stava, jak jsou takhle pohyblibejsi, lepsi je dat na zem na koberec, mala tam musela bejt od 4 mesicu, protoze se hrozne koulela a prevalovala. Hlavne ze je to OK. Já zase dneska dala malou tatovi a on ji nedal deku a prisla uplne vymrzla chudinka... se bojim, ze zase chytne anginu z toho.

Ten MMB me taky stve, já jsem taky uz hodnekrat naletela, napr. flasky jsem vydrazila, vypadali pekne a pak mi prisly takovy smradosi hnusny, polsky vyroby a snad jeste po nas.... no snad komunistická viněta, tak nevim co s nima, vubec.
20. kvě 2008 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Vim,ze se takove veci stavaji,ale nemelo by se stat,pritom jsem si rikala ze me se to nestane.

Ale ja jsem na mimiaukci naprosto spokojena,drazim jen nove veci,obleceni pro maleho si kupuji v sekaci a flasky bych po nikom zasadne nepouzivala.

Tak chuvicka to je,uz je to vyzkousene a funguje,jen je to docela citlive a vse je to strasne slyset,ale jinak funguje,no jo,ja na tyhle veci nejsem stavena :frowning2:
20. kvě 2008 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ty lahvičky co jsem koupila byly uplně nové, chtela jsem je pouzit na odsavany mliko. akorat proste buh ví jaký... no a pak jsem tam koupila ten nastavec na odsavacku co nefungoval a ted uz na to kašlu, ty problémy s kočárkama, kdepak!
20. kvě 2008 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja teda musim rict,ze jsem na mimibazaru v aukci vydrazila uz 8 veci a jsem maximalne spokojena,dost si tam vybiram co jo a co ne..........zrovna jsem tam vydrazila nadherny overalek,uplne novy za 100 kc mam ho v albicku,tak juknete :slight_smile:))))))
20. kvě 2008 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, no tak to je bezva, já myslela, že s tema chuvickama spoko nejsi, ale hlavně že jsi, to je dobře. :wink:
21. kvě 2008 v 07:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a všem Monikám dnes všechno nejlepší k svátku, at jsou na vás dítka hodná :wink:
21. kvě 2008 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, vůbec jsem nestíhala se nějak zapojovat do diskuze. Od neděle nám neteče voda, tak jsem z toho dost na prášky, malej se dnes rozhodnul že mě k svátku bude asi trošku prudit, od rána je nevrlej, teď už snad usne. doufám. Moni lidi jsou někdy pěkný mrchy, já se bojim něco takhle v aukcích kupovat, moc tomu nevěřim. Taky přeji ostatním Mončám vše nej. :sweat_smile:
21. kvě 2008 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím všechny a přeji všechno nejlepší Monikám :wink: :wink: :wink:
moninka2: vodu chápu, taky jsme si pěkně užívali, voda sice tekla, ale rekonstruovali jsme celý byt a měsíc měli obytnou jenom ložnici..., takže soucítím :wink:
21. kvě 2008 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak koník zase funguje, paráda.Včera jsme byli na návštěvě u kámošky, neboť Petr měl volno, tak to bylo fajn. :slight_smile:

Děkuji vám všem za podporu, snad máte pravdu a bude to lepší. Je toho na nás opravdu hodně. Promluvili jsme si a snad to bude ok. Musíme to holt nějak vydržet. Snad už bude jen a jen líp. Jsem šťastná, že kojim, je to pro malého to nejlepší a hlavně co si budeme povídat i hodně pohodlné pro mě. Tak musíme vydržet. Teď je dva dny lepší a už tolik nepláče. :slight_smile:

Jinak také přeju vše NEJJJJJ všem Monikám k svátku :wink:

Mončo 2 já jsem taky dostala doporučení na Vojtovu metodu, tak jsem na to zvědavá. Slyšela jsem, že to je náročné a že u toho hodně pláčou, tak snad to nějak zvládneme. No aspoň to zkusim a uvidim.

Příští týden jedu na pár dní k mamce, takže se třeba hodim do pohody a bude to fajn i s malým. Kámošky už mě bombardují, že chtějí ten můj malý poklad vidět, tak nás tam Petr hodí. Mamka už tam zůstane a my budeme zase fungovat jako rodina. Petr končí v té práci a bude zkoušet MHD, takže bude ještě pár dnů doma a bude se nám věnovat.
21. kvě 2008 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!

Monci - já chodím do Gyncentra, ale včera mě pěkně naštvali platím tam 1000 ročně a teď mám do poradny nosit moč a sestřička mi dala zkumavku a že si ji prej pak mám doma umejt a příště použít znova, no mě to tak naštvalo, že jsem nebyla schopná slova...z laborky vím co taková věc stojí a teda za ty peníze a když se tvářej jako takové luxusní pracoviště bych teda opravdu očekávala, že mi daj pokaždé novou :angry: kdyby to udělala moje obvoďačka tak nad tím mávnu rukou ale od nich mě to fakt zvedlo mandle!

holky a ke komu a kam chodíte s dětma k dr. je na hájích vůbec nějaký dobrý pediatr, nebo někam jezdíte?
21. kvě 2008 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
my máme supr pediatra, kdybys chtěla, je na mírového hnutí....

jinak kvuli tomu jsem ted z Gyncentra odešla, ani nemají v ordinaci ultrazvuk, takže tam jdeš v těhu asi jen 4x, což už dneska je velmi málo...
21. kvě 2008 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj také přeji ostatním Monikám vše nej k svátku, míšo také chodím do gyncentra a jsem spokojená jen ten poplatek roční je vážně pecka, ale co se týká péče tak docela dobrý a co se týká doktora pro děti tak určitě vynechej Mudr.Francovou u mojí kamarádky dost zanedbala péči o malou a malá tedˇmá deformaci žeber a dlouho nechodila, stále chodí na rehábka, kdyby bývala tahle pani doktorka pořád jen neříkala ža je malá líná bylo by to všechno jinak, taky předepisuje kapičky na rýmu se sanorinem který děti vůbec nesmí, tak na ní velkej pozor!!!!!!!

Mončo to že ti Daneček spadnul tak kvůli tomu rozhodně nejsi špatná máma, to je mžik a je to nejsi první a určitě ani poslední komu se to stalo, tak budˇv klidu.V ten pátek máme volno jen to počasí je na pendrek tak nevim :frowning2:
21. kvě 2008 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Hoj,hoj,vsem,
jsem zpet,teda doma,navsteva u Barci super :wink:
Barco,jinka Danulka vytuhnul uz ve vytahu a jeste ted spinka,musim ho jit ale vzbudit nebo nebude spat vecer :frowning2:

VSE JEN TO NEJLEPSI MONIKAM K SVATKU :wink: :wink: :wink: :grinning:

Holky,tak co zitra,razime nekam,kdyz ne na ten Vysehrad,tak padl navrh do obchodaku do Edenu,tak se prosim vyjadrete,nebo pisnete na mobil,kdo pujde ..................... :grinning:

Monci,tak jak jak chces s tim patkem,uvidime zitra,zda se zlepsi pocasko,kdyz tak to nechame po nedeli,to uz ma byt lip.Jo a jinak dekuji,vim,ze nejsem prvni ani posledni komu ditko spadlo,hold stalo se :frowning2:

Ja chodim k pediatrovi na polikliniku Litochleby a jsem velice spokojena,super....

Miso,to je mazec no,ja chodim do 1.patra k mudr.Chlebeckovi a taky to neni zadny levny doktor,ale je vybornej,ma tam i ultrazvuk,proste je ti spicka.
21. kvě 2008 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
To Gyncentrum bylo docela dobrý, dokud mě nepřiřadili k Dr. Košťálovi, to se nedá....ani bych sem nevypsala proč, páč by mi upadla ruka. Ale zkumavku jsem mela jednu celé těhu :angry: pak mi milostivě dali jinou, kdyz jsem ji zapoměla....

škoda, žes mi Mončo o tom gyndaři neřekla dřív, když jsem sháněla jinýho Dr., ted už jsem se přihlásila k Dr. na Lhotku, je taky pěkně drahá, ale aspon cena odpovídá kvalitě.
21. kvě 2008 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale ja jsem to tu napsala,ze chodim na chodov na gyndu :wink:
21. kvě 2008 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem na gyndě platila dost a nádobku na moč jsem taky měla jen jednu. A abych pravdu řekla, tak jsem se nad tim ani nepozastavila. Holky tady v Praze to dává každej dr., obvoďák, gyn. nebo v laborce, ale mimo Prahu vám je nikdo nedá, pěkně si nesete nádobku svojí, skleničky od léků apod.
21. kvě 2008 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jo je pravda, že to je to nejmenší, kvuli tomu jsem se nerozčilovala, ale za celou dobu mi nedokazal nic poradit, na všechny problemy rikal, ze je to normalni, tvrdlo mi bricho, ze jsem nebyla schopna chodit a prej to je normální, co se divite, kdyz jste tehotna, ten přístup byl špatný. navíc mě posílal na vyšetření který nebyly potřeba a tam se pak divili, co tam delam a vubec byl dost mimo a kdyz po šestinedeli se me zeptal, proč že mě vyšetření bolí - tak jsem si rikala, že je asi i blbej, kdyz tam nevidí tu jizvu... no... to je jedno. A Dr. na ultrazvuku mi rekl, ze tam neni od toho, aby sdeloval pohlavi, ale od toho, aby se podival, zda je plod v pořádku, no prostě síla. Ale je pravda, že pak jsem narazila na Doktorku na ultrazvuku, která byla milá a supr.
21. kvě 2008 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Hmm tak dr Francová ta ošetřovala ještě nás - tada mě ne já chodila do protějších dveří k Pacltový, co už je v důchodu, ale půlka třídy byla u francový..no a místo té mé ja tam teď mladá myslím že Říhová a ta předepisovla bráchovým spolužákům, když simulovali, že se jim nechtělo do školy atb..tak k tý teda také nejdu! :stuck_out_tongue_closed_eyes: bude to ještě peklo někoho najít..ale zase chci aby až bude dítě větší se tam třeba i dopravilo nějak pohodlně, vím že dojít o tu ulici vedle byl někdy v horečkách fakt boj...

Mně to gyncentrum taky vyhovuje..mám dobrýho doktora a zatím nebylo na co si stěžovat.. jen mě naštvalo, že člověku za ty prachy nedaj ani čistou zkumavku :confounded: a s tím ultrazvukem..no já jsem ráda, že bude jen 4x teda chtěla bych samozřejmě mimíska vidět pořád, ale vím, že ne vždy, co je dobré pro mě je dobré pro mimčo a on ten utz také není zrovna úplně optimální, myslím, že časem se také přestanou dělat tak masově jak je to teď zvykem protože negativní vliv utz na mimča už byl v několika studiích prokázanej....a já jak jsem biolog, tak jsem o to víc deformovaná a když vím na co se ten utz v běžné praxi používá tedy k záměrnému poškozování buněk tak jsem nakonec za ty "jen" 4 ráda... :wink:
21. kvě 2008 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
bramburka - ono je to asi vždycky o tom konktétním doktorovi a vlastně kvůli tomu tam pak i člověk chodí, takže když narazíš na někoho takovýho, tak se nedivým, že si práskal do bot :wink: to by asi nebyl spokojený nikdo!
21. kvě 2008 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéé a holky ještě jedna otázka když už tu všechny ty svoje mimi máte! kde jste rodily? a jak se vám tam líbilo?
21. kvě 2008 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso,ja rodila v Krci a byla jsem na 100 % spokojena,proste parada...........nemuzu si tam na nic stezovat,nadherne nas naucili kojit :wink:

Kdyby me dr.odpovidal tak jak tobe Xeni,tak bych mu teda rekla svoje,kam to nase zdravotnictvi speje :frowning2:

Ja jsem na Chodove spokojena,jen me stve jak je drahej,byla jsem v sestinedeli na kontrole a za zrcadla jsem zaplatila 65 kc + 30 kc ten poplatek :frowning2: a zkumavku na moc jsem mela take jednu,a bylo me to ukradeny,ja se vzdy tesila jen na mimi a ne na prkotiny,ale v lekarne se daji koupit ty lahvicky,tak co by oni davali pokazde jinou :frowning2:
me spis stvalo neco jineho,zaplatila jsem si nadstandartni peci 6 tisic a polovina veci co bylo napsano na papire se ani neodehrala a to jsem byla nasupena,ale to je vypraveni na dlouho............malem jsem nemela kde rodit... :frowning2: :frowning2:
21. kvě 2008 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
já taky rodila v krči, byla jsem sopko, až na ty návštěvy, to už jsem podrobně vyisovala v diskuzi o krči, kdyby byl nadstandart, tak budu 100% spoko, doporučuju. doufam, ze priste vyjde, nerada bych, abychnemohla pak být s xenuškou! jen na nejaky studený chodbe par minut.
22. kvě 2008 v 06:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, já rodila u apolináře, porod mi vyvolávali, tak jsem z toho byla trošky vyděšená, ale všichni tam byli skvělý.Zaplatila jsem si nadstandart, na pokoji jsem s Domčou byla sama, měli jsme tam ledničku, televizi, sprchu, wc, polohovací postel a celý ten pokoj byl moc pěkný, návštěvy za mnou mohli skoro 24 hod. denně až na pokoj a všichni se ke mě chovali moc mile. byla jsem moc spokojená. navíc půlku pobytu na nadstandartu mi proplatila pojišťovna, takže to nestálo tolik.
22. kvě 2008 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek